شورلت کاپتیوا 5 نفره

5 نظر 4.8
A/C A 4 8 5
  • 2 تا 8 روز : 270 250 AED روزانه
  • 9 تا 20 روز : 250 230 AED روزانه
  • بیشتر 20 روز : 220 AED روزانه

مبلغ 20 میلیون تومان بابت ضمانت

قیمت ها به روز و حداقل کرایه 3 روزه

اجاره خودرو کاپتیوا 5 نفره در دبی

اجاره شورلت کاپتیوا جزو ماشین های جدید شرکت سعادت رنت است که در دسته خودروهای شاسی بلند قرار گرفته است. سعادت رنت کاپتیوا را در دو ظرفیت 5 نفره و 7 نفره برای خدمات رسانی به شما عزیزان در نظر گرفته است.  این خودرو مدل سال 2021 بوده و جزو ماشین های پرکابرد برای خانواده هایی با تعداد 5 نفره است.  هزینه روزانه خودرو در دبی نسبت به ظاهر و امکاناتی که دارد بسیار به صرفه است. شما برای گشت و گذارهای خانوادگی در دبی می توانید این خودرو را رنت کنید. برای اجاره شورلت کاپتیوا 5 نفره می توانید از طریق تماس تلفنی به شماره درج شده در سایت اقدام کنید. 

خدمات اجاره خودرو در دبی نیاز به ارائه  مدرک و شرایطی دارد که می توانید در زیر مشاهده و یا به صفحه اجاره خودرو در دبی مراجعه کنید.

 کاپتیوا  ۴.۶۵ متر طول، ۱.۸۳ متر عرض و ۱.۷۶ متر ارتفاع دارد. این کراس‌اوور کامپکت یکی از جادارترین کابین‌ها را در این کلاس دارد و ویژگی‌هایی مثل سانروف پانوراما و دی‌لایت‌های LED را ارائه می‌کند. ازجملهٔ دیگر تجهیزات این ماشین نیز می‌توان به نمایشگر هشت اینچی لمسی سیستم اطلاعاتی-سرگرمی با ناوبری، بلوتوث، پورت‌های USB و سیستم صوتی با شش بلندگو اشاره کرد. کاپتیوا در بخش ایمنی هم به سیستم کمکی شروع حرکت در سراشیبی‌ها، ترمز ABS و EBD، سنسورهای پارک و سیستم کنترل کشش مجهز شده است.

 

شرایط اجاره شورلت کاپتیوا در دبی 


شرکت برای مدارک خودرو در زمان تحویل ماشین به شما  یک برگ قرارداد با اطلاعات درج‌شده کامل به شما تحویل می دهد که این برگه حکم مدارک خودرو را دارد حتما این برگه را همیشه به همراه داشته باشید.

تحویل و عودت خودرو بنا به درخواست شما در هرمکانی از دبی انجام خواهد شد و هزینه ترانسفر به عهده شما می‌باشد.

دوربین های موجود در بزرگراه شیخ زاید به ازای هر بار تردد، 5 درهم هزینه سالک را برای شما ثبت می کند. سعادت رنت این هزینه را از مبلغ دیپوزیت مشتری کسر می کند. این دوربین ها در دیگر اتوبان ها و بزرگراه های دبی نیز هزینه سالک را ثبت می کند. 

خودرو با باک بنزین از نصف به بالا به شما تحویل داده می‌شود. در زمان بازگشت خودرو در صورت داشتن کسری بنزین هزینه تفاوت  آن از شما دریافت خواهد شد.
شما می‌توانید با ماشین‌های اجاره‌ای به ازای هرروز  250 کیلومتر رانندگی کنید. به‌صورت مثال اگر 5 روز خودرو را اجاره کرده‌اید درمجموع 1000 کیلومتر می‌توانید رانندگی کنید. در صورت اینکه بخواهید در روز بیش از 250 کیلومتر با خودروها رانندگی کنید هزینه کیلومتر مازاد در زمان تحویل خودرو از شما دریافت خواهد شد. اما به دلیل کوچک بودن شهر دبی معمولاً همین مقدار برای شما کافی می‌باشد و نیاز به کیلومتر مازاد نخواهید داشت. 

شما می‌توانید دیپوزیت یا همان ودیعه نقدی را در ایران یا در امارات به‌صورت ریال یا درهم پرداخت نمایید. کلیه این مبلغ بعد از 25 روز با کسر سالک و جریمه (در صورت داشتن جریمه و سالک ) عودت داده میشود.
تمامی خودروها در زمان تحویل به‌صورت کامل شستشو و ضدعفونی شده‌اند. در زمان عودت خودرو مبلغ 25 درهم بابت هزینه کارواش از ودیعه ضمانت شما کسر خواهد شد.
درصورتی که قصد استعمال دخانیات در ماشین را دارید میتوانید هزینه 150 درهم را پرداخت نمایید و درتمام سفرخود استفاده کنید اما درصورتی که اعلام نکرده باشید هزینه 200 درهم کارواش کامل برای شما لحاظ میشود.
طبق قوانین دبی تحویل و عودت تمامی خودروهای اجاره‌ای می‌بایست در پارکینگ فرودگاه که مخصوص خودروهای اجاره‌ای است باید انجام شود. ورود خودروهای اجاره‌ای به لاین اصلی پروازهای ورودی و خروجی شامل 5 هزار درهم جریمه است که از سمت پلیس دبی خواهد بود.درنتیجه حتماً خودرو را در پارکینگ به متصدی شرکت تحویل داده و هزینه پارکینگ تحویل و عودت خودرو به عهده شما می‌باشد.


تمامی خودروهای اجاره ای تحت کامل‌ترین پوشش بیمه هستند و در صورت نیاز به استفاده از بیمه برای هرگونه حادثه با هراندازه خسارت نیاز به تیکت پلیس می‌باشد.

در صورت عدم دریافت تیکت پلیس، امکان استفاده از بیمه خودرو نمی‌باشد و تمامی هزینه‌ها را شما می‌بایست پرداخت نمایید. به همین دلیل برای دریافت خسارت از بیمه باید در زمان تصادف حتماً با پلیس تماس گرفته تا درصحنه تصادف حضور یابد و به شما تیکت بدهد.در صورت عدم دریافت تیکت پلیس امکان استفاده از بیمه خودرو نمیباشد و تمامی هزینه ها را شما میبایست پرداخت نمایید
 

 


 

مشخصات فنی
حداکثر توان موتور (hp)
حداکثر سرعت (km/h)
سيستم انتقال قدرت
گنجايش مخزن سوخت (Lit)
حجم فضاي صندوق عقب (Lit)
تجهیزات
کیسه هوای ایمنی
سیستم تهویه
سیستم صوتی
آينه‌ها
شیشه ها
تجهیزات ایمنی
ترمز
چراغها