موسسه کرایه خودرو سعادت رنت - اجاره ماشین در تهران و شهرستانها

موسسه کرایه خودرو سعادت رنت - اجاره ماشین در تهران و شهرستانها

 موسسه کرایه اتومبیل سعادت رنت

موسسه کرایه خودرو سعادت رنت با بیش از صدها خودرو ایرانی و خارجی ارائه دهنده کلیه خدمات کرایه خودرو بدون راننده ، اجاره خودرو با راننده اجاه خودرو بدن راننده، اجاره ون، اجاره ماشین عروس می باشد. سعادت رنت به عنوان یکی از برترین موسسه کرایه خودرو در تهران و شهرستان ها خدمات و شرایط ویژه ای را در اختیار مشتریان خود قرار داده است که در زیر به آنها اشاره شده است. اجاره ماشین در این موسسه به صورت  رزرو کاملا رایگان، قیمت های تخفیف دار، بیمه بدنه رایگان انجام می پذیرد. برای اجاره ماشین در تهران و شهرستانها نیاز به مراجعه حضوری نیست و کلیه مراحل از طریق وبسایت و تماس تلفنی انجام می شود. 

خدمات شرکت کرایه خودرو سعادت رنت 

خدمات سعادت رنت شامل موارد زیر است که با شرایط آسان برای تمامی افراد در دسترس است 

 • کرایه خودرو بدون راننده 
 • اجاره ماشین با راننده 
 • ترانسفر فرودگاهی 
 • اجاره ماشین عروس 
 • اجاره ون 

خدمات کرایه خودرو بدون راننده

سعادت رنت اجاره دهنده انواع خودروهای بدون راننده ساخت ایرانی و خارجی می باشد که به صورت روزانه و هفتگی اجاره داده می شود. خودروهای موجود در شرکت سعادت رنت جزو مدل های سال بوده که دارای کیفیت فنی بسیار بالا می باشند. موسسه اجاره خودرو بدون راننده سعادت رنت دارای سطح کامل بیمه بوده که شامل بیمه بدنه، بیمه شخص ثالث، بیمه سرنشیان خودرو می باشد.

حداقل زمان اجاره خودروهای بدون راننده 3 روز است. قیمت های درج شده در سایت نسبت به دیگر موسسات کرایه ماشین بسیار مناسب بوده که شامل تخفیفات ویژه نیز می باشد. 

اجاره سانتافه ، اجاره سمند، اجاره پرشیا و .... جزو خودروهای پرکاربرد در بین خودروهای بدون راننده در سعادت رنت است. 

 

اجاره خودرو بدون راننده                

 

 

قیمت اجاره ماشین بدون رانندهَ

 

خدمات کرایه خودرو با راننده

 

خودروهای با راننده مجموعه جزو ماشین های لوکس و تشریفاتی محسبوب می شود. اجاره ماشین با راننده برعکس خودروهای بدون راننده به صورت ساعتی نیز اجاره داده می شود. کمترین زمان اجاره خودروهای بدون راننده 10 ساعت است. تمامی راننده های شرکت آشنا به امور تشریفات بوده و افرادی مجرب می باشند. در صورت بروز حادثه تمام هزینه ها و خسارت پیش آمده تا پایان رنت خودرو به عهده راننده شرکت می باشد.

خودروهای با راننده نیاز به ارائه مدرک نداشته و تنها با پرداخت ودیعه نقدی برای شما رزرو می شود. برای مشاهده خودروهای و قیمت اجاره وارد صفحه زیر شوید. 

 

اجاره خودرو با راننده              

 

قیمت اجاره ماشین با راننده

 

 ترانسفر فرودگاهی

 

انجام کلیه خدمات ترانسفر تشریفاتی و ترانسفر فرودگاهی با بالاترین کیفیت خدمات در سعادت رنت امکان پذیر است. ترانسفر فرودگاه امام رفت و برگشت مسافرین و مهمانان از مبدا به فرودگاه یا از فرودگاه به مقصد را شامل می شود. ترانسفر فرودگاهی و یا تشریفات فرودگاهی توسط خودروهای موجود در صفحه با راننده انجام می شود که می توانید هزینه و خودرو را در آن مشاهده کنید. 

 

 

ترانسفر فرودگاهی

 

اجاره انواع ون در موسسه کرایه خودرو سعادت رنت

 

موسسه اجاره خودرو سعادت رنت اجاره دهنده انواع خودروی ون از جمله ون هایس، ون دلیکا، ون بنز و ون فیات می‌باشد. برای استقبال یا بدرقه میهمانان خارجی موسسات، اجاره ون تشریفاتی یکی از گزینه های متداول و رایج است. همچنین برای اجاره ون تا فرودگاه امام می‌توانید از خدمات کرایه ون سعادت رنت استفاده نمائید.

هزینه های دریافتی برای اجاره خودرو ون برای خارج از شهر تهران که به صورت دربستی و دراز مدت است توافقی می باشد. البته این هزینه برای انواع خودرو ون متغیر میباشد. می توانید پس از اعلام برنامه سفر خود به مشاوران قیمت تمام شده و پیش فاکتور آن را دریافت نمایید.

 

اجاره ون     

 

قیمت اجاره ون

 

اجاره ماشین عروس

 

ماشین های عروس موجود در سعادت رنت شامل مجموعه متنوعی از خودروهای لوکس و کلاسیک است. نرخ های اجاره ماشین عروس برای 15 ساعت در طول روز میباشد ؛ که به ازای هر ساعت مازاد قبل از ساعت 9 صبح 10% کرایه و بعد از ساعت 12شب ، 100 الی 150 هزار تومان هرساعت محاسبه خواهد شد.  در صورت خارج شدن از شهر تهران نیز نرخ اجاره ماشین عروس بر اساس مصوبه شامل خروجی از تهران خواهد شد. شما می توانید در صفحه زیر خودروهای موجود را همراه با قیمت مشاهده کنید. 

 

گل آرایی ماشین و دسته گل عروس در موسسه کرایه اتومبیل

یکی دیگر از خدمات این مجموعه دست گل عروس و گل آرایی ماشین عروس می باشد. در صورت انتخاب ماشین عروس خود میتوانید در صفحه گل آرایی ماشین انتخابی خود را با گل آرایی مشاهده کنید و مدل تزیین ماشین عروس خود را انتخاب کنید. دست گل های عروس در دو نوع گل های طبیعی و گل مصنوعی موجود است که در صورت درخواست شما می توانیم با گل آرایی ماشین عروستان ست کنیم.  باید این مژه را به عروس و داماده های عزیزمان بدهیم که با استفاده از پکیج ماشین عروس، گل آرایی ماشین و دسته گل شرکت سعاد رنت می توانید از تخفیف ویژه ما بهره مند شوید.

 

 

تزیین ماشین عروس

 

تزیین ماشین عروس

 

مزایای استفاده از خودروهای اجاره ای سعادت رنتبیمه کلیه خودروها

 • تحویل و عودت خودرو در محل درخواستی مشتری
 • عدم نیاز به خرید خودرو مورد علاقه با قیمت بالا
 • عدم نیاز به پرداخت هزینه های نگهداری خودرو
 • عدم نیاز به پرداخت هزینه های بیمه خودرو
 • اخذ و بازپس دادن خودرو مورد نظر در هر محلی که شما بخواهید
 • امکان اجاره ماشین با راننده معتبر
 •  امکان انجام تشریفات خودرویی

 

مدارک لازم برای ارائه به موسسه کرایه موسسه کرایه اتومبیل سعادت رنت

مدارک لازم برای اجاره خودرو

نظرات

نظر خود را بنویسید