لذت آفرود با اجاره ماشین از سعادت رنت

اجاره خودرو برای آفرود سواری  آفرود سواری یکی از تجربه های به یادماندی گردشگران می باشد که برای دریافت هیجان آن را تجرب...

اجاره خودرو برای آفرود سواری 

آفرود سواری یکی از تجربه های به یادماندی گردشگران می باشد که برای دریافت هیجان آن را تجربه می کنند. بدون شک تمام علاقه مند به سفر یک بار تجربه رانندگی آفرود را در مسیر های ناهموار و خشک تجربه کرده اند. از آنجا که ما در تمام طول زندگی خود سفر می کنیم، اجتناب ناپذیر است که کشف مناطق دست نیافتنی و سخت را تجربه نکنیم. اجاره ماشین، 50 درصد موارد لازم برای آغاز سفر هیجان انگیز است اما هنوز بخش مهمی از تجربه لذت بخش سفر باقی مانده است، تجربه رانندگی آفرود.
زمانی که صبحت از اجاره خودروهای لندکروز و جیپ در میان است، رانندگی آفرود در ذهن تداعی می شود. رانندگی با این دو ماشین سرسخت و دو دیفرانسیلی در خیابان های صاف و آسفالت چهره و قدرت واقعی این خودروها را برای آفرود سواری پنهان کرده است. آفرود سواری این روزها تفریح بسیاری از جوانان شده است. بسیاری از جوانان به صورت گروهی با اجاره ماشین دل به کوه و کمن زده تا تجربه جدید را از رانندگی هیجان انگیز داشته باشند.


آفرود چیست ؟

اجاره ماشین آفرود


آفرود یکی از هیجان انگیزترین تجربه هایی است که یک راننده در طول زندگی خود می تواند در مسیر های کوهستانی و غیر معمول تجربه کند. در واقع اجاره خودروهای آفرود به خودروهایی گفته می شود که به دلیل امکانات و مشخصات فنی، میتوان در مسیر های سخت و نام هموار از آن استفاده کرد. آفرود یک نوع سبک رانندگی با ماشین های دو دیفرانسلی است که در مسیر هایی با پست و بلندی اتفاق می افتد.
در ایران با توجه به شرایط مناسب و تنوع طبیعت و وجود مکان های ویژه برای ورزش آفرود، زمینه ای مناسب را برای علاقه مندان به این نوع ورزش را فراهم آورده است.
برای اینکه بتوانید تجربه یک آفرود سواری خوب را داشته باشید نیاز به یک خودرو دو دیفرانسیلی است. اما هزینه خرید این نوع از خودروها بسیار زیاد است. به همین دلیل اجاره خودرو آفرود برای شما بسیار به صرفه خواهد بود.

اجاره خودرو با راننده 


 اجاره خودرو با راننده برای افرادی است که هیجان یک آفرود سواری را دوست داشته اما از رانندگی پشت فرمان می ترسند بهترین انتخاب است. اجاره خودرو با راننده موسسه سعادت رنت با تجربه ای بالا در زمینه رنت خودرو، یکی از خدمات مهم ارائه شده این شرکت می باشد. برای تجربه رانندگی آفرود سواری نیازی نیست که به دنبال خرید یک خودرو شاسی بلند باشید کافی است برای کاهش هزینه های خود خودرو مناسب این کار را از موسسه اجاره خودرو رنت کنید.

