اجاره ماشین در استانبول : از ایران برای استانبول خودرو اجاره کنید

اجاره ماشین در ترکیه و استانبول 

برای اجاره خودرو در استانبول شما باید حداقل دو هفته قبل از سفرتان به ترکیه، خودرو مورد نظر خود را رزرو کنید.  کرایه خودرو در ترکیه دارای مدارک و شرایط متفاوتی نسبت به اجاره خودرو در ایران است برای اطلاع از این شرایط و قیمت ها باید تا انتهای این مقاله ما را همراهی کنید. معمولا ایرانیان به دلیل نداشتن کارت اعتباری ترکیه نمی توانند در این کشور خودرو اجاره کنند. سعادت رنت به عنوان اولین شرکت در زمینه سیستم رزرواسیون اجار خودرو شرایطی فراهم کرده است که مشتریان ایرانی بتوانند بدون داشتن کارت اعتباری خودرو درخواستی شان را رزرو کنند.

  مراحل اجاره ماشین در استانبول:

 • انتخاب ماشین مورد نظر
 • تماس با شرکت
 • انتخاب محل تحویل خودرو در ترکیه
 • ارائه مدارک مورد نیاز از طرف اجاره کنند
 • امضای قرارداد
 • تحویل ماشین در محل انتخابی شما
جهت رزرو و اجاره خودرو در ترکیه
 
و دریافت قیمت ها، تماس بگیرید

کرایه خودرو در استانبول با شرکت سعادت رنت 


سعادت رنت به عنوان شرکت بین المللی رنت خودرو، توانسته خدمات خود را در سطح خاورمیانه گسترش دهد. کشور ترکیه یکی از مهمترین این مناطق است. ما به عنوان یک شرکت رنت خودرو در بازار جهانی، به ارائه خدمات رسانی به هموطنان عزیزمان در زمینه اجاره ماشین در استانبول افتخار می کنیم. قیمت های مقرون به صرفه در کنار خودروهای متنوع و لوکس یکی از دلایل برتری سعادت رنت در بین شرکت های اجاره خودرو است. شرکت با دارا بودن چندین نماینده در استانبول می تواند ماشین های درخواستی شما را در هر نقطه از شهر تحویل دهد. پس خیالتان راحت باشد. ما حتی در فرودگاه استانبول نیز به خدمات رسانی هموطنان عزیزمان اهمیت ویژه ای قائل هستیم. ناوگان گسترده سعادت رنت با توجه به درخواست مشتریان عزیز خود متحرک پذیر بوده و هر لحظه از شبانه روز برای خدمات رسانی به شما عزیزان آماده است.

اجاره داچیا داستر در استانبول

اجاره داچیا داستر 
روزانه 249,000 تومان

رزرو خودرو

اجاره پژو2008 در استانبول

پژو 2008
روزانه 419,000 تومان

رزرو خودرو

اجاره داچیا ساندرو در استانبول

داچیا ساندرو
روزانه249,000 تومان

رزرو خودرو

اجاره فولکس واگن پاسات در استانبول

فولکس واگن پاسات هیگ لاین
روزانه 489,000 تومان

رزرو خودرو

اجاره هیوندای اکسنت در استانبول

 هیوندای اکسنت 
روزانه 289,000 تومان

رزرو خودرو

اجاره رنو مگان در استانبول

رنو مگان 
روزانه 339,000 تومان

رزرو خودرو

 

اگر قصد سفر به ترکیه را دارید و می خواهید با داشتن یک خودرو مناسب طعم دل انگیز گشت و گذار در این کشور را از دست ندهید هم اکنون با تماس با شرکت از خدمات کرایه خودرو در استانبول بهره مند شوید.
 در شهر استانبول لیست زیادی از مناطق گردشگری، رستوران ها و جاذیه های خرید وجود دارد. داشتن یک وسیله نقلیه به این معنی است که شما می توانید به راحتی از گشت و گذار در این شهر لذت ببرید.  پس برنامه ریزی سفر خود را به ما بسپارید تا با اجاره خودرو در استانبول به راحتی به تمام نقاط این شهر دسترسی داشته باشید.

