اجاره ماشین در قشم[خودروهای لاکچری ارزان قیمت]

اجاره ماشین در قشم[خودروهای لاکچری ارزان قیمت]

اجاره ماشین در قشم، اجاره خودروهای آمریکایی با شرایط آسان 

اجاره ماشین در قشم از شرکت سعادت رنت برای افرادی که دنبال اجاره خودروهای  لوکس آمریکایی با قیمت های مناسب و شرایط آسان هستند بهترین گزینه است. اجاره خودر در قشم شامل ماشین های لوکس خارجی با قیمت های مناسب است. سعادت رنت پایین ترین قیمت کرایه ماشین در قشم را در بین آژانس کرایه اتومبیل دارد. سعادت رنت برای اجاره اتومبیل در قشم از شما فقط مدرک شناساسی و ودیعه نقدی دریافت می کند. ما برای اطلاع شما از قیمت اجاره ماشین، مدارک لازم ، ماشین های موجود و شرایط یک راهنمای کاملی را تهیه کرده ایم تا قبل از اجاره ماشین هیچ سوالی برای شما پیش نیاید.

شرایط اجاره ی خودرو در قشم به این صورت است که شما چند روز زودتر از سفر خود با شرکت تماس گرفته و پس از اعلام ماشین مورد نیازتان،  تاریخ و تعداد روز با پرداخت ودیعه و هزینه ، ماشین مورد نیازتان را رزرو می کنید. برای اینکه خودرو مد نظرتان در تاریخ درخواستی موجود باشد توصیه می کنیم  که چند روز قبل از سفرتان ماشین را رزرو کند.امکان دریافت خودرو در هر نقطه‌ای از جزیره قشم امکان پذیر است. خودروها به‌صورت کارواش شده و همراه با باک پر به شما تحویل داده می شود.
یکی از مزیت های شرکتاجاره خودرو سعادت رنت ارائه انواع پوشش‌های بیمه‌ای (عادی، متوسط، کامل) و تعمیر و پشتیبانی 24 ساعته است. در واقع شما هیچ نگرانی بابت خسارت ناشی از تصادف نخواهید داشت.

اجاره ماشین در قشم تنها به صورت بدون راننده موجود می باشد که با ساده ترین شرایط قابل رنت است. شرایط اجاره در پایین ذکر شده، حتما قبل از اجاره ی ماشین در قشم  آنها را مطالعه کنید.

  • مدت زمان اجاره روزانه خودرو قشم 24 ساعت می باشد.
  • هزینه بنزین خودرو به عهده اجاره کننده می باشد که در صورت داشتن کارت سوخت می توانید از آن استفاده کرده.
  • مبلغ 200 هزارتومان بابت جرائم احتمالی راهنمایی و رانندگی به مدت حداقل سه روز و حداکثر ده روز نزد اجاره دهنده خودرو باقی خواهند ماند و پس از مشخص شدن وضعیت خلافی خودرو به شما عودت داده خواهد شد.
  • اجاره خودرو در قشم فقط به صورت بدون راننده می باشد به همین دلیل قیمت های درج شده برای اجاره ماشین در قشم بدون راننده است. اما امکان اجاره ماشین با راننده در قشم هم  برای ترانسفر وجود دارد که می تونید در خواست خودتون رو با ما در میان بگذارید.

اگر قصد سفر به جزیره کیش دارید و می خواهید با خودروهای لاکچری سفر خودتون رو به خاطره ای لذت بخش تبدیل کنید می توانید به این صفحه مراجعه کنید.

اجاره خودرو در کیش

نحوه کرایه خودرو در قشم 

اجاره ماشین در قشم بسیار آسان است شما با تماس با شماره  بالا، نوع خودرو ، تعداد روزها و پنل سفر خودتان را مشخص می کنید. کارشناسان ما هزینه اجاره را به شما اعلام و در صورت تایید شما، با پرداخت ودیعه و امضای قرار دارد می توانید در زمانی که مشخص کرده اید خودرو را از نماینده ما در قشم تحویل بگیرید. مابقی هزینه اجاره ماشین نیز در زمان تحویل خودرو از شما دریافت خواهد شد.

برای تحویل مدارک و امضای قرار دادنیاز به مراجعه به شعبه تهران ندارید. می توانید در زمان گرفتن خودرو ، مدارک را تحویل و قرارداد را امضا کنید. به همین راحتی یک خودرو لوکس با قیمت بسیار مناسب در اختیار شما خواهد بود.

قیمت اجاره ماشین در قشم 

ماشین های موجود در قشم در دسته خودروهای لوکس قرار دارند. قیمت اجاره خودرو در قشم برای خودروهای اقتصادی از حدود قیمت رزوانه  210 هزار تومان، برای خودروهایی مانند کیا سراتو، تویوتا و … روزانه 270 تا  450 هزار تومان می باشد. قیمت کرایه ماشین در قشم برای خودروهای لوکس نیز روزانه حدود 500 تا 800  تومان است.

برای دریافت هزینه اجاره ماشین در قشم  به صورت روزانه،هفتگی و یا بلند می توانید به پشتبانی ما تماس برقرار کنید.

مدارک لازم برای کرایه ماشین در قشم 

مدارک لازم برای اجاره ماشین در قشم  بسیار آسان بوده و خودرو های موجود تنها با چک و یا مبلغی برای ودیعه قابل رنت است.

در زیر مدارک و شرایط اجاره خودرو در قشم را برای شما عزیزانی که مسافر این جزیره هستید و قصد کرایه خودرو در این جزیره زیبا را دارید آورده ایم تا قبل از سفر ماشین مورد نیازتان خود را رزرو کنید.

•    کارت شناسایی 

•    گواهینامه رانندگی 

•    چک به مبلغ ارزش کل خودرو 

•    در صورت نداشتن چک می توانید بین 3 تا 7 میلیون ودیعه نقدی بسته به نوع خودرو به شرکت پرداخت کنید. 

•    (قابل ذکر است که تمامی مبلغ دیپوزیت پس از عودت خودرو به صورت کامل به مشتری برگردانده می شود. به جز 300 هزار تومان که نزد شرکت باقی خواهد ماند که پس از 30 روز و مشخص شدن وضعیت خلافی مابقی پول به شما بازگردانده خواهد شد.
•    پس از ارائه مدارک برای اجاره ماشین در قشم قرار دادی بین شما و شرکت بسته خواهد شد که در آن هزینه و تعداد روز های کرایه شما در آن درج خواهد شد.

 

اجاره ماشین در قشم


اجاره فورد موستانگ در قشم 

اجاره فورد موتاستانگ در قشم به صورت روزانه و هفتگی موجود است . قیمت اجاره موستانگ روزانه از 1.100.000 تومان است. این خودرو در رنگ های متنوع موچود است . برای اجاره به شماره بالا تماس گرفته و پس از تعداد روز و ساعت خودرو را در قشم تحویل بگیرید.

شرکت اجاره خودرو در قشم 

سعادت رنت یکی از شرکت های معتبر در زمینه اجاره ماشین می باشد که با دارا بودن نماد اعتماد الکترونیک در بین شرکت های رنتکار توانسته حرف اول را در ارائه بهترین خدمات بزند. سعادت رنت خدمات گسترده ای را  در تهران ، شهرستانهای کشور، جزیره  قشم و کیش ارائه می دهد. قرارداد رسمی، خودروهای با کیفیت، قیمت مناسب، پوشش بیمه بخضی از ضمانت ما برای مشتریان عزیزمان است. با سعادت رنت ارازن ترین اجاره خودرو در کیش را تجربه کنید.