اجاره میتسوبیشی ASX

ایران

اجاره میتسوبیشی ASX

از ۳ تا ۶ روز:۲,۰۰۰,۰۰۰ تومانروزانه
از ۷ تا ۲۱ روز:۱,۹۸۰,۰۰۰ تومانروزانه
بیشتر از ۲۱ روز:۱,۹۵۰,۰۰۰ تومانروزانه

اجاره میتسوبیشی ASX

میتسوبیشی ASX یک خودروی شاسی بلند شهری از کمپانی سه الماس ژاپن با ظاهری خشن و بروز می باشد که توانسته به راحتی میان جوانان محبوبیت بالایی پیدا کند. اجزای این خودرو مانند داشبورد، فرمان، صندلی و ... دارای کیفیت ساخت بالایی است. 
با وجود طراحی بدنه این خودرو در سال 2012، هنوز خطوط زیبا و هماهنگ آن باعث جذابیت برای مخاطب می باشد. میتسوبیشی  ASX با وجود ظرفیت 5 صندلی و 4 چمدان یک خودروی مناسب برای مسافرت به شمار می رود. سوخت ترکیبی این ماشین 4/8 لیتر در 100 کیلومتر بوده که نشانه کم مصرف بودن آن است. 
از دیگر امکانات میتسوبیشی asx  می توان به دارا بودن امکاناتی همچون سیستم ترمز ضدقفل، کنترل پایداری الکترونیکی، کنترل کشش و 7 عدد ایربگ، سیستم پیشگیری از تصادف (ترمزگیری اتوماتیک در مواقع اضطراری اشاره کرد. 
در شرکت سعادت رنت، میتسوبیشی  ASX در تعداد بالایی وجود دارد. عکسهایی که در سایت مشاهده می کنید یکی از خودروهای موجود و واقعی می باشد.
شرایط عمومی برای اجاره خودرو در سعادت رنت: 
مدارک کلی برای اجاره میتسوبیشی، گواهینامه، حداقل سن 20 سال و دیپوزیت می باشد. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد اجاره خودرو به صورت با راننده و بدون راننده می توانید به صفحه مدارک مورد نیاز مراجعه کنید.