اجاره ماشین در کیش | همراه با لیست قیمت و عکس خودروها

اجاره خودرو ارزان در جزیره کیش با شرایط آسان که به صورت اجاره خودرو در کیش بدون راننده کرایه داده می شوند. تحویل خودرو د...

اجاره خودرو در کیش با کمترین هزینه

اخذ نمایندگی شرکت اجاره خودرو سعادت رنت :
جهت کسب اطلاعات بیشتر با ما در تماس باشید

 
  02144447679
 
فرم همکاری با ما

اجاره ماشین در کیش با کمترین قیمت و شرایط آسان به صورت پشتیبانی 24 ساعته و رزرو آنلاین، تحویل اتومبیل معمولا در فرودگاه یا محل اقامت شما می باشد. خودروهای موجود در جزیره ی کیش جزو ماشین با کیفیت و روز دنیا بوده که می توانید به راحتی اجاره کنید. رزرو اجاره خودرو در کیش به صورت رایگان بوده و هزینه رنت خودرو نیز جزو ارزان ترین قیمت اجاره خودرو در کیش می باشد. متقاضیان می توانند  اجاره ماشین در کیش بدون چک را نیز تجربه کنند تنها با یک تماس از تهران برای کیش خودرو اجاره کنید.

 

جهت رزرو و اجاره خودرو
 
در کیش، تماس بگیرید

قیمت اجاره ماشین در کیش

 قیمت اجاره ماشین در کیش بدون راننده به صورت روزانه،هفتگی ویا بلند مدت بوده.شما می توانید با هزینه رنت خودرو ایرانی درتهران یک خودرولوکس درکیش اجاره کنید

اجاره مزدا 6

اجاره مزدا 6 در کیش

300.000 تومان روزانه
 
2018 5
اجاره اسپورتیج در کیش

اجاره اسپورتیج در کیش

300.000 تومان روزانه
 
2014 تا 2016 5
اجاره رنو داستر در کیش

اجاره داستر در کیش

300.000 تومان روزانه
 
2018 5
اجاره توسان

اجاره توسان در کیش

300.000 تومان روزانه
 
2012 5
اجاره توسان نیو در کیش

اجاره توسان نیو در کیش

400.000 تومان روزانه
 
2017 5
اجاره نیسان جوک در کیش

اجاره نیسان جوک در کیش

300.000 تومان روزانه
 
2017 5
اسپورتیج نیو

اجاره اسپورتیج نیو در کیش

400.000 تومان روزانه
 
2019 5
اجاره سانتافه در کیش

اجاره سانتافه در کیش

500.000 تومان روزانه
 
2018 7
اجاره موهاوی در کیش

اجاره موهاوی در کیش

500.000 تومان روزانه
 
2013 7
اجاره موستانگ کروک در کیش

اجاره موستانگ در کیش

1.100.000 تومان روزانه
 
2016 2
اجاره اپتیما در کیش

اجاره اپتیما در کیش

350.000 تومان روزانه
 
2017 5
اجاره موستانگ در کیش

اجاره موستانگ در کیش

600.000 تومان روزانه
 
2011 تا 2012 2
اجاره سراتو در کیش

اجاره سراتو در کیش

300.000 تومان روزانه
 
2017 5
اجاره تاروس در کیش

اجاره تاروس در کیش

400.000 تومان روزانه
 
2016 5
اجاره کامارو کروک در کیش

اجاره کامارو کروک کیش

800.000 تومان روزانه
 
2014 2

نرخ اجاره ماشین در کیش با توجه  به شرایط  و خودروهای موجود نسبت به اجاره ماشین در دیگر شهرهای ایران متفاوت می باشد. ماشین های اجاره ای در کیش در طیف وسیعی از مدل خودروهای ایرانی و خارجی موجود می باشند. اما در این بین به دلیل در خواست بیشتر مسافران به رنت ماشین های خارجی، کرایه این خودرو ها در جزیره کیش رواج بیشتری دارد.

