اجاره ماشین در کیش | همراه با لیست قیمت و عکس خودروها

اجاره خودرو ارزان در جزیره کیش با شرایط آسان که به صورت اجاره خودرو در کیش بدون راننده کرایه داده می شوند. تحویل خودرو د...

اجاره خودرو در کیش با کمترین هزینه

اجاره ماشین در کیش با کمترین قیمت و شرایط آسان که در 24 ساعت شبانه روز به صورت آنلاین قابل رزرو است. خودروهای موجود در جزیره ی کیش جزو ماشین با کیفیت و روز دنیا بوده که می توانید به راحتی اجاره کنید. اجاره خودرو در کیش با برندهای اروپایی با شرایط آسان در کمترین زمان تحویل خودرو درب فرودگاه یا محل اقامت شما خواهد بود. 

اجاره خودرو در کیش را همین اکنون با سعادت رنت تجربه کنید. سعادت رنت به عنوان شرکت بین المللی و شناخته شده در زمینه رنت خودرو مفتخر است که در بیشتر شهرهای ایران دارای نماینده هایی فعال می باشد. اجاره خودرو در جزیره کیش جزو خدمات برتر این مجموعه می باشد. با توجه به اینکه کیش جزو مناطق آزاد کشور محسوب می شود، شرایط و خدمات رسانی در زمینه رنت خودرو در این جزیره با دیگر شهرهای کشور متفاوت می باشد. ما در این مقاله برای اطلاع رسانی به مشتریان عزیزی که قصد اجاره خودرو داشته و نیاز به اطلاع از قیمت، شرایط و مدارک  اجاره ماشین در کیش دارند بازگو کرده ایم تا انتهای این مقاله ما را دنبال کنید.

خدمات مهم اجاره خودرو در کیش سعادت رنت

 • ضمانت بازگشت پول ودیعه
 • خودروها مدل سال یا مدل بالا 
 • تخفیف بیشتر برای رزرو های بیش از 3 روز.
 •  تحویل خودرو در فرودگاه یا محل اقامت شما و یا هر کجا که شما بخواهید
 • قیمت درج شده اجاره ماشین در کیش بدون راننده است اما امکان اجاره ماشن با راننده در کیش هم وجود دارد.
 • اجاره ون در کیش
 • عقد قرارداد رسمی 
 • خودروی تحویلی از لحاظ فنی تضمین می شود.
 • خودرو به صورت کارواش شده تحویل به مسافر خواهد شد.
 • قیمت های ارزان برای خودرو های لوکس

 

