رنگ های پر طرفدار در صنعت اجاره خودرو

اهمیت رنگ برای اتومبیل ها  اجاره خودرو اجاره ماشین اجاره خودرو ارزان نخستین فاکتوری که افراد جامعه برای انتخاب خودرو در...

اهمیت رنگ برای اتومبیل ها 

نخستین فاکتوری که افراد جامعه برای انتخاب خودرو در نظر می گیرند رنگ خودرو می باشد.

 

محبوب ترین رنگ ها در اجاره خودرو

بر اساس بررسی های انجام شده محبوب ترین و پرفروش ترین رنگ اتومبیل در سراسر دنیا، رنگ سفید است. خودرو هایی با رنگ سفید کمتر کثیفی ماشین را نشان می دهند و ترمیم آن ها با کیفیت بالاتری نسبت به دیگر رنگ ها انجام می شود. در کشور ایران نیز خودورهایی با رنگ سفید طرفداران بیشتری نسبت به دیگر رنگ ها دارند. البته رنگ های دیگر خودرو مثل مشکی، خاکستری، قرمز و... طرفداران پروپاقرص خود را دارند و این مسئله به هیچ عنوان از محبویت آن ها نمی کاهد.

 

رنگ خودرو برای مسافرت

افرادی که برای مسافرت های بین شهری یا گشت و گذار در داخل شهر به شرکت های ارائه دهنده خدمات اجاره خودرو مراجعه می کنند بیشتر به سراغ ماشین هایی با رنگ سفید، خاکستری و مشکی می روند. این رنگ ها بین مردم بسیار پرطرفدار می باشد. در ادامه با ما همراه باشید تا با پرطرفدار ترین رنگ ها در حوزه اجاره خودرو تشریفاتی و اجاره ماشین عروس آشنا شوید.

 

پرطرفدار ترین رنگ در اجاره خودرو تشریفاتی

همان طور که می دانید خودرو های تشریفاتی بیشتر در زمینه ترانسفر فرودگاهی کاربرد دارند از این رو بیشتر سازمان ها و ارگان های دولتی و غیر دولتی برای اجاره خودرو تشریفاتی به شرکت های اجاره خودرو مراجعه می کنند. رنگ اتومبیل مسئله ای کاملا سلیقه ای و شخصی است، با این حال با بررسی های انجام شده روی مشتریان اجاره خودرو تشریفاتی به این نتیجه رسیده ایم که در این حوزه خودرو هایی با رنگ مشکی نسبت به دیگر خودرو ها، پرطرفدار تر هستند و متقاضیان بیشتری دارند. اگر نگاهی به خودرو های تشریفاتی در سراسر دنیا نیز بیندازید خواهید دید که تمامی آن ها به رنگ مشکی هستند.

پرطرفدار ترین رنگ در اجاره ماشین عروس

ماشین عروس یکی از مهم ترین موارد در مراسم ازدواج می باشد. امروزه بسیاری از زوج ها جهت اجاره ماشین عروس به شرکت های اجاره ماشین مراجعه می کنند. یکی از مهم ترین فاکتور ها در انتخاب ماشین عروس مدل و رنگ آن می باشد. همانطور که در ابتدا ذکر شد رنگ سفید محبوب ترین رنگ در اتومبیل ها است. این مسئله در اجاره ماشین عروس نیز صدق می کند و خودرو هایی با رنگ سفید بیشتر انتخاب می شوند. رنگ های قرمز، مشکی و زرد نیز در حوزه ی اجاره ماشین عروس های لوکس مثل BMW Z4 و Porsche Boxster بسیار پرطرفدار هستند.

تاثیر رنگ ماشین بر گل آرایی

رنگ اتومبیلی که برای ماشین عروس انتخاب می کنید بسیار اهمیت دارد زیرا باید مدل گل آرایی ماشین عروس و همچنین رنگ گل ها مناسب با رنگ ماشین باشد. برای رنگ ماشین عروس باید این نکته را توجه کرد که رنگ ماشین عروس با رنگ گل های در نظر گرفته شده در تضاد باشد. یعنی اگر خودرو شما مشکی بود گل های شما رنگ های روشن مانند صورتی، سفید باشد.

 

دیدگاه شما

نتیجه فرمول: 46 + 16