اجاره خودرو در کیش را همین اکنون با سعادت رنت تجربه کنید. سعادت رنت به عنوان شرکت بین المللی و شناخته شده در زمینه رنت خودرو مفتخر است که در بیشتر شهرهای ایران دارای نماینده هایی فعال می باشد. با توجه به اینکه کیش جزو مناطق آزاد کشور محسوب می شود، شرایط و خدمات رسانی در زمینه رنت خودرو در این جزیره با دیگر شهرهای کشور متفاوت می باشد. ما در این مقاله برای اطلاع رسانی به مشتریان عزیزی که قصد اجاره خودرو داشته و نیاز به اطلاع از قیمت، شرایط و مدارک  اجاره ماشین در کیش دارند بازگو کرده ایم تا انتهای این مقاله ما را دنبال کنید.

خدمات اجاره خودرو در کیش سعادت رنت

 • ضمانت بازگشت پول ودیعه
 • خودروها مدل سال یا مدل بالا 
 • تخفیف بیشتر برای رزرو های بیش از 3 روز.
 •  تحویل خودرو در فرودگاه یا محل اقامت شما و یا هر کجا که شما بخواهید
 • اجاره خودرو در کیش فقط به صورت بدون راننده می باشد به همین دلیل قیمت های درج شده در زیر برای اجاره ماشین در کیش بدون راننده است. اما امکان اجاره ماشین با راننده در کیش هم  برای ترانسفر وجود دارد که می تونید در خواست خودتون رو با ما در میان بگذارید.
 • عقد قرارداد رسمی 
 • خودروی تحویلی از لحاظ فنی تضمین می شود.
 • خودرو به صورت کارواش شده تحویل به مسافر خواهد شد.
 • قیمت های ارزان برای خودرو های لوکس
 • کمترین میزان ودیعه برای خودروهای لوکس
 • اجاره ماشین در کیش بدون چک
 • اجاره خودرو ارزان در کیش

اجاره ماشین در کیش تنها به صورت بدون راننده موجود می باشد که با ساده ترین شرایط قابل رنت است. می توان گفت که اجاره خودرو کیش جزو یکی از تفریحات هیجان انگیز مسافران این جزیره می باشد. شما می توانید با اجاره خودرو مورد نظر خود در طول سفرتان به راحتی بدون پرداخت هزینه تاکسی در این جزیره گشت و گذار کنید. ماشین های اجاره ای در کیش به صورت بدون راننده در رده خودروهای لوکس می باشد. سعادت رنت مجموعه بی نظیری از خودروهای لوکس را با تخفیف ویژه برای مشتریان خود در نظر گرفته است. لیست خودرو های بدون راننده در کیش در بالا ذکر شده که می توانید برای هر تعداد روز که می خواهید اجاره کنید. قیمت ماشین اجاره ای در کیش برای 24 ساعت می باشد.

فرآیند اجاره ماشین کیش به علت اینکه این جزیره جزو منطقه آزاد محسوب می شود و واردات ماشین های خارجی و آمریکایی و لوکس آزاد است با اجاره خودرو در دیگر شهرهای ایران متفاوت است. هدف سعادت رنت، اجاره ماشین ارزان قیمت در کیش، با توجه به نیاز مشتری است. ماشین خود را از همین اکنون رزرو کنید. شما تنها یک تماس با اجاره خودرو در کیش فاصله دارید. با ما در تماس باشید تا از همین اکنون برای سفر خود ماشین داشته باشید.

مدارک لازم برای اجاره ماشین در کیش

مدارک لازم برای اجاره ماشین در کیش بسیار آسان بوده و خودرو های موجود تنها با چک و یا مبلغی برای ودیعه قابل رنت است.

اما قدم اول برای اجاره ماشین کیش ارائه مدارک موردنیاز است. خب شاید در ذهنتان این سؤال پیش‌آمده که آیا مدارک برای کرایه ماشین در کیش با اجاره خودرو در تهران متفاوت است ؟ باید پاسخ داد.بله مدارک اجاره خودرو در کیش متفاوت با دیگر شهرها می باشد.

در زیر مدارک و شرایط اجاره خودرو در کیش را برای شما عزیزانی که مسافر این جزیره هستید و قصد کرایه خودرو در این جزیره زیبا را دارید آورده ایم تا قبل از سفر ماشین مورد نیازتان خود را رزرو کنید.

