اجاره خودرو سعادت رنت
برگشت در محل تحویل

جزیره کیش

بدون راننده

اجاره خودرو فورد موستانگ
2016

از ۱ تا ۶ روز:۴,۳۰۰,۰۰۰ تومانروزانه
از ۷ تا ۲۰ روز:۴,۲۷۰,۰۰۰ تومانروزانه
بیشتر از ۲۰ روز:۴,۲۴۰,۰۰۰ تومانروزانه

اجاره خودرو فورد موستانگ

به عقیده ی عده ای از مردم، فورد موستانگ، یکی از بهترین خودروهای مسابقه ای و مسافرتی می باشد. این خودرو، یکی از بهترین گزینه ها برای سفرهای جاده ای شما است.

این اسب وحشی آمریکایی، با ظرفیت 5 سرنشین و صندوقی قابل قبول، یکی از گزینه های مناسب برای سفرهای شما می باشد. شما می توانید همراه خانواده و یا دوستان خود به سفر رفته و امنیت را با این خودرو تجربه کنید.

از دیگر آپشن های رفاهی این خودرو می توان به  پیشرانه‌ی هشت سیلندر V شکل، پیشرانه‌ی چهار سیلندر خطی ۲.۳ لیتری مدل پایه با قدرت ۳۱۰ اسب بخار، مصرف سوخت مناسب ( هر ۱۰۰ کیلومتر در شهر ۱۱.۲ لیتر و در بزرگراه ۷.۵ لیتر)، صفحه نمایش 8.0 اینچی لمسی و پشت آمپر تمام دیجیتال رنگی 12 اینچی، خروجی های دوبل اگزوز و دیفیوز، اشاره کرد. 

تمامی عکس های گرفته شده از این خودرو، عکس های واقعی بوده و این خودرو با تعداد متغیر، در شرکت سعادت رنت موجود می باشد. عکس هایی که هم اکنون در سایت مشاهده میکنید برای یکی از خودروهای فورد موستانگ موجود در سعادت رنت می باشد.

شرایط عمومی برای رنت ماشین در سعادت رنت:

همانطور که میدانید، برای رنت یک ماشین در ایران، گواهینامه رانندگی، شرایط سنی بالای 19 سال و مدارک شناسایی، مورد نیاز است. یکی دیگر از موارد موردنیاز در اجاره تمامی خودروها، پرداخت دیپوزیت و ودیعه خلافی می باشد. برای کسب اطلاعات بیشتر درباره نحوه اجاره خودرو به صورت با راننده و بدون راننده می توانید به صفحه مدارک موردنیاز مراجعه کرده و به راحتی خودرو مدنظر خود را اجاره کنید.