اجاره ماشین عروس بی ام و 330i در تهران

کرایه ماشین عروس BMW 330i کروک در تهران

جهت اجاره ماشین عروس BMW ۳۳۰i کروک در تهران که فقط به صورت با راننده اجاره داده می‌شود، کافی است با ما هماهنگ کنید تا این خودروی لوکس را برای روز مدنظر شما، رزرو نماییم. 

سرویس‌ اجاره بی ام و ۳۳۰i برای عروسی سعادت رنت دارای مجوز و فاکتور رسمی با معافیت مالیاتی ۹% ارزش‌افزوده است.

خدمات ما شامل اجاره ماشین عروس، گل‌آرایی تخصصی خودرو و دسته‌گل عروس و سرویس اسکورت عروس است که می‌توانید هر کدام از خدمات را به‌تنهایی رزرو کنید.

اجاره ماشین عروس بی ام و ۳۳۰i کروک در تهران

با اجاره ماشین عروس بی ام و 330i کروک در تهران، یک شب به یادماندنی را برای خود ثبت کنید. خودروی بی ام و ۳۳۰i از جمله خودروهای لوکس مورد اجاره برای تشریفاتی چون مراسم عروسی لوکس است. این خودروی لوکس و لاکچری، شکوه و جلال مراسم عروسی شما را دو چندان کرده و فیلم و تصاویر ثبت شده از این شب به‌یادماندنی را جذاب‌تر می‌کند. خدمات اجاره ماشین عروس به صورت با راننده و بدون راننده ارائه می‌شود. اما اجاره خودرو با راننده می‌تواند بسیار در کاهش اضطراب این روز خاص و همچنین مسئولیت عروس و داماد در قبال ماشین اجاره شده تاثیر بگذارد. برای صرفه‌جویی در زمان خود، شما می‌توانید حتی گل‌آرایی این ماشین را هم به سعادت رنت بسپارید.

کرایه ماشین عروس BMW۳۳۰i کروک در تهران با راننده

اجاره ماشین عروس BMW۳۳۰i کروک در تهران با راننده برای مراسم عروسی، آسان است و نیازی به ارسال مدارک، پرداخت ودیعه نقدی نیست و تمامی مسئولیت‌ها از جمله خسارات و تصادفات برعهده راننده شرکت است. شما می‌توانید به مدت ۱۵ ساعت (از ۹ صبح الی ۱۲ شب) از رنت خودرو عروس استفاده کنید و درصورتی‌که، مراسم شما، زمان بیشتری ببرد و نیاز به اجاره آن برای زمان بیشتری باشد، نیاز به پرداخت هزینه مازاد خواهید بود.

خدمات اجاره ماشین عروس بی ام و ۳۳۰ در تهران

لازم به ذکر است که تمام امور جانبی اجاره ماشین عروس مانند گل‌آرایی ماشین عروس، تزئین دسته گل عروس و اسکورت ماشین عروس با موتورهای هارلی دیویدسون همراه با راننده، بادیگارد برای مراسم و ... توسط مجموعه ما با هزینه‌ای مناسب انجام می‌پذیرد.

نکاتی در خصوص اجاره ماشین عروس بی ام و ۳۳۰i کروک با راننده در تهران

کرایه ماشین عروس BMW ۳۳۰i بدون راننده

یک نفر از ابتدای مراسم تا انتهای مراسم به همراه شما خواهد بود، که باید خودرویی را در اختیار آن شخص قرار بدهید.

قیمت اجاره ماشین عروس BMW ۳۳۰i کروک

قابل‌ذکر است که قیمت کرایه ماشین عروس بی ام و ۳۳۰i کروک در بازه زمانی ۹ صبح الی ۱۲ شب و در بازه ۱۵ ساعته با راننده یا بدون راننده متفاوت است. برای خروج ماشین از تهران، هزینه خروجی نیز بر مبلغ اصلی افزوده خواهد شد. برای کسب اطلاعات دقیق‌تر، می‌توانید با شماره ۰۹۱۲۸۰۰۵۹۷۶ از طریق واتس‌اپ و تماس تلفنی با کارشناسان فروش ما در ارتباط باشید.

