اجاره ماشین ایرانی
برگشت در محل تحویل

اجاره ماشین ایرانی

امروزه بسیاری از افراد برای انجام بخش عظیمی از امور روزمره خود به شرکت‌های اجاره خودرو مراجعه می‌کنند و برای اجاره ماشین اقدام می‌نمایند. در واقع اجاره خودرو روشی اقتصادی جهت انجام اموری مثل مسافرت‌های گروهی، مسافرت‌های کاری، سفرهای زیارتی، ترانسفر فرودگاهی و مواردی از این قبیل می‌باشد.
اجاره ماشین ایرانی با شرایط آسان و رزرو آنلاین در شرکت اجاره خودرو سعادت رنت امکان پذیر است. اجاره انواع خودروهای ایرانی شامل: پژو 206، اجاره پژو پارس، سمند، رانا و...... تمامی خودروها شامل بیمه کامل می‌باشد. 

لیست خودروها

A/C
M
4
5
3

از ۳ تا ۶ روز:۹۸۰,۰۰۰۸۷۰,۰۰۰ تومانروزانه
از ۷ تا ۲۱ روز:۹۴۰,۰۰۰۸۳۰,۰۰۰ تومانروزانه
بیشتر از ۲۱ روز:۸۵۰,۰۰۰۷۵۰,۰۰۰ تومانروزانه
Runna plus
1401 - 1400
A/C
M
4
5
3

از ۳ تا ۶ روز:۱,۱۳۰,۰۰۰۹۴۰,۰۰۰ تومانروزانه
از ۷ تا ۲۱ روز:۱,۰۳۰,۰۰۰۹۰۰,۰۰۰ تومانروزانه
بیشتر از ۲۱ روز:۹۳۰,۰۰۰۸۴۰,۰۰۰ تومانروزانه
A/C
M
4
5
2

از ۳ تا ۶ روز:۱,۳۵۰,۰۰۰۱,۲۱۰,۰۰۰ تومانروزانه
از ۷ تا ۲۱ روز:۱,۲۵۰,۰۰۰۱,۱۴۵,۰۰۰ تومانروزانه
بیشتر از ۲۱ روز:۱,۱۹۰,۰۰۰۱,۰۵۰,۰۰۰ تومانروزانه
peugeot 206
2022 - 2019
A/C
M
4
5
2

از ۳ تا ۶ روز:۱,۰۹۰,۰۰۰۹۰۰,۰۰۰ تومانروزانه
از ۷ تا ۲۱ روز:۱,۰۵۰,۰۰۰۸۵۰,۰۰۰ تومانروزانه
بیشتر از ۲۱ روز:۹۷۵,۰۰۰۷۹۵,۰۰۰ تومانروزانه
peugeot pars
2022 - 2019
A/C
M
4
5
3

از ۳ تا ۶ روز:۱,۲۵۰,۰۰۰۹۸۰,۰۰۰ تومانروزانه
از ۷ تا ۲۱ روز:۱,۱۵۰,۰۰۰۹۲۰,۰۰۰ تومانروزانه
بیشتر از ۲۱ روز:۱,۰۹۰,۰۰۰۸۹۰,۰۰۰ تومانروزانه
peugeot 207i auto
2020 - 2019
A/C
A
4
5
2

از ۳ تا ۶ روز:۱,۴۵۰,۰۰۰ تومانروزانه
از ۷ تا ۲۱ روز:۱,۳۵۰,۰۰۰ تومانروزانه
بیشتر از ۲۱ روز:۱,۲۹۵,۰۰۰ تومانروزانه
mvm arrizo5
2022 - 2021
A/C
A
4
5
3

از ۳ تا ۶ روز:۱,۵۰۰,۰۰۰ تومانروزانه
از ۷ تا ۲۱ روز:۱,۴۴۰,۰۰۰ تومانروزانه
بیشتر از ۲۱ روز:۱,۴۰۰,۰۰۰ تومانروزانه
mvm arrizo6
2022 - 2020
A/C
A
4
5
3

از ۳ تا ۶ روز:۲,۳۵۰,۰۰۰ تومانروزانه
از ۷ تا ۲۱ روز:۲,۲۵۰,۰۰۰ تومانروزانه
بیشتر از ۲۱ روز:۲,۱۵۰,۰۰۰ تومانروزانه
اجاره خودرو سراتو
kia cerato
2019 - 2014
A/C
A
4
5
3

از ۳ تا ۶ روز:۱,۹۵۰,۰۰۰ تومانروزانه
از ۷ تا ۲۱ روز:۱,۸۵۰,۰۰۰ تومانروزانه
بیشتر از ۲۱ روز:۱,۷۵۰,۰۰۰ تومانروزانه
hyundai elantra
2023 - 2014
A/C
A
4
5
3

