اجاره ون در کرج

اجاره ون در کرج

اجاره ون در کرج سعادت رنت مهمترین دستاورد خود را کسب رتبه یک رضایتمندی مشتری از نظر TRIPADVISOR و GOOGLEREVIEW در سالیان متوالی می داند.
شرکت بین المللی کرایه ون با راننده سعادت رنت به شماره ثبت 510966 در تهران و شماره ثبتی 999723 در دبی، دارای بزرگترین و متنوع ترین ناوگان انواع ون با کیفیت و مدل بالا می‌باشد. ما تنها رنت ون در ایران هستیم که توانستیم چندین شعب دائمی در شهرهای مختلف ایران، جزیره کیش، دبی و استانبول را تاسیس کنیم. 

مهمترین هدف سعادت رنت، ارائه خدمات اجاره ون فراتر از انتظارات مشتریان است. ما تمامی سرویس های کرایه ون با راننده تشریفاتی، همچون ارائه کیفیت بالا و قیمت پایین را برای شما عزیز تضمین می کنیم.


brilliance hiace
2022 - 2015
A/C
A
3
10-12
10

۱۰ ساعت در اختیار : ۳,۰۰۰,۰۰۰ تومان
کیلومتر برون شهری : ۱۷,۰۰۰ تومان
foton hiace
2022 - 2015
A/C
A
3
10-13
10

۱۰ ساعت در اختیار : ۳,۰۰۰,۰۰۰ تومان
کیلومتر برون شهری : ۱۷,۰۰۰ تومان
اجاره ون تویوتا هایس
toyota hiace
2017 - 2007
A/C
A
3
10-14
11

۱۰ ساعت در اختیار : ۳,۰۰۰,۰۰۰ تومان
کیلومتر برون شهری : ۱۷,۰۰۰ تومان
hyundai h350
2022 - 2017
A/C
A
3
13
13

۱۰ ساعت در اختیار : ۴,۰۰۰,۰۰۰ تومان
کیلومتر برون شهری : ۱۹,۰۰۰ تومان

سوالات متداول

حداقل مدت زمان اجاره ون در داخل شهر 5 ساعت می باشد و برای مسیر های برون شهری به صورت کیلومتری یا روزانه محاسبه می گردد. در صورت اعلام کنسلی قبل از 24 ساعت هزینه ای دریافت نمی گردد.
پرداخت مبلغ بیعانه برای رزرو + کپی کارت شناسایی و اعلام تعداد مسافران از شرایط اجاره ون می باشد.
ابتدا میبایست برنامه سفر دورن شهری یا برون شهری خود را با تعداد مسافران مشخص شده را از طریق واتس اپ برای کارشناسان ما ارسال نمایید ، بعد از تایید و ارسال پیش فاکتور از سمت کارشناسان ما و پرداخت بیعانه، رزرو شما نهایی می شود.
حداقل اجاره ون در درون شهر به صورت ساعتی میباشد که اگر کمتر از 5 ساعت استفاده نمایید هزینه 5 ساعت دریافت می شود و برای سفر های برون شهری به صورت کیلومتری یا روزانه محاسبه می شود . همچنین ترانسفر فرودگاهی که دارای نرخ مصوب ثابت است.
خیر. اجاره ون های سعادت رنت فقط با راننده ممکن می باشد.
در سفر های برون شهری یا دراز مدت؛ هزینه اسکان و غذای راننده یا بر عهده مسافر می باشد و یا این هزینه از شما جداگانه دریافت می گردد.

اجاره ون با راننده در کرج

برای اجاره ون در کرج می توانید از طریق واتس اپ با همکاران ما ارتباط برقرارکنید. بهتر است برای زمان بندی مناسب و ارائه خدمات حرفه ای حداقل 24 ساعت قبل رزرو خود را نهایی کنید.
قیمت اجاره ون کرج که فقط با راننده و به صورت ساعتی اجاره داده می شود.

کمترین زمان اجاره ون 10 ساعت است در صورتی که کمتر از 5 ساعت نیاز به اجاره دارید هزینه 5 ساعت از شما دریافت میگردد.در نظر داشته باشید که اجاره ون برای سفرهای بلند مدت شما می بایست شرایط اسکان و غذا راننده برعهده بگیرید و یا هزینه آن به صورت جداگانه محاسبه نمایید.

اجاره ون در کرج با راننده مجرب

رانندگان ما در بخش اجاره ون سفری یا اجاره ون تشریفاتی دوره های آموزشی کامل را گذرانده اند.
برای انتخاب مناسب راننده و ون بهتر از با کارشناسان ما ابتدا نیاز خود را مطرح نمایید. 
رانندگان ون سعادت رنت با تخصصی های زیر آماده سرویس دهی به مسافران و شرکت ها میباشند:

  • راننده ون مسلط به زبان انگلیسی
  • راننده ون مسلط به اصول کامل تشریفات
  • راننده ون دارای کارت راهنمای سفر

در نظر داشته باشید برای سفر های طولانی خارج شهر و بین شهری که نیاز است بیشتر از 10 الی 12 ساعت رانندگی شود باید از 2 راننده استفاده شود که بتوانید بدون نیاز به توقف طولانی در مسیر به مقصد خود برسید.

خدمات اجاره ون در کرج

شما میتوانید با مراجعه به سایت از خدمات اجاره ون دربستی در کرج استفاده کنید.

سعادت رنت بهترین مجموع اجاره خودرو در ایران برای شهروندان کرجی بهترین خدمات را در زمینه کرایه ون در کرج رابا رانندگانی مجرب فراهم آورده است. برای بهره مندی از خدمات اجاره ماشین ون در کرج نظیر:

  • اجاره ون دربستی کرج
  • کرایه ون تا فرودگاه امام
  • اجاره ون برای مسافرت در کرج
  • کرایه ون دربستی درون شهری 10 ساعته
  • ون تشریفاتی در کرج

می توانید با ما تماس بگیرید و خودرو مورد نظرتان را رزرو نمایید.

خدمات اجاره ون ارزان کرج با بهترین های موجود در بازار خودرو ایران به شما عزیزان ارائه می شود که می توان به : اجاره ون هایس کرج، اجاره ون هیوندای در کرج و اجاره ون هایس در کرج اشاره کرد.