متقاضیان برای ضمانت ماشین در کیش باید یک فقره چک به مبلغ ارزش ماشین یا در صورت نداشتن چک مبلغ 3 تا 7 میلیون وجه نقد برای ضمانت در اختیار شرکت قرار دهند. 

 • چک به مبلغ ارزش کل خودرو 
 • در صورت نداشتن چک می توانید بین 3 تا 7 میلیون ودیعه نقدی بسته به نوع خودرو به شرکت پرداخت کنید. 

(قابل ذکر است که تمامی مبلغ دیپوزیت پس از عودت خودرو به صورت کامل به مشتری برگردانده می شود. به جز 300 هزار تومان که نزد شرکت باقی خواهد ماند که پس از 30 روز و مشخص شدن وضعیت خلافی مابقی پول به شما بازگردانده خواهد شد.

 • کارت شناسایی 
 • گواهینامه رانندگی 

پس از ارائه مدارک برای اجاره خودرو در کیش قرار دادی بین شما و شرکت بسته خواهد شد که در آن هزینه و تعداد روز های کرایه شما در آن درج خواهد شد.

اجاره ماشین در کیش بدون چک 

اگر نیاز به اجاره خودرو بدون راننده دارید همان طور که در بالا به آن اشاره شد می توانید اجاره ماشین در کیش بدون چک را امتحان کنید به این صورت که می توانید  بین 3 تا 7 میلیون ودیعه نقدی بسته به نوع خودرو به شرکت پرداخت کنید. تمامی مبلغ دیپوزیت پس از عودت خودرو به صورت کامل به مشتری برگردانده می شود. به جز 300 هزار تومان که نزد شرکت باقی خواهد ماند که پس از 30 روز و مشخص شدن وضعیت خلافی مابقی پول به شما بازگردانده خواهد شد.

اجاره ماشین ایرانی در کیش

بیشتر مسافران اجاره خودرو به دنبال اجاره ماشین ایرانی در کیش هستند. اما باید به این نکته توجه کنید که هزینه اجاره خودروهای لوکس،  در رده قیمت اجاره ماشین ایرانی در دیگر شهرهای ایران است. یعنی شما می‌توانید یک خودرو لوکس شاسی‌بلند اجاره کرده و هزینه یک خودرو ایرانی را پرداخت کنید. متقاضیان اجاره ماشین ایرانی در کیش می‌توانند با هزینه 160.000 هزار تومان یک خودرو لوکس باکیفیت اجاره کنند. اجاره ماشین ایرانی در کیش به افرادی که دنبال یک خودرو اقتصادی اما لوکس هستند توصیه نمی‌شود چراکه باقیمت بسیار مقرون‌به‌صرفه می‌توانند خودرو خارجی در این جزیره رنت کنند. همین موضوع باعث شده تا گردشگران زیادی این فرصت را مغتنم شمرده تا در سفر خود به کیش لذت رانندگی با خودروهای لوکس دنیا را از طریق کرایه خودرو در کیش تجربه کنند.اگر به دنبال اجاره ماشین ایرانی در کیش هستید ما برای شما خودروهای خارجی جایگزین در رده قیمتی ماشین‌های ایرانی نام‌برده‌ایم. برای اطلاع از درستی این موضوع می‌توانید قیمت‌های اجاره خودرو در کیش را با خودروهای بدون راننده ایرانی ما مقایسه کنید. 

 • رنو داستر 
 • مزدا 6
 • کیا اسپورتیج 
 • توسان

  

اجاره ماشین ارزان در کیش

ارزان ترین قیمت اجاره خودرو در کیش

ارزان‌ ترین اجاره خودرو در کیش باقیمت روزانه 240 هزار تومان شروع می‌شود . این تفاوت قیمت بستگی نوع خودرو انتخابی شما و  تعداد روزهای درخواستی شما تعیین می‌شود. شما می‌توانید در جزیره کیش به دلیل قوانین موجود، خودروهای آخرین‌مدل و معروف جهان را با پرداخت هزینه بسیار کم رنت کنید. اجاره خودرو ارزان در کیش تنها باسعادت رنت ممکن می‌باشد. برای بهره‌مندی از ارزان‌ترین اجاره خودرو در کیش یک پیشنهاد ویژه برای شما داریم اگر خودرو مدنظر خودتان رو برای تعداد روزهای بیشتر و به مدت یک هفته اجاره کنید از تخفیف ویژه اجاره خودرو در کیش سعادت رنت بهره‌مند خواهید شد. 
 