از ۳ تا ۶ روز:۲,۱۵۰,۰۰۰ تومانروزانه
از ۷ تا ۲۰ روز:۲,۰۵۰,۰۰۰ تومانروزانه
بیشتر از ۲۰ روز:۱,۹۵۰,۰۰۰ تومانروزانه

سوالات متداول

ابتدا مشخص نمایید که برای چه کاری خودرو با راننده نیازمند هستید سپس خودروی مورد نظر را انتخاب کنید. با ارسال پیام در واتساپ به همکاران سعادت رنت می توانید از شرایط و هزینه ها اطلاعات کافی بدست آورید. پس از واریز پیش پرداخت رزرو شما نهایی خواهد شد و حدود 24 ساعت قبل از حرکت راننده هماهنگی های نهایی را از طریق تماس با شما خواهند داشت.
به دلیل حضور راننده ارائه هیچگونه مدارکی نیاز نمی باشد.
حداقل مدت زمان اجاره خودرو با راننده در داخل شهر 10 ساعت می باشد و برای سفرهای برون شهری به صورت کیلومتری و روزانه محاسبه می شود. در صورت استفاده کمتر، هزینه 10 ساعت کامل دریافت می گردد.
رزرو خودروهای بدون راننده فقط به صورت آنلاین امکان پذیر می باشد. اگر نیاز به راهنمایی دارید ابتدا به صفحه سوالات پرتکرار مراجعه نمایید و پس از آن، در صورت نیاز میتوانید از طریق واتس اپ با کارشناسان پشتیبانی ما در ساعات اداری سوالات خود را مطرح نمایید.
برای افراد مقیم ایران: گواهینامه رانندگی+ کارت شناسایی معتبر+ هر مدرکی که نشان دهنده ی شغل شما باشد (مانند: معرفی نامه از محل کار خود)+ دیپوزیت (مبلغ بسته به نوع خودرو متفاوت است) + چک صیادی. برای افراد مقیم خارج کشور: گواهینامه رانندگی بین المللی یا گواهینامه کشور محل زندگی خود+ دیپوزیت+ برای خودروهای اقتصادی کپی پاسپورت و برای خودروهای لوکس اصل پاسپورت (در صورت عدم تمایل به قراردادن اصل پاسپورت دو برابر دیپوزیت تعیین شده دریافت می شود.)
سعادت رنت سه نوع بیمه دارد (بیمه پایه، بیمه متوسط، بیمه CDW بین المللی) که در صورت به وجود آمدن خسارتی که شما مقصر باشید بسته به نوع بیمه انتخابی قسمتی از مبلغ خسارت بر عهده شماست و مابقی بر عهده شرکت می باشد. هر چه بیمه انتخابی از نوع بالاتری باشد تعهد شما در جبران خسارت کمتر می باشد.

اجاره ماشین ایرانی بدون راننده

اجاره ماشین ایرانی بدون راننده سعادت رنت در طیف قیمتی متفاوت موجود است. حداقل تعداد روز اجاره خودرو ایرانی بدون راننده 3 روز می باشد. برای رزرو خودرو ایرانی بدون راننده می توانید از طریق رزرو آنلاین سایت سعادت رنت خودروی موردنظرتان را رزرو کنید. توجه داشته باشید که باید تاریخ و ساعت و محل تحویل و عودت خودرو را در فرم رزرو تعیین نمایید. همچنین می توانید در صورت نیاز، تجهیزات اضافه ای از قبیل زنجیر چرخ، چادر مسافرتی، دوچرخه و... را در زمان رزرو به لیست درخواستی های خود اضافه کنید. رزرو خودروهای ایرانی بدون راننده کاملا رایگان است. برای اجاره ماشین لازم است مدارک مورد نیاز برای اجاره خودرو را در سایت آپلود تا ماشین اجاره‌ای را در زمان و مکان مشخص شده در اختیارتان قرار گیرد. 

