ماشین های لوکس بازار خودرو ایران

لوکسترین های بازار خودرو؛ ماشین لوکس خارجی مجاز در ایران

نویسنده
-

426
-
هیچ داده ای یافت نشد

هر ماشینی که با ظاهر زیبا، بیشترین امکانات مکانیکی ممکن را داشته باشد و یا از به‌روزترین تکنولوژی‌‌های زمان برخوردار باشد، یک ماشین لوکس در ایران و در بازار خودرو به حساب می‌آید. این ویژگی‌ها، بیشتر در ماشین‌های خارجی در ایران وجود دارد و در این مقاله، به چند ماشین لوکس در بازار خودرو از کمپانی‌های مطرح جهان اشاره و ویژگی‌های عمومی آنها را بررسی خواهیم کرد.

سرفصل های مقاله

ماشین لوکس در بازار خودرو ایران متعلق به کدام کمپانی‌هاست؟

 • بنز
 • بی‌ام‌و
 • تویوتا
 • پورشه
 • لکسوس
 • رنو

قیمت اجاره لوکس‌ترین ماشین‌های موجود در ایران

 • شروع قیمت اجاره روزانه بنز S500 از 8.000.000 تومان
 • شروع قیمت اجاره روزانه بی ام و 730 از 11.900.000 تومان
 • شروع قیمت اجاره روزانه تویوتا لندکروز از 5.900.000 تومان
 • شروع قیمت اجاره روزانه پورشه ماکان از 13.800.000 تومان
 • شروع قیمت اجاره روزانه لکسوس GS250 از 4.400.000 تومان
 • شروع قیمت اجاره روزانه رنو تالیسمان از 4.200.000 تومان

در ادامه به معرفی مختصری از هر کمپانی و لوکس‌ترین محصولاتش که برای اجاره روزانه در سعادت رنت موجود هستند می‌پردازیم.

بنز؛ ماشین لوکس در ایران

مرسدس بنز یک برند معروف قدیمی آلمانی و پرطرفدار در تمام جهان است. این برند، همواره در رقابت با همتای آلمانی خود، BMW بوده است. هرچند بی ام و در بسیاری از ویژگی‌های ساختاری نظیر وزن کم، ترمز گیراتر و فرمان‌پذیری بهتر، سرآمد است، اما طراحی چرم و چوبی فضای داخلی مرسدس بنز، شهرت جهانی دارد و آن را به لوکس‌ترین ماشین‌های موجود در بازار خودرو تبدیل کرده است.

کلاس G  و S این برند ماشین آلمانی، بعنوان ماشین لوکس در بازار خودرو ایران هم خودنمایی کرده و از لوکس‌ترین‌های مرسدس بنز به حساب می‌آیند.

سری اس بنز، از مهمترین، تاثیرگذارترین و پیشروترین انواع مرسدس‌بنز است که تولید انواع آن از اواخر دهه 1970 آغاز شد و در هر سری نوظهور، پرستیژ و مقبولیت بیشتری پیدا کرد و حالا هم جزو ماشین‌های لوکس در ایران به حساب می‌آید.

اجاره روزانه S500 ، می‌تواند این امکان را ایجاد کند تا دی عین لذت بردن از این ماشین لوکس، تشریفات رسمی برای استقبال از مهمانان را به جا بیاورید.

بنز S500 جزو لوکسترین ماشین‌های بازار خودرو در ایران است.
بنز S500 از لوکس ترین ماشین‌های بازار خودرو در ایران

بی‌ام‌و؛ ماشین لوکس در ایران

خودروهای لوکس بی ام و، در مقایسه با لاکچری‌های مرسدس بنز، جوان‌پسندتر هستند. این برند ماشین لوکس در ایران، در بعضی مواقع با قیمت مناسب‌تری نسبت به بنز، موفقیت بیشتری در بازار خودرو ایران داشته و پرفروش‌تر از مرسدس‌بنز بوده است.

