اجاره شورلت کاپتیوا ۷ نفره در دبی

کرایه شورلت کاپتیوا ۷ نفره در دبی

شورلت کاپتیوا ۷ نفره برای ۷ سرنشین و ۴ چمدان سایز متوسط فضای کافی در اختیار می‌گذارد. آپشن‌های متنوع این خودرو رانندگی با آن را راحت و ایمن می‌کنند. کرایه شورلت کاپتیوا ۷ نفره در دبی، به گروه‌های دوستانه یا خانواده‌های ۶ یا ۷ نفره‌ای پیشنهاد می‌شود که قصد گردش در امارات را دارند. به این منظور، کافی است خانواده یا گروهی که قصد اجاره کاپتیوا در دبی را دارند با پشتیبانی ۲۴ ساعته سعادت‌رنت ارتباط برقرار کرده و هماهنگی‌های لازم برای اجاره شورلت کاپتیوا ۷ نفره در دبی را انجام دهند. هزینه اجاره شورلت کاپتیوا ۷ نفره با راننده شامل بیمه جامع پایه و حد مجاز کیلومتر پیموده شده در روز است و هزینه اجاره این خودرو با راننده در دبی حداقل برای ۵ ساعت محاسبه خواهد شد.

امارات
بدون راننده
قیمت اجاره شورلت کاپتیوا 7 نفره
2022

از ۲ تا ۶ روز:۱۹۹ AEDروزانه
از ۷ تا ۲۰ روز:۱۸۹ AEDروزانه
بیشتر از ۲۰ روز:۱۷۹ AEDروزانه
با راننده
قیمت اجاره شورلت کاپتیوا 7 نفره
2022

۱۰ ساعت در اختیار : ۶۲۵ AED
ترانسفر فرودگاه : ۱۵۰ AED

اجاره شورلت کاپتیوا ۷ نفره در دبی

بسیاری از مسافران دبی، کرایه شورلت کاپتیوا ۷ نفره در دبی را به دلیل تجملاتی بودن این ماشین آمریکائی را به دلیل فضای زیاد آن و توانایی تردد راحت در شهر و اماکن گردشگری انتخاب می‌کنند. اجاره شورلت کاپتیوا ۷ نفره تقاضا و رضایتمندی بالایی در صنعت اجاره خودرو دبی دارد. طراحی زیبا و کلاسیک در کنار امکانات پیشرفته این خودرو موجب شده تا سرنشینان و راننده از رفاه و امنیت بالایی هنگام سواری این ماشین بهره ببرند. شما می‌توانید برای رزرو کرایه شورلت کاپتیوا ۷ نفره در دبی از طریق کادر بالای صفحه درخواست خود را ثبت کنید. کارشناسان ما نهایتاً ۲ ساعت بعد و طی ساعات کاری ۹ صبح الی ۱۱ شب با شما تماس گرفته و اجاره این خودرو را با شما تأیید نهایی می‌کنند.

انواع خدمات کرایه شورلت کاپتیوا ۷ نفره در دبی

سعادت رنت برای اجاره شورلت کاپتیوا ۷ نفره در دبی دو نوع سرویس زیر را در اختیار مشتریان قرار می دهد:

در ادامه به توضیح هرکدام از این سرویس‌ها و شرایط اجاره ماشین در آن‌ها خواهیم پرداخت:

اجاره شورلت کاپتیوا ۷ نفره در دبی با راننده

یکی از این آپشن‌ها، اجاره خودرو همراه با راننده است. برای کرایه شورلت کاپتیوا ۷ نفره در دبی با راننده، لازم است تا از طریق وبگاه یا ارتباط با پشتیبانی ۲۴ ساعته واتس‌اپ، کاپتیوا ۷ نفره را انتخاب کنید و برنامه سفر خود را با پشتیبان چک کنید، درصورتی‌که خودرو انتخابی و راننده، در روز و ساعت مشخص شده آزاد بود، رزرو انجام خواهد شد. در صورت اجاره کاپتیوا ۷ نفره در دبی با راننده، نیازی به ارائه مدارک و ودیعه ضمانت نقدی نیست و تمام مسئولیت و خسارت‌های احتمالی، به عهده راننده سعادت‌رنت خواهد بود. اجاره شورلت کاپتیوا ۷ نفره در دبی به همراه راننده، به مدت حداقل ۵ ساعت امکان‌پذیر است که هزینه آن در حال حاضر و سال ۲۰۲۳ به مبلغ ۹۰۰ درهم است.