شرایط اجاره ماشین بدون راننده در تهران

حداقل تعداد روز اجاره خودرو بدون راننده در تهران 3روز می باشد.
 خودرو های بدون راننده دارای محدودیت کیلومتری روزانه می باشند.
بنزین ماشین های بدون راننده به عهده ی مشتری است. خودرو با باك پر تحویل داده می شود و با باك پر تحویل گرفته می شود.(البته اگر ماشین را با باك پر تحویل ندهید هم مشكی نیست می توانید هزینه بنزین را پرداخت كنید)
تمامی خودرو ها تحت پوشش کامل بیمه بدنه ، CDW قرار داشته و در طول مدت قرارداد، شرکت‌های بیمه طرف قرارداد، پشتیبان مشتریان ما هستند
قیمت های اجاره خودرو بدون راننده در سایت  به ازای هر 24 ساعت (1 روز) می باشد.
رزرو و لغو رزرو خودرو در سعادت رنت به صورت رایگان می باشد.
شرایط پرداخت هزینه اجاره خودرو بدون راننده به این صورت می باشد که در زمان تحویل خودرو و بستن قرار داد، کل مبلغ کرایه همراه با مبلغی به عنوان دیپوزیت به نسبت قیمت خودرو از متقاضی اجاره کننده دریافت می گردد.
قابل ذکر است که تمامی مبلغ دیپوزیت پس از عودت خودرو به صورت کامل به مشتری برگردانده می شود. به جز مبلغ مشخصی که نزد شرکت باقی خواهد ماند که پس از یک ماه و مشخص شدن وضعیت خلافی پول شما بازگردانده خواهد شد.

در این نوع از اجاره ماشین در تهران شما می‌توانید به آسانی ماشین مورد علاقه خود را انتخاب و اجاره کنید و خودتان با آن رانندگی کنید. در صورت اجاره ساعتی خودرو بدون راننده باید با کارشناسان ما در تماس باشید. ما برای رفاه حال مشریان خود در بخش اجاره خودرو بدون راننده سیستم رزرواسیون آنلاین تعبیه کرده ایم  تا به راحتی از خدمات ما بهره مند شوند. در اجاره خودرو بدون راننده در تهران متقاضیان باید مدارکی برای ضمانت تحویل شرکت دهند. مدارک مورد نیاز برای اجاره خودرو در تهران در زیر نام برده شده است که می توانید برای اطلاع به انتهای صفحه مراجعه کنید.

اجاره ماشین ایرانی با راننده 

اجاره ماشین ایرانی با راننده بدون ارائه مدارکی قابل رزرو است. برای رزرو اجاره خودرو ایرانی با راننده می‌توانید از طریق واتس اپ با کارشناسان ما ارتباط برقرار کنید و خودروی مورد نظر خود را رزرو کنید. توجه داشته باشید که کرایه ماشین ایرانی با راننده با حداقل 10 ساعت در طول روز به متقاضان رنت داده می‌شود. برای رزرو خودروهای با راننده ایرانی باید حداقل 24 ساعت قبل از برنامه خود ماشین مدنظر را انتخاب کرده و با کارشناسان سعادت رنت هماهنگ کنید. اجاره خودرو ایرانی با راننده یکی از بهترین روش های کرایه خودرو می باشد که شما بدون داشتن مسئولیت و محدودیت کیلومتری می توانید از مسیر لذت ببرید.

شرایط لازم برای اجاره خودرو با راننده

  1. انتخاب ماشین موردنیازتان
  2. نوع خدمات درخواستی (تشریفات، سفر، در اختیارو ...) را مشخص نمایید. 
  3. ارائه اطلاعات شخصی (نام، نام خانوادگی، کد ملی و...)
  4. ارسال تصویر کارت ملی از طریق واتس اپ
  5. عقد قرارداد بین طرفین
  6. پرداخت بیعانه 

اقتصادی ترین خودرو های ایرانی اجاره ای

خودرو های ایرانی از نظر قیمت، اقتصادی ترین خودرو ها در شرکت های اجاره ماشین هستند لذا اگر می خواهید برای اجاره خودرو های ایرانی به شرکت های اجاره ماشین مراجعه کنید 
3 خودرو محبوب و پرطرفدار ایرانی، به شرح زیر هستند:
خودرو سمند LX
خودرو سمند LX یکی از محبوب ترین خودرو های داخلی است که در زمینه ی اجاره خودرو بیشتر برای سفر های بین شهری و جلسات کاری مورد استفاده قرار می گیرد. اجاره این خودرو به هر دو صورت اجاره خودرو با راننده و اجاره خودرو بدون راننده امکان پذیر است و دارای قیمتی کاملا مناسب و اقتصادی می باشد. خودرو سمند LX در گروه خودرو های کلاس سدان قرار می گیرد و دارای بدنه ای مقاوم و ظاهری زیبا می باشد.

سمند LX یکی دیگر از مدل های پر طرفدار خودرو سمند می باشد که از سال 1388 در حال تولید است. این مدل از سمند به موتور  XU7 پژو 405 GLX مجهز شد است ولی از آنجایی که خانواده های ایرانی به دنبال خودرویی با مصرف سوخت بهینه و ایمن هستند کارخانه تولید کننده از  1389 سمند LX را با موتور EF7 به صورت بنزینی و گازسوز تولید کرد.