BMW 730 در زمره لوکس‌های موجود در بازار خودرو ایران است که با فرمان‌پذیری آسان و مصرف سوخت کم، تکنولوژی بالا و ارزش خرید یا حداقل تجربه چند بار رانندگی با اجاره روزانه در تهران را دارد.

بی‌ام‌و 730، یکی از لوکسترین ماشین‌های بازار خودرو در ایران
بی‌ام‌و 730، یکی از لوکسترین ماشین‌های بازار خودرو در ایران

تویوتا؛ ماشین لوکس در ایران

تویوتا یک شرکت ژاپنی است که تاکنون خودروهای بسیار زیادی تولید و به سرتاسر جهان ارسال کرده است. با وجود کیفیت خوب و وسعت زیاد این کمگانی، ماشین‌های تویوتا، نسبت به هوندا و سوزوکی، که آنها هم ژاپنی هستند، از استقبال بیشتری برخوردار است.

این غول خودروی آسیایی، از پیشتازان عرصه ماشین‌های هیبریدی و در رقابت فروش با برند لوکس و معروف لکسوس است.

از دهه 1990، تویوتا، شکل طراحی‌های قدیمی خود را تغییر داد و با افزودن امکانات به‌روز و تکنولوژی‌های زمان، به دنیای ماشین لوکس در بازار خودرو پا گذاشت. مدل‌های لوکس تویوتا، شاسی‌بلند و پیکاپ‌های مثال زدنی او مثل لندکروز بود.

تویوتا لندکروز، یکی از لوکس‌های این کمپانی ژاپنی است که در بازار خودرو ایران طرفدار پیدا کرد و مدل‌های 2010 تا 2019 تویوتا لندکروز برای اجاره در تهران در پارکینگ‌های سعادت رنت هم موجود است، این مدل‌ها از امنیت و هوشمندی سنسورها به حد کافی و مطلوب برخوردارند و در عین حال، آمادگی سفرهای آفرود، بین شهری و گشت و گذار ساده در شهر را دارند.

تویوتا لندکروز جزو لوکسترین ماشین‌های موجود در بازار خودرو ایران
تویوتا لندکروز یکی از لوکس ترین ماشین‌های موجود در بازار خودرو ایران

پورشه؛ ماشین لوکس در ایران

شرکت آلمانی پورشه، یکی از زیر مجموعه‌های فولکس واگن است و این شرکت، از قدیمی‌ترین برندهای تولید خودرو در جهان است. تخصص ویژه پورشه، بر روی تولید ماشین‌های اسپرت و ماشین لوکس در بازار خودرو است و استقبال زیاد جوانان مرفه از آن، موفقیت این کمپانی در کارش را نشان می‌دهد.

پورشه ماکان، یک پورشه اسپرت لوکس است که در کمتر از 7 ثانیه، تا 100 کیلومتر بر ساعت افزایش سرعت می‌دهد و در عین حال، مصرف سوخت کم و فرمان‌پذیری بسیار خوبی دارد. تجربه رانندگی با این جت ماشین‌نما، یکی از رویاهای جوانان است و سعادت رنت، امکان تحقق این رویا را با اجاره روزانه گورشه ماکان در تهران برایتان دارد.

پورشه ماکان، یکی از لوکسترین ماشین‌های بازار خودرو در ایران
پورشه ماکان، یکی از لوکسترین ماشین‌های بازار خودرو در ایران

لکسوس؛ ماشین لوکس در ایران

لکسوس، از خانواده تویوتای ژاپنی است که به طور ویژه خودروهای لوکس تویوتا را آماده تحویل به بازار می‌کند. با این اوصاف، کیفیت ساخت این خودرو از نسل تویوتا، قابل شک نیست. 

تویوتا با توجه ویژه، به معیارهای زیبایی و لاکچری بودن خودروهایش تحت نظر کمپانی لکسوس، توجه بعضی از خاص‌پسندان داخل ایران را هم به خود معطوف کرده است و آمار خرید مدل‌های مختلف آن، نسبتا خوب است. 

