اجاره لامبورگینی هوراکان در کیش

اجاره خودرو در تهران
برگشت در محل تحویل

اجاره اوراکان در کیش

کرایه لامبورگینی هوراکان در کیش برای تجربه سرعت 325کیلومتر در ساعتی و شتاب خارق‌العاده این خودروی ایتالیایی است. اجاره اوراکان در کیش از سعادت رنت، یک انتخاب گران، اما تجربه‌ای خاص برای کسانی است که عاشق سرعت این خودروی بی‌نظیر هستند. در این بین کسانی هستند که برای ساخت ویدئو کلیپ یا حتی فورمالیته عروسی، به کرایه لامبورگینی هوراکان در کیش تمایل دارند.

جزیره کیش
بدون راننده
قیمت اجاره خودرو لامبورگینی هوراکان
2016

از ۱ تا ۶ روز:۱۲۰,۰۰۰,۰۰۰ تومانروزانه
از ۷ تا ۲۰ روز:۱۱۵,۰۰۰,۰۰۰ تومانروزانه
بیشتر از ۲۰ روز:۱۱۰,۰۰۰,۰۰۰ تومانروزانه

کرایه لامبورگینی هوراکان در کیش

لامبورگینی هوراکان استراتو(با تلفظ صحیح اوراکان)، محصول سال 2014 شرکت لامبورگینی ایتالیایی است. توانایی منحصر به فرد این مدل از لامبورگینی، رانندگی در جاده‌های ناهموار، خاکی و لغزنده حتی با سرعت بالا است. طراحی ظاهر اوراکان، با خطوط شارپ و عضلانی انجام شده و چهره‌ خشن و  سترگی را برای آن ایجاد کرده است و به همین دلیل، جوانان زیادی به تجربه رانندگی و کرایه لامبورگینی هوراکان در کیش علاقه نشان می‌دهند.

وزن لامبورگینی هوراکان 1420کیلوگرم است و در هر 100کیلومتر مسیر، 12.5لیتر بنزین مصرف می‌کند. شتاب این لامبورگینی، 3.2ثانیه برای سرعت‌گیری از 0تا 100 کیلومتر بر ساعت است و تمام این ویژگی‌ها ارزش مالی این ماشین را بسیار بالا برده است. به همین دلیل، اجاره اوراکان در کیش با ودیعه مالی و اجاره روزانه بالایی ممکن است.

لامبورگینی هورامان، در حالت خاموش و بدون حرکت هم ابهت دارد و فضای داخلی آن هم با دستگیره و کمربند و جزئیات فیبر کربنی زیبا و دلفریب است. با همین ظاهر و داخل جذاب، اوراکان مورد استقبال افرادی که قصد ساخت تیزرهای تبلیغاتی، موزیک ویدئو یا فرمالیته عروسی دارند قرار می‌گیرد.

آپشن‌های رفاهی که با اجاره لامبورگینی هوراکان در کیش تجربه خواهید کرد، پیشرانه‌ی V10، موتور ۵.۲لیتری ۱۰ سیلندر، قدرت ۶۰۲اسب بخار، قفل خودکار مکانیکی برای دیفرانسیل عقب، فرمان تمام چرخ، نمایشگرهای ۱۲ اینچی، کروز کنترل تطبیقی، رادار نقطه‌کور، شارژر وایرلس، حالات مختلف رانندگی، سیستم ترمز اضطراری، سیستم هشدار خروج از خط، سیستم پایش باد تایرها، دوربین ۳۶۰درجه، سیستم کنترل پایداری و کشش است. 

عکس‌های لامبورگینی هوراکان، در این مقاله سعادت رنت واقعی هستند و با موجودی متغییر این خودرو در سعادت رنت، اجاره اوراکان در کیش از این شرکت بین‌المللی ممکن است.

اجاره خودروهای لوکس و خوش قیمت از سعادت رنت

شرایط عمومی برای کرایه لامبورگینی هوراکان در کیش

برای اجاره‌ی لامبورگینی هوراکان در کیش باید حداقل 20سال سن داشته باشید و مدارک لازم برای اجاره خودرو در کیش را ارائه دهید. به طور کلی برای اجاره اوراکان در کیش، به گواهینامه‌ای با حداقل 6ماه اعتبار نیاز دارید و لازم است تا با پرداخت ودیعه نقدی یا deposit ، تضمینی برای خسارت‌های احتمالی در گرو سعادت رنت قرار دهید.

در پروسه اجاره لامبورگینی هوراکان در کیش این خودرو از بیمه پایه‌ای که تعهدات پایه را تقبل می‌کند به طور رایگان برخوردار است. اما با توجه به ارزش این ماشین، پیشنهاد می‌کنیم که از بیمه کامل سعادت رنت هم استفاده کنید و در قبال پرداخت مبلغی بیشتر، مسئولیت خود را در قبال آسیب‌های احتمالی و افت قیمت خودرو، کاهش دهید.

قوانین رانندگی جهت اجاره لامبورگینی هوراکان در کیش

چند قانون برای رانندگی در کیش وجود دارد که همه رانندگان خودروهای اجاره‌ای باید آنها را بدانند و دقت کافی برای پایبندی به آن به خرج دهند.

  1. بستن کمربند ایمنی الزامی است.
  2. آلودگی صوتی و بوق زدن در هر صورت در جزیره کیش ممنوع است.
  3. ریختن زباله از داخل ماشین به بیرون در جزیره زیبای کیش ممنوع است.
  4. جریمه‌ها در جزیره کيش 2برابر استان‌های دیگر است.
  5. حداکثر سرعت در معابر اصلی برابر تابلوهای رانندگی است.
  6. در خيابان‌های كيش دوربين‌های كنترل سرعت نصب شده و بازرسان نامحسوس سرعت خودروها را تحت کنترل دارند.

 

(---)
:
نظر خود را بنویسید
نظرات