اجاره خودرو در تهران
برگشت در محل تحویل

امارات

بدون راننده

اجاره تویوتا راش
2023 - 2020

از ۲ تا ۶ روز:۲۵۵۱۹۰ AEDروزانه
از ۷ تا ۲۰ روز:۲۴۵۱۸۰ AEDروزانه
بیشتر از ۲۰ روز:۲۲۰۱۵۵ AEDروزانه

با راننده

اجاره تویوتا راش
2023 - 2020

10 hours available : ۷۰۰ AED

اجاره تویوتا راش

اجاره تویوتا راش در دبی، یکی از به صرفه ترین گزینه ها برای سفر شما می باشد. شما می توانید به راحتی این خودرو را به صورت آنلاین رزرو کرده و سفر خود لذت ببرید.

برای تکمیل رزرو خود بهتر است گزینه های زمان و مکان تحویل خودرو، بیمه، و تجهیزات اضافه مانند زنجیر چرخ، صندلی کودک، باربند و ... را پر کرده و پس از بررسی کارشناسان بخش فروش، می توانید خودرو را تحویل گرفته و در کنار عزیزان خود سفری به یادماندنی داشته باشید.

تویوتا راش در دبی، به صورت با راننده و بدون راننده امکان پذیر می باشد. برای کرایه تویوتا راش با راننده، نیازی به هیچ شرایط و یا مدارک خاصی نیست و تمام مسئولیت ها بر عهده ی راننده مجرب شرکت می باشد. در این زمان، شما می توانید این خودرو را به صورت روزانه و یا ساعتی نیز کرایه کنید.

از آپشن های رفاهی این خودرو می توان به رمن و سرد کن صندلی های جلو ، روکش چرمی فرمان و صندلی ها ، فرمان برقی EPS ، آینه وسط الکتروکرومیک ، تهویه مطبوع دوگانه ، چراغ مخصوص روز ، سنسور نور ، سیستم خودکار فعال سازی نور بالا ، قابلیت چرخش چراغ ها سر پیچ ها ، سنسور باران ، دوربین عقب ، ترمز پارک برقی ، سیستم کنترل تابلوهای راهنمایی و رانندگی ، سیستم ورود بدون کلید ، رینگ های 17 و یا 18 اینچی ، به صورت استاندارد دیفرانسیل جلو FWD و به صورت سفارشی چهارچرخ متحرک AWD، اشاره کرد.