لکسوس GS250 یک ماشین لوکس در بازار خودرو ایران از کمپانی لکسوس است که در حال حاضر در سعادت رنت هم موجود و قابل اجاره روزانه است.

لکسوس GS250، یکی از لوکسترین برندها در بازار خودرو است
لکسوس GS250، یکی از لوکسترین برندها در بازار خودرو در ایران و جهان

رنو؛ ماشین لوکس در ایران

کمپانی رنو، یکی از 10 شرکت بزرگ خودروسازی در جهان و سومین خودروساز مطرح اروپا است. سابقه واردات ماشین به بازار خودرو ایران، توسط این کمپانی، به پیش از 40سال برمی‌گردد و این یعنی، حافظه ایرانیان از این برند، خاطرات زیادی دارد. 

رنو تالیسمان، بعد از مدت‌ها کم کاری یا عدم رضایت مشتریان از محصولات رنو، وارد بازار خودرو شد و همزمان با توزیع جهانی، به ایران هم راه پیدا کرد و اتفاقا با استقبال خوبی مواجه شد. 

این ماشین خوش‌ساخت، با اینکه  شتاب و عملکرد خوب و مثال زدنی دارد، اتاق عایق‌بندی و امنی دارد. معیارهای کافی در مقوله زیبایی را دارد و از لحاظ فنی هم، هماهنگی خوبی میان موتور و گیربکسش برقرار است.

مدل 2017 این ماشین لوکس در ایران، در پارکینگ تهران سعادت رنت موجود و آماده اجاره روزانه تالیسمان است.

در پایان

یکی از راه‌های تجربه رانندگی با خودرو لوکس در ایران یا استقبال تشریفاتی از مهمانان خارجی با ماشین خارجی در ایران، اجاره انواع ماشین‌های لوکس بازار خودرو از شرکت‌های اجاره ماشین در ایران است. 

سعادت رنت، با بیش از 10 سال، تجربه فرآیند اجاره ماشین در ایران و با در اختیار داشتن پارکینگی مملو از این ماشین‌ها، آمادگی کمک به مشتریان در اجاره ماشین خارجی در ایران را دارد.

برای اجاره خودرو لوکس در ایران از سعادت رنت چه مدارکی لازم است؟

 1. گواهینامه رانندگی و مدارک شناسایی
 2. فیش حقوقی یا مدارکی دال بر شاغل بودن
 3. سند پرداخت ودیعه نقدی و یک چک به ارزش روز خودرو مورد نظر

آیا در اجاره ماشین خارجی در ایران از سعادت رنت، محدودیت تردد هم وجود دارد؟

بله، با اجاره ماشین لوکس از سعادت رنت، محدودیت تردد 150 کیلومتر در روز را دارید. حداقل مدت اجاره ماشین هم 3روز است، بنابراین امکان تردد تا 450 کیلومتر در مدت حداقل اجاره وجود دارد.

آیا امکان تحویل ماشین لوکس در ایران و در فرودگاه وجود دارد؟

بله، با هماهنگی پشتیبانی سعادت رنت، می‌توانید با پرداخت هزینه، ماشین اجاره شده را در محل مورد نظر تحویل بگیرید.

ماشین‌های لوکس سعادت رنت، بیمه هستند؟

بله، تمام ماشین‌های سعادت رنت بیمه پایه با پوشش «خدمات امداد راهی»، «پوشش جامع در قبال سرقت» و «مسئولیت ثالث» را دارند. شما می‌توانید با خرید بیمه کامل از سعادت رنت، سقف تعهدات مالی خود را در صورت بروز حادثه و آسیب‌های بدنه و افت قیمت کاهش دهید.

426
|
2 دیدگاه دربارهٔ «لوکسترین های بازار خودرو؛ ماشین لوکس خارجی مجاز در ایران»
  1. شادی قلی‌خانی

   سلام و وقت بخیر. بله شما می توانید از شعبه کیش سعادت رنت خودرو لامبورگینی را هم به صورت با راننده و هم بدون راننده اجاره کنید.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

به بالای صفحه بردن