نمایشگاه های دبی، تقویم و آدرس نمایشگاه ها

نمایشگاه های دبی، تقویم و آدرس نمایشگاه ها

کشور امارات در سال‌های اخیر از نظر اقتصادی و تجاری پیشرفت‌های چشمگیری داشته که بیشترین تغییرات در شهر دبی بوده است، زیرا این شهر با توجه به مدیریت قوی و امکاناتی که دارد سرمایه‌ی زیادی به آن جذب شد و به نوعی می‌توان آن را پلی ارتباطی بین آسیا و اروپا دانست؛ به همین دلیل سالانه در دبی نمایشگاه‌های بسیاری برپا می‌شود و بازدیدکنندگان زیادی از سراسر دنیا برای شرکت در نمایشگاه دبی به آن سفر می‌کنند.

در این بخش از وب‌سایت سعادت رنت به لیستی از مهمترین نمایشگاه‌های دبی و تقویم نمایشگاه های دبی 2023 می‌پردازیم تا انتها همراه باشید، ما همواره پاسخگوی شما هستیم لطفا تا انتها همراه ما باشید.

اجاره خودرو در دبی با قیمتی ارزان

نمایشگاه برق و انرژی خاورمیانه در دبی

نمایشگاه برق و انرژی در دبی به منظور ارائه‌ی آخرین پیشرفت‌ و دستاوردهای محصولات در جهان برگزار می‌شود و نمایشگاه برق خاورمیانه Middle East Energy از مهمترین نمایشگاه‌ها در این حوزه به شمار می‌رود.تاریخ برپایی نمایشگاه برق دبی 7 تا 9 مارس 2023  معادل 16 تا 19 اسفند ماه سال 1401 بود. هدف اصلی نمایشگاه برق دبی کشف راه حلی برای ارائه‌ی انرژی پاک‌تر و تامین برق پایدار است.

این نمایشگاه محلی برای ارتباط بخش‌های دولتی و خصوصی به شمار می‌رود تا موضوعات مهم، تحولات کلیدی، فرصت‌های سرمایه‌گذاری و روندهای رو به رشد مرتبط با اکوسیستم انرژی را بررسی کنند. نمایشگاه برق خاورمیانه‌ی بعدی در تاریخ 16 تا 18 آوریل سال 2024 معادل 28 تا 30 فروردین سال 1403 برگزار خواهد شد. محل نمایشگاه برق دبی در مرکز تجارت جهانی دبی بود و نمایشگاه بعدی برق نیز در همین مکان برپا خواهد شد.

نمایشگاه برق دبی

نمایشگاه گلفود دبی  

از مهمترین رویدادهایی که در امارات برپا می‌شود، نمایشگاه غذا و نوشیدنی گلفود دبی Gulfood است که در آن صنایع غذایی، تولیدکنندگان و فعالان در حوزه‌ی غذا و نوشیدنی شرکت می‌کنند. در این نمایشگاه بیش از 4800 شرکت از سراسر جهان دور هم جمع می‌شوند. نمایشگاه گلفود دبی در تاریخ 20 تا 24 فوریه 2023 معادل 1 اتا 5 اسفند ماه 1401 برگزار شد. تاریخ بعدی برگزاری این نمایشگاه در 7 تا 9 نوامبر 2023 معادل 18 تا 21 آبان 1402 خواهد بود.

در نمایشگاه گلفود از متخصصان این صنعت از سراسر جهان دعوت می‎‌شود تا طی 5 روز، مواد اولیه‌ی غذایی و آخرین تکنولوژ‌ی‌هایی که در آینده برای غذا و نوشیدنی به کار می‎روند را به نمایش بگذارند. گلفود نیز در مرکز تجارت جهانی دبی برپا می‌شود.

نمایشگاه گلفود دبی

نمایشگاه دندانپزشکی دبی 

نمایشگاه دندانپزشکی دبی Aeedc به‌‌عنوان «بزرگ‌ترین نمایشگاه و کنفرانس علمی دندانپزشکی سالانه در جهان» شناخته می‌شود. در آن از افراد متخصص فعال در حوزه‌ی دندانپزشکی دعوت به عمل می‌آید تا شرکت‌کنندگان علم روز دنیا را در این صنعت بشناسند. در این نمایشگاه سمینار و کنفرانس‎های مختلفی نیز برگزار می‌شود تا تمام شرکت‌کنندگان اطلاعات کامل‌تری دریافت کنند. نمایشگاه دندانپزشکی دبی در تاریخ 7 تا 9 فوریه سال 2023 معادل 18 تا 20 بهمن ماه 1401 در نمایشگاه بین المللی دبی برگزار شده است. زمان بعدی برگزاری نمایشگاه دندانپزشکی دبی در تاریخ 6 تا 8 فوریه 2024 معادل 16 تا 19 بهمن 1402 خواهد بود. 

