اجاره ماشین کوپه صفر کیلومتر - اجاره خودرو کوپه ارزان

اجاره ماشین کوپه صفر کیلومتر - اجاره خودرو کوپه ارزان

اجاره ماشین کوپه در سراسر ایران - اجاره خودرو کوپه فول آپشن ارزان در سعادت رنت امکان پذیر است. اجاره  کوپه، با ارائه مدارک موردنیاز در سعادت رنت، در خدمت شما است.

اجاره ماشین کوپه در تهران و دیگر شهرهای ایران

اجاره خودرو کوپه، یکی از بهترین گزینه ها برای طرفداران این تیپ خودروها می باشد. اجاره کوپه به شما کمک میکند تا لذت رانندگی با خودروهای لوکس را تجربه کنید و از رانندگی با آن، لذت ببرید.

اجاره ماشین کوپه، هم به صورت با راننده و هم به صورت خودرو عروس و بدون راننده، امکان پذیر می باشد. شما می توانید با ارائه مدارک موردنیاز رنت خودرو، از اجاره کوپه استفاده کنید و تمامی کارهای شخصی و یا اداری خود را در زمان تایین شده، به انجام برسانید.

مدارک و شرایط موردنیاز برای اجاره خودرو کوپه بدون راننده

برای اجاره ماشین کوپه، شرایط و مدارکی مورد نیاز است. قبل از اقدام برای رزرو خودرو، تمامی مدارک موردنیاز شرکت را آماده کرده و پس از آن برای رزرو خودرو دلخواه خود، آماده شوید.

شرایط موردنیاز برای اجاره کوپه عبارتند از:

  • داشتن حداقل سن 20 سال برای اجار خودرو
  • گواهینامه رانندگی معتبرفرد متقاضی اجاره خودرو با حداقل اعتبار زمانی 6 ماه
  • کارت ملی
  • گواهی معتبر اشتغال به کاربرای احراز مدرک شغلی و یا محل سکونت شخص اجاره کننده خودرو
  • یک فقره چک یا سفته به مبلغ خودرو
  • پرداخت دیپوزیت

لازم به ذکر است که دیپوزیت خودروهای مختلف با یکدیگر متفاوتند. رزرو ماشین در شرکت سعادت رنت، همواره رایگان است. شما می توانید به راحتی خودرو موردعلاقه خود را رزرو کنید و پس از تایید مدارک شما توسط کارشناسان بخش فروش شرکت، ماشین را در محل مورد نظر تحویل گرفته و پس از اتمام قرارداد، آن را عودت دهید.

مبلغی که به عنوان دیپوزیت از شما دریافت می شود، در هنگام عودت خودرو، تحویل شما داده می شود.

شرایط اجاره کوپه با راننده

برای اجاره ماشین کوپه با راننده، نیاز به هیچگونه شرایط و یا مدرک خاصی نیست.

تمامی مسئولیت ها از جمله خسارات و تصادفات بر عهده ی راننده شرکت می باشد. راننده شرکت در زمان مشخص شده همراه با خودرو برای جابه جایی شما حضور خواهد داشت. راننده های شرکت مجرب، آموزش دیده و مسلط به امور تشریفات هستند. بدون هیچ نگرانی، خودرو مورد علاقه خود را با راننده کرایه کرده و از سفر خود لذت ببرید.

. قیمت اجاره خودرو کوپه، به صورت ساعتی درون شهری و کیلومتری برون شهری محاسبه می شود. کمترین زمان سرویس خودروهای خارجی با راننده 10 ساعت در روز است.

خودروهای محبوب در زمینه اجاره ماشین کوپه

همانطور که می دانید، کوپه‌ها معمولاً خودروهای سقف ‌دار اسپرت یا سدانی هستند. این خودروها دو دره هستند و در دو گونه دو صندلی و چهار صندلی عرضه می‌گردند. برخی از ماشین های این تیپ، از محبوبیت بسیار بالایی برخوردار هستند.

کوپه به ‌لطف پیشرانه 6 سیلندرش، توانسته در میان 5 تیپ برتر جهان قرار گیرد.

اجاره جنسیس کوپه

خودرو جنسیس کوپه یکی از محبوب ترین خودرو ها در زمینه اجاره خودرو کوپه می باشد که در دهه گذشته حضور پر رنگی در بازار جهانی اتومبیل ها داشته است. اجاره جنسیس کوپه، به دلیل داشتن ظاهری بسیار اسپرت و مناسب برای استفاده در مجالس مجلل ( مثل مراسم عروسی)، یکی از جنجالی ترین خودروها می باشد.

اجاره پورشه

یکی دیگر از خودروهای محبوب در زمینه اجاره خودرو کوپه، پورشه می باشد. پورشه یک شرکت خودرو سازی آلمانی است، که در سال ۱۹۳۱ توسط فردیناند پورشه تاسیس شد. تمرکز این شرکت عمومأ بر طراحی و خودروهای اسپورت و خودروهای لوکس معطوف می‌باشد. این موضوع باعث شد تا این خودرو محبوب، در دسته اجاره ماشین کوپه قرار بگیرد.

اجاره لوتوس الیز

موتور 4 سیلندر 16 سوپاپه، یکی از مزایای برتر این خودرو می باشد. این خودرو، شتاب صفر تا 100 را در 4.6 ثانیه پر می کند. از دیگر مزایای این خودرو، می توان به سیستم تعلیق مستقل دوگانه، با میله تعادلی ، کمک فنرهای گازی، برند Bilstein high-performance در جلو و عقب ، فنرهای حلقه ای، برند Eibach Coaxial در جلو و عقب ، لامپ های (LED) روز تاب جلو با راهنمای جهت های مسیر ، لامپ های (LED) عقب با راهنمای جهت های مسیر ، دیفیوزر (یا پخش کننده) عقب ، بهینه شده برای آیرودینامیک، اشاره کرد.

شرکت اجاره خودرو سعادت رنت، آسان ترین شرایط برای اجاره خودرو بدون راننده و ارزان ترین قیمت، در زمینه اجاره ماشین در خدمت شما است. شما می توانید به راحتی از اجاره خودرو کوپه در این شرکت استفاده کرده، و از رانندگی با آن لذت ببرید.