اجاره پژو با شرایطی آسان در تهران- کرایه پژو با بیمه کامل

اجاره پژو با بیمه کامل و قیمت ارزان در سعادت رنت

طبق آمارهای داده شده، 50% مردم، از کرایه پژو استفاده می‌کنند. این خودرو، به دلیل قیمت ارزان و آپشن های مناسب، یکی از بهترین گزینه ها برای رنت است.

همانطور که در بالا اشاره کردیم، تعداد زیادی از مردم از اجاره پژو استفاده می کنند. این برند فرانسوی معروف و محبوب جهانی، بخش عظیمی از صنعت خودروسازی را تشکیل می‌دهد. در اینجا سوالی که پیش می آید این است: چرا کرایه پژو؟ اگر شماهم می‌خواهید از اجاره خودرو پژو استفاده کنید ولی از نکات طلایی و مزایای رنت پژو خبر ندارید، با ما همراه باشید تا در ادامه متن، با این برند ممتاز بیشتر آشنا شوید و به راحتی و بدون هیچ نگرانی یکی از خودروهای برند پژو را، کرایه کنید.

لیست خودروها

اجاره پژو پارس سال در تهران | قیمت کرایه پژو پارس روزانه ۹۹۵ ...
peugeot pars
2022 - 2019
A/C
M
4
5
3

از ۳ تا ۶ روز:۱,۲۹۵,۰۰۰ تومانروزانه
از ۷ تا ۲۱ روز:۱,۲۳۰,۰۰۰ تومانروزانه
بیشتر از ۲۱ روز:۱,۱۹۰,۰۰۰ تومانروزانه
ودیعه خلافی ۱۴,۰۰۰,۰۰۰ تومان
۶% تخفیف
اجاره پژو ۲۰۶ در تهران | اجاره ارزان پژو ۲۰۶ تیپ ۲ و ۵ در حد صفر ...
peugeot 206
2022 - 2019
A/C
M
4
5
2

از ۳ تا ۶ روز:۱,۲۵۰,۰۰۰۱,۱۹۰,۰۰۰ تومانروزانه
از ۷ تا ۲۱ روز:۱,۲۰۰,۰۰۰۱,۱۳۰,۰۰۰ تومانروزانه
بیشتر از ۲۱ روز:۱,۱۵۰,۰۰۰۱,۰۹۰,۰۰۰ تومانروزانه
ودیعه خلافی ۱۴,۰۰۰,۰۰۰ تومان
اجاره پژو 207 اتوماتیک در تهران | قیمت و رزرو پژو 207 اتومات ...
peugeot 207i auto
2020 - 2019
A/C
A
4
5
2

از ۳ تا ۶ روز:۱,۷۹۰,۰۰۰ تومانروزانه
از ۷ تا ۲۱ روز:۱,۶۹۰,۰۰۰ تومانروزانه
بیشتر از ۲۱ روز:۱,۵۹۰,۰۰۰ تومانروزانه
ودیعه خلافی ۲۰,۰۰۰,۰۰۰ تومان
اجاره پژو 207 دنده‌ای در تهران | کرایه 207 دنده‌‌ای تهران ...
peugeot 207i panorama
2022 - 2021
A/C
M
4
5
2

از ۳ تا ۶ روز:۱,۴۷۰,۰۰۰ تومانروزانه
از ۷ تا ۲۱ روز:۱,۳۷۰,۰۰۰ تومانروزانه
بیشتر از ۲۱ روز:۱,۲۷۰,۰۰۰ تومانروزانه
ودیعه خلافی ۱۸,۰۰۰,۰۰۰ تومان

شرایط کرایه پژو در سعادت رنت

اجاره ماشین برند پژو در سعادت رنت، می تواند یکی از بهترین گزینه ها برای سفر و یا انجام کارهای شخصی باشد. قبل از اقدام برای رنت این خودرو، بهتر است با شرایط و مدارک مورد نیاز آن، آشنا شوید.

  • داشتن حداقل سن 20 سال.
  • گواهینامه رانندگی معتبر با حداقل اعتبار زمانی 6 ماه
  • کارت ملی
  • گواهی معتبر اشتغال به کار برای احراز مدرک شغلی و یا محل سکونت شخص اجاره کننده خودرو
  • ارائه یک فقره چک به مبلغ خودرو
  • پرداخت دیپوزیت

پس از آماده سازی مدارک ذکر شده می توانید اجاره خودرو پژو استفاده کنید و در زمان مشخص شده، خودرو خود را تحویل گرفته و عودت دهید.

تاریخچه اجاره پژو

در سال 1810، اولین فعالیت برند پژو آغاز شد؛ اما نه در زمینه خودروسازی!

برند پژو در ابتدای سال‌های فعالیت خود، قهوه ساب تولید می کرده است. پس از آن، ساخت دوچرخه در کنار قهوه ساب، آغاز شد. امیل پژو، اولین شخصی بود که برای برند پژو، یک نماد انتخاب کرد. این شخص، نماد شیر را برای کسب و کارشان انتخاب کرد، اما شخصی که اولین ماشین را ساخت و برند پژو را به سمت خودروسازی برد، آرماند پژو بود.

برند پژو توانست در سال های متفاوت، شش مرتبه برنده جایزه خودروی اروپایی شود. پس از آن، کرایه پژو مورد استقبال مردم قرار گرفت.

