کرایه مینی‌بوس هیوندای کروز

اجاره مینی‌بوس هیوندای کروز در تهران

اجاره مینی‌بوس هیوندای کروز با راننده در شرکت اجاره خودرو سعادت رنت با قیمت بدون واسطه و معافیت از ۹% مالیات بر ارزش‌افزوده محاسبه می‌شود. این خودرو به جهت داشتن صندلی‌های راحت و فضای مناسب با ظرفیت ۱۶ نفر، برای سفرهای درون و برون‌شهری مناسب است و با قیمت مناسب اجاره مینی بوس در سعادت رنت، سفری به‌صرفه را به مشتریان عزیز ارائه داده است. برای رزرو و اجاره مینی بوس هیوندا کروز، کافی است اطلاعات خود شامل: پلن یا برنامه سفر خود + مبدأ و مقصد + تاریخ و تعداد روز یا ساعت را از طریق واتس‌اپ برای کارشناسان ما ارسال نمایید، تا قیمت نهایی را اعلام و پیش‌فاکتور را برای شما ارسال شود. برای ادارات و ارگان‌های خصوصی و دولتی امکان تأمین چندین دستگاه در یک مدل و رنگ ممکن است اما می‌بایست حداقل چند هفته قبل رزرو نمایید.
 

کرایه ون سعادت رنت از طریق واتساپ

ایران
با راننده
قیمت اجاره مینی بوس هیوندای کروز
1401 - 1390

۱۰ ساعت در اختیار : ۳,۵۰۰,۰۰۰ تومان
کیلومتر برون شهری : ۱۵,۰۰۰ تومان
ترانسفر فرودگاه : ۳,۵۰۰,۰۰۰ تومان

شرایط اجاره مینی‌بوس هیوندای کروز ۱۶نفره در تهران

مینی‌بوس هیوندای کروز و سایر مینی‌بوس‌ها و ون‌های مجموعه فقط با راننده اجاره داده می‌شوند. بنابراین برای اجاره مینی‌بوس هیوندای کروز، نیاز به ارائه هیچ مدرک، ودیعه و چکی نخواهید داشت؛ پس به‌راحتی می‌توانيد نسبت به اجاره این مینی‌بوس با راننده اقدام نمایید.

اجاره مینی‌بوس هیوندای کروز بدون راننده

تمامی مینی‌بوس‌ها ‌و ون‌های مجموعه، تنها با راننده اجاره داده می‌شوند و هیچ گونه خدماتی برای اجاره مینی‌بوس بدون راننده موجود نمی‌باشد.

نکاتی که لازم است در مورد اجاره مینی‌بوس هیوندای کروز با راننده بدانید:

چگونه مینی‌بوس هیوندای کروز را اجاره کنیم؟

برای اجاره ون بزرگ یا مینی‌بوس ۱۶ نفره هیوندای کروز، تنها باید مدل مینی‌بوس یعنی هیوندای کروز + برنامه دقیق خود + مبدأ و مقصد + تاریخ، تعداد روز و ساعت را حداقل از یک هفته قبل، در واتس‌اپ برای کارشناسان ما ارسال نمایید.
سپس کارشناسان ما در روزهای اداری، حداکثر تا ۲ ساعت، با شما تماس خواهند گرفت و در صورت تا اطلاعات توسط کارشناسان ما، پیش‌فاکتور برای شما ارسال خواهد شد و با پرداخت بیعانه توسط شما، رزرو مینی‌بوس نهایی خواهد شد. "برای زمان‌بندی مناسب و بهره‌مندی از خدمات به بهترین شکل، بهتر است حداقل از ۲۴ ساعت قبل، نسبت به نهایی کردن رزرو خود اقدام نمایید."