کرایه شورلت کاپتیوا ۷ نفره در دبی بدون راننده

اجاره خودرو بدون راننده در دبی یکی از گزینه‌های محبوب و پرکاربرد صنعت رنت ماشین است. این سرویس می‌تواند برای کسانی که می‌خواهند در سفر خود به دبی مستقل عمل کرده و بدون نیاز به راننده، با خودروی شورلت محبوب خود رانندگی کنند، مناسب است. استقلال زیاد، هزینه مقرون‌به‌صرفه‌تر از تاکسی و انعطاف‌پذیری بالا اجاره شورلت کاپتیوا ۷ نفره بدون راننده در دبی موجب رضایتمندی زیادی دارد. در نظر داشته باشید که ۳ گروه ممکن است نسبت به اجاره کاپتیوا ۷ نفره در دبی بدون راننده اقدام کنند؛ کسانی که مقیم امارات هستند، گردشگرانی ایرانی و یا گردشگران خارجی که برای سفر به دبی مراجعه می‌کنند. در ادامه، مدارک موردنیاز هر گروه فهرست شده است. بعد از پرداخت ودیعه ضمانت نقدی و کرایه، ارسال مدارک و تکمیل فرایند کرایه شورلت کاپتیوا در دبی، قرارداد اجاره خودرو در دبی برای شما ایمیل می‌شود؛ سعادت‌رنت سعی دارد در تمامی شعب ایران، امارات و ترکیه در جهت کمک به محیط‌زیست، استفاده از کاغذ را به حداقل برساند.

اجاره شورلت کاپتیوا 7نفره در دبی

مدارک لازم برای اجاره شورلت کاپتیوا ۷ نفره در دبی، مخصوص اشخاص مقیم امارات

 1. گواهی‌نامه رانندگی امارات
 2. کارت اقامت امارات
 3. ویزای امارات
 4. پاسپورت امارات

مدارک لازم برای اجاره شورلت کاپتیوا 7نفره در دبی برای گردشگران ایرانی

 1. گواهی‌نامه رانندگی بین‌المللی (می‌توانید با مراجعه به یکی از شعب کانون جهان‌گردی و اتومبیل‌رانی نسبت به اخذ گواهی‌نامه بین‌المللی اقدام کنید.)
 2. ویزا
 3. پاسپورت راننده
 4. سند واریز مبلغ کرایه و ودیعه نقدی ضمانت (deposit)

مدارک لازم برای اجاره شورلت کاپتیوا 7نفره در دبی، برای گردشگران غیرایرانی و غیرمقیم در امارات

 1. گواهی‌نامه رانندگی بین‌المللی یا گواهی‌نامه رانندگی کشورهای اروپایی و آمریکایی
 2. ویزای توریستی امارات 
 3. پاسپورت با اعتبار حداقل 6 ماه
 4. سند پرداخت ودیعه ضمانت (deposit)

امکانات و مشخصات فنی شورلت کاپتیوا ۷ نفره

ظرفیت سرنشینان۷ نفر
حجم صندوق عقب۹۷ لیتر قابل ارتقا تا ۷۶۹ و ۱۵۷۷ لیتر
حجم باک بنزین۶۵ لیتر
مصرف سوخت شهری۸.۹ لیتر در ۱۰۰ کیلومتر
ماکزیمم سرعت۲۰۰ کیلومتر در ساعت
شتاب صفر تا صد۸.۵ ثانیه

شرایط بیمه اجاره شورلت کاپتیوا ۷ نفره در دبی

تمامی خودروهای ارائه شده برای اجاره در دبی از سعادت رنت دارای بیمه هستند. مشتریان می‌تواند باتوجه‌به نوع سرویس دریافت شده از خدمات بیمه استفاده کنند. هنگام استفاده از سرویس اجاره خودرو با راننده تمامی هزینه‌های مربوط به خسارات و سانحه بر عهده راننده و شرکت است و همچنین سرنشینان نیز تحت پوشش کامل بیمه هستند تا در صورت نیاز از آن استفاده کنند. برای سرویس اجاره خودرو بدون راننده دو نوع بیمه ارائه می‌شود که هر فردی می‌تواند باتوجه‌به دلخواه خود، پوشش موردنظر را انتخاب کنند.

