میتسوبیشی اترج

5 نظر 4.8
A/C A 4 8 5
  • 2 تا 8 روز : 175 125 AED روزانه
  • 9 تا 20 روز : 155 115 AED روزانه
  • بیشتر 20 روز : 125 95 AED روزانه

مبلغ 20 میلیون تومان بابت ضمانت

قیمت ها به روز و حداقل کرایه 3 روزه

اجاره میتسوبیشی اترج در دبی

برای اجاره خودرو اترج در دبی به راحتی می توانید در هر جایی که زندگی می کنید با یک تماس تلفنی و یا مراجعه به سایت ما این خودرو را در اختیار داشته باشید. ما به مشتریان عزیز خود این نوید را  می دهیم که شما از ایران و از طریق یک شرکت ایرانی بدون نیاز به کردیت کارت می توانید میتوبیشی اترج یا ده ها خودروی موجود دیگر را رنت کنید. میتسوبیشی اترج موجود در دبی مدل 2022 بوده که در دسته ماشین های خانوداده و اقتصادی محسبوب می شود. برای اجاره میتسوبیشی اترج در دبی می توانید از شرکت معتبر اجاره خودرو ایرانی سعادت رنت به راحتی اقدام کنید. خودرو اترح در کنار هزینه مناسبی که دارد دارای امکانات رفاهی مناسب و دارای شرایط فنی بسیار عالی است. با این خودرو نیاز به کرایه ماشین با قیمت های بسیار بالا ندارید می توانید با هزینه بسیار اندک یک خودرو خانوادگی مناسب رنت کنید.

متصدی فارسی زبان و مسلط به زبان عربی ، خودروهای متنوع و قیمت مناسب، رزرو و شرایط آسان بخشی از مزیت های سعادت رنت است. 

در زمان تحویل خودرو در دبی یک برگ قرارداد با اطلاعات درج‌شده کامل به شما تحویل داده می‌شود که این برگه حکم مدارک خودرو را دارد و در صورت نیاز برای ارائه به پلیس این برگه کافی است. حتماً همیشه آن  را همراه خود داشته باشید.

برای رزرو ماشین می توانید قبل از سفر خود به دبی با کارشناسان ما تماس گرفته و خودرو مورد نیازتان را رنت کنید. اطلاعات دقیق پرواز، تعداد روز ، ساعت و روز تحویل و عودت خودرو مواردی است که برای رزرو مورد نیاز است. 

اجاره میتسوبیشی اترج بیشتر برای خانواده های کم جمعیت است که می خواهند پول کمتری هزینه کنند. امکانات و سرعت خودرو متناسب را هزینه ای که می کنید بوده و جزو خودروهای اقتصادی دبی محسوب می شود.

پرداخت هزینه  اجاره خودرو اترج در دبی چگونه است؟ 

شما می دانید که در کشور دبی در صورتی که بخواهید از یکی از شرکت های رنتکار دبی ماشین رنت کنید نیاز به کردیت کارت دارید اما در سعادت رنت دیگر نیاز به این کارت نیست.. شما می توانید با ریال و یا هر ارز دیگر هزینه خودرو را پرداخت کنید. به همین راحتی


اجاره ماشین در دبی دارای یکسری شرایط و مدارک است که می توانید به صورت کامل در صفحه ای که ما برای شما آماده کرده ایم مشاهده کنید. 

راهنمای اجاره خودرو در دبی از شرکت سعادت رنت

 

 

 

 

مشخصات فنی
حداکثر توان موتور (hp)
حداکثر سرعت (km/h)
سيستم انتقال قدرت
گنجايش مخزن سوخت (Lit)
حجم فضاي صندوق عقب (Lit)
تجهیزات
کیسه هوای ایمنی
سیستم تهویه
سیستم صوتی
آينه‌ها
شیشه ها
تجهیزات ایمنی
ترمز
چراغها