تجربه آفرودسواری با تویوتا لندکروز 

اجاره ماشین آفرود لندکروز


این نسل از تویوتا به عنوان یک خودرو محبوب در بین علاقه مندان اجاره خودرو آفرود شناخته می شود. تویوتا لندکروز برای تست عملکرد آفرود خود در مسیر های سخت و سنگلاخی استرالیا تست شده است تا این لندکروز را به چالش بکشد. این خودرو در زمینه آفرود حرف های زیادی را برای گفتن دارد. لندکروز با بهره گیری از توانایی هایی بی نظیر در قالب یک خودرو لوکس تولید شده است تا تداعی گر یک خودرو همه کاره باشد. اجاره لندکروز محبوب ترین خودرو در بازار اجاره خودرو منطقه خاورمیانه است. زیرا اجاره این نوع از خودروها راننده را برای عبور از مناطق تپه ای و شنی به زحمت نمی اندازد.در تویوتا لندکروز به جای دنده شش سرعته خودکار از دنده هشت سرعته استفاده شده است که این امر موجب آن شده قدرت آفرود خودرو را برای رانندگی در مناطق ناهموار بیشتر کند.
تویوتا لندکروز تمام امکانات یک خودرو آفرود را دارا می باشد. این خودرو با امکاناتی نظیر: جعبه دنده کمکی دو سرعته، حالت های مختلف برای رانندگی، افزایش ارتفاع خودرو در زمان آفرود تا 3 اینچ، قفل دیفرانسیل مرکزی، سیستم کمکی دور زدن و کنترل چسبندگی فعال هر چهار چرخ یک خودرو قدرتمند برای رانندگی آفرود است. همیشه هنگام رانندگی با این خودرو برای آفرود فرمان را از بیرون بگیرید زیرا وجود موانع ناگهانی در هنگام رانندگی می تواند باعث چرخ ناگهانی فرمان شده و به دست و پا بر خورد کرده و آنها آسیب برساند.


اجاره ماشین آفرود بی ام و x6


شرکت بی ام و هدف از طراحی بی ام و x6 را مدلی جذاب تر و اسپورت تر از نسل قبلی خود اعلام کرده است. موتور طراحی شده برای این خودرو نیز همانند طرای آن بسیار فوق العاده است. تصور موتوری که 4 لیتر حجم دارد و دارای دو توروبوشارژر است میتواند هرکسی را به هیجان بیاورد. بی ام و x6 با ظاهری بسیار لوکس در قسمت جلو خود، بسیار شبیه مدل قبلی خود x5 می باشد.

 

تویوتا پرادو 


تویوتا با معرفی این خودرو نشان داد که باز هم خودرویی برای جاده های آفرود و سخت ساخته است. این خودرو چهارمین نسل از پرادو در بازار آمریکای شمالی است، اما با اندکی تغییر. تویوتا پرادو دارای ظاهری تغییر یافته نظیر: چراغ ها، آینه های جانبی،سپرهای جلو و عقب می باشد که نمای به روزتر و لوکس تری به این خودرو داده است. تویوتا پرادو بیشتر برای خانواده های کم جمعیت و دو نفره در نظر گرفته شده است. تویوتا پرادو دو در مجهز به موتور 2700  و با مصرفه ای بهینه تر در سوخت می باشد.
اجاره پرادو برای علاقه مند به تجربه هیجان آفرود یکی از بهترین گزینه ها می باشد.

 

اجاره خودرو آفرود لکسوس LX570


لکسوس LX570 بزرگترین شاسی بلندی می باشد که کمپانی لکسوس به بازار خودرو معرفی کرده است. اگر شما به دنبال یک خودرو برای آفرود سواری هستید بدانید که اجاره ماشین آفرود لکسوس LX570  بهترین گزینه است. زیرا این نسل از لکسوس هم از لحاظ آفرود بودن، قدرت و لاکچری بودن  جزو بهترین شاسی بلند های لکسوس محسوب می شود. . به تازگی مدل جدید این خودرو مورد تست آفرود قرار گرفته است. باید به این نکته اشاره کرد که در زمینه آفرودسواری شاهد رقابتی سخت بین تویوتا لندکروز و لکسوس خواهیم بود.
 


توصیه های مهم در آفرود سواری 

 

  • آهسته رانندگی کنید 
  • روی جاده تمرکز کنید
  • به هشدارهای چراغ های اخطار خودرو خود توجه کنید 
  • با در موتور کم رانندگی کنید 
  • انگشت شست خود را داخل فرمان نگذارید 
  • هنگام عبور از مانع دنده را عوض نکنید
  • قبل رفتن به روی مانع از خودرو پیاده شوید 

 

مطالب مرتبط :

اجاره خودرو برای تور کویر گردی در ایران

بررسی اتومبیل بی ام و x6 برای اجاره ماشین

بررسی اتومبیل بی ام و x6 برای اجاره ماشین

 


 

دیدگاه شما

نتیجه فرمول: 49 + 17