اجاره میتسوبیشی asx-een در دبی

کرایه خودرو میتسوبیشی asx در دبی، امارات

در حال حاضر امکان اجاره خودروی میتسوبیشی ASX-een در دبی وجود ندارد.

 

امارات
بدون راننده
قیمت اجاره میتسوبیشی asx
2023

از ۲ تا ۶ روز:۲۳۰ AEDروزانه
از ۷ تا ۲۰ روز:۲۲۰ AEDروزانه
بیشتر از ۲۰ روز:۲۱۰ AEDروزانه

شرایط اجاره میتسوبیشی ASX-een در دبی و امارات

میتسوبیشی ASX-een یکی از خودروهای بی‌نظیر مجموعه سعادت رنت در دبی است که برای شما عزیزان امکان اجاره آن فراهم آمده است. شما می‌توانید این خودرو را در دبی به‌راحتی بدون راننده رنت کنید.

خودرو میتسوبیشی آ اِس ایکس در دسته خودروهای لوکس برای اجاره بدون راننده قرار دارد. برای اجاره میتسوبیشی ASX-een بدون راننده در دبی، لازم است نسبت به رزرو آنلاین این خودرو برای کرایه در دبی اقدام کنید و مدارک لازم برای اجاره خودرو در دبی را ارائه دهید. با ارائه مدارک لازم، می‌توانید به‌راحتی این خودرو را در دبی اجاره نمایید.

شرایط و مدارک لازم برای اجاره خودرو میتسوبیشی ASX-een در دبی (برای ایرانیان و گردشگران)

نکته: در‌صورتی‌که دارای گواهینامه رانندگی کشورهایی همچون آمریکا، اسپانیا، انگلیس و ... هستید نیاز به ارائه گواهی‌نامه بین‌المللی نخواهید داشت. 

شرایط و مدارک لازم برای کرایه خودرو میتسوبیشی ASX-een در دبی (برای افراد مقیم امارات)

چگونه میتسوبیشی ASX-een را در دبی اجاره کنیم؟

برای اجاره میتسوبیشی ASX-een بدون راننده در دبی، کافی است به سایت اجاره خودرو دبی سعادت‌رنت مراجعه کنید و یا از طریق بالای همین صفحه نسبت به رزرو آنلاین خودرو اقدام نمایید. این فرایند سریع و ساده است. ابتدا محل، ساعت و روز تحویل و بازگشت خودرو را مشخص کنید، سپس بیمه مناسب و مدنظر خود را انتخاب کنید. در صورت نیاز، تجهیزات اضافی مانند صندلی کودک یا باربند را نیز می‌توانید درخواست دهید. درصورتی‌که خودرو در زمان موردنظر شما آزاد باشد، درخواست شما توسط پشتیبانان تأیید شده و می‌توانید مدارک خود را در وبگاه بارگذاری کنید و در نهایت خودرو در زمان مقرر و بعد از پرداخت هزینه دیپوزیت و کرایه خودرو، در اختیار شما قرار خواهد گرفت.

منظور از ودیعه ضمانت در کرایه میتسوبیشی ASX-een در دبی چیست؟

ودیعه ضمانت، مبلغی است که به‌عنوان ضمانت توسط اجاره‌کننده به شرکت کرایه خودرو پرداخت می‌شود. این مبلغ به‌منظور تضمین پرداخت هزینه‌های احتمالی مانند جریمه‌های رانندگی، خسارات وارده به خودرو و یا ضمانت بازگرداندن خودرو به شرکت اجاره‌کننده است. این مبلغ پس از پایان دوره اجاره و تحویل خودرو، در صورت عدم واردآمدن خسارت یا صدمه به خودرو، طی ۲۵ روز کاری به‌صورت کامل به‌حساب اجاره‌کننده بازگردانده می‌شود.

قوانین رنت میتسوبیشی asx در دبی

1- اگر ساکن ایران هستید، باید با مراجعه به شعب کانون جهانگردی و اتومبیل‌رانی برای اخذ گواهینامه بین‌المللی خود اقدام کنید.

2- هزینه کرایه و دیپوزیت رو می‌توانید در شعبه تهران یا امارات در هنگام تحویل خودرو با هر واحد پولی حتی با BTC و USDT پرداخت نمایید.