جهت رزرو و اجاره خودرو
 
در کیش، تماس بگیرید

اجاره ماشین بدون راننده در کیش 

اجاره مزدا 6 در کیش

مزدا 6 
روزانه 270 تومان
 

رزرو خودرو

اجاره اسپورتیج در کیش

کیا اسپورتیج 2016
روزانه 260 تومان
 

رزرو خودرو

اجاره رنو داستر در کیش

رنو داستر 2017
روزانه 160 تومان
 

رزرو خودرو

اجاره توسان در کیش

توسان  
روزانه 250 تومان
 

رزرو خودرو

اجاره اتوسان 2017 در کیش

توسان 2017
روزانه 380 تومان
 

رزرو خودرو

اجاره نیسان جوک در کیش

نیسان جوک 
روزانه 260 تومان
 

رزرو خودرو

اجاره سانتافه در کیش

سانتافه
روزانه 350 تومان
 

رزرو خودرو

اجاره اسپورتیج در کیش

اسپورتیج نیوفیس
روزانه 350 تومان
 

رزرو خودرو

اجاره موهاوی در کیش

موهاوی
روزانه 380 تومان
 

رزرو خودرو


اجاره ماشین در کیش به دو صورت خودرو بدون راننده و با راننده می باشد که با ساده ترین شرایط قابل رنت است. می توان گفت که اجاره خودرو کیش جزو یکی از تفریحات هیجان انگیز مسافران این جزیره می باشد. شما می توانید با اجاره خودرو مورد نظر خود در طول سفرتان به راحتی بدون پرداخت هزینه تاکسی در این جزیره گشت و گذار کنید. ماشین های اجاره ای در کیش به صورت بدون راننده در رده خودروهای لوکس می باشد. سعادت رنت مجموعه بی نظیری از خودروهای لوکس را با تخفیف ویژه برای مشتریان خود در نظر گرفته است. لیست خودرو های بدون راننده در کیش ر بالا ذکر شده که می توانید برای هر تعداد روز که می خواهید اجاره کنید. قیمت ماشین اجاره ای در کیش برای 24 ساعت می باشد.

فرآیند اجاره ماشین کیش به علت اینکه این جزیره جزو منطقه آزاد محسوب می شود و واردات ماشین های خارجی و آمریکایی و لوکس آزاد است با اجاره خودرو در دیگر شهرهای ایران متفاوت است. هدف سعادت رنت، اجاره ماشین ارزان قیمت در کیش، با توجه به نیاز مشتری است. ماشین خود را از همین اکنون رزرو کنید. شما تنها یک تماس با اجاره خودرو در کیش فاصله دارید. با ما در تماس باشید تا از همین اکنون برای سفر خود ماشین داشته باشید.

نحوه اجاره خودرو در کیش

اجاره خودرو در کیش یک نوع قرار داد رسمی بین شرکت سعادت رنت با مشتریان عزیزمان است. برای اجاره خودرو در کیش شما باید چند روز قبل از سفر خود به این جزیره ماشین را رزرو کرده و با ارائه مدارک مورد نیاز برای اجاره خودرو در کیش در زمان مشخص شده خودرو را از نماینده ما در جزیره تحویل بگیرید.

شرایط اجاره خودرو در کیش

شرایط اجاره خودرو در کیش به این صورت است که باید قبل از سفر خود باید با شرکت تماس گرفته و با در اختیار گذاشتن نوع خودرو ، تعداد روزها و پنل سفر خود، ماشین مورد نیازتان را رزرو کنید. پس از ارائه اطلاعات، شرکت برای شما پیش فاکتوری تهیه خواهد کرد و در اختیارتان قرار خواهد داد. در مرحله بعد شما با پرداخت ودیعه و امضای قرار دارد می توانید در زمانی که مشخص کرده اید خودرو را از نماینده ما در کیش تحویل بگیرید. مابقی هزینه اجاره ماشین نیز در زمان تحویل خودرو از شما دریافت خواهد شد.

شرایط و ودیعه پرداختی شما برای اجاره خودرو در کیش همانند اجاره خودرو در دیگر شهرها می باشد. ودیعه پرداختی شما وجه نقدی بابت ضمانت ماشین است که پس از بازگرداندن ماشین به فرد عودت میشود. عودت ودیعه در قرارداد رسمی که از طرف شرکت آماده می شود ذکر شده تا هیچ گونه شک و شبه ای برایتان ایجاد نشود.

رزرو خودرو برای اجاره در کیش

رزرو خودرو، قدم آخر شما برای اجاره ماشین در کیش می باشد. سعادت رنت برای رفاه حال مشتریان عزیز خود خدمات رزرو کرایه خودرو را به  3 طریق تماس با شرکت، واتساپ و یا مراجعه حضوری به شرکت امکان پذیرکرده است. شرکت سعادت رنت با سابقه ای درخشان در تهران و سایر شهرهای دیگر، هم اکنون آماده خدمت رسانی به مسافران جزیره کیش و ساکنین این جزیره می باشد.

