کرایه مینی‌بوس ایسوزو با راننده در تهران

اجاره مینی‌بوس ایسوزو در تهران

تمامی مینی‌بوس‌ها ‌و ون‌های مجموعه از جمله مینی‌بوس ایسوزو، تنها با راننده اجاره داده خواهند شد. برای اجاره مینی‌بوس ایسوزو با راننده، ابتدا اطلاعات خود شامل: پلن یا برنامه سفر خود + مبدا و مقصد + تاریخ و تعداد روز یا ساعت را از طریق واتس‌اپ برای کارشناسان ما ارسال نمایید، تا قیمت نهایی را اعلام و پیش فاکتور را برای شما ارسال نماییم. برای ادارات و ارگان‌های خصوصی و دولتی امکان تامین چندین دستگاه در یک مدل و رنگ ممکن می‌باشد اما می‌بایست حداقل چند هفته قبل رزرو نمایید.

کرایه ون سعادت رنت از طریق واتساپ

ایران
با راننده
قیمت اجاره مینی بوس ایسوزو
1401 - 1390

۱۰ ساعت در اختیار : ۳,۲۰۰,۰۰۰ تومان
کیلومتر برون شهری : ۱۲,۰۰۰ تومان

شرایط اجاره مینی‌بوس ایسوزو با راننده در تهران

اجاره مینی‌بوس ایسوزو و سایر مینی‌بوس‌ها و ون‌های مجموعه فقط با راننده امکان‌پذیر است؛ بنابراین برای اجاره مینی‌بوس ایسوزو، نیاز به ارائه هیچ مدرک، ودیعه و چکی نیست و به آسانی قادر به اجاره این مینی‌بوس با راننده خواهید بود.

اجاره مینی‌بوس ایسوزو بدون راننده

تمامی مینی‌بوس‌ها ‌و ون‌های مجموعه از جمله مینی‌بوس ایسوزو، تنها با راننده اجاره داده خواهند شد و برای اجاره مینی‌بوس بدون راننده، خدماتی ارائه نمی‌شود.

نکاتی در خصوص اجاره مینی‌بوس با راننده که بهتر است بدانید:

اجاره ون و مینی‌بوس

چگونه مینی‌بوس ایسوزو را اجاره کنیم؟

اگر قصد اجاره ون بزرگ یا مینی‌بوس ایسوزو را دارید، تنها کافیست مدل مینی‌بوس یعنی ایسوزو + پلن سفر یا برنامه دقیق خود + مبدأ و مقصد + تاريخ، تعداد روز و ساعت اجاره را حداقل از یک هفته قبل، در واتساپ برای کارشناسان ما ارسال نمائید؛ سپس کارشناسان ما در روزهای اداری، حداکثر تا 2 ساعت، با شما تماس برقرار خواهند کرد و در صورت تایید اطلاعات توسط کارشناسان ما، پیش فاکتور برای شما ارسال می‌شود و بعد از آن، با پرداخت بیعانه توسط شما، رزرو مینی‌بوس نهایی خواهد شد.

"برای زمان‌بندی دقیق و بهره‌مندی از خدمات به شیوه مناسب، بهتر است حداقل از 24 ساعت قبل، رزرو خود را نهایی نمائید."

قیمت اجاره مینی‌بوس ایسوزو

اجاره مینی‌بوس‌ها بدلیل اینکه جای بارشان در داخل مینی‌بوس است و جای کافی برای بار ندارند، بیشتر برای مسافت‌های کوتاه و داخل شهر توصیه می‌شود و چندان برای سفر چند روزه یا با مسافت زیاد توصیه نمی‌گردد. 
قیمت اجاره ون بزرگ یا مینی‌بوس‌ ایسوزو برای مسیرهای داخل شهری، به صورت ساعتی و برای 10 ساعت در روز محاسبه خواهد شد؛ همچنین اگر قصد اجاره مینی‌بوس برای کمتر از 10 ساعت در روز را دارید، باز هم همان هزینه 10 ساعت از شما دریافت خواهد شد. در صورتی هم که قصد خروج از شهر با مینی‌بوس اجاره‌ای دارید، هزینه اجاره آن بر حسب کیلومتر و با توجه به پلن سفر، مبدا، مقصد، تاریخ مشخص شده و تعداد روز سفر شما محاسبه می‌گردد.

