رونالدو و مسی و رقابت خودروهایشان

فوتبالیست های معروف دنیا چه ماشین هایی سوار می شوند  ورزشکاران ورزش حرفه ای فوتبال همیشه بدون استثنا با یک دسته از ماشی...

فوتبالیست های معروف دنیا چه ماشین هایی سوار می شوند 

ورزشکاران ورزش حرفه ای فوتبال همیشه بدون استثنا با یک دسته از ماشین های سوپر مدرن شناخته می شوند. ما شما را با برخی از اتومبیل های گرانقیمت و لوکس که متعلق به فوتبالیست های مطرح در سراسر جهان است آشنا خواهیم کرد. فوتبالیست ها همیشه برچسب ثروتمندترین ستارگان ورزشی را در جهان به دست می آورند. این پسران میلیون ها دلار را به دست می آورند و زندگی مدرنی دارند، که تنها می توان در فیلم های هالیوودی دیده شود. بله، آنها یک زندگی رویایی درغالب یک عروسک پلاستیکی که با تمام عجایب جهان لود می شود، زندگی می کنند و مجموعه ای بزرگ از اتومبیل های لوکس و گران قیمت دنیا را دارا می باشند. بنابر این، در اینجا لیستی از 10 فوتبالیست با اتومبیل های گران قیمت است که شما شگفت زده خواهدکرد. ماشین های گران قیمت فوتبالیست های معروف دنیا بخش زیادی از ریخت و پاش آنها را در بر می گیرد. این امر به دلیل حفظ پرستیژ آنهاست. تمام این خودروها که مورد استفاده قرار می گیرد برای ابزار فخر فروشی هستند.

این فوتبالیست ها در طول سال از یک تیم به تیم دیگر می روند، گاهی نیز پایشان به لیگ های خارجی نیز باز می شود و به همین ترتیب با پیشرفت خود باعث می شوند که به مرور قرار دادهای بهتری با تیم های مطرح دنیا ببندند. گاها به لطف این قراردادها به دست مزد چند میلیاردی می رسند و بسیار پولدار می شوند. میان تمام تغییراتی که فوتبالیست ها در زندگی ورزشی و اجتماعی خود تجربه کرده اند تغییر مدل خودرو یکی از همین تغییرات است که برای دوستداران و طرفداران فوتبال بسیار جالب جلوه می کند. فوتبالیستی که زمانی پیکان سوار می شد اکنون به کمتر از بی ام و رضایت نمی دهد. سیر تکامل و ارتقای سطح مدل خودروی فوتبالیست ها که در این نوشتار به آن پرداخته ایم شاید برای بسیاری از دوستداران فوتبال جالب باشد.

 

کریستیانو رونالدو – لامبورگینی اونتادور

قیمت پایه: 422 هزار دلار

کریستیانو رونالدو یکی از 199 خریدار برای Ferrari LaFerrari محدود و منحصر به فرد است. لافراری یکی از پر هزینه ترین وسایل نقلیه است که توسط یک فوتبالیست خریداری شده است. شایعه این است که فراری به رونالدو این ماشین گران قیمت را به عنوان یک هدیه به او کادو داده است. اما منابع دیگر اطلاعات می گویند این فوتبالیست است که تمایل به خرید آن را دارد. این ماشین با قیمت 148 میلیون دلار قیمت دارد. بی شک می توان گفت که رونالدو جزو یکی از خودروباز ترین افراد مشهور جهان است. اصرار کریس رونالدو برای لاکچری زندگی کردن یکی از خصوصیات اخلاقی این ستاره پرتغالی است. کافی است مستند «رونالدو» را که داستان زندگی اوست، دیده باشید تا از هشت ماشینی که در پارکینگ خانه اش پارک شده اند، باخبر باشید. هر چند در زمان ساخته شدن مستند، کریس رونالدو هنوز پادشاه ماشین ها را خریداری نکرده بود. دقیقا یک روز بعد از برد 1-6 رئالی ها برابر بتیس، کریس رونالدو از لامبورگینی اونتادور مشکی رنگش رونمایی کرد؛ اتومبیلی که کریس رونالدو را صاحب گرانقیمت ترین خودروی دنیا کرد. کریس رونالدو لامبورگینی 4.5 میلیون دلاری اش هم در دنیای فوتبالیست ها دست نیافتنی به نظر می رسد و هم او را بالاتر از رقیب ازلی - ابدی اش لئو مسی که یک مازراتی گران توریسمو دارد، قرار می دهد.

 

مازراتی گراند توریسمو: لیونل مسی

خودرو لیونل مسی

مسی یکی از ثروتمندترین بازیکنان فوتبال در جهان است و مطمئنا می تواند دستانش را بر هر وسیله ای که می خواهد برساند. بنابراین، جای تعجب نیست که مسی دارای مجموعه ای عالی از اتومبیل ها باشد، جایی که آئودی R8 Spyder یکی از گران قیمت  ترین آن ها است. قیمت خودرو حدود 1،02،385 دلار است. او چندین خودرو گرانقیمت دیگر در گاراژ خود دارد. مسی یک افسانه فوتبال است و او همچنین یکی از ورزشکاران و فوتبالیستهایی است که در حال حاضر بالاترین درآمد را دارند. دومین بازیکن برتر فوتبال در دنیا دارای یک صفحه وینتیک 4200 کلمه ای است که فقط برای همه ی پرونده هایی که برای نگه داشتن چیزهای متعادل، او همچنین دارای مجموعه هفت سوپراسکی است که شامل یک فراری، یک Maserati و یک لکسوس است.