یکی از مهمترین نکته هایی که در این زمینه وجود دارد شرکت هایی است که با قیمت های پایین ایجاد انگیزه کرده اما متاسفانه مشتری پس از کرایه خودرو دچار مشکلات زیادی می شود مانند عدم بازگرداندن ضمانت خلافی و یا مجبور به پرداخت هزینه های پنهان می شوند. در نتیجه در انتخاب خود دقت کنید.

شرکت های بسیاری در زمینه اجاره خودرو در کیش وجود دارد اما می توان گفت اعتماد کردن به این موسسات یک ریسک بزرگ است. شما می توانید قبل از شروع سفر خود خیالتان را از بابت این موضوع راحت کنید. می توانید با اجاره خودرو از تهران دیگر نگرانی برای تردد خود در این جزیره را نداشته باشید. خب ما خیالتان را آسوده کرده ایم.

خودروهای مجموعه سعادت رنت برای کرایه خودرو در کیش جزو ارزان ترین قیمت های موجود در بازار اجاره خودرو هستند. پس اگر قصد سفر به کیش را دارید می توانید با اجاره ماشین از مجموعه سعادت رنت سفر خود را به یک خاطره فراموش نشدنی تبدیل کنید. می توان گفت لذت رانندگی با خودروهای خارجی با هزینه بسیار پایین را می توانید تنها در مجموعه بزرگ سعادت رنت تجربه کنید. جدای از آن نیز با شرایط و مدارک بسیار آسان می توانید، اجاره ماشین در کیش ارزان را با هر شرایط و به صورت روزانه و بلند مدت تجربه کنید.

نحوه اجاره خودرو در کیش

اجاره خودرو در کیش یک نوع قرار داد رسمی بین شرکت سعادت رنت با مشتریان عزیزمان است. برای اجاره خودرو در کیش شما باید چند روز قبل از سفر خود به این جزیره ماشین را رزرو کرده و با ارائه مدارک مورد نیاز برای اجاره خودرو در کیش در زمان مشخص شده خودرو را از نماینده ما در جزیره تحویل بگیرید.

شرایط اجاره خودرو در کیش

شرایط اجاره خودرو در کیش به این صورت است که باید قبل از سفر خود باید با شرکت تماس گرفته و با در اختیار گذاشتن نوع خودرو ، تعداد روزها و پنل سفر خود، ماشین مورد نیازتان را رزرو کنید. پس از ارائه اطلاعات، شرکت برای شما پیش فاکتوری تهیه خواهد کرد و در اختیارتان قرار خواهد داد. در مرحله بعد شما با پرداخت ودیعه و امضای قرار دارد می توانید در زمانی که مشخص کرده اید خودرو را از نماینده ما در کیش تحویل بگیرید. مابقی هزینه اجاره ماشین نیز در زمان تحویل خودرو از شما دریافت خواهد شد.

شرایط و ودیعه پرداختی شما برای اجاره خودرو در کیش همانند اجاره خودرو در دیگر شهرها می باشد. ودیعه پرداختی شما وجه نقدی بابت ضمانت ماشین است که پس از بازگرداندن ماشین به فرد عودت میشود. عودت ودیعه در قرارداد رسمی که از طرف شرکت آماده می شود ذکر شده تا هیچ گونه شک و شبه ای برایتان ایجاد نشود.

رزرو خودرو برای اجاره در کیش

رزرو خودرو، قدم آخر شما برای اجاره ماشین در کیش می باشد. سعادت رنت برای رفاه حال مشتریان عزیز خود خدمات رزرو کرایه خودرو را به  3 طریق تماس با شرکت، واتساپ و یا مراجعه حضوری به شرکت امکان پذیرکرده است. شرکت سعادت رنت با سابقه ای درخشان در تهران و سایر شهرهای دیگر، هم اکنون آماده خدمت رسانی به مسافران جزیره کیش و ساکنین این جزیره می باشد.

