شورلت کاپتیوا 7 نفره

5 نظر 4.8
A/C A 4 8 5
  • 2 تا 8 روز : 320 270 AED روزانه
  • 9 تا 20 روز : 290 250 AED روزانه
  • بیشتر 20 روز : 250 230 AED روزانه

مبلغ 20 میلیون تومان بابت ضمانت

قیمت ها به روز و حداقل کرایه 3 روزه

اجاره شورلت کاپتیوا 7 نفره در دبی

برای اجاره شورلت کاپتیوا در دبی می توانید به راحتی از طریق تماس تلفنی این خودرو را رزرو کنید. سعادت رنت یک شرکت ایرانی با سابقه چندین ساله است که در دبی و ترکیه دارای نمایندگی رسمی بوده و خدمات رسانی می کند. شما می توانید به پرداخت هزینه بسیار مناسب این خود را تا مدت زمانی که در دبی اقامت دارید رنت کنید. طبق قوانین دبی تحویل و عودت تمامی خودروهای اجاره‌ای می‌بایست در پارکینگ فرودگاه که مخصوص خودروهای اجاره‌ای است باید انجام شود. ورود خودروهای اجاره‌ای به لاین اصلی پروازهای ورودی و خروجی شامل 5 هزار درهم جریمه است که از سمت پلیس دبی خواهد بود.درنتیجه حتماً خودرو را در پارکینگ به متصدی شرکت تحویل داده و هزینه پارکینگ تحویل و عودت خودرو به عهده شما می‌باشد.
 

این ماشین تقریبا 4 پیشرانه بنزینی دارد که 2 تا از این پیشرانه ها مخصوص دیزلی است و برای آن نیز استفاده می شود . این ماشین ها از 2 دسته پیشرانه که یکی از این دسته ها دیزلی و آن یکی بنزینی است . و از هر مدل ماشینی ، وارد بازار ایران می کنند . از این 4 پیشرانه گفته شده فقط دو پیشرانه  توانسته است که مجوز بگیرند ، زیرا آن حجمی بسیار کمی دارد که حجم آن 5/2 لیتر است . اما بقیه آن نتوانسته اند . قابل توجه است که این ماشین پیشرانه ای که افراد سوار آن می شوند 4/2 لیتری می باشذ که حجم دقیق آن 2384 سی سی است .

این ماشین نیز اسب بخار دارد که اسب بخار آن بسیار پایین است ( قدرت اسب بخار 170 است . ) و همچنین گشتاور نیز دارد که گشتاور نیز پایین می باشد ( گشتاوز 230 نیوتن متر است . ) برای انتقال قدرت از دنده جعبه ای 6 سرعته دستی استفاده می کنند که در ایران نمونه اتوماتیک آن است . ( نام دیگر جعبه دنده 6 ، 6 سرعته اتوماتیک است . ) گفته شده است که سرعت این خودرو 190 کیلیومتر بر ساعت که حداکثر است ، این موضوع در حالی اتفاق می افتد که صفر تا صد خودرو از پیشرانه که 5/10 ثانیه است و تقریبا شتاب آن بین 80 تا 120 است که آن شتاب نیز کیلومتر بر ساعت است

پرداخت هزینه اجاره شورلت کاپتیوا چگونه است؟ 

پرداخت هزینه اجاره ماشین در دبی به صورت تومان و درهم می باشد. مشتریان عزیز نیز می توانند مبلغ پرداختی را در یکی از شعب ما در ایران و یا مستقیم موقع تحویل خودرو پرداخت کنند.بی شک هزینه اجاره خودرو در دبی به صرفه تر از کرایه تاکسی در این شهر خواهد بود. کرایه تاکسی در دبی برای فرودگاه تا هتل حدودو 150 درهم است که می توانید با همین مبلغ  خودرو اجاره کنید. 


اجاره ماشین در دبی دارای یکسری شرایط و مدارک است که می توانید به صورت کامل در صفحه ای که ما برای شما آماده کرده ایم مشاهده کنید. 

راهنمای اجاره خودرو در دبی از شرکت سعادت رنت

 

 

 

مشخصات فنی
حداکثر توان موتور (hp)
حداکثر سرعت (km/h)
سيستم انتقال قدرت
گنجايش مخزن سوخت (Lit)
حجم فضاي صندوق عقب (Lit)
تجهیزات
کیسه هوای ایمنی
سیستم تهویه
سیستم صوتی
آينه‌ها
شیشه ها
تجهیزات ایمنی
ترمز
چراغها