بیمه پایه

این نوع بیمه، حداقل نوع بیمه و تعهد مالی را در بر دارد. بیمه پایه به‌صورت پیش‌فرض برای تمامی خودروهای سعادت رنت وجود دارد. لازم به ذکر است که هزینه این بیمه رایگان بوده و مسئولیت مالی تمامی خسارت و زیان‌ها بر عهده اجاره‌کننده بوده و شامل موارد زیر خواهد شد:

 1. امداد جاده‌ای گسترده (ERA)
 2. تعهد ایمنی سعادت‌رنت (SSP)
 3. پوشش کامل سرقت
 4. بیمه شخص ثالث (ALI)

بیمه کامل

کامل‌ترین نوع بیمه برای اجاره خودرو، بیمه بین‌المللی (LDW) است که تمامی پوشش‌ها را شامل شده و مسئولیت مالی شما را تا سقف ودیعه ضمانت پرداختی کاهش خواهد داد. شما با انتخاب این نوع بیمه از امکانات قابل‌توجهی بهره‌مند خواهید شد و کاملاً با بیمه‌های شخص ثالث و بیمه بدنه، متفاوت است. هزینه بیمه کامل اجاره شورلت کاپتیوا ۷ نفره بدون راننده در دبی حدوداً ۳۵% از کرایه روزانه این خودرو بوده و موارد زیر را پوشش می‌دهد:

 1. امداد جاده‌ای گسترده (ERA)
 2. تعهد ایمنی سعادت‌رنت (SSP)
 3. پوشش کامل سرقت
 4. بیمه شخص ثالث (ALI)
 5. حداقل معافیت افت قیمت
 6. بیمه بدنه و حداقل مسئولیت (LDW)

تحویل و عودت شورلت کاپتیوا ۷ نفره اجاره شده در دبی

سعادت‌رنت این امکان را برای مشتریان عزیز فراهم کرده است که بتوانند شورلت کاپتیوا ۷ نفره را برای اجاره با راننده یا بدون در لوکیشن‌های مختلفی چون دفتر مرکزی دبی سعادت‌رنت، محل اقامت خود، فرودگاه دبی، مناطق مختلف شهر، مکان‌های دیدنی دبی و مراکز خرید تحویل بگیرند. برای استفاده از این امکانات تنها کافی است هنگام رزرو اجاره شورلت کاپتیوا ۷ نفره و پس از ارسال مدارک لازم برای کرایه این ماشین، محل تحویل خودرو را به‌صورت آنلاین تحویل در محل انتخاب کرده یا از طریق واتس‌اپ به کارشناس مربوطه اعلام کنید. همچنین در نظر داشته باشید که تحویل خودرو برای اجاره در امارات می‌تواند در شهرهایی به‌غیراز دبی مانند شارجه و ابوظبی نیز باشد که تنها هزینه ترانسفر آن‌ها با هم متفاوت است. در آخر شایان‌ذکر است که هزینه ترانسفر تحویل و عودت خودرو از دفتر مرکزی سعادت رنت در دبی رایگان بوده و هزینه ترانسفر برای لوکیشن‌های دیگر باتوجه‌به استانداردهای شرکت محاسبه می‌شود.

ودیعه ضمانت اجاره فورد تریتوری در دبی

مبلغ ودیعه ضمانت یا deposit هزینه‌ای است که باید فرد اجاره گیرنده در زمان کرایه ماشین بدون راننده به شرکت پرداخت کند. در واقع این مبلغ به‌عنوان ضمانت سلامت، نگهداری، جریمه و بازگرداندن خودرو دریافت می‌شود و پس از ۳۰ روز کاری اگر ماشین خسارت و جریمه‌ای نداشت کامل به مشتری بازگردانده می‌شود. اما در صورت ایجاد خسارت به خودرو یا جریمه، مبلغی از دیپوزیت کسر شده و مابقی به مشتری برگردانده می‌شود. در مجموعه سعادت رنت می‌توانید مبلغ دیپوزیت را به واحد پول امارات یعنی درهم یا ارزهای خارجی و حتی ارز دیجیتال نیز پرداخت کنید. همچنین در نظر داشته باشید که اجاره شورلت کاپتیوا ۷ نفره در دبی با راننده نیازی به پرداخت ودیعه ضمانت ندارد و مبلغ دیپوزیت کرایه این ماشین بدون راننده در حال حاضر و سال ۲۰۲۳ بالغ بر ۱,۵۰۰ درهم است.