نمایشگاه دندانپزشکی دبی 

نمایشگاه هلث یا سلامت دبی 

نمایشگاه عرب هلث Arab Health بزرگترین نمایشگاه در خاورمیانه و دومین نمایشگاه بزرگ پزشکی در جهان است که در زمینه‌ی مراقبت‌های بهداشتی و درمانی برگزار می‌شود. کمپانی‌های شرکت کننده در عرب هلث را بیش از ۴۰.۰۰۰ متخصص سراسر جهان تشکیل می‌دهند. آنها در این نمایشگاه گردهم می‌آیند تا فناوری‌های پزشکی، سلامت دیجیتال، داده‌های پزشکی و لوازم مصرفی پزشکی بروز در این صنعت را به نمایش بگذارند. تاریخ نمایشگاه عرب هلث دبی 30 ژانویه تا 2 فوریه 2023 معادل 10 الی 13 بهمن ماه 1401 بود که در ساختمان نمایشگاه بین المللی برگزار شد. زمان بعدی برگزاری این نمایشگاه در تاریخ 29 ژانویه تا 1 فوریه 2024 معادل 9 تا 12 بهمن 1402 خواهد بود. 

نمایشگاه هلث دبی 

نمایشگاه دراما دبی

برترین و پرطرفدارترین نمایشگاه در خاورمیانه نمایشگاه درما دبی Dubai Derma است که در محیطی هشت هزار متر مربعی با حضور بالغ بر سیصد و هفتاد و پنج کمپانی فعال در زمینه‌ی مراقبت‌های پوست و زیبایی برگزار می‌شود. شاید جالب باشد، بدانید که طبق آمار بدست آمده بیشترین متقاضیان شرکت کننده در این نمایشگاه از ایران هستند.

در نمایشگاه دراما سخنرانی، کارگاه‌های آموزشی و دوره‌های تخصصی پوست و زیبایی برپا می‌شود. نمایشگاه دبی دراما در 27 فوریه تا 1 مارس 2023 معادل 8 تا 10 اسفند ماه 1401 در نمایشگاه بین المللی دبی برگزار شد. زمان بعدی برگزاری این نمایشگاه در تاریخ 5 تا 7 مارس 2024 معادل 15 تا 17 اسفند 1402 خواهد بود.

نمایشگاه دراما دبی

نمایشگاه بین المللی ایمنی و امنیت دبی

نمایشگاه بین المللی ایمنی و امنیت دبی Intersec یکی از مهمترین نمایشگاه های دبی است که پیشنهاد می‌کنیم حتما از آن بازدید کنید. این نمایشگاه با بیش از 1200 غرفه‌دار از 118 کشور جهان در خصوص ایمنی، امنیت جهانی و حفاظت از اطلاعات برپا می‌شود. محصولات و تجهیزاتی که در این نمایشگاه به نمایش گذاشته می‌شود را می‌توان به دسته‌ی امنیت تجاری، امنیت اطلاعات، آتش نشانی و نجات، ایمنی و بهداشت، امنیت داخلی و پلیس تقسیم کرد.

نمایشگاه بین المللی ایمنی و امنیت دبی 17 تا 19 ژانویه 2023 معادل 27 تا 29 دی ماه 1401 در نمایشگاه‌های بین المللی دبی برگزار شد. زمان بعدی برگزاری نمایشگاه بین المللی ایمنی و امنیت دبی در تاریخ 16 تا 18 ژانویه 2024 معادل 26 تا 28 دی ماه 1402 خواهد بود. 

نمایشگاه بین المللی ایمنی و امنیت دبی

نمایشگاه بین المللی تجهیزات آزمایشگاهی دبی

نمایشگاه بین المللی تجهیزات آزمایشگاهی دبی Medlab صنعت علوم آزمایشگاهی را پوشش می‌دهد. در این نمایشگاه کارشناسان و فعالان تجاری با بیش از 1000 غرفه دار از صنعت آزمایشگاهی کنار هم قرار می‌گیرند. بازدید از نمایشگاه تجهیزات آزمایشگاهی دبی برای افراد حرفه‌ای آزاد است و ورود برای عموم و افراد زیر 16 سال امکان پذیر نمی‌باشد. تاریخ برگزاری نمایشگاه بین المللی تجهیزات آزمایشگاهی دبی از 6 تا 9 فوریه 2023 معادل 17 تا 20 بهمن ماه سال 1401 در سالن نمایشگاه بین المللی دبی است.

