اجاره خودرو سعادت رنت
برگشت در محل تحویل

BMW 730

عکس خودرو

اجاره ماشین عروس بی ام و 730

اجاره ماشین عروس بی ام و 730 با شرایط آسان و قیمت مناسب. بی ام و 730 جزو خودروهای لاکچری و لوکس این مجموعه بوده که به صورت با راننده برای ماشین عروس اجاره داده می شود. بی ام 730 با ظاهری لوکس لذت یک شب رویایی را برای عروس و دامادها به ارمغان می آرد.

شرایط اجاره ماشین عروس bmw 730

  در صورت اجاره خودرو عروس با راننده ، نیازی به ارائه چک ضمانت نمی باشد و کلیه مسئولیت ماشین عروس به عهده راننده این مجموعه می باشد.

نرخ های اجاره ماشین عروس برای 15 ساعت از ساعت 9 صبح تا 12 شب در طول روز میباشد ؛ که به ازای هر ساعت مازاد قبل از ساعت 9 صبح و بعد از ساعت 12شب ، 100 الی 300 هزار تومان هرساعت محاسبه خواهد شد .
 درصورت خارج شدن از محدوده شهری تهران مانند : احمد آباد ، گرمدره، شهریار و ،... بر اساس نرخ مصوب شامل 100.000 الی 300.000 هزار تومان هزینه خروجی تهران می باشد.
در مجموعه سعادت رنت نیاز به پرداخت هیچ گونه هزینه مازاد و پنهانی نیست.
 در صورت اجاره خودرو عروس با راننده ، نیازی به ارائه چک ضمانت نمی باشد و کلیه مسئولیت ماشین عروس به عهده راننده این مجموعه می باشد.
 در صورت اجاره ماشین عروس 730 بدون راننده، بابت ضمانت یک فقره چک به ارزش خودرو دریافت می گردد.
 در صورت اجاره ماشین عروس بدون راننده ، نماینده این مجموعه پس از تحویل خودرو عروس تا پایان مراسم در خودرو دیگری همراه شما خواهد بود و پس از اتمام مراسم همزمان با تحویل اتومبیل، چک ضمانت را عودت می گردانند.

قیمت اجاره ماشین عروس بی ام و 730

قیمت اجاره ماشین عروس بی ام دبلیو 730 با توجه به با راننده و یا بدون راننده بودن است. ماشین عروس باراننده نسبت به بدون راننده دارای قیمت مناسب تری است. قیمت ماشین عروس سعادت رنت نسبت به دیگر رقبا بسیار مناسب بوده و همواره دارای تخفیف های بسیار مناسبی است.

مشخصات فنی بی ام و 730

ب ام و سری7 (730li) فول سایز ترین و مجلل ترین سدان خودروساز باواریایی (BMW) محسوب می شود که به جهت داشتن موتور 4 سیلندر در لیست پیشرانه های موجود برای سفارش، بعد از قانون منع ورود خودروهای بالای 2500 سی سی توانست پای خود را به بازار کشور باز کند و در شرایطی که رقبا امکان حضور را نداشتند به خوبی در بازه ی قیمتی خودرو های لوکس یکه تازی کند. البته پس از وضع قانون جدید منع ورود خودرو های بالای 40 هزار دلار درب های گمرک بر روی BMW 730li نیز بسته شد.

دو کد اتاق مختلف G11 و G12 برای سری 7 ب ام و وجود دارد و همانطور که انتظار می رود یک کد فاصله محوری طویل تری دارد (G12) و همین مدل نیز در ایران عرضه شده است. 730 علیرغم موتور کم حجم (2لیتری) بسیار فراتر از انتظار عمل میکند و با انتقال حدود 250 اسب بخار توسط جعبه دنده 8 سرعته به چرخ های عقب، به راحتی انتظارات راننده را برای شتابگیری برآورده می کند؛ هرچند باز هم نمی توان انتظار یک خودروی 8 سیلندر را از آن داشت.

شتاب ب ام و 730LI توسط Car.ir مورد بررسی قرار گرفته است و شما میتوانید ویدیو آن را در کارلانچ تماشا کنید. 

 

 

رنگ: سفید

کیلومتر مجاز (روزانه): 200 km

 

قیمت ماهیانه : وارد صفحه زیر شوید