اجاره خودرو در تهران
برگشت در محل تحویل

 

ایران

بدون راننده

اجاره بنز C200amg
2011 - 2009

با راننده

اجاره بنز C200amg
2011 - 2009

10 hours available : ۴,۰۰۰,۰۰۰ تومان
suburban kilometer : ۲۵,۰۰۰ تومان
Airport transfers : ۲,۵۰۰,۰۰۰ تومان

اجاره بنز C200amg

مرسدس بنز C کلاس یک خودرو کامپکت اسپرت است که نسل اول آن در سال 1993 میلادی معرفی و عرضه شد و در حال حاضر در چهارمین نسل به تولید می‌رسد. این خودرو لوکس، یکی از محبوب ترین خودروها برای سفرهای درون شهری و جاده ای در میان مردم است. این خودرو، دارای سیستم تعلیق کامفورت یا راحت که در پی آن هندلینگ و ثبات خودرو، می باشد. همچنین، بنز c200، نسبت به حجم موتور خود، مصرف سوخت بهینه ای نیز دارد.

از آپشن های رفاهی این خودرو می توان به مصرف سوخت داخل شهر 9.3 لیتر در هر صد کیلومتر، مصرف سوخت خارج از شهر 5.2 لیتر در هر صد کیلومتر، کیسه هوا سرنشینان جلو، کیسه هوای جانبی، پرده ای، کیسه هوا زانویی برای راننده، سیستم صوتی با قابلیت پخش CD و MP3، بلوتوث، ورودی USB و AUX ، صفحه نمایش TFT ، ABS - ترمز دستی پدالی - HSA - ESP - BAS - PRE-SAFE - ASR، استاندارد یورو 5 ،گیربکس خودکار 7G-Tronic Plus، چراغ های LED عقب ، تعویض دنده از روی فرمان ، سیستم Agility Control، سیستم تهویه مطبوع جداگانه برای سرنشینان جلو، سیستم BlueEfficiency ، خاموش شدن خودرو هنگام ایست کامل، سنسور باران، نشان دهنده باد لاستیک ها ، تشخیص دهنده سرنشین جلو، سیستم Neck-Pro،  سیستم Tirefit ، سنسور نور، کروز کنترل ، چرخش نور در پیچ ها، اشاره کرد. 

عکس های بنز c200 amg، تماما عکس های واقعی بوده و این خودرو با تعداد متغیر، در شرکت سعادت رنت موجود می باشد. 
شرایط عمومی برای رنت ماشین در سعادت رنت:
برای کرایه یک ماشین در داخل ایران، گواهینامه رانندگی، شرایط سنی بالای 19 سال و مدارک شناسایی، مورد نیاز است. یکی دیگر از موارد مورد نیاز در اجاره تمامی خودروها، پرداخت دیپوزیت و ودیعه خلافی می باشد. برای کسب اطلاعات بیشتر درباره نحوه اجاره خودرو به صورت با راننده و بدون راننده می توانید به صفحه مدارک مورد نیاز مراجعه کرده و به راحتی خودرو مدنظر خود را اجاره کنید.