ارزان ترین اجاره خودرو ایرانی در تهران

اجاره خودرو ایرانی مسلما نسبت به اجاره خودرو های خارجی بسیار بصرفه تر و کم هزینه تر است. خودروهای ایرانی موجود در سعادت رنت جزو برندهای برتر و مدل سال می‌باشند. این خودروها در بالاترین کیفیت فنی قرار دارند. قیمت‌های اجاره ماشین ایرانی در تهران و شهرستان های شرکت سعادت رنت نسبت به دیگررنتکارها در قیمت رقابتی پایین تری قرار گرفته است. 
اگه دنبال ارزان‌ترین اجاره خودرو ایرانی در تهران هستید باید گفت که اجاره سمند در سعادت رنت به صرفه‌ترین خودرو موجود در این شرکت می‌باشد. سعادت رنت بهترین خودروهای داخلی و خارجی را با نازلترین قیمت و شرایط آسان در اختیار متقاضیان اجاره ماشین قرار داده است.
در خصوص اجاره ماشین ایرانی باید گفت که به دلیل افزایش قیمت خودروهای خارجی هموطنان عزیزمان ترجیح می‌دهند که خودروهای ایرانی ارزان قیمت اجاره کنند. به همین دلیل سعادت رنت موجودی خودروهای ایرانی خود را افزایش داده و با توجه توان مالی شما عزیزان خدمات خود را به مشتریان ارائه می دهد.
در زمان رزرو خودرو حتما از مشاوره همکاران ما کمک بگیرید، چرا که بهترین مشاوره را به شما خواهند داد تا خودرویی مناسب در اختیارتان قرار گیرد. اگر به دنبال اجاره خودرو ایرانی ارزان و مقرون به صرفه هستید میتوانید اجاره خودرو ایرانی ما را نظیر: پژو 206، پرشیا، سمند، رانا را تجربه کنید. 

شرایط اجاره خودرو ایرانی 

در خصوص اجاره خودرو ایرانی اینطور میتوان گفت که به دلیل اینکه این خودروها نسبت به خودروهای خارجی از ارزش قیمتی پایین تری برخور دار هستند با شرایط آسانی اجاره داده می شوند. اجاره خودرو ایرانی توانسته از آمار خوبی برخوردار شود چرا که از قیمت پایینی برخوردار است و بسیار راحت است. پس شما می توانید به راحتی خودرو مدنظر خود را کرایه کرده و به تمامی کارهای خود رسیدگی کنید.
 

خودروی پژو 405

در صورتی که به دنبال اجاره پژو 405 هستید پیشنهاد می‌کنیم از خدمات اجاره سمند استفاده کنید. در ادامه تفاوت‌ها این دو را برایتان توضیح خواهیم داد.

  • شتاب صفر تا صد پژو 405  12 ثانیه و خودرو اجاره ای سمند 11.9 ثانیه اعلام شده که با توجه به وزن 100 کیلوگرم بیشتر سمند توجیه پذیر است.
  • میانگین مصرف سوخت سمند به صورت ترکیبی، 9.5 لیتر و در خودرو های اپژو 405  حدود 10 لیتر است.
  • از نظر فنی، راحتی و فضا، نمی توان این خودروها را نسبت به هم برتر دانست زیرا کاملاً مشابه هم می باشند. به همین دلیل تقاظای اجاره خودرو سمند و اجاره خودرو پژو 405 یکی هستند.

موسسه کرایه اتومبیل سعادت رنت دارای تنوع بالایی از اجاره خودروهایی ایرانی و خارجی می‌باشد و شما با تنوع زیادی حق انتخاب دارید.

 

خودرو پژو 206 صندوقدار

خودرو پژو 206 اس دی یا صندوقدار یکی دیگر از خودرو های پرکاربرد در حوزه ی اجاره خودرو است که بیشتر برای مسافرت های خانوادگی و سفر های بین شهری و جلسات کاری اجاره می شود. این خودرو در کلاس بندی خودرو های سدان قرار می گیرد و دارای صندوق عقبی با فضای خالی زیاد می باشد. اجاره خودرو 206 صندوقدار نیز به هر دو صورت با راننده و بدون راننده امکان پذیر است از این رو می توانید به صورت ساعتی نیز این خودرو را اجاره کنید و مبلغ اجاره خودرو برای یک روز کامل را نپردازید.
خودرو پژو پارس
خودرو پژو پارس یکی از خودرو های با کیفیت ایرانی است که برای نخستین بار در سال 79 وارد بازار خرید و فروش خودرو شد. خودرو پژو پارس یا پژو پرشیا که در کلاس سدان قرار می گیرد به دلیل داشتن شتاب اولیه بالا و طراحی زیبا از محبوبیت بالایی برخوردار است و در زمینه های مختلفی مثل مسافرت های بین شهری و سفر های خانوادگی مورد استفاده قرار می گیرد.