 

شرایط اجاره ماشین در استانبول 

برای اجاره خودرو در استانبول هیچگونه محدودیتی وجود ندارد . مشتریان ما میتوانند با توجه نیاز خود در هنگام  رزرو، هر نوع خودرویی با هر نوع خدمات نظیر اجاره خودرو بدون راننده ، اجاره خودرو با راننده و اجاره ون را انتخاب کنند. برای کرایه خودرو در ترکیه ابتدا مشتری باید شهر مقصد و تاریخ دریافت و عودت خودرو را اعلام کند. سپس خودروهای موجود و هزینه مربوطه توسط کارشناسان شرکت سعادت رنت به آنها اعلام شده و در صورت تمایل رزرو انجام میپذیرد. شرکت با توجه به زمان درج شده در قرارداد، پس از ورود شما خودرو را توسط نماینده خود در استانبول به شما تحویل خواهد داد.
باید به این نکته توجه کنید که حتما در زمان تحویل خودرو از نماینده ما کارت بیمه و کارت ماشین را دریافت کنید. زیرا یکی از مدارک مورد نیاز در زمان رانندگی در این کشور کارت بیمه است.

مدارک مورد نیاز برای اجاره خودرو در استانبول 

برای اجاره ماشین در ترکیه به گواهینامه بین المللی، کپی پاسپورت و عکس بلیط رفت شما نیاز است. برای کرایه خودرو شرکت قراردادی را به نام خودتان در اختیارتان قرار می دهد که یک نسخه از آن نزد خود شرکت نگهداری می شود.  هزینه کل روزهایی را که اجاره کرده اید همراه با 300 یورو دپوزیت برای هر گونه جریمه احتمالی از شما دریافت می گردد.

 • گواهینامه ایرانی و بین المللی معتبر
 • عکس و یا کپی پاسپورت 
 • عکس بلیط رفت به ترکیه
 • دیپوزیت

 نحوه تحویل و بازگرداندن ماشین در استانبول:

تحویل خودرو در ترکیه چگونه است ؟

با بهره مندی از خدمات سعادت رنت می توانید خودرو را در یک شهر تحویل گرفته و در شهر مقصد خود نیز عودت نمائید. شرکت بین المللی سعادت رنت با داشتن نماینده های فعال در شهرها و فرودگاههای ترکیه  این امکان را به بهترین نحو برای مشتریان خود فراهم کرده است. ماشین در محل اقامت شما در شهر استانبول پس از امضای قرارداد تحویلتان داده می شود. برای بازگرداندن خودرو نیز پس از اتمام قرارداد اجاره، ماشین در هتل محل اقامت خود و یا فرودگاه از شما باز پس گرفته می شود. بدیهی است در صورت اینکه محل اقامت شما دور از شهر باشد هزینه ای برای این مسافت از شما دریافت خواهد شد.

 

اجاره خودرو در ترکیه

 

قیمت اجاره ماشین در استانبول 

 

قیمت اجاره خودرو در ترکیه و استانبول با توجه به شرایط متفاوت است. هزینه اجاره با توجه به نوع ماشین و تعداد روزهای درخواستی شما برای اجاره، متفاوت است. خودروهای موجود برای اجاره خودرو در ترکیه همه در قیمت های مقرون به صرفه می باشد. برای کرایه ماشین در استانبول به صورت ماهیانه و یا روزانه شما باید قبل از سفر خود، ماشین مورد نیازتان را رزرو کنید. کارشناسان ما در زمان رزرو خودرو تعداد روزهای شما و پلن سفرتان و تاریخ بلیط رفت شما به ترکیه را جویا خواهند شد تا طبق آن اجاره و تحویل خودرو  را برای شما فراهم کنند.

 

  قیمت اجاره روزانه ماشین در استانبول

هزینه اجاره روزانه ماشین در استانبول با توجه به مدل ماشین مورد نظر و تعداد روز در خواستی متفاوت می باشد. هرچه فاصله زمانی رزرو تا سفر شما بیشتر باشد، خودروها را با نرخ مناسبتری اجاره میکنید. با یک برنامه ریزی ساده از بهترین نرخها برای اجاره ماشین در استانبول حتی در زمانهای شلوغ بهره مند شوید. به طور مثال خودرو اجاره ای خود را برای تعطیلات  نوروز را در پاییز رزرو نمایید.
ارزان ترین قیمت اجاره خودرو در استانبول  برای هر روز اجاره از 35 یورو شروع می شودو اگر تعداد روزهای بیشتری را رزرو نمایید، می توانید روزانه حدود 25 یورو بپردازید. توجه داشته باشید در هنگام بازگرداندن ماشین مقدار سوخت موجود در باک می بایست با مقدار سوخت اولیه برابری کند.

