اجاره تویوتا راش در دبی، یکی از به صرفه ترین گزینه ها برای سفر شما می باشد. شما می توانید به راحتی این خودرو را به صورت آنلاین رزرو کرده و سفر خود لذت ببرید.

برای تکمیل رزرو خود بهتر است گزینه های زمان و مکان تحویل خودرو، بیمه، و تجهیزات اضافه مانند زنجیر چرخ، صندلی کودک، باربند و ... را پر کرده و پس از بررسی کارشناسان بخش فروش، می توانید خودرو را تحویل گرفته و در کنار عزیزان خود سفری به یادماندنی داشته باشید.

تویوتا راش در دبی، به صورت با راننده و بدون راننده امکان پذیر می باشد. برای کرایه تویوتا راش با راننده، نیازی به هیچ شرایط و یا مدارک خاصی نیست و تمام مسئولیت ها بر عهده ی راننده مجرب شرکت می باشد. در این زمان، شما می توانید این خودرو را به صورت روزانه و یا ساعتی نیز کرایه کنید.

از آپشن های رفاهی این خودرو می توان به رمن و سرد کن صندلی های جلو ، روکش چرمی فرمان و صندلی ها ، فرمان برقی EPS ، آینه وسط الکتروکرومیک ، تهویه مطبوع دوگانه ، چراغ مخصوص روز ، سنسور نور ، سیستم خودکار فعال سازی نور بالا ، قابلیت چرخش چراغ ها سر پیچ ها ، سنسور باران ، دوربین عقب ، ترمز پارک برقی ، سیستم کنترل تابلوهای راهنمایی و رانندگی ، سیستم ورود بدون کلید ، رینگ های 17 و یا 18 اینچی ، به صورت استاندارد دیفرانسیل جلو FWD و به صورت سفارشی چهارچرخ متحرک AWD، اشاره کرد.