اجاره خودرو در کیش [ شرایط + مدارک مورد نیاز برای اجاره ]

اجاره ماشین کیش از تهران 

اجاره خودرو در کیش را از همین اکنون با سعادت رنت تجربه کنید. سعادت رنت به عنوان شرکتی بین المللی و شناخته شده در زمینه رنت خودرو مفتخر است که در بیشتر شهرهای ایران دارای نماینده هایی فعال می باشد. اجاره خودرو در جزیره کیش جزو خدمات برتر این مجموعه می باشد. با توجه به اینکه کیش جزو مناطق آزاد کشور محسوب می شود، شرایط و خدمات رسانی در زمینه رنت خودرو در این جزیره با دیگر شهرهای کشور متفاوت می باشد. ما در این مقاله برای اطلاع رسانی به مشتریان عزیزی که قصد اجاره خودرو داشته و نیاز به اطلاع از قیمت، شرایط و مدارک  اجاره ماشین در کیش دارند بازگو کرده ایم تا انتهای این مقاله ما را دنبال کنید.
 

جهت رزرو و اجاره خودرو
 
در کیش، تماس بگیرید

فرآیند اجاره ماشین در کیش به علت اینکه این جزیره جزو منطقه آزاد محسوب می شود و واردات ماشین های خارجی و آمریکایی و لوکس آزاد است با اجاره خودرو در دیگر شهرهای ایران متفاوت است. هدف سعادت رنت، اجاره ماشین ارزان قیمت در کیش، با توجه به نیاز مشتری است. ماشین خود را از همین اکنون رزرو کنید. شما تنها یک تماس با اجاره خودرو در کیش فاصله دارید. با ما در تماس باشید تا از همین اکنون برای سفر خود ماشین داشته باشید.

 

اجاره ماشین در کیش 

اجاره ماشین در کیش به دو صورت خودرو بدون راننده و با راننده می باشد که با ساده ترین شرایط قابل رنت است. می توان گفت که اجاره خودرو کیش جزو یکی از تفریحات هیجان انگیز مسافران این جزیره می باشد. شما می توانید با اجاره خودرو مورد نظر خود در طول سفرتان به راحتی بدون پرداخت هزینه تاکسی در این جزیره گشت و گذار کنید.

 

رزرو خودرو

 

شرایط اجاره خودرو در کیش

شرایط اجاره خودرو در کیش به این صورت است که شما چند روز قبل از سفر خود باید با شرکت تماس گرفته و با در اختیار گذاشتن نوع خودرو ، تعداد روزها و پنل سفر خود، ماشین مورد نیازتان را رزرو کنید. رزرو خودرو در کیش به مدارکی است که پس از ارائه، شرکت برای شما پیش فاکتوری تهیه خواهد کرد و در اختیارتان قرار خواهد داد. در مرحله بعد شما با پرداخت ودیعه و امضای قرار دارد می توانید در زمانی که مشخص کرده اید خودرو را از نماینده ما در کیش تحویل بگیرید. مابقی هزینه اجاره ماشین نیز در زمان تحویل خودرو از شما دریافت خواهد شد.

شرایط و ودیعه پرداختی شما برای اجاره خودرو در کیش همانند اجاره خودرو در دیگر شهرها می باشد. ودیعه پرداختی شما وجه نقدی بابت ضمانت ماشین است که پس از بازگرداندن ماشین به فرد عودت میشود. عودت ودیعه در قرارداد رسمی که از طرف شرکت آماده می شود ذکر شده تا هیچ گونه شک و شبه ای برایتان ایجاد نشود.

شما مسافرین محترم میتوانید با توجه به نیاز خود ماشین مورد نظر را رزرو کرده و در محل اقامت خود و یا فرودگاه تحویل بگیرند. برای اطلاعات بیشتر در مورد "مدارک" و "قیمت اجاره خودرو در کیش" و "اجاره ون در کیش" و "شرایط اجاره ماشین در کیش" میتوانید تا انتها با ما همراه باشید.