برای رزرو خودرو در کیش، اولین موضوعی که بسیار حائز اهمیت است، تعداد روزهای اجاره ماشین می باشد. در واقع برای رزرو خودرو شما باید زمان اجاره خودرو، نوع خودرو ، تعداد رزوها و مکانی که می خواهید خودرو به شما تحویل داده شود را برای کارشناسان ما مشخص کنید. پس از دریافتاطلاعات شرکت با توجه به خدمات و درخواست شما، پیش فاکتوری را تهیه کرده و برای شما می فرستد. اگر پیش فاکتور مورد تایید شما باشد با مراجعه به شرکت و ارائه مدارک و پرداخت ودیعه،  قرار داد رسمی شرکت را امضا کرده و می توانید خودرو  را در مکان و  زمان مشخص شده از نماینده ما در جزیره کیش تحویل بگیرید.

مسافرین محترم میتوانند با توجه به نیاز خود ماشین مورد نظر را رزرو کرده و در محل اقامت خود و یا فرودگاه تحویل بگیرند. برای اطلاعات بیشتر در مورد "مدارک" و "قیمت اجاره خودرو در کیش" و "اجاره ون در کیش" و "شرایط اجاره ماشین در کیش" میتوانید تا انتها با ما همراه باشید.

مدارک مورد نیاز برای اجاره ماشین در کیش

اما قدم اول برای اجاره ماشین کیش ارائه مدارک مورد نیاز است. خب شاید در ذهنتان این سوال پیش آمده که آیا مدارک برای کرایه ماشین در کیش با اجاره خودرو در تهران متفاوت است ؟ باید پاسخ داد خیر. مدارک هر دو یکسان می باشد.
در زیر مدارک و شرایط رزرو اجاره خودرو را برای شما عزیزانی که مسافر جزیره کیش بوده و کرایه خودرو در این جزیره زیبا را دارید آورده ایم تا قبل از سفر ماشین مورد نیازتان را رنت کنید.

متقاضیان برای ضمانت ماشین در کیش باید یک فقره چک به مبلغ ارزش ماشین در اختیار ما قرار دهند. در صورت نداشن چک می توانید مبلغ 3تا 7 میلیون وجه نقد برای ضمانت جایگزین کنید. مبلغ 300تومان نیز برای خلافی نزد شرکت خواهد ماند که بعد از 30 روز کاری استرداد خواهد شد. یکی مهمترین مدارک اجاره خودرو در کیش چک و ودیعه است. البته مدارک های دیگری نیز مورد نیاز است که می توانید در صفحه مدارک مورد نیاز مشاهده کنید.

⇓برای مشاهده مدارک اجاره خودرو در کیش کلیک کنید⇓

مدارک اجاره خودرو

 

پس از ارائه مدارک برای اجاره خودرو در کیش قرار دادی بین شما و شرکت بسته خواهد شد که در آن هزینه و تعداد روز های کرایه شما در آن درج خواهد شد.

نکته : اما اگر انتخاب شما اجاره خودرو با راننده است می توان گفت کارتان آسوده است. زیرا بدون هیچ مدرکی می توانید ماشین اجاره کنید.

اجاره ماشین ایرانی در کیش

بیشتر مسافران اجاره خودرو در کیش به دنبال خودروهای ایرانی ارزان هستند. اما باید به این نکته توجه کنید که هزینه اجاره خودرو های لوکس در رده اجاره ماشین ایرانی در جزیره کیش است. یعنی شما می تونید یه خودرو لوکس شاسی بلند اجاره کرده و هزینه یک خودرو ایرانی را پرداخت کنید. برای اطلاع از درستی این موضوع می توانید قیمت های اجاره خودرو در کیش را با خودروهای بدون راننده ایرانی ما مقایسه کنید. 

قیمت اجاره خودرو در کیش

نرخ اجاره ماشین در کیش با توجه  به شرایط  و خودروهای موجود نسبت به اجاره ماشین در دیگر شهرهای ایران متفاوت می باشد. ماشین های اجاره ای در کیش در طیف وسیعی از مدل خودروهای ایرانی و خارجی موجود می باشند. اما در این بین به دلیل در خواست بیشتر مسافران به رنت ماشین های خارجی، کرایه این خودرو ها در جزیره کیش رواج بیشتری دارد.

