اجاره خودرو و چگونگی تحویل و عودت ماشین

اجاره خودرو در ایران   تحویل و عودت خودو

اجاره خودرو در ایران

 

تحویل و عودت خودو

اجاره خودرو را می توان در زمره خدماتی قرار داد که با وجود نو پا بودن در ایران، به خوبی توانسته جایگاه خود را در زمینه خدمات رسانی پیدا کرده و شرکت های اجاره خودرو که در ایران فعالیت می کنند، تمام تلاش خود را می کنند تا در این زمینه، به خصوص اجاره ماشین بدون راننده و اجاره خودرو در اختیار بهترین خدمات را به مشتریان خود ارائه دهند. 

 

شعبه رسمی اجاره خودرو

شرکت های اجاره خودرو معمولا یک دفتر به عنوان شعبه رسمی خود دارند که تمامی خدمات مانند اجاره ماشین در اختیار، اجاره ون و یا اجاره اتوبوس را از آن جا انجام می دهند، اما با بالا رفتن تقاضا برای اجاره خودرو در شهر های مختلف ، این شرکت ها نیز به گسترش خدمات خود پرداخته اند. در ادامه این مقاله می خواهیم به این سوالات پاسخ دهیم که اگر از خدمات اجاره خودرو شرکت سعادت رنت استفاده کنیم امکان تحویل خودرو و عودت آن در محل مورد نظر ما امکان پذیر است؟ آیا می توان خودرو را در یک شهر تحویل گرفت و در شهری دیگر تحویل داد؟ با ما همراه باشید.

 

امکان تحویل و عودت خودرو در محل مورد نظر وجود دارد؟

در پاسخ باید بگوییم که بله. شما هنگام استفاده از خدمات اجاره خودرو می توانید ماشین خود را در محل مورد نظر تحویل بگیرید و در مکان مورد نظر خود بازگردانید. زیرا سعادت رنت در تمامی نقاط کشور شعبه دارد. 

 

تحویل و عودت در مکان مورد نظر هزینه اضافی دارد؟

اگر مدارک لازم برای اجاره خودرو را ارائه دهید و خودروی خود را در دفتر مرکزی تهران تحویل بگیرید و یا برگردانید هزینه ای اضافی لازم نیست به شرکت اجاره خودرو پرداخت کنید. اما اگر در مکان هایی غیر از شعبه مرکزی شرکت اجاره خودرو سعادت رنت تصمیم به تحویل و عودت خودرو نمایید، بنا به مسافت، باید هزینه ای مازاد کرایه خودرو پرداخت کنید.

 

در چه مکان هایی امکان تحویل و عودت خودرو وجود دارد؟

شما می توانید در فرودگاه مهرآباد و یا فرودگاه امام، منزل و یا هتل خود در تهران، شهر های شیراز، اصفهان، بندرعباس و دیگر شهر های ایران اقدام به تحویل و عودت خودرو نمایید.

 

مطالب مرتبط:

اجاره خودرو و قرارداد رسمی

اجاره خودرو و نقص فنی ماشین

اجاره خودرو و ودیعه نقدی

دیدگاه شما

نتیجه فرمول: 40 - 14