اجاره تویوتا در دبی با شرایط آسان

اجاره تویوتا در دبی

تویوتا برندی است که طی چندین دهه اخیر اعتماد مشتریان را کاملا جلب کرده‌است. اجاره تویوتا در سفر به دبی می‌تواند تلفیقی از حس راحتی، لوکس بودن و امنیت را ایجاد کند. مجموعه ما مدل‌های مختلف تویوتا را برای اجاره در دبی عرضه می‌کند. شما می‌توانید به صورت آنلاین و ۲۴ ساعته برای رزرو اجاره تویوتا در دبی اقدام کنید. در ادامه کارشناسان ما در ساعات ۹ صبح الی ۱۱ شب با شما تماس خواهند گرفت. شایان ذکر است که برای راحتی بیشتر شما خدمات اجاره ماشین در دبی به صورت ترانسفر تحویل و عودت در محل ارائه می‌شود و شما می‌توانید با انتخاب گزینه تحویل خودرو در محل آدرس مورد نظر خود را درج کنید تا خودرو در آنجا به شما تحویل داده شود. در ادامه باید بگوئیم که شما برای رزرو خودرو در دبی نیازی به پرداخت هزینه ندارید و در صورت کنسلی تنها کافیست که به کارشناسان ما اطلاع دهید.

لیست خودروها

اجاره تویوتا یاریس در دبی | قیمت و رزرو آنلاین تویوتا یاریس 2023 ...
toyota yaris
2023 - 2022
A/C
A
4
5
3

از ۲ تا ۶ روز:۹۹ AEDروزانه
از ۷ تا ۲۰ روز:۹۷ AEDروزانه
بیشتر از ۲۰ روز:۹۵ AEDروزانه
مبلغ ضمانت ۸۰۰ AED
۲۶% تخفیف
اجاره تویوتا کرولا در دبی | قیمت روزانه کرایه کرولا در دبی 150 درهم ...
toyota corolla
2024 - 2023
A/C
A
4
5
3

از ۲ تا ۶ روز:۱۶۷۱۱۵ AEDروزانه
از ۷ تا ۲۰ روز:۱۵۷۱۱۳ AEDروزانه
بیشتر از ۲۰ روز:۱۴۷۱۱۰ AEDروزانه
مبلغ ضمانت ۱,۰۰۰ AED
اجاره تویوتا رایز در دبی | کرایه توسوتا رایز در دبی از 147 درهم ...
A/C
A
4
5
4

از ۲ تا ۶ روز:۱۲۷ AEDروزانه
از ۷ تا ۲۰ روز:۱۲۵ AEDروزانه
بیشتر از ۲۰ روز:۱۲۰ AEDروزانه
مبلغ ضمانت ۱,۰۰۰ AED
اجاره تویوتا راش در دبی | قیمت کرایه روزانه 197 و ساعتی 140 درهم ...
toyota rush
2023 - 2022
A/C
A
4
7
2

از ۲ تا ۶ روز:۱۴۹ AEDروزانه
از ۷ تا ۲۰ روز:۱۴۵ AEDروزانه
بیشتر از ۲۰ روز:۱۳۹ AEDروزانه
مبلغ ضمانت ۱,۰۰۰ AED
اجاره تویوتا کراس در دبی | کرایه تویوتا cross در دبی ...
toyota cross
2024 - 2023
A/C
A
4
5
5

از ۲ تا ۶ روز:۱۴۸ AEDروزانه
از ۷ تا ۲۰ روز:۱۴۴ AEDروزانه
بیشتر از ۲۰ روز:۱۳۸ AEDروزانه
مبلغ ضمانت ۱,۲۰۰ AED
اجاره تویوتا کمری در دبی، امارات | اجاره ماشین کمری 2024 Camry ...
A/C
A
4
5
3

از ۲ تا ۶ روز:۲۳۵ AEDروزانه
از ۷ تا ۲۰ روز:۲۲۵ AEDروزانه
بیشتر از ۲۰ روز:۲۱۵ AEDروزانه
مبلغ ضمانت ۱,۵۰۰ AED
اجاره تویوتا ولوز در دبی | رزرو رایگان تویوتا ولوز دبی ...
A/C
A
6
7
5

از ۲ تا ۶ روز:۱۷۹ AEDروزانه
از ۷ تا ۲۰ روز:۱۷۵ AEDروزانه
بیشتر از ۲۰ روز:۱۷۰ AEDروزانه
مبلغ ضمانت ۱,۲۰۰ AED
اجاره تویوتا پرادو در دبی | کرایه تویوتا پرادو بدون راننده در دبی ...
A/C
A
4
7
4

از ۲ تا ۶ روز:۴۹۵ AEDروزانه
از ۷ تا ۲۰ روز:۴۸۵ AEDروزانه
بیشتر از ۲۰ روز:۴۷۵ AEDروزانه
مبلغ ضمانت ۲,۰۰۰ AED
اجاره تویوتا لندکروز در دبی | کرایه لندکروز در دبی 590 درهم ...
A/C
A
4
7
5