قیمت اجاره مینی بوس هیوندای کروز

مینی‌بوس‌ها، بیشتر برای مسافت‌های کوتاه و داخل شهر اجاره می‌شوند؛ زیرا جای بار آنها داخل مینی‌بوس است و جای کافی برای بار ندارند و چندان برای سفر چندروزه و با مسافت زیاد توصیه نمی‌شوند. قیمت اجاره مینی‌بوس هیوندای کروز برای مسیر درون‌شهری، به‌صورت ساعتی و برای ۱۰ ساعت در روز محاسبه می‌گردد؛ همچنین اگر مینی‌بوس را برای کمتر از ۱۰ ساعت در روز اجاره کنید، باز هم همان هزینه ۱۰ ساعت از شما دریافت خواهد شد.

"برای اطلاع دقیق از قیمت امروز، از طریق واتس‌اپ به کارشناسان ما پیام دهید یا با آنها تماس بگیرید."

اجاره مینی‌بوس برای خدمات مختلف

مینی‌بوس‌ها به دلیل ظرفیت بالاتر نسبت به خودروهای معمولی، می‌توانند پاسخگوی نیازهای مختلفی باشند. خدمات کرایه مینی‌بوس یا ون بزرگ ۱۴ نفره و ۱۶ نفره در تهران و شهرهای دیگر ایران نظیر اصفهان، شیراز، یزد، مشهد و تبریز، تنها با راننده و در زمینه‌های مختلف نظیر موارد زیر ارائه می‌شود:

اطلاعات فنی مینی‌بوس هیوندای کروز برای اجاره

کشور سازندهسال مدلظرفیت چمدانتعداد صندلیحجم مخزن سوخت
کره جنوبی۱۳۹۰-۱۴۰۱۱۰۱۶۱۰۰ لیتر

سؤالات متداول FAQ

سؤالات رایجی که معمولا در مورد کرایه مینی بوس هیوندای کروز در تهران پرسیده می‌شود به شرح زیر است:

مدت زمان اجاره مینی‌بوس هیوندای کروز چقدر است؟

حداقل مدت‌زمان اجاره مینی‌بوس هیوندای کروز با راننده در داخل شهر ۱۰ ساعت است و برای مسیرهای برون‌شهری، باتوجه‌به مسیر و مقصد به‌صورت کیلومتری یا روزانه محاسبه می‌شود.

برای اجاره مینی‌ بوس هیوندا کروز چه مدارکی مورد نیاز است؟

برای کرایه مینی بوس هیوندا کروز با راننده نیاز به ارائه هیچ گونه مدارکی نیست.

آیا امکان اجاره مینی‌بوس هیوندای کروز بدون راننده وجود دارد؟

اجاره مینی‌بوس هیوندای کروز و سایر ون‌هاو مینی‌بوس‌ها بدون راننده امکان‌پذیر نیست و تمامی ون‌ها و مینی‌بوس‌ها به صورت با راننده اجاره داده می‌شوند.

"اگر سوالی در خصوص این مینی‌بوس برای اجاره دارید برای ما کامنت کنید تا در کمترین زمان پاسخگوی سوالات شما باشیم. همچنین اگر دیدگاه یا تجربه استفاده از این مینی‌بوس را دارید حتما با ما در قسمت کامنت‌ها به اشتراک بگذارید."

خودرو های پیشنهادی

اجاره ون تویوتا هایس در تهران | کرایه ون هایس از تهران به شهرهای دیگر ...
toyota hiace
2017 - 2007
شروع قیمت
۲,۷۰۰,۰۰۰ تومان
ایران

A/C
A
3
10-14
11
اجاره ون هیوندای h350 تهران | کرایه ون تشریفاتی هیوندا با راننده ...
hyundai h350
2022 - 2017
شروع قیمت
۳,۵۰۰,۰۰۰ تومان
ایران

A/C
A
3
13
13
اجاره ون فوتون هایس با راننده | قیمت کرایه ون هایس بدون واسطه در تهران ...
foton hiace
2022 - 2015
شروع قیمت
۲,۷۰۰,۰۰۰ تومان
ایران

A/C
A
3
10-13
10
اجاره مینی بوس ایسوزو با راننده در تهران | کرایه مینی بوس 19نفره ...
isuzu minibus
1401 - 1390
شروع قیمت
۳,۵۰۰,۰۰۰ تومان
ایران

A/C
A
3
19
13
(4.76)
:
نظر خود را بنویسید
نظرات