3- در‌صورتی‌که دارای گواهینامه رانندگی کشورهایی همچون آمریکا، اسپانیا، انگلیس و ... هستید نیاز به ارائه گواهی‌نامه بین‌المللی نخواهید داشت. 

4- اگر دیگر همراهان شما تصمیم به رانندگی داشته باشند، لازم است تا مدارک آن‌ها را نیز ارسال نمایید.

شرایط بیمه میتسوبیشی ASX-een برای اجاره در دبی

هنگام رزرو آنلاین میتسوبیشی ASX-een یا سایر خودروهای مجموعه، باید نوع بیمه خودرو اجاره‌ای را انتخاب کنید. در مجموعه سعادت رنت، دو نوع بیمه شامل بیمه پایه و بیمه کامل برای خودروهای اجاره‌ای، در دسترس هستند:

1- بیمه پایه: این بیمه رایگان است و به طور پیش‌فرض برای تمام خودروها وجود دارد. حداقل پوشش مالی را فراهم می‌کند و شامل امداد جاده‌ای، پوشش کامل سرقت و بیمه شخص ثالث است. اما بیشتر خسارات بر عهده اجاره‌کننده خواهد بود.

2- بیمه کامل: این بیمه پوشش گسترده‌تری دارد و مسئولیت مالی اجاره‌کننده را در قبال سرقت و تصادفات کاهش می‌دهد. این بیمه شامل امداد جاده‌ای، پوشش کامل سرقت، بیمه شخص ثالث و حداقل معافیت افت قیمت است. هزینه این بیمه تقریباً ۳۵% از کرایه خودرو روزانه را شامل می‌شود.

سؤالات متداول کرایه میتسوبیشی ASX-een در دبی

در اینجا به سؤالات متداول شما در خصوص اجاره میتسوبیشی ASX-een در دبی پاسخ می‌دهیم:

چگونه می‌توان خودروی میتسوبیشی ASX-een را در دبی کرایه کرد؟

شما با مراجعه به وبگاه سعادت رنت یا از طریق فرم رزرو آنلاین موجود در بالای صفحه و ارائه مدارک لازم برای اجاره ماشین در دبی، به‌صورت آنلاین می‌توانید خودروی مدنظرتان را برای هر زمانی که مایل هستید رزرو و اجاره نمایید.

آیا خودروی میتسوبیشی ASX-een اجاره‌ای در دبی، تحت پوشش بیمه هست؟

بله، بیمه پایه برای اجاره تمام خودروها لحاظ می‌شود؛ اما این بیمه حداقل پوشش مالی را فراهم می‌کند و ما بیشتر، انتخاب بیمه کامل برای خودروی اجاره‌ای را به اجاره‌کنندگان توصیه می‌کنیم؛ زیرا از مسئولیت مالی اجاره‌کننده در قبال خسارات می‌کاهد.

حداقل مدت‌زمان کرایه میتسوبیشی ASX-een در دبی چقدر است؟

حداقل مدت‌زمان اجاره میتسوبیشی ASX-een در دبی ۲ روز و حداکثر ۳۰ است که می‌توانید قرارداد خود را به‌صورت آنلاین تمدید، یا کاهش دهید.

خودرو های پیشنهادی

اجاره شورلت کاپتیوا ۷ نفره در دبی | روزانه ۲۴۷ و ساعتی ۱۸۰ درهم ...
شروع قیمت
۱۹۷ AED
مبلغ ضمانت ۱,۵۰۰
امارات

A/C
A
4
7
4
اجاره شورلت کاپتیوا 5 نفره در دبی | کرایه شورلت دبی از 195 درهم ...
شروع قیمت
۱۸۹ AED
مبلغ ضمانت ۱,۵۰۰
امارات

A/C
A
4
5
5
اجاره میتسوبیشی اوتلندر در دبی | قیمت کرایه میتسوبیشی اوتلندر در دبی ...
شروع قیمت
۲۵۷ AED
مبلغ ضمانت ۱,۵۰۰
امارات

A/C
A
4
7
4
۱۱% تخفیف
اجاره میتسوبیشی اکلیپس در دبی | قیمت کرایه میتسوبیشی اکلیپس 2024 ...
شروع قیمت
۱۶۵ AED
مبلغ ضمانت ۱,۲۰۰
امارات

A/C
A
4
5
3
(5.00)
:
نظر خود را بنویسید
نظرات