اجاره خودرو در تهران
برگشت در محل تحویل

آریزو 6

اجاره خودرو آریزو 6 

آریزو 6 موجود در شرکت سعادت رنت مدل سال 1400 بوده و با بهترین قیمت آمادخ خدمت رسانی به هم عزیزان است. اجاره آریزو 6 بدون راننده است که با مبلغ ضمانت 20 میلیون تومان برای هر تعداد روزی که بخواهید برای شما رزرو خواهد شد. 

این خودرو در دسته ماشین های مدرن است که علاوه بر اینکه در بالاترین کیفیت فنی قرار دارد دارای قیمت بسیار مناسب نسبت به دیگر خودروهای خارجی است. 

طراحی جذاب ظاهر و داخل کابین، آپشن‌های کافی، شتاب مناسب، بهبود عملکرد گیربکس CVT، فضای جادار کابین و صندوق، کیفیت ساخت قابل قبول بخشی از ویژگی های این خودرو است.برای اجاره آریزو 6 می توانید از طریق رزرو آنلاین سایت و یا تماس تلفنی اقدام کنید. خودروهای بدون راننده دارای پوشش بیمه بدنه بوده که در زمان تحویل تمام مدارک خودرو به به خصوص کارت بیمه به شما داده خواهدشد. 

خودروها با باک بزنین پر و کارواش شده در اختیار شما قرار می گیرد. برای تحویل خودرو می توانید در نمایندگی مرکزی ما در تهران و یا هر جایی از تهران حتی فرودگاه نیز خودرو را تحویل بگیرید. 

 

مزیت اجاره آریزو 6

چری آریزو 6 یک سدان نیمه لوکس چینی است که با توجه به طراحی ، آپشن و قیمتی خوبی که دارد توانسته نظرات بسیاری از مشتریان اجاره ماشین را به خود جلب کند. این خودرو نسبت به آریزو 5 به دلیل  گیربکس CVT ارتقاء یافته ای دارد ، از شتاب بهتری برخوردار است. کابین آریزو 6 دارای فضای جا داری بوده و صندوق نیز در افزایش جذابیت‌های این خودرو تاثیر بسزایی داشته‌ است.

کیسه هوا برای راننده و سرنشین کناری بهمراه ایربگ‌های جانبی و پرده‌ای، ترمزهای چهارچرخ دیسکی از نوع خنک‌شونده، سیستم‌های کمکی ترمز و پایداری شامل ABS, EBD, ESP, TCS, HAC, EBA, BA ، ترمز پارک برقی بهمراه اتوهلد، نمایشگر 9 اینچی چندمنظوره مرکزی مجهز به رهیاب ماهواره‌ای فعال، مانیتور دیجیتال پشت آمپر با قابلیت نمایش اطلاعات متنوع از جمله فشار و دمای باد تایرها، دوربین‌های پیرامونی با قابلیت نمایش 360 درجه، سیستم صوتی مجهز به 6 بلندگو و ساب‌ووفر بخشی از امکانات بی نظیر این خودرو است.

 

شرایط اجاره خودرو آریزو 6 بدون راننده

تمامی هزینه های مصرفی خودرو بر عهده شرکت می باشد

_کشیدن سیگار در خودرو ها ممنوع می باشد و در صورت عدم رعایت، هزینه شستشو کامل خودرو از مشتری دریافت می شود

_در صورت عدم رضایت مشتری از کیفیت فنی خودرو، به صورت رایگان خودرو تعویض می گردد

_حداقل مدت زمان اجاره خودروهای بدون راننده 3 روز می باشد

_تمدید قرارداد فقط و فقط به صورت حضوری و در دفتر مرکزی انجام می شود.

_هزینه عوارض جاده ای بر عهده مشتری است

_در صورت خرابی خودرو امداد جاده ای در کمتر از 45 دقیقه خود را به محل رسانده و در صورت برطرف نشدن مشکل، در کمتر از 24 ساعت خودرو به صورت رایگان تعویض می گردد

_در صورت تصادف می بایست کروکی خودرو توسط مشتری از پلیس راه دریافت گردد و در غیر این صورت تمامی خسارت بر عهده مشتری می باشد

_ودیعه ی نقدی در زمان عودت خودرو، برگشت داده می شود، اما مبلغی به عنوان ودیعه خلافی به صورت امانت در اختیار شرکت می ماند و و پس ازیک ماه از پایان قرارداد برگشت داده می شود (مبلغ ودیعه خلافی برای تمام خودرو ها 1.000.000 تومان میباشد )