اجاره ماشین عروس بی ام و 630 در تهران

کرایه ماشین عروس BMW630 کروک در تهران

اجاره ماشین عروس بی ام و ۶۳۰ در سعادت رنت به‌صورت با راننده و بدون راننده، امکان‌پذیر است. شما می‌توانید به راحتی این خودرو را به صورت آنلاین رزرو کرده و یک شب به یادماندنی برای خود ثبت کنید. در ادامه شرایط اجاره این ماشین عروس در تهران آورده شده است.

اجاره ماشین عروس بی ام و ۶۳۰ کروک در تهران

با اجاره ماشین عروس بی ام و ۶۳۰ کروک در تهران از سعادت رنت، یک شب به یادماندنی را برای خود ثبت کنید. خودروی بی ام و ۶۳۰ کروک از جمله خودروهای لوکس برای اجاره جهت تشریفاتی چون مراسم عروسی لوکس است. کرایه این خودرو به صورت با راننده و بدون راننده، امکان‌پذیر است. شما می‌توانید به راحتی BMW۶۳۰ را به صورت آنلاین برای ماشین عروس رزرو کنید.

شرایط کرایه ماشین عروس BMW۶۳۰ کروک در تهران با راننده

اجاره ماشین عروس BMW۶۳۰ کروک در تهران با راننده برای مراسم عروسی، آسان است و نیازی به ارسال مدارک، پرداخت ودیعه نقدی نیست. در صورت اجاره ماشین عروس با راننده، نیاز به مدرک خاصی نیست و تمامی مسئولیت ها بر عهده ی راننده شرکت می باشد. شما می‌توانید به مدت ۱۵ ساعت (از ۹ صبح الی ۱۲ شب) از اجاره ماشین عروس استفاده کنید و درصورتی‌که، مراسم شما، زمان بیشتری ببرد و نیاز به اجاره آن برای زمان بیشتری باشد، باید هزینه مازاد پرداخت کنید.

شرایط اجاره ماشین عروس بی ام و ۶۳۰ کروک بدون راننده

برای اجاره ماشین عروس از جمله بی ام و ۶۳۰ کروک بدون راننده، ارائه مدارک لازم برای اجاره خودرو ضروری است. یک نفر از ابتدای مراسم تا انتهای مراسم به همراه شما خواهد بود، که باید خودرویی را در اختیار آن شخص قرار بدهید.

مدارک لازم برای اجاره ماشین عروس BMW۶۳۰ کروک بدون راننده در تهران (ویژه اشخاص حقیقی)

مدارک لازم برای اجاره ماشین عروس BMW۶۳۰ کروک بدون راننده (ویژه اشخاص مقیم خارج کشور)

درصورتی‌که قصد اجاره بی ام و ۶۳۰ برای مراسم عروسی دارید، لازم به ذکر است که بدانید در صورت تقاضای شما، انجام تمامی امور جانبی اجاره ماشین عروس نظیر گل‌آرایی ماشین عروس، اسکورت ماشین عروس کروک با موتورهای هارلی دیویدسون همراه با راننده و ... با هزینه‌ای مناسب و مطابق سلیقه شما توسط سعادت رنت امکان‌پذیر است.

نکاتی در خصوص اجاره ماشین عروس بی ام و ۶۳۰ با راننده در تهران که باید بدانید

قیمت اجاره ماشین عروس BMW ۶۳۰ کروک

لازم به ذکر است که قیمت‌های اعلام‌شده در بالای صفحه شامل بازه زمانی ۹ صبح تا ۱۲ شب و در بازه ۱۵ ساعته است. برای خروج ماشین از تهران، هزینه خروجی نیز بر مبلغ اصلی افزوده خواهد شد. برای کسب اطلاعات دقیق‌تر، می‌توانید با شماره ۰۹۱۲۸۰۰۵۹۷۶ از طریق واتس‌اپ و تماس تلفنی با کارشناسان فروش ما در ارتباط باشید.

مشخصات و امکانات ماشین عروس BMW ۶۳۰ کروک برای کرایه

از آپشنهای رفاهی این خودرو می‌توان به نویگیشن، تلویزیون و صفحه نمایش جلو، USB سیستم حافظه صدا، سی دی چنجر با ۶ CD باند و ضبط پیشرفته، اهرم تعویض دنده پشت فرمان، شیشه چند لایه با گرمکن، شبکه باربند مخصوص مسافران، آینه های ضد اشعه، صندلی برقی با حافظه، سیستم کنترل نور چراغ جلو اتوماتیک، سیستم پارک دیسترونیک، اشاره کرد.

جمع‌بندی کرایه ماشین عروس bmw ۶۳۰ در تهران

زیبایی، لوکسی و امکانات بی ام و ۶۳۰ کروک موجب شده تا انتخاب محبوبی برای اجاره به‌عنوان ماشین عروس شود. امکان اجاره ماشین عروس bmw ۶۳۰ به‌صورت با راننده و بدون راننده از سعادت رنت موجب شده تا همه بتوانند باتوجه به نیاز و سلیقه خود از کرایه این ماشین در روز عروسی خود بهره ببرند.

سوالات متداول کرایه ماشین عروس اجاره بی ام و ۶۳۰

در ادامه به سوالات مرتبط با اجاره ماشین عروس bmw ۶۳۰ می‌پردازیم.

مدت زمان اجاره ماشین عروس BMW۶۳۰ کروک چقدر است؟

ماشین عروس BMW۶۳۰ اجاره‌ای برای مراسم عروسی، از ۹ صبح تا ۱۲ شب در اختیار شما قرار می‌گیرد. در صورت بیشتر شدن زمان اجاره از این بازه ۱۵ ساعته، باید هزینه مازاد پرداخت کنید.

حداقل تعداد ساعت برای کرایه ماشین عروس بی ام و ۶۳۰ چقدر است؟

ساعت اجاره ماشین عروس از ۹ صبح تا ۱۲ شب است و شما اگر بخواهید کمتر از این ۱۵ ساعت ماشین بی ام ۶۳۰ را برای عروسی خود کرایه کنید باید کل مبلغ را بپردازید.

آیا امکان کرایه ماشین عروس BMW۶۳۰ کروک به‌صورت بدون راننده و ساعتی هم وجود دارد؟

اجاره ماشین عروس BMW۶۳۰ کوپه، به صورت ساعتی و بدون راننده از ساعت ۹ صبح تا ۱۲ شب امکان‌پذیر است و اگر خودرو را دیرتر از ۱۲ شب تحویل دهید باید هزینه‌ای به‌عنوان ساعت مازاد نیز پرداخت کنید.

خودرو های پیشنهادی

اجاره ماشین عروس BMW 330i در تهران | لیست قیمت اجاره بی ام و 330i ...
bmw 330i
2010
شروع قیمت
۶,۷۰۰,۰۰۰ تومان
ایران

A/C
A
2
5
2
بدون دپوزیت
اجاره ماشین عروس بی ام و Z4 در تهران | قیمت کرایه ماشین عروس BMW Z4 ...
bmw z4
2014
شروع قیمت
۸,۰۰۰,۰۰۰ تومان
ایران

A/C
A
2
2
1
بدون دپوزیت
اجاره خودرو بی ام و 730 bmw در تهران | لیست قیمت کرایه BMW 730 تهران ...
bmw 730
2018 - 2017
شروع قیمت
۱۴,۲۹۰,۰۰۰ تومان
مبلغ ضمانت ۲۰۰,۰۰۰,۰۰۰ تومان
ایران

A/C
A
4
5
3
(5.00)
:
نظر خود را بنویسید
نظرات