 

هزینه اجاره ماهیانه ماشین در استانبول

با صرفه ترین نوع اجاره خودرو در استانبول، کرایه ماهانه خودرو است که می توانید با رنت خودرو به صورت ماهیانه از تخفیفات ویژه ما بهره مند شوید.

 

کشور ترکیه
 

شرایط رزرو خودرو در ترکیه

برای رزرو اجاره ماشین در استانبول  نیاز به مدارک زیر می باشد : 

 • عکس پاسپورت 
 • عکس گواهینامه 
 • عکس بلیط رفت خود به استانبول 

عکس زیر نمونه ای از پیش فاکتور شرکت برای مشتریان خود می باشد:

نمونه تاییدیه


مشتریان کرایه ماشین در ترکیه بعد از اینکه مدارک مورد نیاز را به شرکت تحویل می دهند، شرکت برای آنها پیش فاکتور رسمی خواهد فرستاد که در آن تمامیه قیمت ها ذکر شده، این برگه تاییدیه ایست به مشتریان عزیزمان برای دریافت خدمات اجاره خودرو.

 

قیمت های ارائه شده در سعادت رنت جزو ارزان ترین نرخ کرایه بین شرکت های اجاره خودرو می باشد

 

انواع اجاره ماشین در استانبول

اجاره خودرو با راننده در استانبول

یکی از خدمات ما در زمینه اجاره خودرو ، اجاره خودرو با راننده در استانبول است. شما درصورت نیاز می توانید خودرو را بصورت ترانسفر با راننده از این شرکت رنت کنید. اما برای استفاده از خدمات کرایه ماشین با راننده در استانبول حتما زمان رزور باید به کارشناسان ما اطلاع دهید. خودرو در زمان مشخص شده همراه با راننده شرکت به شما تحویل داده خواهد شد. راننده ترانسفر شرکت جزو مجرب ترین کارمندان ما بوده که مسلط به زبان ترکی استانبول و زبان انگلیسی است. می توان گفت این ویژگی یکی از  مزیت های سعادت رنت نسبت به دیگر شرکت های رنت خودرو است. 

شماره تماس با سعادت رنت

اجاره خودرو بدون راننده در استانبول
 

شاید شما برای گشت و گذار در استانبول نیاز به اجاره خودرو بدون راننده داشته باشید. در اجاره خودرو بدون راننده اولین سوالی که شرکت از مشتریان خود می پرسد تعداد روزهایی که می خواهید خودرو را در استانبول اجاره کنید. قیمت اجاره خودرو بدون راننده بر اساس شرایط گوناگون متغییر می باشد. البته ما شرایط بسیار آسانی را برای اجاره ماشین برای شما فراهم آورده ایم. یکی دیگر از نکته های مهم در اجاره خودرو بدون راننده محدودیت کیلومتر است. محدودیت کیلومتری برای خودروهای بدون راننده می باشد.

اجاره ماشین در فرودگاه استانبول

سعادت رنت در سال های اخیر با بهره مندی از نماینده های فعال در کشور ترکیه به خصوص شهر استانبول رشد چشم گیری را داشته است. یکی از این مکان ها فرودگاه استانبول است. مشتریان اجاره خودرو در ترکیه می توانند در زمان رزرو خودرو، مکان و زمان تحویل را در فرودگاه ترکیه مشخص کنند. نماینده شرکت با توجه به درخواست شما در زمان تعیین شده خودرو را به شما تحویل خواهد داد.

اجاره روزانه ماشین در استانبول 

اجاره روزانه ماشین در استانبول یکی از گزینه های مهم برای حملونقل مسافران تجاری است. این افراد می توانند به راحتی با اجاره روزانه خودرو به هر کجا می خواهند بروند. اما نکته قابل توجه این است که اجاره ماشین در استانبول به صورت روزانه دارای محدودیت کیلومتری بوده و مشتریان مجاز به رانندگی روزانه با یک حد کیلومتر ثابت می باشند. میتوان گفت این نوع اجاره خودرو در ترکیه تنها برای افرادی توصیه می شود که برای کارهای تجاری خود به ترکیه سفر می کنند. 

