اجاره خودرو و بروز نقص فنی ماشین و هزینه آن

نقص فنی ماشین در اجاره خودرو اجاره خودرو و خدمات دیگری که در این دسته قرار می گیرند، بهترین گزینه برای متقاضیان خود در...

نقص فنی ماشین در اجاره خودرو

اجاره خودرو و خدمات دیگری که در این دسته قرار می گیرند، بهترین گزینه برای متقاضیان خود در زمینه حمل و نقل هستند. بسیاری از افراد، با این که خودرو ی شخصی دارند، اما برای سفر های بین شهری خود تصمیم می گیرند که از خدمات اجاره خودرو و یا اجاره اتوبوس و ون استفاده کنند و یا برای استقبال از شخصی مهم اقدام به اجاره خودرو در اختیار می کنند، زیرا می خواهند مطمئن باشند که در بین راه مشکلی برای خودرو پیش نمی آید و به عبارتی از سلامت فنی آن مطمئن باشند.

 

سلامت فنی در هنگام اجاره خودرو

شرکت های اجاره خودرو موظف هستند که از سلامت فنی تمامی خودرو های خود مطمئن باشند. هم چنین تمامی خودرو های شرکت اجاره خودرو سعادت رنت دارای معاینه فنی کامل بوده و هم چنین دارای کارت گارانتی برای مشتریان اجاره خودرو نیز می باشند.

 

آیا بروز نقص فنی بعد از اجاره خودرو امکان پذیر است؟

با این که تمامی ماشین های شرکت اجاره خودرو سعادت رنت برای سال های جدید (96-97) بوده و کم کارکرد هستند، اما به هر حال با درصد بسیار کم اما امکان بروز نقص فنی وجود دارد. حال اگر شما از خدمات اجاره خودرو استفاده کردید و این اتفاق برایتان افتاد باید چه کنید؟ با ما همراه باشید تا پاسخ این سوال را بیابید.

 

در صورت بروز نقص فنی چه کنیم؟

اگر بعد از اجاره خودرو، ماشین دچار نقص فنی شد، بهترین کار این است که ابتدا با شرکت اجاره خودرو تماس بگیرید تا شما را راهنمایی کنند و بعد تماس با شرکت اجاره خودرو، بهتر است با امداد خودرو تماس بگیرید. اگر هم از خدمات اجاره ماشین در اختیار استفاده کرده اید که مسئولیت این کار بر عهده راننده است.

هزینه تعمیر نقص فنی خودرو با چه کسی خواهد بود؟

در صورتی که برای خودرو مشکلی پیس بیاید، کلیه هزینه های تعمیر نقص فنی خودرو، بر عهده ی شرکت اجاره خودرو خواهد بودف حتی در صورت نیاز ماشین خراب شده تعویض می گردد.

مدت زمان تعمیر نقص فنی خودرو

اگر تعمیر نقص فنی بعد از اجاره خودرو بیش تر از 5 ساعت طول بکشد، شرکت اجاره خودرو سعادت رنت، ماشین کرایه ای شما را به صورت رایگان با یک خودروی دیگر تعویض می کنند تا بتوانید از زمان باقی مانده ی خود نهایت استفاده را بکنید.

 

مطالب مرتبط:

اجاره خودرو و ودیعه نقدی

حداقل مدت زمان اجاره خودرو چقدر است؟

اجاره خودرو و شرایط بیمه

دیدگاه شما

نتیجه فرمول: 42 + 11