از ۲ تا ۶ روز:۵۷۹ AEDروزانه
از ۷ تا ۲۰ روز:۵۶۹ AEDروزانه
بیشتر از ۲۰ روز:۵۵۹ AEDروزانه
مبلغ ضمانت ۲,۰۰۰ AED

سوالات متداول

روند اجاره برای همه خودروها یکسان است. حداقل سن قانونی برای کرایه خودرو در دبی 21 سال است. کپی از پاسپورت، ویزا (با مهر ورود)، گواهینامه رانندگی بین‌المللی و پرداخت دیپوزیت (مبلغ ضمانت) مواردی هستند که باید برای کرایه تویوتا در دبی داشته باشید.
مبلغ دیپوزیت باتوجه به مدل تویوتا حدودا بین 1200 تا 2000 درهم است.
به صورت کلی حداقل زمان اجاره خودرو در دبی از سعادت رنت 2 روز و حداکثر 30 روز است. البته این امکان وجود دارد که قرارداد اجاره خودرو خود را تمدید کنید.
بله، شما می‌توانید با هماهنگی کارشناسان ما از ماشین اجاره شده برای سفرهای بین شهری در امارات استفاده کنید. البته در نظر داشته باشید که عبور از برخی اتوبان‌های بین شهری نیاز به پرداخت عوارض دارد که در انتها از مبلغ دیپوزیت کسر خواهد شد.
باتوجه به مدل ماشین قیمت اجاره تویوتا در دبی روزانه از 117 الی 577 درهم متفاوت است.
تویوتا بهترین مدل‌ها را برای سلایق و بودجه‌های مختلف دارد. از طرفی دیگر خودروهای تویوتا ایمنی و آپشن‌های بالایی دارند. به همین دلیل برای هر سلیقه و بودجه‌ای، یکی از بهترین انتخاب‌ها خودرو تویوتا است.
اگر به دنبال اجاره خودروی سدان هستید، تویوتا یاریس، کمری و کرولا به دلیل آپشن و امنیت بالا بهترین گزینه‌ها برای اجاره در دبی هستند.
برای اجاره تویوتا با راننده نیازی نیست که گواهینامه بین‌المللی داشته باشید اما برای کرایه ماشین بدون راننده باید حتما گواهینامه خود را به کارشناس ارائه دهید.

انواع تویوتا برای اجاره در دبی

مدلتعداد نفراتتعداد چمدانتعداد درب
یاریس

۵

۳

۴

کرولا

۵

۳

۴

رایز

۵

۴

۴

راش

۷

۴

۵

کراس

۵

۵

۴

کمری

۵

۳

۴

لندکروز

۷

۵

۴

چه به دنبال یک سدان راحت مانند کرولا، یک SUV جادار و همه کاره مانند کراس، یک گزینه لوکس و شیک مانند یاریس یا یک وسیله نقلیه آفرود مانند لندکروز باشید، سعادت رنت می‌تواند مدل تویوتا مورد نظرتان را برای اجاره در دبی در اختیار شما بگذارد. شما می‌توانید با توجه به نیاز و بودجه خود مدل مورد نظر خود را از لیست بالا انتخاب کنید.

مزایای خودروهای تویوتا

تویوتا برندی است که طیف گسترده‌ای از نیازها به اجاره ماشین را تامین می‌کند. مدل‌های مختلف تویوتا برای سفرهای تجاری، تفریحی و آفرود گزینه مطمئنی هستند. مزایا خودروهای تویوتا عبارتند از:

 • مصرف سوخت بهینه: یکی از مهم‌ترین دلایل انتخاب خودروهای تویوتا، راندمان مصرف سوخت بهینه آن است. برای بهره وری ایده آل از سوخت، این خودروها دارای فناوری موتور MIVEC هستند. به همین دلیل مصرف سوخت خودرو پائین آمده و از نظر هزینه بنزین مقرون‌به‌صرفه است.

 • مهندسی برجسته: مهندسی ساخت خودرو تویوتا بسیار محبوب است. این خودروها با فناوری‌های پیشرفته‌ای همراه هستند که تجربه فراموش‌نشدنی را برای مسافران به همراه می‌آورند. کولر عالی و آپشن‌های متنوع تویوتا آن را به بهترین برند برای اجاره خودرو در دبی تبدیل کرده‌است.

 • طراحی ممتاز: طراحی جنبه مهمی از هر مدل خودرو است زیرا نقش مهمی در انتخاب مردم دارند. تویوتا این آزمون طراحی انحصاری را برای هر مدل خودرو با موفقیت پشت سر می‌گذارد. نمای داخلی و خارجی هر دو نمایانگر ظرافت باشکوه آن هستند.

 • امنیت بالا: ایمنی و امنیت خودروهای تویوتا بسیار بالاست. به همین دلیل مسافران این ماشین می‌توانند با خیال راحتی رانندگی کنند.

