تویوتا راش

5 نظر 4.8
A/C A 4 8 5
  • 2 تا 8 روز : 270 AED روزانه
  • 9 تا 20 روز : 250 AED روزانه
  • بیشتر 20 روز : 220 AED روزانه

مبلغ 20 میلیون تومان بابت ضمانت

قیمت ها به روز و حداقل کرایه 3 روزه

اجاره تویوتا راش در دبی

برای اجاره تویوتا راش در دبی به راحتی می توانید با یک تماس تلفنی و یا مراجعه به سایت ما این خودرو را در اختیار داشته باشید. ما به مشتریان عزیز خود این نوید را  می دهیم که شما از ایران و از طریق یک شرکت ایرانی بدون نیاز به کردیت کارت می توانید تویوتا راش  یا ده ها خودروی موجود دیگر را رنت کنید. 

متصدی فارسی زبان و مسلط به زبان عربی ، خودروهای متنوع و قیمت مناسب، رزرو و شرایط آسان بخشی از مزیت های سعادت رنت است. 

در زمان تحویل خودرو در دبی یک برگ قرارداد با اطلاعات درج‌شده کامل به شما تحویل داده می‌شود که این برگه حکم مدارک خودرو را دارد و در صورت نیاز برای ارائه به پلیس این برگه کافی است. حتماً همیشه آن  را همراه خود داشته باشید.

برای رزرو ماشین می توانید قبل از سفر خود به دبی با کارشناسان ما تماس گرفته و خودرو مورد نیازتان را رنت کنید. اطلاعات دقیق پرواز، تعداد روز ، ساعت و روز تحویل و عودت خودرو مواردی است که برای رزرو مورد نیاز است. 

مزیت اجاره خودرو راش در دبی

تویوتا راش دارای یک موتور 1.5 لیتری 2NR-VE خطی چهار سیلندر  است که نیروی موتور این ماشین را تامین می کند.راش خودرویی شاسی بلند با امکانات بی نظیر و ظاهری لوکس است. این موتور قدرت 104 اسب بخار و گشتاور 13.9 کیلوگرم متر تولید می کند. نسخه اتوماتیک این خودرو به گیربکس چهار سرعته مجهز می شود . 

در مورد مشخصات داخلی تویوتا راش باید گفت که  بکارگیری یک صفحه نمایشگر 7 اینچی لمسی با قابلیت‌های "Miracast" و "Weblink" است. علاوه بر این، یک پس زمینه آبی و سفید برای صفحه کیلومتر اتومبیل در نظر گرفته شده است و در مرکز آن هم یک نمایشگر دیجیتال قرار دارد.

در صورتی که می خواهید اجاره تویوتا راش در دبی را تجربه کنید یک انتخاب بسیار درست برای شما خواهد بود. چرا که این خودرو با شرایط آسان و قیمت بسیار مناسب آماده خدمات رسانی به شما عزیزان است.
 

 

مشخصات فنی
حداکثر توان موتور (hp)
حداکثر سرعت (km/h)
سيستم انتقال قدرت
گنجايش مخزن سوخت (Lit)
حجم فضاي صندوق عقب (Lit)
تجهیزات
کیسه هوای ایمنی
سیستم تهویه
سیستم صوتی
آينه‌ها
شیشه ها
تجهیزات ایمنی
ترمز
چراغها