اجاره خودرو سعادت رنت
برگشت در محل تحویل

 

جزیره کیش

بدون راننده

اجاره خودرو لامبورگینی هوراکان
2016

از ۱ تا ۵ روز:۱۲۰,۰۰۰,۰۰۰ تومانروزانه
از ۶ تا ۲۰ روز:۱۱۵,۰۰۰,۰۰۰ تومانروزانه
بیشتر از ۲۰ روز:۱۱۰,۰۰۰,۰۰۰ تومانروزانه

اجاره خودرو لامبورگینی هوراکان

لامبورگینی هوراکان استراتو (با تلفظ صحیح اوراکان) محصول جدید خودروساز ایتالیایی است که ژنو 2014 رونمایی شد. از توانایی منحصر به فرد لامبورگینی هوراکان می‌توان به رانندگی در جاده‌های ناهموار، خاکی و لغزنده اشاره کرد. طراحی ظاهری هوراکان از خطوط شارپ و عضلانی تشکیل شده است که چهره‌ای خشن و جذاب ایجاد کرده، به همین دلیل جوانان زیادی به سمت این خودرو جذب شده‌اند. وزن هوراکان 153 کیلوگرم بوده که ابهتش در حالت خاموش و بی‌حرکت بودن نیز مشخص است. کابین، قاب صندلی‌ها، کف پایی، کمربند و دستگیره لامبورگینی از فیبر کربن ساخته شده است و حداکثر سرعت لامبورگینی هوراکان استراتو به ۲۶۰ کیلومتر بر ساعت می‌رسد.

از آپشن‌های رفاهی این خودرو می‌توان به پیشرانه‌ی V10، موتور ۵.۲ لیتری ۱۰ سیلندر، قدرت ۶۰۲ اسب بخار، قفل خودکار مکانیکی برای دیفرانسیل عقب، فرمان تمام چرخ، دو نمایشگر ۱۲ اینچی، کروز کنترل تطبیقی، رادار نقطه کور، شارژر وایرلس، حالات مختلف رانندگی، سیستم ترمز اضطراری، سیستم هشدار خروج از خط، سیستم پایش باد تایرها، دوربین ۳۶۰ درجه، سیستم کنترل پایداری و کشش اشاره کرد. 

تمامی عکس‌های لامبورگینی هوراکان، واقعی بوده و این خودرو با تعداد متغیر، در مجموعه‌ی سعادت رنت موجود است.

شرایط عمومی برای رنت ماشین در سعادت رنت:

برای اجاره‌ی لامبورگینی هوراکان در کیش نیاز به ارائه‌ی گواهینامه و دارا بودن حداقل سن 20 سال و پرداخت دیپوزیت است. برای دریافت اطلاعات کامل‌تر در مورد نحوه‌ی اجاره خودرو به صفحه مدارک مورد نیاز مراجعه نمایید.