نحوه اجاره خودرو در کیش

اجاره خودرو در کیش یک نوع قرار داد رسمی بین شرکت سعادت رنت با مشتریان عزیزمان است. شما می توانید تنها با یک تماس خودرو مورد نظر خود را رزرو کرده. برای اجاره خودرو در کیش شما باید چند روز قبل از سفر خود به این جزیره ماشین را رزرو کرده و با ارائه مدارک مورد نیاز برای اجاره خودرو در کیش در زمان مشخص شده خودرو را از نماینده ما در جزیره تحویل بگیرید.

اما قدم اول برای اجاره ماشین کیش ارائه مدارک مورد نیاز است. خب شاید در ذهنتان این سوال پیش آمده که آیا مدارک برای کرایه ماشین در کیش با اجاره خودرو در تهران متفاوت است ؟ باید پاسخ داد خیر. مدارک هر دو یکسان می باشد.
در زیر مدارک و شرایط رزرو اجاره خودرو را برای شما عزیزانی که مسافر جزیره کیش بوده و کرایه خودرو در این جزیره زیبا را دارید آورده ایم تا قبل از سفر ماشین مورد نیازتان را رنت کنید.

 

مدارک مورد نیاز برای اجاره ماشین در کیش

 

مدارک مورد نیاز برای اجاره خودرو در کیش همانند اجاره خودرو در تهران و دیگر شهرهای ایران است. پس خیالتان راحت باشد شما می توانید به راحتی در جزیره کیش خودرو اجاره کنید. یکی مهمترین مدارک اجاره خودرو در کیش چک و ودیعه است. البته مدارک های دیگری نیز مورد نیاز است که می توانید در صفحه مدارک مورد نیاز مشاهده کنید.

⇓برای مشاهده مدارک اجاره خودرو در کیش کلیک کنید⇓

مدارک اجاره خودرو

 

پس از ارائه مدارک برای اجاره خودرو در کیش قرار دادی بین شما و شرکت بسته خواهد شد که در آن هزینه و تعداد روز های کرایه شما در آن درج خواهد شد.

 

نکته : اما اگر انتخاب شما اجاره خودرو با راننده است می توان گفت کارتان آسوده است. زیرا بدون هیچ مدرکی می توانید ماشین اجاره کنید.

 

رزرو خودرو برای اجاره در کیش

رزرو خودرو، قدم آخر شما برای اجاره ماشین در کیش می باشد. سعادت رنت برای رفاه حال مشتریان عزیز خود خدمات رزرو کرایه خودرو را به  ۳ طریق تماس با شرکت، واتساپ و یا مراجعه حضوری به شرکت امکان پذیرکرده است. شرکت سعادت رنت با سابقه ای درخشان در تهران و سایر شهرهای دیگر، هم اکنون آماده خدمت رسانی به مسافران جزیره کیش و ساکنین این جزیره می باشد.

برای رزرو خودرو در کیش، اولین موضوعی که بسیار حائز اهمیت است، تعداد روزهای اجاره ماشین می باشد. در واقع برای رزرو خودرو شما باید زمان اجاره خودرو، نوع خودرو ، تعداد رزوها و مکانی که می خواهید خودرو به شما تحویل داده شود را برای کارشناسان ما مشخص کنید. پس از دریافتاطلاعات شرکت با توجه به خدمات و درخواست شما، پیش فاکتوری را تهیه کرده و برای شما می فرستد. اگر پیش فاکتور مورد تایید شما باشد با مراجعه به شرکت و ارائه مدارک و پرداخت ودیعه،  قرار داد رسمی شرکت را امضا کرده و می توانید خودرو  را در مکان و  زمان مشخص شده از نماینده ما در جزیره کیش تحویل بگیرید.
 

