حداقل مدت زمان اجاره خودرو، چقدر است؟

اجاره خودرو   حداقل مدت زمان اجاره خودرو اجاره خودرو از جمله خدماتی است که به دلیل نو ظهور بودن در ایران، بسیاری ب...

اجاره خودرو

 

حداقل مدت زمان اجاره خودرو

اجاره خودرو از جمله خدماتی است که به دلیل نو ظهور بودن در ایران، بسیاری با این دسته از خدمات آشنایی کامل نداشته و هنگامی که برای موقعیت های متفاوت می خواهند از خدمات اجاره خودرو و زیر مجموعه های آن استفاده کنند، ممکن است برایشان سوالاتی پیش بیاید. یکی از این سوالات این است که حداقل مدت زمان اجاره خودرو چقدر است؟  اگر هنگام اجاره خودرو این سوال نیز برای شما هم پیش آمده است با ما همراه باشید تا پاسخ خود را دریافت کنید و بدانید حداقل چند روز و یا حتی چند ساعت می توانید از اجاره خودرو استفاده کنید.

 

حداقل زمان اجاره خودرو

اگر بخواهیم حداقل زمان اجاره خودرو را محاسبه کنیم باید آن را در دو دسته بررسی کنیم. اجاره ماشین بدون راننده و اجاره خودرو در اختیار. حال در ادامه می بینیم که حداقل زمان اجاره خودرو در این دو دسته خدمات چگونه است؟

 

حداقل زمان اجاره ماشین بدون راننده

اگر قصد دارید از خدمات اجاره خودرو استفاده کنید و می خواهید ماشین بدون راننده کرایه کنید، لازم به ذکر است که در تمامی شرکت های معتبر اجاره خودرو، حداقل زمان اجاره ماشین برای ماشین های بدون راننده سه روز است و شما می توانید برای مدت زمان سه روز و بیشتر از خدمات اجاره خودرو بدون راننده استفاده کنید.

 

قیمت اجاره خودرو بدون راننده

هم چنین قیمت های اجاره خودرو بدون راننده هم از 3 روز شروع می شود و در بازه های زمانی 3 تا 6 روز، 7 تا 20 روز و 21 تا 30 روز به مشتریان اجاره خودرو قیمت روزانه ارائه می دهند و در صورتی که خودرو توسط شخص دیگری رزرو نشده باشد، شرکت اجاره خودرو می تواند زمان اجاره ماشین را برای شما تمدید کند.

 

حداقل زمان اجاره خودرو در اختیار

حداقل زمان اجاره ماشین در اختیار 10 ساعت می باشد . هنگامی که شما از خدمات اجاره خودرو با راننده استفاده می کنید، اگر ماشین بیشتر از 10 ساعت در اختیارتان باشد، هر ساعت اضافی به اندازه 10% کرایه روزانه محاسبه می شود.

 

قوانین اجاره اتوبوس

این قانون برای اجاره ون هم صادق است اما برای اجاره اتوبوس حداقل زمان اجاره خودرو کمی متفاوت است که برای آگاهی از آن و دیگر سوالات بهتر است با شرکت اجاره خودرو مورد نظر خود تماس بگیرید.

 

 

 

مطالب مرتبط:

اجاره خودرو و شرایط بیمه

رزرو آنلاین برای اجاره خودرو

 

 

دیدگاه شما