شرایط اجاره ماهانه خودرو در استانبول چیست؟

شرایط اجاره ماهانه خودرو در استانبول

اجاره ماهانه خودرو در استانبول

همانطور که میدانید، استانبول، یکی از شهرهای مهم گردشگری است. این شهر از نظر تاریخی، به عنوان پایتخت کشور ترکیه انتخاب شده و مکان های دیدنی بسیاری در خود جای داده است.

یکی از بهترین راه ها برای صرفه جویی در هزینه و در زمان شما هنگام سفر به این شهر دیدنی، اجاره خودرو در استانبول است. این کار باعث می شود شما بتوانید با کمترین هزینه و بهترین شرایط، با خودرو دلخواه خود، از تمامی بناها و مکان های تاریخی این شهر بازدید کرده و به کارهای شخصی خود نیز رسیدگی کنید. برای استفاده از این مزایا، باید با شرایط اجاره خودرو در استانبول آشنا شوید.

شرایط کرایه ماهانه خودرو در استانبول

قبل از سفر، بهتر است با شرایط رنت خودرو در استانبول آشنا شده و پس از آن، خودرو مدنظر خود را کرایه کنید و از سفر خود لذت ببرید.

شرایط اجاره خودرو در استانبول عبارتند از:

  • گواهینامه ایرانی و بین المللی معتبر
  • عکس و یا کپی پاسپورت
  • عکس بلیط رفت به ترکیه
  • بیعانه

پس از آماده سازی مدارک ذکر شده و تایید کارشناسان بخش فروش شرکت، خودرو مدنظر خود را به صورت آنلاین رزرو کرده و در محل و زمان موردنیاز خود تحویل گرفته و پس از اتمام قرارداد، آن را عودت دهید.

برای افرادی که می‌خواهند بیشتر از چند روز در استانبول اقامت داشته باشند، اجاره خودرو به صورت ماهانه، بسیار به صرفه تر است.

شما می توانید با مبلغی بسیار مناسب، خودرو خود را به صورت ماهانه رنت کرده و از رانندگی با آن لذت ببرید.

کرایه ماشین ماهانه در استانبول، قابل تمدید است. این بدین معناست که اگر مهلت قرارداد شما به اتمام رسیده است، می توانید آن را تمدید کنید و به سفر خود ادامه دهید.

اجاره خودرو ماهانه در استانبول با راننده

یکی دیگر از مزایای رنت خودرو در استانبول، اجاره خودرو با راننده است. شما می توانید به صورت روزانه و یا ساعتی، از کرایه خودرو با راننده در استانبول استفاده کنید و از مسیر سفر خود، بدون خستگی ناشی از رانندگی، لذت ببرید. 

برای رنت اتومبیل با راننده در استانبول، شما نیاز به هیچ مدرک و یا شرایط خاصی ندارید. تمامی مسئولیت‌ها اعم از خسارات و تصادفات، برعهده راننده مجرب شرکت می‌باشد. پس بدون هیچ نگرانی، ماشین محبوب خود را کرایه کنید. همچنین شما می‌توانید برای مشاهده شریط اجاره خودرو بدون راننده روی لینک کلیک نمایید. 

درباره استانبول

همانطور که در بالا اشاره کردیم، استانبول، یکی از مهمترین قطب های گردشگری در جهان است. این شهر، سالانه، میزبان مسافران و گردشگران زیادی از سراسر جهان می باشد.

استانبول به خاطر دارا بودن ۳۱۱۳ مسجد، به شهر مساجد شهرت یافته است و همین دلیل باعث شده که سالانه، افراد زیادی به این شهر سفر کنند.

استانبول، مزایای بسیار زیادی دارد. این شهر، تنها شهر جهان است که نیمی از آن در آسیا و نیمه دیگر آن در اروپا قرار گرفته است. تنگه بسفر که دو قاره را از یکدیگر جدا می کند، از استانبول میگذرد و پس از آن دریای مرمره را به دریای سیاه متصل می کند. 

همچنین، این شهر در زمان های قدیم، پایخت بسیاری از امپراطوری‌ها بوده است. به همین دلیل، بناهای تاریخی بسیار زیادی در این شهر قرار دارد.

یکی دیگر از عجایب شهر استانبول، نحوه ی ساخت آن است. این شهر به دستور امپراطور بزرگ روم، بر روی هفت تپه واقع شده است. 

تمامی لاله‌هایی که در هلند قرار دارند، از استانبول به این کشور انتقال یافته اند. 

و در نهایت می‌توان گفت که شهر استانبول، به اندازه کشور بلژیک جمعیت دارد.

شما می‌توانید با کمترین هزینه، اجاره خودرو لوکس در استانبول و یا اقتصادی کرایه کرده و از راننده با آن در این شهر زیبا، لذت ببرید.