"برای اطلاع دقیق از قیمت امروز، از طریق واتساپ با کارشناسان ما در ارتباط باشید یا با آنها تماس گیرید."

اجاره مینی‌بوس برای خدمات مختلف

مینی‌بوس‌ها به دلیل فضای وسیع و راحت‌تر و ظرفیت بیشتر خود نسبت به خودروهای معمولی، برای نیازهای مختلفی اجاره داده می‌شوند. خدمات کرایه مینی‌بوس یا ون بزرگ 16 نفره تا 19 نفره در تهران و شهرهای دیگر ایران نظیر اصفهان، شیراز، یزد، مشهد و تبریز، تنها با راننده و در زمینه‌های مختلف نظیر موارد زیر ارائه می‌شود:

مقایسه اجاره مینی‌بوس ایسوزو با مینی‌بوس هیوندای کروز | کدام یک برای اجاره بهتر است؟

مینی‌بوس‌های ایسوزو و هیوندای کروز، هر دو از معروف‌ترین و ایمن‌ترین ون‌های بزرگ یا مینی‌بوس‌های بازار ایران به شمار می‌آیند. اجاره این مینی‌بوس‌ها با بدلیل ظرفیت بیشتر مسافر نسبت به ماشین‌های معمولی، بیشتر برای خدمات حمل‌ونقل گروهی در درون شهر از جمله سرویس مدارس، کارخانه‌ها و ادارات صورت می‌گیرد. برای اجاره ون و مینی‌بوس برای کاربرد حمل‌ونقل گروهی می‌توانید به دلخواه و با توجه به نیاز خود، از هر یک از دو مینی‌بوس بهره‌مند شوید. در ادامه قصد داریم به بررسی این موضوع بپردازیم که کدام یک از این دو ون بزرگ برای اجاره بهتر است.

مینی‌بوس هیوندای کروز

کرایه مینی‌بوس یا ون بزرگ برای جابجایی جمعیت 15 نفره تا 19 نفره جهت حمل‌و‌نقل درون شهری یا مسافرت‌های کم مسافت و با بار کم، کاربردی است. مینی‌بوس هیوندای کروز دارای ظرفیت مسافر برای 16 نفر می‌باشد و مجهز به امکاناتی همچون سیستم سرمایشی و گرمایشی، سیستم ROM برای حفظ خودرو در پیچ های تند، سیستم EPC برای جلوگیری از قفل شدن مینی‌بوس در جاده های لغزنده، سیستم HAC برای حفظ مینی‌بوس از سرآشیبی های تند، جعبه کمک های اولیه، جعبه ابزار و کپسول آتش نشانی می‌باشد. اجاره مینی‌بوس هیوندای کروز، برای مسافت‌های کوتاه و کاربردهای درون شهری نظیر سرویس مدارس، کارخانه‌ها، ادارات و ارگان‌های دولتی و خصوصی، بیشتر توصیه می‌گردد.

مینی‌بوس ایسوزو

مینی بوس ایسوزو، ظرفیت مسافر بیشتری نسبت به هیوندای کروز دارد و دارای 19 صندلی با قابلیت تنظیم ارتفاع و تاشدن می‌باشد. این مینی‌بوس با سقف بلند و صندلی‌های راحت خود باعث راحتی بیشتر مسافران در طول سفر می‌شود. اجاره مینی‌بوس ایسوزو بیشتر برای حمل‌ونقل درون‌شهری صورت می‌گیرد و برای سفرهای بین شهری با مسافت کم و تشریفات نسبت به سایر مینی بوس‌ها مناسب‌تر است. مینی‌بوس ایسوزو، امکانات مناسبی دارد که از جمله می‌توان به تکنولوژی به روز آن در ساخت ترمزها (ایمنی مناسب)، سیستم سرمایشی و گرمایشی با دماسنج دیجیتال به صورت اکونومیک با قابلیت پوشش دهی 360 درجه به همراه گردش هوا در داخل کابین، میل موجگیر جلو و عقب، استاندارد آلایندگی EURO 4 اشاره کنیم.