 

کمتر کسی در شهر بارسلون، لئو مسی را در حالی که مشغول رانندگی با مازراتی معروفش است، دیده باشد؛ یا زلاتان برای جور شدن کلکسیون شخصی اش ماشینی را می خرد که خودش درون آنجا هم نمی شود. اما داستان اتومبیل های میلیونی ستاره های فوتبال هم یکی از آن جنون های حول فوتبال است؛ جنونی که باعث شده بهترین برندهای خودروسازی دنیا، حتما نماینده ای در پارکینگ خانه ستاره های فوتبال داشته باشند. نیازی به گفتن نیست، مسی یک افسانه فوتبال  است  و او همچنین یکی از ورزشکاران و فوتبالیست هایی است که در حال حاضر بالاترین درآمد را دارند. او این لیست را با یک ماشین کاملا فروتن آغاز می کند - Maserati MC Stradale با قیمت 145000 دلار

 

اگر شما جزو آن دسته از افرادی هستید که دوست دارید الگوی رفتاری فوتبالیست مورد علاقه خود را نظیر تیپ و ماشین را در زندگی شخصی خود تطابق دهید اما پول آن را ندارید می توانید با اجاره ماشین از این موسسه به آرزوی خود برسید. با اجاره خودرو می توانید با پرداخت هزینه کم رانندگی با خودرو فوتبالیست مورد علاقه تان را تجربه کنید. این موسسه یکی از معتبرین در زمینه اجاره خودرو با راننده می باشد.

رونالدینیو؛ بوگاتی ویرون

رونالدینیو به عنوان پادشاه مهارت فوتبال شناخته شده است و همچنین یکی از مشهورترین و ثروتمندترین بازیکنان تمام دوران است. «رونالدینیو» تنها ستاره دنیای فوتبال به حساب می آید که دستی هم بر آتش دنیای رالی دارد و با بوگاتی ویرون سیاه دوست داشتنی اش در پست های حرفه ای اروپا مثل لوگزامبورگ هم مانور می دهد و به سرعتی بالای 300 کیلومتر رسیده است. رونالدینیو البته به سنت بقیه برزیلی ها هم پایبند مانده و مثل ستاره های سلسائو یک خودروی هامر هم در پارکینگ خانه اش نگهداری می کند تا بعد از کاکا، مارسلو، دنی آلوز و ویلیان، پنجمین برزیلی باشد که هامر خریداری کرده است. ستاره سابق بارسلونا این روزها دور از دنیای فوتبال و هیاهوهای حول محبوب ترین ورزش جهان مشمول ویراژ دادن در پست های آماتوری اروپاست و لقب راننده ترین ستاره فوتبال هم برازنده اوست.

 

نیمار - مالک یکی از پرطرفدارترین اتومبیل ها

خودرو گرانقیمت نیمار

 

نیمار جونیور به خوبی یکی از بهترین فوتبالیست های شناخته شده در جهان است و همچنین یکی از مهاجم های برزیلی که بیشترین مبلغ دستمزد را دریافت می کند.فوتبالیست جوان با استعداد برزیل هرگز در رویاهای بی رحمانه خود فکر نمی کرد که به ارزش ثروت خالص 75 میلیون دلار دست یابد. او در حال حاضر برای بارسلونا بازی می کند که 9.5 میلیون دلار در سال به او پرداخت می کند. نیمار این ثروت را در اتومبیل ها، عمارت ها و قایق ها صرف کرده است. او اغلب با خودروی مشابه Garth Bale، که 246000 دلار است رانندگی می کند. 

 

وین رونی

وین رونی بیشتر وقت خود را به عنوان یکی از بهترین بازیکنان در یکی از موفق ترین باشگاه های انگلیس اختصاص داده است. مهاجم قدرتمند منچستریونایتد و کاپیتان فعلی با قرارداد 23 میلیون دلار در سال این جایگاه را به دست آورده است. بازیکن بریتانیایی، که سابقه سقوط وسیله نقلیه خود را دارد، صاحب یک استون مارتین Vanquish S بسیار زیبا است. هزینه های خودرو لوکس در حدود 209،605 دلار است.

 

مسعود اوزیل

مسعود اوزیل هافبک حمله  آلمان امروزه  ستاره آرسنال است. قرارداد 63 میلیون دلاری آرسنال و اعتبار 35 میلیون دلاری آدیداس او را در فهرست ورزشکارانی که در سطح بالاتر قرار می گیرند قرار داده است. در واقع، سه بازیکن برتر فوتبال که بیشترین امتیاز را در سال 2014 در جام جهانی تیم ملی ایالات متحده کسب کردند، فراری در اختیار دارند.

 

الحدی دیوف

الحدی دیوف یک فوتبالیست بسیار محبوب در آفریقا است که دوبار برنده زیباترین فوتبالیست این قاره شناخته شده است. این ستاره دارای مرسدس بنز مکلارن می باشد.او در باشگاه های بزرگ دنیا بلکبرن روورز و بولتون و اندررز حضور داشته است.

 

مطالب بیشتر 

ماشین های گرانقیمت فوتبالیست های مشهور ایران

دیدگاه شما

نتیجه فرمول: 41 - 25