یکی دیگر از نکات طلایی این برند خودروسازی، حفاظت از محیط زیست است. برند پژو، دومین برندی بود که محصولاتش آلایندگی کمی داشته و میزان کربن دی اکسید ناچیزی تولید می‌کرد. اجاره خودرو پژو به همین امر، در میان فهرست خودروهای محبوب اجاره ای قرار گرفته است.

پژو، یکی از محبوب ترین برندهای خودروسازی در ایران است که طرفداران بسیار زیادی دارد. اجاره پژو، می تواند یکی از بهترین گزینه ها برای انجام کارهای شخصی و یا سفر با دوستان و خانواده باشد.

کرایه پژو، گزینه ای مناسب برای سفرهای جاده ای

به طور پیاپی، کاربران زیادی درباره راحتی رانندگی با خودروهای برند پژو، صحبت کرده اند. یکی از این کاربرها پس از اجاره خودرو پژو به مدت یک ماه در تویتر خود متنی به اشتراک گذاشته است: "رانندگی در بزرگراه ها و جاده ها توسط این وسیله بسیار خوب بود. از اینکه برای رنت خودرو، این برند و انتخاب کردم پشیمون نیستم"

شما می توانید، خودرو محبوب خود را انتخاب کرده و پس از اجاره آن، سفر خود را بدون هیچ نگرانی آغاز کنید.

صرفه جویی در زمان و هزینه با اجاره پژو

امروزه، خرید یک خودرو خوب با مشخصات فنی مناسب، بسیار سخت و دشوار شده است. با توجه به شرایط فعلی، رنت خودرو بهترین گزینه برای افرادی است که توانایی خرید خودرو را ندارند و یا می خواهند در مجالس و یا میهمانی های خود، بسیار خیره کننده حضور پیدا کنند.

اجاره خودرو پژو، یکی از گزینه های مناسب برای پوشش دهی خواسته های شما است. هزینه مناسب خودروهای این برند، نسبت به خودروهای برندهای دیگر، باعث شده تا افراد زیادی برای رنت، سراغ این برند بروند.

پس خودروهای برند پژو می تواند یکی از درخشان ترین گزینه ها برای صرفه جویی در زمان و هزینه های شما باشد.

اجاره خودرو پژو، راهی مناسب برای حفاظت از محیط زیست

برندهای کمی خودروهای تولید شده خود را بر اساس حفاظت از محیط زیست طراحی می کنند. برند پژو پس از برند رنو، دومین برندی است که از همان سال های ابتدایی خودروسازی، محصولاتش آلایندگی کمی داشته و میزان کربن دی اکسید ناچیزی تولید می‌کردند. اگر یکی از گزینه های انتخابی شما برای رنت خودرو این مسئله است، ما به شما کرایه پژو را پیشنهاد می‌دهیم.

خودروهای اجاره ای پژو

پژو، در سال 1901 تصمیم گرفت ساخت موتورسیکلت را هم به خط تولید خود اضافه کند. پس از آن در سال 1985، ساخت خودروهای متفاوت را آغاز کرد.

اجاره پژو 206

پژو ۲۰۶ ابتدا شش تیپ داشت که از سال ۱۳۹۱ تنها تیپ ۲ و ۵ آن تولید می‌شود. این خودرو در سال 1380 وارد ایران شد. تیپ ۵ این خودرو با پیشرانه ۱.۶ لیتری توانست لقب پرفروش ترین تیپ 206 را به خود اختصاص دهد. کرایه پژو 206 از شرکت سعادت رنت به صورت بدون راننده می باشد. 

اجاره پژو پارس

پژو پارس و یا پرشیا، در سال های اول عرضه خود به واسطه امکانتش به عنوان خودرویی به اصطلاح لوکس مطرح شد و البته قیمت آن نیز به طور کلی مناسب بود. همین دلیل باعث شد این خودرو یکی از خودروهای محبوب در ایران شناخته شود. شما می توانید برای کرایه پژو پارس از خدمات اجاره ماشین بدون راننده این خودرو سعادت رنت استفاده کنید. 

پژو پارس در واقع همان پژو 405 است، با ظاهر و امکانات جدید!

نسخه های پژو پارس لیموزین و تشریفاتی که شش درب دارند به تعداد محدود تولید شده و در بازار جهانی خودروسازی، مورد استقبال قرار گرفتند.

اجاره پژو 207i

پژو 207i با ظاهر و آپشن های به‌روزتر از پژو 206 به صورت دنده اتومات و دنده دستی تولید می شود. شما می توانید به راحتی پژو 207i دنده اتومات و پژو 207i دنده دستی اسپورت را به صورت اجاره خودرو بدون راننده، از شرکت سعادت رنت برای رسیدگی به امور شخصی خود استفاده کنید. 

در متن بالا، تمامی نکات کلیدی و مهم درباره مزایای اجاره پژو مانند هزینه، نکات فنی برای سفرهای جاده ای و تفاوت این برند با برندهای دیگر خودروسازی در جهت حفاظت از محیط زیست را برای شما بررسی کردیم. بهتر است قبل از اقدام برای رنت خودرو در تهران و یا دیگر شهرهای ایران، ماشین های محبوب برند پژو را بررسی کرده و با توجه به نوع نیاز و بودجه خود، یکی از آن ها را رنت کنید.