اجاره خودرو سعادت رنت
برگشت در محل تحویل

 

امارات

بدون راننده

اجاره فورد موستانگ
2021

از ۲ تا ۶ روز:۶۹۰ AEDروزانه
از ۷ تا ۲۰ روز:۶۵۰ AEDروزانه
بیشتر از ۲۰ روز:۵۹۰ AEDروزانه

اجاره فورد موستانگ

فورد موستانگ با قابلیت  480 اسب بخاری موتور 5 لیتری هشت سیلندر با یک گیربکس شش دنده دستی یا 10 دنده اتومات  وارد بازار جهانی خودروسازی شد. کابین موستانگ از همیشه در نسخه 2021 بهتر شده است. طراحی تکاملی خودروطرفداران آن را به یاد موستانگ های قدیمی می‌اندازد، ولی در عین حال حس و حال مدرن و جذابی درون آن تجربه خواهید کرد. این خودرو، جوانان بسیار زیادی را به سمت خود جذب کرده است. لازم به ذکر است که فورد موستانگ، مناسب سفرهای جاده ای می باشد

از آپشن های رفاهی این خودرو می توان به بازه گسترده موتورها، تیپ های بسیار متنوع، شتاب بالا، موتور بسیار قدرتمند 8 سیلندر خورجینی، مصرف سوخت پایین موتور 4 سیلندر توربو، طراحی بسیار زیبا و جسور بدنه، طراحی بسیار زیبا و جسور بدنه​​​​​​​، طراحی داخلی زیبا و با کیفیت اشاره کرد. 

عکس های فورد موستانگ ، تماما عکس های واقعی بوده و این خودرو با تعداد متغیر، در شرکت سعادت رنت موجود می باشد. 
شرایط عمومی برای رنت ماشین در سعادت رنت:
برای کرایه یک ماشین در خارج و داخل ایران، گواهینامه رانندگی، شرایط سنی بالای 19 سال و مدارک شناسایی، مورد نیاز است. یکی دیگر از موارد مورد نیاز در اجاره تمامی خودروها، پرداخت دیپوزیت و ودیعه خلافی می باشد. برای کسب اطلاعات بیشتر درباره نحوه اجاره خودرو به صورت با راننده و بدون راننده می توانید به صفحه مدارک مورد نیاز مراجعه کرده و به راحتی خودرو مدنظر خود را اجاره کنید.