کدام یک برای اجاره بهتر است؟

هر دو مینی‌بوس، از مزایای زیادی برخوردار می‌باشند و ویژگی‌های منحصربفردی دارند. نکته‌ای که باید به آن‌ توجه داشت این است که جای بار هر دو مینی‌بوس در داخل آنها است و این موضوع بدین معناست که برای مسافت‌های طولانی و سفرهای برون شهری، از جای کافی برای بار و چمدان برخوردار نیستند.
به همین دلیل، اجاره آنها، بیشتر برای کاربردهای حمل‌ونقل درون شهری مانند سرویس مدارس و ادارات، صورت می‌گیرد. تفاوت‌هایی که بین این دو ون بزرگ وجود دارد این است که ظرفیت مسافر مینی‌بوس ایسوزو از مینی‌بوس هیوندای کروز بیشتر است و همچنین ایسوزو، سقف بلندتری هم دارد. بنابراین با توجه به نیاز و ترجیحات خود، می‌توانید از مزایای اجاره هر کدام از این دو ون بی‌نظیر بهره‌مند شوید.

مقایسه قیمت اجاره مینی‌بوس مینی‌بوس ایسوزو با هیوندای کروز
نام مینی‌بوسمدت زمانظرفیت مسافرقیمت اجاره (به تومان)هزینه به ازای هر کیلومتر برون شهری
ایسوزو10 ساعت193.200.00012 هزار تومان
هیوندای کروز10 ساعت163.000.00011 هزار تومان

قیمت‌های ذکر شده در جدول به صورت حدودی نوشته شده است و با توجه به نیاز شما، قیمت‌ها متغیر می‌باشد. برای اطلاع دقیق از قیمت امروز، حتما از کارشناسان ما در واتساپ، استعلام بگیرید.

اطلاعات فنی مینی‌بوس ایسوزو برای اجاره

کشور سازندهسال مدلنعداد صندلیظرفیت چمدانحجم مخزن سوخت
ژاپن1390-14011913100 لیتر

سوالات متداول

مدت زمان اجاره مینی‌بوس ایسوزو چقدر است؟

حداقل زمان برای اجاره مینی‌بوس ایسوزو با راننده در داخل شهر 10 ساعت است و برای مسیرهای برون شهری، با توجه به مسیر و مقصد به صورت کیلومتری یا روزانه محاسبه خواهد شد.

برای اجاره مینی‌بوس ایسوزو چه مدارکی لازم است؟

برای کرایه مینی‌بوس ایسوزو با راننده نیاز به ارائه هیچ گونه مدرکی نخواهید داشت.

آیا امکان اجاره مینی‌بوس ایسوزو بدون راننده وجود دارد؟

امکان اجاره مینی‌بوس ایسوزو و سایر مینی‌بوس‌ها و ون‌های مجموعه بدون راننده وجود ندارد و تمامی ون‌ها و مینی‌بوس‌ها به صورت با راننده اجاره داده می‌شوند.

"اگر سوالی در خصوص این مینی‌بوس برای اجاره دارید برای ما کامنت کنید تا در کمترین زمان پاسخگوی سوالات شما باشیم. همچنین اگر دیدگاه یا تجربه استفاده از این مینی‌بوس را دارید حتما با ما در قسمت کامنت‌ها به اشتراک بگذارید."

(---)
:
نظر خود را بنویسید
نظرات