اجاره خودرو بلند مدت در استانبول 
 

اجاره خودرو در استانبول به صورت هفتگی و یا ماهانه بیشتر مورد استقبال افرادی است که علاقه مند به گشت و گذار در شهر و یا خارج از شهر استانبول می باشند. رزرو اجاره ماشین به صورت بلند مدت این مزیت را برای شما فراهم می کند به راحتی و با هزینه کمتری نسبت به اجاره روزانه از خدمات ما بهره مند شوید. اجاره خودرو در ترکیه به صورت بلند مدت یک گزینه ای اقصادی برای سفر شما خواهد بود. هزینه اجاره خودرو در استانبول به صورت هفتگی به طبع از اجاره خودرو روزانه برای شما به صرفه تر خواهد بود. ما به شما توصیه می کنیم که اگر برای تفریح به ترکیه سفر می کنید حتما به صورت بلند مدت ماشین مورد نیازتان را رنت کنید. چرا که هزینه شما نصف خواهد شد. 

اطلاعات رانندگی با خودروهای اجاره ای در ترکیه

در زمان رانندگی با خودروهای اجاره ای در ترکیه حتما باید مدارکی نظیر بیمه نامه، کارت ماشین، گواهینامه بین المللی و ... به همراه داشته باشید. به همین دلیل در زمان اجاره خودرو استانبول حتما از معتبر بودن بیمه نامه خودرو اطمینان حاصل کنید و مدارک مربوطه را تحویل بگیرید. خودروهای سعادت رنت با دارا بودن بیمه نامه بدنه و مدارک معتبر، شرکت این اطمینان را برای شما حاصل می کند که با خیال راحت در ترکیه رانندگی کنید. همراه نداشتن مدارک گفته شده باعث توقف خودرو و جریمه های سنگین خواهد شد. در زمان تصادف یا بروز حادثه هرچه زودتر با شرکت اجاره خودرو سعادت رنت تماس بگیرید.

قوانین رانندگی در استانبول 

تابلوهای راهنمای رانندگی در کشور ترکیه در تمام خیابان های آن موجود می باشد. قوانین راهنمایی و رانندگی در استانبول با توجه به شرایط جوی نیز متفاوت است. به همین دلیل شما باید در زمان رانندگی با خودروهای اجاره ای در استانبول باید به این تابلو ها توجه کنید. قوانین رانندگی در استانبول با قوانین در کشور ایران بسیار متفاوت می باشد برای همین ما در زیر به نمونه از آنها اشاره کرده ایم تا زمان رانندگی به مشکلی برنخورید.
 

 • محدودیت سرعت شهری: 50کیلومتر بر ساعت
 • محدودیت سرعت خارج از شهر: 90 کیلومتر بر ساعت
 • میانگین قیمت بنزین در کشور ترکیه : 1.02 یورو/لیتر
 • حداقل سن مجاز اجاره ماشین: 21
 • جهت رانندگی در ترکیه: فرمان ماشین سمت چپ 

* حتما یک نسخه از قرارداد اجاره خودرو استانبول ، گواهینامه بین المللی رانندگی خود و بیمه خودرو را نیز هنگام رانندگی همراه خود داشته باشید .

سوالات متداول درباره اجاره اتومبیل در استانبول

قیمت اجاره اتومبیل در استانبول چقدر است؟

میانگین کمترین قیمت اجاره خودرو روزانه در استانبول 30 یورو است. اما اگر تعداد روزهای خود را افزایش دهید هزینه به 25 یورو کاهش خواهد یافت. هزینه اجاره ماشین در استانبول با توجه به عوامل مختلفی متغییر است که می توان به نوع خودرو و تعداد روزهای کرایه و یا اجاره خودرو با راننده و یا بدون راننده  اشاره کرد.

در  پایان باید به این نکته اشاره کرد که تعداد زیادی شرکت در زمینه رنت ماشین در استانبول در حال فعالیت می باشند که  خدمات متنوعی عرضه می دهند. اما اعتماد یک امری مهم است چرا که شما باید خیالتان از هر نظر راحت باشد. سعادت رنت این اطمینان را به شما می دهد که از ابتدا در کنارتان بوده و به عنوان یک برند بین المللی و با ارائه قرارداد رسمی به تمام نگرانی ها شما پایان می دهد.
*در مطالب بعدی شما را با جزییات بیشتری اجاره خودرو در کیش آشنا خواهیم کرد، پس اگر به دنبال اجاره خودرو در کیش و یا شهرهای دیگر ایران هستید پس حتما ما را در مطالب بعدی نیز دنبال کنید. 

جهت رزرو و اجاره خودرو در ترکیه
 
و دریافت قیمت ها، تماس بگیرید