اجاره خودرو بنز C200 ckd در تهران

کرایه بنز C200 ckd در تهران

بنز c۲۰۰ ckd یک خودروی رسمی و لوکس است که به صورت با راننده تشریفاتی در اختیار شما قرار می‌گیرد. این خودرو با ظاهر ساده و شیکی که دارد برای استفاده‌های رسمی مثل ارگان‌های رسمی و دولتی بسیار مناسب است.

ایران
با راننده
قیمت اجاره بنز C200 ckd
2014

۱۰ ساعت در اختیار : ۵,۹۰۰,۰۰۰ تومان
کیلومتر برون شهری : ۳۲,۰۰۰ تومان
ترانسفر فرودگاه : ۴,۰۰۰,۰۰۰ تومان

اجاره ماشین بنز c۲۰۰ ckd در تهران

در مجموعه ما اجاره خودرو با راننده در تهران یکی از پرمتقاضی‌ترین بخش‌های خدماتی است. بنز c۲۰۰ ckd از دسته خودروهایی است که به این صورت ارائه می‌شود. در ادامه همراه ما باشید تا از شرایط اجاره خودروی با راننده در تهران مطلع شوید.

شرایط و قوانین اجاره خودروی بنز c۲۰۰ ckd با راننده در تهران

  1. نوع خدمات و پلن درخواستی (تشریفات، سفر، در اختیار و ...) را مشخص کنید.
  2. ارائه اطلاعات شخصی (نام، نام خانوادگی، کد ملی)
  3. پرداخت بیعانه طبق پیش فاکتور کرایه ماشین با راننده

(مشتریانی که نیاز به داشتن فاکتور رسمی دارند می توانند با پرداخت ۹% مالیات بر ارزش افزوده، فاکتور رسمی از ما دریافت نمایند.)

انواع خدمات اجاره بنز c۲۰۰ ckd در تهران

  1. اجاره ماشین عروس با راننده
  2. کرایه ماشین عروس بدون راننده
  3. اجاره خودرو با راننده تشریفاتی و ساعتی

بنز c۲۰۰ ckd در سعادت رنت برای ارائه خدمات اجاره ماشین عروس با راننده، اجاره ماشین عروس بدون راننده و اجاره ماشین با راننده تشریفاتی ارائه می‌شود. مشتریان عزیز می‌توانند اجاره بنز c۲۰۰ ckd را در صفحه اجاره ماشین عروس به‌صورت با راننده یا بدون راننده و یا در صفحه اجاره خودرو با راننده در تهران، ۲۴ ساعته و آنلاین رزرو کنند. همکاران ما نهایتاً ۲ ساعت بعد و طی ساعات اداری ۹ صبح تا ۱۱ شب برای تائید نهایی رزرو اجاره بنز c۲۰۰ ckd با شما تماس خواهند گرفت.

 

اجاره ماشین عروس بنز c۲۰۰ ckd با راننده

بنز c۲۰۰ ckd از خودروهای لوکس و کلاسیک سعادت رنت برای اجاره خودرو با راننده به‌عنوان ماشین عروس است. عروس و دامادها می‌توانند بدون نیاز به پرداخت ودیعه ضمانت و چک یا سفته این خودرو زیبا را برای روز عروسی خود با راننده اجاره کنند. مدت زمان اجاره ماشین عروس در سعادت رنت از ساعت ۹ صبح الی ۱۲ شب است و اگر راننده مجبور شود بعد از ساعت ۱۲ نیز در اختیار باشد، مبلغی به‌عنوان هزینه مازاد به مبلغ کرایه اضافه خواهد شد.

اجاره ماشین عروس بنز c۲۰۰ ckd بدون راننده

برخی از عروس و دامادها دوست دارند در ماشین عروس خود راحت باشند و از خدمات اجاره ماشین عروس بدون راننده استفاده کنند. سعادت رنت این امکان را فراهم کرده که عروس و دامادها خودرو بنز c۲۰۰ ckd بدون راننده برای روز عروسی خود کرایه کنند. برای رزرو این خدمات کافی است از طریق باکس بالای صفحه درخواست خود را ارسال کنید تا در اسرع وقت رزرو کرایه ماشین عروس بنز c۲۰۰ ckd برای شما نهایی شود. همچنین یک نفر از ابتدای مراسم تا انتهای مراسم به همراه شما خواهد بود، که باید خودرویی را در اختیار آن شخص قرار بدهید.