برای رزرو خودرو در کیش، اولین موضوعی که بسیار حائز اهمیت است، تعداد روزهای اجاره ماشین می باشد. در واقع برای رزرو خودرو شما باید زمان اجاره خودرو، نوع خودرو، تعداد روزها و مکانی که می خواهید خودرو به شما تحویل داده شود را برای کارشناسان ما مشخص کنید. پس از دریافت اطلاعات شرکت با توجه به خدمات و درخواست شما، پیش فاکتوری را تهیه کرده و برای شما می فرستد. اگر پیش فاکتور مورد تائید شما باشد با مراجعه به شرکت و ارائه مدارک و پرداخت ودیعه،  قرار داد رسمی شرکت را امضا کرده و می توانید خودرو  را در مکان و  زمان مشخص شده از نماینده ما در جزیره کیش تحویل بگیرید.

مسافرین محترم می‌توانند با توجه به نیاز خود ماشین موردنظر را رزرو کرده و در محل اقامت خود و یا فرودگاه تحویل بگیرند. برای اطلاعات بیشتر در مورد "مدارک" و "قیمت اجاره خودرو در کیش" و "شرایط اجاره ماشین در کیش" می‌توانید تا انتها با ما همراه باشید.

 

 

تحویل خودرو در جزیره کیش

اجاره ماشین در کیش

 

تحویل اتومبیل اجاره در کیش معمولاً در فرودگاه یا محل اقامت شما می‌باشد. خودرو اجاره‌ای شما در هر مکانی که بخواهید از طریق نماینده ما در کیش به شما تحویل داده خواهد شد. میهمانان عزیز جزیره کیش در صورت تمایل می‌توانند با کرایه اتومبیل بدون راننده به گردش در جزیره زیبای کیش بپردازند و یا برای ترانسفور از خدمات اجاره خودرو با راننده شرکت بهره‌مند شوند.

 

قوانین رانندگی در کیش جهت اجاره ماشین

چند قوانین رانندگی در کیش که همه رانندگان خودروهای اجاره ای باید به آن دقت کرده و رعایت کنند.

 • بستن کمربند ایمنی الزامی
 • بوق زدن در کلیه معابر ممنوع است.
 •  آلودگی صوتی به هر صورت در جزیره کیش ممنوع است.
 • ریختن زباله از داخل خودرو به بیرون در جزیره زیبای کیش ممنوع هست.
 • جریمه ها در جزیره کيش دو برابر استان های دیگرمی‌باشد.
 • حداکثر سرعت در معابر اصلی برابر تابلوهای رانندگی است در نوار سیاحتی 50 کیلومتر بر ساعت می‌باشد.
 •  در خيابان های كيش دوربين های كنترل سرعت نصب شده و بازرسان نامحسوس سرعت خودروها را تحت کنترل دارند

 

مشکلات سفر با خودرو شخصی به جزیره کیش

یکی از راههای سفر به جزیره کیش، سفر با خودرو شخصی است اما در کنار پرداخت هزینه سوختی که باید متحمل شوید این موضوع را نیز باید در نظر داشت باشید که برای ورود خودرو خود به کیش نیاز است که با لنج آن را وارد جزیره کنید. درواقع همه این مشکلات باعث شده که بیشتر مسافری که به این جزیره سفر می‌کنند پس از مستقر شدن از خدمات کرایه خودرو در کیش استفاده کنند. استفاده از ماشین‌های اجاره‌ای این امکان را به شما می‌دهد تا با هزینه‌ی کمتری برای هر تعداد روزی که می‌خواهید خودروی موردنظر خود را اجاره کنید.

نتیجه : 

در پایان باید گفت که برای اینکه سفری مطمئن با خودرویی ایمن و ارزان‌قیمت داشته باشید کافی است با یک تماس خودرو خود را رزرو کرده و در کیش آن را تحویل بگیرید. برای رسیدن به پاسخ سؤالات خود و قیمت‌های اجاره خودرو در کیش با کارشناسان ما در تماس باشید. شعار سعادت رنت رضایت مشتری است پس اجاره خودرو در کیش را از همین اکنون شروع کنید.

دیدگاه شما