اطلاعات فنی و مشخصات ماشین عروس BMW ۳۳۰i کروک برای اجاره

سال مدل۲۰۱۰
ظرفیت سرنشینان۵
حجم مخزن سوخت۶۳ لیتر
متوسط مصرف سوخت۷.۵ لیتر در ۱۰۰ کیلومتر
حداکثر سرعت۲۵۰ کیلومتر بر ساعت

از آپشن‌های این خودرو می توان به صفحه نمایش بزرگ، سیستم صوتی حرفه ای هارمن کاردن، گرمکن صندلی‌ها، سنسور نور و باران، چراغ‌های LED، کروز کنترل، نمایشگر اطلاعات روی شیشه، رادار عابر پیاده، رادار تغییر خطوط، رادار جلو، رادار نقاط کور، سانروف، صندلی های اسپرت با تنظیم برقی و حافظه، دوربین عقب، دوربین های جانبی ۳۶۰ درجه، سیستم ورود و استارت بدون کلید، صندوق عقب مجهز به سیستم بازشو با سنسور پا، گرمکن فرمان، پرده عقب برقی، شیفتر پشت فرمان، اشاره کرد.

جمع‌بندی نهایی اجاره ماشین عروس BMW ۳۳۰i

کرایه ماشین عروس کروک بی ام و ۳۳۰i انتخاب ایده‌آلی برای کسانی است که طرفدار تم لوکس و اسپرت هستند. این خودرو با داشته مزایای زیبایی و آپشن‌های متنوع می‌تواند شب عروسی را خاطره‌انگیزتر کند. سعادت رنت با فراهم کردن امکان اجاره BMW ۳۳۰i به‌صورت با راننده و بدون راننده کمک می‌کند که هر فردی بتواند از این خدمات در روز عروسی خود استفاده کند.

سوالات متداول کرایه ماشین عروس بی ام و ۳۳۰i

در ادامه به پرتکرارترین سوالات درباره اجاره ماشین عروس BMW ۳۳۰i پاسخ خواهیم داد.

مدت زمان اجاره ماشین عروس BMW ۳۳۰i کروک چقدر است؟

ماشین عروس BMW ۳۳۰i کروک، از ۹ صبح تا ۱۲ شب از روز مراسم شما در اختیار شما قرار می‌گیرد. در صورت بیشتر شدن زمان اجاره از این بازه ۱۵ ساعته، باید هزینه مازاد پرداخت کنید.

آیا می‌توان ماشین عروس بی ام و ۳۳۰i را برای بیش از ۱۵ ساعت یعنی مثلا ۲ روز اجاره کرد؟

حداکثر بازه زمانی کرایه ماشین عروس ۱۵ ساعت است و هر ساعت دیرکرد شامل اضافه شده هزینه مازاد خواهد شد.

آیا امکان کرایه ماشین عروس BMW 330i کروک به‌صورت بدون راننده و ساعتی هم وجود دارد؟

بله شما می‌توانید از خدمات اجاره بی ام و 330i به‌صورت بدون راننده نیز استفاده کرده و شبی زیبا و رویایی داشته باشید.

خودرو های پیشنهادی

اجاره ماشین عروس BMW630 کروک تهران | قیمت و گل‌آرایی بی ام و 630 ...
bmw 630
2009
شروع قیمت
۷,۷۰۰,۰۰۰ تومان
ایران

A/C
A
2
5
2
بدون دپوزیت
اجاره ماشین عروس بی ام و Z4 در تهران | قیمت کرایه ماشین عروس BMW Z4 ...
bmw z4
2014
شروع قیمت
۸,۰۰۰,۰۰۰ تومان
ایران

A/C
A
2
2
1
بدون دپوزیت
اجاره خودرو بی ام و 730 bmw در تهران | لیست قیمت کرایه BMW 730 تهران ...
bmw 730
2018 - 2017
شروع قیمت
۱۴,۲۹۰,۰۰۰ تومان
مبلغ ضمانت ۲۰۰,۰۰۰,۰۰۰ تومان
ایران

A/C
A
4
5
3
(5.00)
:
نظر خود را بنویسید
نظرات