شماره تماس شرکت سعادت رنت

قیمت اجاره خودرو در کیش

نرخ اجاره ماشین در کیش با توجه  به شرایط  و خودروهای موجود نسبت به اجاره ماشین در دیگر شهرهای ایران متفاوت می باشد. ماشین های اجاره ای در کیش در طیف وسیعی از مدل خودروهای ایرانی و خارجی موجود می باشند. اما در این بین به دلیل در خواست بیشتر مسافران به رنت ماشین های خارجی، کرایه این خودرو ها در جزیره کیش رواج بیشتری دارد.

برای دریافت قیمت اجاره ماشین در کیش شما پس انتخاب خودرو مورد نظر خود و تعداد روزی که خودرو را در اختیار می خواهید  با همکاران ما می توانید تماس بر قرار کرده و تا از قیمت های خودروهای شرکت مطلع شوید. شرکت برای رفاه حال مشتریان خود خودروهای موجود را به دو صورت اجاره خودرو با راننده و یا بدون راننده اجاره می دهد. به همین دلیل قیمت ها نیز طبق این خدمات محاسبه می شود. قیمت اجاره خودرو بدون راننده کیش به صورت روزانه ، هفتگی و یا بلند مدت و قیمت خودروهای با راننده نیز به صورت ساعتی و یا کیلومتری محاسبه می شود.  خب حالا نوبت این این رسیده که پس از انتخاب خود برای دریافت خدمات اجاره خودرو بدون راننده و یا با راننده  با ما تماس گرفته تا بتوانیم بهترین خودروهای موجود را با قیمتی بسیار مقرون بصرفه در اختیارتان قرار دهیم.

ارزان ترین قیمت اجاره خودرو در کیش

 

ارزان ترین اجاره خودرو در کیش با قیمت روزانه 240 هزار تومان شروع میشود . این تفاوت قیمت بستگی نوع خودرو انتخابی شما و اجاره خودرو با راننده و بدون راننده و یا تعداد روزهای درخواستی شما تعیین می شود. شما می توانید در جزیره کیش به دلیل قوانین موجود، خودروهای آخرین مدل و معروف جهان را با پرداخت هزینه بسیار کم رنت کنید. به عنوان مثال می توانید یک خودرو شاسی بلند را با قیمتی معدل نصف اجاره  آن در شهر تهران، کرایه کنید.
همین موضوع باعث شده تا گردشگران زیادی این فرصت را مغتنم شمرده تا در سفر خود به کیش لذت رانندگی با خودروهای لوکس دنیا را از طریق کرایه خودرو در کیش تجربه کنند.

یکی از مهمترین نکته هایی که در این زمینه وجود دارد شرکت هایی است که با قیمت های پایین ایجاد انگیزه کرده اما متاسفانه مشتری پس از کرایه خودرو دچار مشکلات زیادی می شود مانند عدم بازگرداندن ضمانت خلافی و یا مجبور به پرداخت هزینه های پنهان می شوند. در نتیجه در انتخاب خود دقت کنید.

شرکت های بسیاری در زمینه اجاره خودرو در کیش وجود دارد اما می توان گفت اعتماد کردن به این موسسات یک ریسک بزرگ است. شما می توانید قبل از شروع سفر خود خیالتان را از بابت این موضوع راحت کنید. می توانید با اجاره خودرو از تهران دیگر نگرانی برای تردد خود در این جزیره را نداشته باشید. خب ما خیالتان را آسوده کرده ایم.

خودروهای مجموعه سعادت رنت برای کرایه خودرو در کیش جزو ارزان ترین قیمت های موجود در بازار اجاره خودرو هستند. پس اگر قصد سفر به کیش را دارید می توانید با اجاره ماشین از مجموعه سعادت رنت سفر خود را به یک خاطره فراموش نشدنی تبدیل کنید. می توان گفت لذت رانندگی با خودروهای خارجی با هزینه بسیار پایین را می توانید تنها در مجموعه بزرگ سعادت رنت تجربه کنید. جدای از آن نیز با شرایط و مدارک بسیار آسان می توانید، اجاره ماشین در کیش ارزان را با هر شرایط و به صورت روزانه و بلند مدت تجربه کنید.

