اجاره بنز C200 amg در تهران

کرایه بنز C200 amg در تهران

بنز C۲۰۰ amg یکی از خودروهای لوکس در مجموعه ما است. با توجه به زیبایی ظاهری و کیفیت مناسب آن میان خودروهای وارداتی، از محبوبیت بالایی در ایران برخوردار است. این خودرو در مجموعه‌ی سعادت رنت، شعبه‌ی تهران برای اجاره به صورت با راننده موجود است و شما می‌توانید به راحتی به امکانات این خودرو در مسیر اجاره آن بهره‌مند شوید. همچنین عروس و دامادها نیز می‌توانند از خدمات کرایه بنز C۲۰۰ amg برای اجاره ماشین عروس با راننده یا بدون راننده استفاده کنند.

ایران
با راننده
اجاره بنز C200amg
2011 - 2009

۱۰ ساعت در اختیار : ۴,۷۰۰,۰۰۰ تومان
کیلومتر برون شهری : ۲۷,۰۰۰ تومان
ترانسفر فرودگاه : ۳,۵۰۰,۰۰۰ تومان

انواع خدمات اجاره بنز C۲۰۰ amg در تهران

  1. اجاره ماشین عروس با راننده
  2. کرایه ماشین عروس بدون راننده
  3. اجاره خودرو با راننده تشریفاتی

اجاره خودرو بنز c۲۰۰ مرسدس بنز C کلاس یک خودرو کامپکت اسپرت است که نسل اول آن در سال ۱۹۹۳ میلادی معرفی و عرضه شد و در حال حاضر در چهارمین نسل به تولید می‌رسد. این خودرو لوکس، یکی از محبوب‌ترین خودروها برای سفرهای درون شهری و جاده ای در میان مردم است. این خودرو، دارای سیستم تعلیق کامفورت یا راحت که در پی آن هندلینگ و ثبات خودرو، است. همچنین، بنز c۲۰۰، نسبت به حجم موتور خود، مصرف سوخت بهینه ای نیز دارد.

اجاره ماشین عروس بنز C۲۰۰ amg با راننده

مجموعه سعادت رنت بنز C۲۰۰ amg را به‌عنوان خدمات اجاره ماشین عروس با راننده ارائه می‌کند. عروس و دامادها می‌توانند بدون نیاز به پرداخت ودیعه ضمانت و چک یا سفته این خودروی کلاسیک و زیبا را در روز عروسی خود کرایه کنند. مدت‌زمان مجاز اجاره ماشین عروس ۱۵ ساعت از ساعت ۹ صبح الی ۱۲ شب است و اگر به هر دلیلی راننده بعد از ساعت ۱۲ شب نیز در اختیار عروس و داماد باشد هزینه‌ای به‌عنوان مبلغ مازاد باید پرداخت شود.

کرایه ماشین عروس بنز C۲۰۰ amg بدون راننده

سعادت رنت به‌منظور ارائه گزینه‌های بیشتر برای کرایه ماشین عروس، خدمات اجاره بنز C۲۰۰ amg بدون راننده را نیز به مشتریان ارائه می‌دهد. عروس و دامادها می‌توانند با پراخت ودیعه ضمانت و هزینه اجاره خودرو این ماشین را برای روز عروسی خود اجاره کنند. همچنین یک نفر از ابتدای مراسم تا انتهای مراسم به همراه شما خواهد بود، که باید خودرویی را در اختیار آن شخص قرار بدهید.

اجاره بنز C۲۰۰ amg در تهران با راننده تشریفاتی

اجاره خودرو با راننده همراه با یک راننده‌ی حرفه‌ای که به مسائل تشریفاتی مسلط است و ظاهری آراسته دارد، از مهم‌ترین بخش‌های خدمت‌رسانی به مراجعیت در سعادت رنت است. خودروی بنز C200 amg نیز به صورت تشریفاتی و با راننده خدمت متقاضیان عرضه می‌شود. حداقل زمان اجاره خودرو با راننده در تهران، ۱۰ است در روز است. شما می‌توانید با توجه به نیاز خود و با پرداخت هزینه‌‌های مازاد، تعداد ساعات اجاره را از ۱۰ ساعت افزایش دهید. 