کرایه بنز c۲۰۰ ckd با راننده تشریفاتی در تهران

کرایه خودرو با راننده در تهران یکی از بهترین روش‌های کرایه خودرو است که شما بدون داشتن مسئولیت توسط فردی آشنا به امور تشریفاتی با ظاهری آراسته می‌توانید از مسیر لذت ببرید. مدت زمان اجاره ماشین با راننده، ۱۰ ساعت در طول روز است. امکان استفاده از این سرویس برای چند روز نیز امکان پذیر می‌باشد. (شما می‌‍توانید با توجه به نیازتان بیش از ۱۰ ساعت خودرو را در اختیار داشته باشید اما باید هزینه اضافه‌ای را بپردازید). برای رنت ماشین با راننده کمتر از ۱۰ ساعت باید هزینه اجاره ۱۰ ساعت را بپردازید.

جمع‌بندی نهایی اجاره بنز c۲۰۰ ckd در تهران

در این مقاله، ما به بررسی جامع و دقیق فرآیند اجاره بنز c۲۰۰ ckd در تهران پرداختیم. تاکید بر اهمیت انتخاب یک شرکت اجاره خودرو معتبر و اطلاع از شرایط و قوانین اجاره، از جمله بیمه و مسئولیت‌های قانونی، نقش مهمی در تضمین یک تجربه رضایت‌بخش دارد. همچنین، بررسی دقیق قیمت‌ها و مقایسه آن‌ها با سایر گزینه‌های موجود در بازار به مشتریان کمک می‌کند تا انتخابی مقرون‌به‌صرفه داشته باشند. کرایه بنز c۲۰۰ ckd در تهران به دلیل طراحی مدرن، راحتی بالا، و امکانات پیشرفته، گزینه‌ای ایده‌آل برای موقعیت‌های خاص مانند مراسم عروسی، جلسات تجاری و قرارهای لوکس شهری است. پس تقریبا طیف گسترده‌ای از افراد می‌توانند از خدمات اجاره بنز c۲۰۰ ckd در تهران استفاده کنند.

سوالات متداول کرایه بنز c۲۰۰ ckd در تهران

در ادامه به سوالات مرتبط با اجاره بنز c۲۰۰ ckd در تهران می‌پردازیم.

حداقل مدت‌زمان اجاره خودروی بنز c۲۰۰ ckd با راننده تشریفاتی در تهران چقدر است؟    

حداقل مدت زمان اجاره خودرو با راننده در داخل شهر ۱۰ ساعت است و برای سفرهای برون شهری به صورت کیلومتری و روزانه محاسبه می‌شود. در صورت استفاده کمتر، هزینه ۱۰ ساعت کامل دریافت می‌شود. شما مدت زمان بیشتری نیز می‌توانید کرایه کنید که به صورت ساعتی محاسبه می‌شود. هزینه‌های درج شده در سایت برای ۱۰ ساعت در طول روز است. 

مدارک لازم برای اجاره خودرو بنز c۲۰۰ ckd با راننده چیست؟

در تمامی شعب سعادت رنت برای اجاره خودرو با راننده فقط نیاز به کارت شناسایی و پرداخت مبلغی به عنوان بیعانه رزرو است.

در اجاره خودرو بنز c۲۰۰ ckd با راننده مسئولیت مشکلات برعهده چه کیست؟    

تمامی مسئولیت‌ها و مشکلات همچون تصادف، جریمه، خرابی و ... برخلاف اجاره خودرو بدون راننده همگی به عهده راننده و شرکت است. همچنین تمامی سرنشینان خودرو دارای کامل ترین نوع پوشش بیمه هستند.

خودرو های پیشنهادی

اجاره بنز S۵۰۰ در تهران | قیمت کرایه مرسدس بنز اس ۵۰۰ ...
benz s500
2015 - 2010
شروع قیمت
۹,۱۵۰,۰۰۰ تومان
مبلغ ضمانت ۲۰۰,۰۰۰,۰۰۰ تومان
ایران

A/C
A
4
5
4
اجاره خودرو بی ام و 730 bmw در تهران | لیست قیمت کرایه BMW 730 تهران ...
bmw 730
2018 - 2017
شروع قیمت
۱۴,۲۹۰,۰۰۰ تومان
مبلغ ضمانت ۲۰۰,۰۰۰,۰۰۰ تومان
ایران

A/C
A
4
5
3
اجاره بنز C200amg | لیست قیمت و رزرو آنلاین بنز C200 در تهران ...
benz c200
2011 - 2009
شروع قیمت
۶,۰۰۰,۰۰۰ تومان
ایران

A/C
A
4
5
3
اجاره ماشین عروس بی ام و 528i در تهران | اجاره BMW528i با راننده ...
bmw 528i
2014
شروع قیمت
۹,۹۰۰,۰۰۰ تومان
ایران

A/C
A
4
5
2
(4.62)
:
نظر خود را بنویسید
نظرات