 

تحویل خودرو در جزیره کیش

اجاره ماشین در کیش

 

تحویل اتومبیل اجاره در کیش معمولا در فرودگاه یا محل اقامت شما می باشد. خودرو اجاره ای شما در هر مکانی که بخواهید از طریق نماینده ما در کیش به شما تحویل داده خواهد شد. میهمانان عزیز جزیره کیش در صورت تمایل می توانند با کرایه اتومبیل بدون راننده به گردش در جزیره زیبای کیش بپردازند و یا با اجاره خودرو با راننده نیز همراه با راننده ما به گشت و گذار در این جزیره بپردازند.

 

اجاره ون در کیش

اجاره ون در کیش

تصور کنید که به صورت گروهی و دسته جمعی به کیش سفر کرده اید. حال باید به این فکر باشید که بعد از رسیدن به فرودگاه چگونه می توانید به داخل جزیره بروید. انتخاب اجاره ون در کیش بهترین گزینه است. هزینه های دریافتی برای اجاره خودرو ون در کیش چون برای خارج از شهر تهران می باشد به صورت دربستی و دراز مدت است توافقی می باشد.

 قیمت اجاره ون در کیش برای انواع خودروهای ون متغیر میباشد. شما می توانید پس از دریافت قیمت و انتخاب ون مورد نظر خود، از شرکت پیش فاکتور دریافت کنید. ون اجاره ای شما در زمان مشخص شده در فرودگاه با توجه به درخواست شما همراه با راننده و یا به صورت دربستی منتظر شما خواهد بود.

مدارک و شرایط اجاره ون مانند اجاره خودرو بوده و هیچ تفاوتی با یکدیگر ندارد. پس اگر به دنبال اجاره ون در کیش هستید به صفحه مدارک مراجعه کرده و پس از اطلاع از مدارک می توانید با شرکت در تماس باشید.

مشکلات سفر با خودرو شخصی به جزیره کیش

یکی از راههای سفر به جزیره کیش، سفر با خودرو شخصی است اما در کنار پرداخت هزینه سوختی که باید متحمل شوید این موضوع را نیز باید در نظر داشت باشید که برای ورود خودرو خود به کیش نیاز است که با لنج آن را وارد جزیره  کنید. در واقع همه این مشکلات باعث شده که بیشتر مسافری که به این جزیره سفر می کنند پس از مستقر شدن از خدمات کرایه خودرو در کیش استفاده کنند. استفاده از ماشین های اجاره ای این امکان را به شما می دهد تا با هزینه ی کمتری برای هر تعداد روزی که می خواهید خودروی مورد نظر خود را اجاره کنید.

 

قوانین رانندگی در کیش جهت اجاره ماشین

چند قوانین رانندگی در کیش که همه رانندگان خودروهای اجاره ای باید به آن دقت کرده و رعایت کنند.

  • بستن کمربند ایمنی الزامی
  • بوق زدن در کلیه معابر ممنوع است.
  •  آلودگی صوتی به هر صورت در جزیره کیش ممنوع است.
  • ریختن زباله از داخل خودرو به بیرون در جزیرهزیبای کیش ممنوع می‌باشد.
  • جریمه ها در جزیره کيش دو برابر استان های دیگرمی‌باشد.
  • حداکثر سرعت در معابر اصلی برابر تابلوهای رانندگی است در نوار سیاحتی 50 کیلومتر بر ساعت می‌باشد.
  •  در خيابان های كيش دوربين های كنترل سرعت نصب شده و بازرسان نامحسوس سرعت خودروها را تحت کنترل دارند

 

نتیجه : 

در پایان باید گفت که برای اینکه سفری مطمئن با خودرویی ایمن و ارزان قیمت داشته باشید کافی است با یک تماس خودرو خود را رزرو کرده و در کیش آن را تحویل بگیرید. برای رسیدن به پاسخ سوالات خود و قیمت های اجاره خودرو در کیش با کارشناسان ما در تماس باشید. شعار سعادت رنت رضایت مشتری است پس اجاره خودرو در کیش را از همین اکنون شروع کنید.