برای دریافت قیمت اجاره ماشین در کیش شما پس انتخاب خودرو مورد نظر خود و تعداد روزی که خودرو را در اختیار می خواهید  با همکاران ما می توانید تماس بر قرار کرده و تا از قیمت های خودروهای شرکت مطلع شوید. شرکت برای رفاه حال مشتریان خود خودروهای موجود را به دو صورت اجاره خودرو با راننده و یا بدون راننده اجاره می دهد. به همین دلیل قیمت ها نیز طبق این خدمات محاسبه می شود. قیمت اجاره خودرو بدون راننده کیش به صورت روزانه ، هفتگی و یا بلند مدت و قیمت خودروهای با راننده نیز به صورت ساعتی و یا کیلومتری محاسبه می شود.  خب حالا نوبت این این رسیده که پس از انتخاب خود برای دریافت خدمات اجاره خودرو بدون راننده و یا با راننده  با ما تماس گرفته تا بتوانیم بهترین خودروهای موجود را با قیمتی بسیار مقرون بصرفه در اختیارتان قرار دهیم.

ارزان ترین قیمت اجاره خودرو در کیش

ارزان ترین اجاره خودرو در کیش با قیمت روزانه 240 هزار تومان شروع میشود . این تفاوت قیمت بستگی نوع خودرو انتخابی شما و اجاره خودرو با راننده و بدون راننده و یا تعداد روزهای درخواستی شما تعیین می شود. شما می توانید در جزیره کیش به دلیل قوانین موجود، خودروهای آخرین مدل و معروف جهان را با پرداخت هزینه بسیار کم رنت کنید. به عنوان مثال می توانید یک خودرو شاسی بلند را با قیمتی معدل نصف اجاره  آن در شهر تهران، کرایه کنید.
همین موضوع باعث شده تا گردشگران زیادی این فرصت را مغتنم شمرده تا در سفر خود به کیش لذت رانندگی با خودروهای لوکس دنیا را از طریق کرایه خودرو در کیش تجربه کنند.

یکی از مهمترین نکته هایی که در این زمینه وجود دارد شرکت هایی است که با قیمت های پایین ایجاد انگیزه کرده اما متاسفانه مشتری پس از کرایه خودرو دچار مشکلات زیادی می شود مانند عدم بازگرداندن ضمانت خلافی و یا مجبور به پرداخت هزینه های پنهان می شوند. در نتیجه در انتخاب خود دقت کنید.

شرکت های بسیاری در زمینه اجاره خودرو در کیش وجود دارد اما می توان گفت اعتماد کردن به این موسسات یک ریسک بزرگ است. شما می توانید قبل از شروع سفر خود خیالتان را از بابت این موضوع راحت کنید. می توانید با اجاره خودرو از تهران دیگر نگرانی برای تردد خود در این جزیره را نداشته باشید. خب ما خیالتان را آسوده کرده ایم.

خودروهای مجموعه سعادت رنت برای کرایه خودرو در کیش جزو ارزان ترین قیمت های موجود در بازار اجاره خودرو هستند. پس اگر قصد سفر به کیش را دارید می توانید با اجاره ماشین از مجموعه سعادت رنت سفر خود را به یک خاطره فراموش نشدنی تبدیل کنید. می توان گفت لذت رانندگی با خودروهای خارجی با هزینه بسیار پایین را می توانید تنها در مجموعه بزرگ سعادت رنت تجربه کنید. جدای از آن نیز با شرایط و مدارک بسیار آسان می توانید، اجاره ماشین در کیش ارزان را با هر شرایط و به صورت روزانه و بلند مدت تجربه کنید.