اجاره بنز C۲۰۰ amg با راننده در مشهد

اجاره خودرو با راننده در مشهد، با یک راننده حرفه‌ای که آشنا به امور تشریفاتی است و ظاهری مرتب دارد، یکی از مهم‌ترین خدمات سعادت رنت است. خودروی بنز C200 amg نیز به صورت تشریفاتی و همراه با راننده در مشهد ارائه می‌شود. حداقل مدت زمان اجاره خودرو با راننده در مشهد ۱۰ ساعت در روز است. شما می‌توانید با توجه به نیاز خود و پرداخت هزینه‌های اضافی، مدت زمان اجاره را از ۱۰ ساعت افزایش دهید.

مدارک لازم برای اجاره خودروی بنز C۲۰۰ amg با راننده در تهران

برای اجاره خودرو با راننده ارائه هیچ‌گونه چک یا سفته‌ای به عنوان سند مورد نیاز نیست. شما می‌توانید برای رزرو خودرو بنز C۲۰۰ با راننده در تهران، از طریق واتس‌اپ با کارشناسان سعادت رنت در تماس باشید. و طی گفتگو با کارشناسان باید تصویر کارت ملی خود را نیز از طریق همین نرم‌افزار برای ما ارسال فرمایید.

شرایط مهم برای اجاره خودروی بنز c۲۰۰ در تهران با راننده

  1. انتخاب خودروی کیا اسپورتیج
  2. مشخص نمودن نوع خدمات درخواستی (تشریفات، سفر، دراختیار و ...)
  3. ارائه دادن اطلاعات شخصی خود (نام، نام خانوادگی، کد ملی و...)
  4. ارسال تصویر کارت ملی از طریق واتس اپ
  5. عقد قرارداد بین طرفین
  6. پرداخت بیعانه

سوالات متداول اجاره بنز C۲۰۰ amg

در ادامه به سوالات مرتبط با اجاره بنز C۲۰۰ در تهران می‌پردازیم.

حداقل مدت‌زمان اجاره خودروی بنز C۲۰۰ amg با راننده تشریفاتی در تهران چقدر است؟    

حداقل مدت زمان اجاره خودرو با راننده در داخل شهر ۱۰ ساعت است و برای سفرهای برون شهری به صورت کیلومتری و روزانه محاسبه می‌شود. در صورت استفاده کمتر، هزینه ۱۰ ساعت کامل دریافت می‌شود. شما مدت زمان بیشتری نیز می‌توانید کرایه کنید که به صورت ساعتی محاسبه می‌شود. هزینه‌های درج شده در سایت برای ۱۰ ساعت در طول روز است. 

مدارک لازم برای اجاره بنز C۲۰۰ amg با راننده چیست؟

در تمامی شعب سعادت رنت برای اجاره خودرو با راننده فقط نیاز به کارت شناسایی و پرداخت مبلغی به عنوان بیعانه رزرو است.

در اجاره بنز C۲۰۰ amg با راننده مسئولیت مشکلات برعهده چه کیست؟    

تمامی مسئولیت‌ها و مشکلات همچون تصادف، جریمه، خرابی و ... برخلاف اجاره خودرو بدون راننده همگی به عهده راننده و شرکت است. همچنین تمامی سرنشینان خودرو دارای کامل ترین نوع پوشش بیمه هستند.

خودرو های پیشنهادی

اجاره بنز S۵۰۰ در تهران | قیمت کرایه مرسدس بنز اس ۵۰۰ ...
benz s500
2015 - 2010
شروع قیمت
۹,۱۵۰,۰۰۰ تومان
مبلغ ضمانت ۲۰۰,۰۰۰,۰۰۰ تومان
ایران

A/C
A
4
5
4
اجاره هیوندای سوناتا LF در تهران | کرایه سوناتا ال‌اف در تهران ...
شروع قیمت
۳,۵۵۰,۰۰۰ تومان
مبلغ ضمانت ۴۰,۰۰۰,۰۰۰ تومان
ایران

A/C
A
4
5
4
اجاره بنز C200 ckd | قیمت مناسب اجاره ماشین عروس بنز C200 ckd ...
benz c200
2014
شروع قیمت
۷,۵۰۰,۰۰۰ تومان
ایران

A/C
A
4
5
3
بدون دپوزیت
اجاره ماشین عروس بی ام و 528i در تهران | اجاره BMW528i با راننده ...
bmw 528i
2014
شروع قیمت
۹,۹۰۰,۰۰۰ تومان
ایران

A/C
A
4
5
2
بدون دپوزیت
(4.78)
:
نظر خود را بنویسید
نظرات