نمایشگاه بین المللی تجهیزات آزمایشگاهی دبی

نمایشگاه بین المللی قایق دبی

نمایشگاه بین المللی قایق دبی Dubai International Boat Show، بزرگترین نمایشگاه در منطقه منا Mena و تنها نمایشگاه اختصاصی در زمینه‌ی غواصی است که در دبی برگزار می‌گردد. این نمایشگاه در تاریخ 1 تا 5 مارس 2023 معادل 10 تا 14 اسفند ماه 1401 با حضور جمع کثیری از تولیدکنندگان، مالکان قایق‌ها برای فعالان و علاقه‌مندان این صنعت از کشورهای مختلف در بندر دبی برپا می‌شود. در نمایشگاه بین المللی قایق دبی با به‌روزترین‌ تکنولوژی‌های این صنعت، محصولات خلاقانه و دیگر لوازم مورد نیاز در حوزه‌ی قایق‌رانی به نمایش گذاشته می‌شود. 

نمایشگاه بین المللی قایق دبی

نمایشگاه بین المللی چرم دبی

نمایشگاه چرم دبی Leather World Middle East به نمایش صنعت چرم و مد می‌پردازد. در این نمایشگاه می‌توانید چرم خام، رنگ‌ها، مواد شیمیایی، دستگاه‌های مخصوص چرم‌سازی و ... را مشاهده کنید. این نمایشگاه در تاریخ 13 تا 15 مارس 2023 معادل 22 تا 24 اسفند ماه 1401 با حداقل 450 غرفه از 130 کشور جهان در ساختمان نمایشگاه بین المللی دبی برگزار می‌شود. نمایشگاه چرم دبی موقعیتی است برای افرادی که به دنبال سرمایه‌گذاری در صنعت چرم هستند.

نمایشگاه بین المللی چرم دبی

نمایشگاه بین المللی پوشاک و نساجی دبی 

نمایشگاه بین‌المللی پوشاک و نساجی (IATF) 01 تا 03 می 2023 معادل 11 تا 13 اردیبهشت ماه 1402 برگزار شد که متخصصان این صنعت از سراسر جهان گرد هم می‌آیند تا مد، پیشرفت‌ها و فناوری اخیر در صنعت پوشاک و نساجی را به نمایش بگذارند. نمایشگاه IATF طیف گسترده‌ای از محصولات مانند لباس، تزئینات، جواهرات، کیف‌های دستی و لباس‌های مد روز را معرفی می‌کند. بازدیدکنندگان ممکن است محصولات نساجی و پوشاک مانند نخ‌های سنتی، پوشاک جین، لباس‌های فعال، لباس‌های روزانه، لباس‌های رسمی و لباس‌های طراحان انحصاری را کشف کنند. این نمایشگاه تجاری دارای طراحان و برندهای لباس درجه یک است که به شما در یادگیری روند مد و کسب سود بیشتر در صنعت نساجی کمک می‌کنند.

نمایشگاه بین المللی پوشاک و نساجی دبی 

نمایش فرودگاه در دبی

نمایشگاه فرودگاه در دبی در تاریخ 9 تا 11 می 2023 معادل 19 تا 21 اردیبهشت 1402 برگزار شد. این نمایشگاه بزرگ برای نمایش پیشرفت‌های اخیر در صنعت فرودگاهی است. این مکانی است که صدها غرفه‌دار خدمات خود را از کشورهای مختلف به نمایش می‌گذارند. شرکت‌کنندگان ممکن است در اینجا کالاها و خدمات مختلفی مانند نقشه‌ها و برنامه‌ریزی فرودگاه، خدمات ساخت و ساز فرودگاه، سیستم‌های فناوری اطلاعات، اقدامات امنیتی، سیستم‌های عامل و دستگاه‌های حمل و نقل زمینی را ببینند. نمایشگاه فرودگاه ممکن است یک عرصه‌ی عالی برای کسانی باشد که در صنعت هوانوردی مانند اپراتورهای فرودگاه، مدیریت فرودگاه، خدمه‌ی هوانوردی، مدیران زمینی، بازرگانان فرودگاه و سایر کارشناسان هوانوردی درگیر هستند. 

نمایش فرودگاه در دبی

 نمایشگاه بین المللی هنر دبی

 نمایشگاه بین المللی هنر دبی یکی از مهم‌ترین نمایشگاه‌های دبی محسوب می‌شود و محل مناسبی برای تمام هنرمندان در تمامی رشته‌های هنری است. در این نمایشگاه همه‌ی هنرمندان جهان دور هم جمع و با یکدیگر همسو می‌شوند. در این نمایشگاه برنامه‌های مختلفی همچون کارگاه‌های آموزشی، همایش‌های مختلف هنری و سخنرانی‌های مختلف برای بازدیدکنندگان  تدارک دیده شده است. این نمایشگاه در تاریخ 9 تا 12 مارس 2023 معادل 18 تا 21 اسفند 1401 در مرکز تجارت جهانی دبی برگزار شد. 