جمع‌بندی نهایی کرایه شورلت کاپتیوا ۷ نفره

شورلت کاپتیوا ۷ نفره رانندگی لذت‌بخش و راحتی را ارائه می‌دهد. این SUV فوق‌العاده هم برای سواری در محیط‌های شهری و هم برای جابه‌جایی‌های بین‌شهری مناسب است. باتوجه‌به مزایا، ظرفیت سرنشین و بار، کرایه شورلت کاپتیوا ۷ نفره انتخاب مقرون‌به‌صرفه‌ای برای رفت‌وآمد گروه‌های کوچک دوستانه و خانواده‌ها است. در نظر داشته باشید که هزینه تاکسی در دبی برای یک مسیر یک ساعته حداقل ۱۵۰ درهم است؛ اما اجاره خودرو بسیار هزینه پائین‌تری داشته و اقتصادی‌تر است.

سوالات متداول اجاره شورلت کاپتیوا ۷ نفره

در ادامه به پرتکرارترین سوالات درباره کرایه شورلت کاپتیوا ۷ نفره پاسخ خواهیم داد.

امکان اجاره کاپتیوا ۷ نفره برای ۱ روز وجود دارد؟

شما می‌توانید به صورت ساعتی نسبت به کرایه شورلت کاپتیوا ۷ نفره با راننده، بیشتر از ۵ ساعت در دبی اقدام کنید اما در صورت اجاره کاپتیوا بدون راننده، باید هزینه دیپوزیت و کرایه حداقل ۲ تا ۶ روز را پرداخت کنید.

راننده در سرویس اجاره شورلت کاپتیوا ۷ نفره با راننده به چه زبان‌هایی مسلط است؟

در حال حاضر رانندگان سعادت رنت برای سرویس اجاره ماشین با راننده به زبان‌های عربی و انگلیسی مسلط هستند.

در کرایه شورلت کاپتیوا ۷ نفره در دبی بدون راننده، پرداخت دیپوزیت لازم است؟

خیر، اگر برای اجاره کاپتیوا در دبی را بدون راننده از سعادت رنت انجام دهید، نیازی به پرداخت دیپوزیت و ارائه مدارک شخصی نیست.

پرداخت حق بیمه کامل در اجاره کاپتیوا ۷ نفره در دبی الزامی است؟

خیر، خرید بیمه کامل در هنگام کرایه شورلت کاپتیوا ۷ نفره ضروری نیست اما با خرید این بیمه از سعادت رنت، در صورت تصادف و ایجاد خسارت ماشین، نگران هزینه تعمیرات و افت قیمت خودرو نخواهید بود.

خودرو های پیشنهادی

اجاره نیسان پاترول در دبی | کرایه نیسان پاترول مدل 2023 دبی ...
شروع قیمت
۴۹۳ AED
ودیعه خلافی ۱,۰۰۰
امارات

A/C
A
4
7
4
اجاره فورد تریتوری در دبی | قیمت کرایه روزانه و ساعتی ...
ford territory
2024 - 2023
شروع قیمت
۲۲۷ AED
ودیعه خلافی ۵۰۰
امارات

A/C
A
4
5
4
اجاره تویوتا لندکروز در دبی | کرایه لندکروز در دبی 590 درهم ...
شروع قیمت
۵۷۹ AED
ودیعه خلافی ۱,۰۰۰
امارات

A/C
A
4
7
5
اجاره میتسوبیشی xpander در دبی | کرایه اکسپندر در امارت ...
شروع قیمت
۱۴۷ AED
ودیعه خلافی ۵۰۰
امارات

A/C
A
4
7
4
(4.82)
:
نظر خود را بنویسید
نظرات
نام کامل : حسین حصیبی | تاریخ : دوشنبه ۰۶ آذر ۱۴۰۲ ۱۱:۰۶

سلام روز بخیر
من پارسال ازتون نیسان پاترول کرایه کرده بودم، ایندفعه کاپتیوا 7 نفره رو اجاره کردم، هر دو بار از انتخابم راضی بودم و ماشینا واقعا تمیز بودن و قطعا هر چی هزینه برای اجاره خودرو توی دبی بدی به صرفه هست چون با ماشین اجاره ای، هم میتونی جاهای بیشتری بری و در ضمن زمانش دست خودته و هزینش هم از تاکسی خیلی یصرفه تره و من 3 سال پیش نمیدونستم که اجاره خودرو میتونه اینقدر هزینه رفت و اومدم رو کم کنه. یادمه یروز که چند بار با تاکسی رفتم و اومدم، هزینش از یروز اجاره ماشین توی دبی بیشتر شده بود و اگه میخواهید راحت باشید و توی دبی جاهای بیشتری ببینید و هزینه رفت و آمدتون کم بشه حتما ماشین کرایه کنید.