 

تحویل خودرو در جزیره کیش

اجاره ماشین در کیش

 

تحویل اتومبیل اجاره در کیش معمولا در فرودگاه یا محل اقامت شما می باشد. خودرو اجاره ای شما در هر مکانی که بخواهید از طریق نماینده ما در کیش به شما تحویل داده خواهد شد. میهمانان عزیز جزیره کیش در صورت تمایل می توانند با کرایه اتومبیل بدون راننده به گردش در جزیره زیبای کیش بپردازند و یا با اجاره خودرو با راننده نیز همراه با راننده ما به گشت و گذار در این جزیره بپردازند.

 

اجاره ون در کیش

اجاره ون در کیش

 انتخاب اجاره ون در کیش بهترین گزینه است. هزینه های دریافتی برای اجاره خودرو ون در کیش چون برای خارج از شهر تهران می باشد به صورت دربستی و دراز مدت است توافقی می باشد. قیمت اجاره ون در کیش برای انواع خودروهای ون متغیر میباشد. شما می توانید پس از دریافت قیمت و انتخاب ون مورد نظر خود، از شرکت پیش فاکتور دریافت کنید. ون اجاره ای شما در زمان مشخص شده در فرودگاه با توجه به درخواست شما همراه با راننده و یا به صورت دربستی منتظر شما خواهد بود.

ون های موجود در کیش 

 • ون تویوتا هایس 
 • ون دلیکا 
 • ون میتسوبیشی فیات داکوتا
 • ون بنز ویتو
 • ون مکسوس V80
 • ون هیوندای H350

اجاره ون در کیش

رزرو خودرو

 

مدارک و شرایط اجاره ون مانند اجاره خودرو بوده و به دلیل اینکه به صورت با راننده اجاره داده می شود نیاز به هیچ مدارکی نداشته چرا که تمام خسارت و مسئولیت ون به عهده خود راننده است.

مشکلات سفر با خودرو شخصی به جزیره کیش

یکی از راههای سفر به جزیره کیش، سفر با خودرو شخصی است اما در کنار پرداخت هزینه سوختی که باید متحمل شوید این موضوع را نیز باید در نظر داشت باشید که برای ورود خودرو خود به کیش نیاز است که با لنج آن را وارد جزیره  کنید. در واقع همه این مشکلات باعث شده که بیشتر مسافری که به این جزیره سفر می کنند پس از مستقر شدن از خدمات کرایه خودرو در کیش استفاده کنند. استفاده از ماشین های اجاره ای این امکان را به شما می دهد تا با هزینه ی کمتری برای هر تعداد روزی که می خواهید خودروی مورد نظر خود را اجاره کنید.

قوانین رانندگی در کیش جهت اجاره ماشین

چند قوانین رانندگی در کیش که همه رانندگان خودروهای اجاره ای باید به آن دقت کرده و رعایت کنند.

 • بستن کمربند ایمنی الزامی
 • بوق زدن در کلیه معابر ممنوع است.
 •  آلودگی صوتی به هر صورت در جزیره کیش ممنوع است.
 • ریختن زباله از داخل خودرو به بیرون در جزیرهزیبای کیش ممنوع می‌باشد.
 • جریمه ها در جزیره کيش دو برابر استان های دیگرمی‌باشد.
 • حداکثر سرعت در معابر اصلی برابر تابلوهای رانندگی است در نوار سیاحتی 50 کیلومتر بر ساعت می‌باشد.
 •  در خيابان های كيش دوربين های كنترل سرعت نصب شده و بازرسان نامحسوس سرعت خودروها را تحت کنترل دارند

 

نتیجه : 

در پایان باید گفت که برای اینکه سفری مطمئن با خودرویی ایمن و ارزان قیمت داشته باشید کافی است با یک تماس خودرو خود را رزرو کرده و در کیش آن را تحویل بگیرید. برای رسیدن به پاسخ سوالات خود و قیمت های اجاره خودرو در کیش با کارشناسان ما در تماس باشید. شعار سعادت رنت رضایت مشتری است پس اجاره خودرو در کیش را از همین اکنون شروع کنید.

دیدگاه شما