قیمت انواع تویوتا برای کرایه در دبی

هزینه و مبلغی که باید برای اجاره تویوتا در دبی پرداخت کنید باتوجه به مدل آن حدودا بین ۱۴۷ الی ۵۷۷ درهم در روز است. برای اطلاع دقیق از قیمت هر مدل می‌توانید هزینه اجاره تویوتا در دبی را ازلیست خودروها استفاده کنید. همچنین کارشناسان ما همه روزه از ساعت ۹ الی ۲۳ آماده پاسخگویی به سوالات شما هستند.

شرایط اجاره تویوتا در دبی

 • حداقل سن ۲۱ سال
 • داشتن گواهینامه رانندگی بین‌المللی یا گواهینامه امارات (برای افراد مقیم)
 • داشتن پاسپورت راننده
 • هزینه دیپوزیت یا ودیعه ضمانت نقدی

اگر به جز خودتان فرد دیگری نیز می‌خواهد رانندگی کند باید تصویر پاسپورت او را نیز به مجموعه اجاره ماشین ارائه دهید.

ودیعه ضمانت اجاره تویوتا در دبی

شما باید برای اجاره هر مدل تویوتا مبلغی بین ۱۰۰۰ الی ۳۰۰۰ درهم را به عنوان ضمانت یا دیپوزیت پرداخت نمائید. این مبلغ را می‌توانید به صورت نقدی یا حواله بانکی در تهران یا دبی بپردازید. پس از گذشت ۲۵ روز از عودت ماشین مبلغ دیپوزیت به شما برگردانده می‌شود. در صورت نیاز مبلغ تخلفات رانندگی، خسارات جزئی و عوارض جاده‌ای از دیپوزیت کسر شده و مابقی آن به شما بازگشت داده می‌شود.

مدارک لازم برای اجاره تویوتا در دبی

 • تصویر پاسپورت راننده/رانندگان با اعتبار حداقل ۶ ماه
 • تصویر ویزا یا کارت اقامت امارات
 • تصویر گواهینامه بین‌المللی یا گواهینامه امارات
 • رسید پرداخت دیپوزیت + مبلغ اجاره ماشین

برای کسب اطلاعات بیشتر صفحه مدارک لازم برای اجاره خودرو در دبی را مطالعه نمائید.

مدارک لازم برای اجاره تویوتا با راننده در دبی

اگر قصد دارید خودرو تویوتا را با راننده اجاره کنید نیازی به ارائه مدرک یا دیپوزیت ندارید. زیرا تمامی مسئولیت‌ها و خسارات احتمالی بر عهده راننده است. یعنی تنها کافی است با پرداخت مبلغ اجاره خودرو از این خدمات استفاده کنید. همچنین در نظر داشته باشید که حداقل زمان اجاره تویوتا در دبی ۵ ساعت است.

سخن آخر

سلامتی و ایمنی شما اولویت ماست. شما می‌توانید اطمینان داشته باشید که خودروهای ما به طور مرتب سرویس و نگهداری می‌شوند تا ایمنی رانندگی مسافران به خطر نیفتد. همچنین نظافت و بهداشت خودرو کاملا رعایت می‌شود تا رانندگی با خودروهای ما تجربه خوبی را برای شما به ارمغان آورد. در ادامه برخی از مواردی که ادعای ما را مبنی بر ارائه بهترین خدمات در شهر ثابت می‌کنند را بیان می‌کنیم:

 • وسایل نقلیه با کیفیت

اجاره تویوتا در دبی از سعادت رنت به شما امکان دسترسی به جدیدترین مدل‌های تویوتا را می‌دهد و این اطمینان را می‌دهد که با یک وسیله نقلیه مطمئن و ایمنی رانندگی می‌کنید.

 • مکان‌های مناسب ترانسفر تحویل و عودت

در دنیای امروز هر ثانیه از وقت بسیار گرانبهاست. برای اینکه وقت شما هنگام تحویل و عودت خودرو هدر نشود همکاران ما خودرو مورد نظر شما را در هر مکانی که بخواهید به شما تحویل داده یا عودت میگیرند. اگر آدرس شما در بین گزینه‌ها نبود می‌توانید با انتخاب گزینه تحویل خودرو در محل آدرس مورد نظرتان را وارد کنید تا ترانسفر ماشین انجام شود.

 • نرخ‌های رقابتی

ما اهمیت مقرون به صرفه بودن را در هنگام اجاره خودرو در دبی درک می کنیم. اجاره تویوتا در دبی از سعادت رنت نرخ‌های قابل قبولی دارد و شما می‌توانید با کمترین هزینه از بهترین امکانات استفاده کنید. همچنین در نظر داشته باشید که مبلغ ۵% از قیمت اجاره خودرو در دبی به عنوان VAT دریافت می‌شود که چون جزو خدمات است نمی‌توانید در فرودگاه این مبلغ را پس بگیرید.