 اتومکانیکا اکسپو دبی

اتومکانیکا دبی 2023 یک نمایشگاه بزرگ در صنعت پس از فروش خودرو است و طراحان مختلف فعال در این صنعت را از سراسر جهان به سوی خود جذب می‌کنند. این نمایشگاه در تاریخ 15 تا 17 نوامبر 2023 معادل 24 تا 26 آبان ماه 1402برگزار می‌شود. غرفه‌داران نمایشگاه ماشین آلات دبی را تاجران، توزیع کنندگان و تامین کنندگان خودرو تشکیل می‌دهند. بازدیدکنندگان یا حضور در نمایشگاه اتومکانیکا با جدیدترین قطعات و لوازم جانبی خودرو، ابزار کارگاهی و خدمات عملیاتی برای بازار پس از فروش خودرو آشنا خواهند شد. 

 اتومکانیکا اکسپو دبی

نمایشگاه رسانه‌های دیجیتالی

نمایشگاه رسانه‌های دیجیتالی یک نمایشگاه تجاری پیشرو مرتبط با کانال پخش، رسانه‌های دیجیتال و صنایع ماهواره‌ای است که در تاریخ 17 تا 19 می 2023 معادل 27 تا 29 اردیبهشت ماه 1402 برگزار شد. نمایشگاه Cabsat دبی مکانی است که در آن تولید کنندگان، فروشندگان و ارائه دهندگان خدمات رسانه‌های دیجیتالی با یکدیگر ملاقات می کنند و آخرین پیشرفت‌های خود را به بازدیدکنندگان نشان می‌دهند. بازدیدکنندگان این نمایشگاه، کارشناسانی مانند اپراتورهای ماهواره‌ای، پخش‌کننده‌ها، تولیدکنندگان محتوا، روزنامه‌نگاران رسانه‌ای و مدیران دولتی حضور خواهند بود.

نمایشگاه رسانه های دیجیتالی

نمایشگاه لباس عروس دبی 

نمایشگاه لباس عروس دبی the bride show برجسته ترین رویداد خاورمیانه در زمینه‌ی عروسی به حساب می آید. در این رویداد جدیدترین لباس شب و لباس‌های سنتی طراحی و به نمایش گذاشته می‌شوند. این نمایشگاه برای شما یک روز سرگرم کننده، تعاملی، پویا و هیجان انگیز را به ارمغان خواهد داشت. غرفه‌داران نمایشگاه عروس را تامین کنندگان و تصمیم گیرندگان عرصه‌ی لباس عروس، تشریفات عروسی، لوازم جانبی مراسم عروسی، مد فشن و لباس، مراقبت‌های فردی و زیبایی، جواهرات، ماه عسل تشکیل می‌دهند. این نمایشگاه در تاریخ 10 تا 12 فوریه 2023 معادل 21 تا 23 بهمن 1401 برگزار شد.تور نمایشگاه دبی 

برای حضور در نمایشگاه دبی بهترین راه استفاده از تور نمایشگاهی دبی است. لطفا توجه داشته باشید که در تورهای نمایشگاهی دبی علاوه بر هزینه‌ی هتل و پرواز، هزینه‌ی ترانسفر و کارت ورودی نمایشگاه دبی هم به هزینه‌های شما اضافه خواهد شد. برای کسب اطلاعات بیشتر به صورت آنلاین اقدام کرده یا به صورت حضوری به دفاتر فروش بلیط مراجعه کنید. پیشنهاد می‌کنیم که اگر قصد شرکت در نمایشگاه‌های دبی را دارید حتما برای سفر برنامه ریزی داشته باشید و دو هفته قبل از شروع نمایشگاه اقدامات لازم را انجام دهید. 

 سخن آخر

بازدید از نمایشگاه دبی شما را با بروزترین علوم دنیا آشنا می‌سازد و راه حل‌های ساده‌تری را برای برطرف سازی مشکلات به شما می‌آموزد. سعادت رنت نیز در این مسیر با ارائه‌ی خدمات اجاره خودرو دبی شما را همراهی خواهد کرد. برای اجاره خودرو با مشخص کردن زمان حضور در دبی و مدت زمان اقامت می‌توانید از سرویس‌های اجاره خودرو با راننده و بدون راننده سعادت رنت استفاده کنید. این دو خدمات بسته به ماشین مورد نظر و مدت زمان اقامت قیمت متفاوتی دارند. شما با هر بودجه‌ای می‌توانید از سعادت رنت خودرو کرایه کنید و هیجان انگیزترین تفریحات دبی را تجربه کنید.

سوالات متداول

ساختمان نمایشگاه دبی کجاست؟

در قلب شهر دبی در اتوبان شیخ زاید قرار دارد.

پرطرفدارترین نمایشگاه دبی کدام نمایشگاه است؟ 

نمایشگاه دراما که در زمینه‌ی صنعت پوست است. 
 

نظرات

نظر خود را بنویسید