اجاره ماشین در فرودگاه مهرآباد | تاکسی و ترانسفر فرودگاهی

اجاره خودرو در فرودگاه مهر آباد

اجاره خودرو در فرودگاه مهرآباد باقیمتی استثنایی و خودروهای باکیفیت ایرانی و خارجی تنها در سعادت رنت. اجاره خودرو اقتصادی در فرودگاه مهرآباد تهران بخشی از خدمات سعادت رنت می‌باشد که باقیمت بسیار مناسب و شرایط عالی، خودروهایی باکیفیتی را ارائه می‌دهد. خدمات اجاره در فرودگاه نه‌تنها اینکه در فرودگاه مهرآباد و امام خمینی ارائه می‌شود بلکه در تمام فرودگاه‌های ایران نیز برای مسافران عزیز در نظر گرفته‌شده است.

برای رزرو اجاره خودرو در فرودگاه از طریق واتساپ با ما در ارتباط باشید
واتساپ


چگونه در فرودگاه مهر آباد ماشین اجاره کنیم ؟ 

به دلیل اینکه در فرودگاه مهرآباد شرکت رنت خودرو وجود ندارد بیشتر مسافرین سعی می‌کنند که قبل از پرواز، خودرو موردنیاز خود را از شرکت‌های اجاره خودرو در تهران کرایه کنند. برای اجاره خودرو فرودگاه مهرآباد دو روش وجود دارد 
   کرایه حضوری خودرو در شرکت 
-    رزرو خودرو با تماس تلفنی و یا از طریق واتساپ

نمی‌توانید برای اجاره خودرو در فرودگاه به شرکت اجاره اتومبیل بیایید و نیاز به خودرودارید؟ سرویس رزرو رایگان سعادت رنت برای خدمت‌رسانی به شما عزیزان آماده است. به‌سادگی با نزدیک‌ترین شعبه ما تماس بگیرید و خودرو مدنظر خود را اعلام کرده و به‌صورت رایگان رزرو کرده و در تاریخ مشخص‌شده در فرودگاه تحویل بگیرید. رزرو آنلاین و تلفنی خودرو به این صورت است که  می‌توانید اتومبیل اجاره‌ای خود را به‌راحتی در خانه و یا در سفر خود رزرو کنید و بعد از فرود هواپیما آن را در فرودگاه دریافت کنید. شرکت سعادت رنت با رزرو آنلاین راهی آسان را برای کرایه کنندگان خودرو قرار داده است.

خدمات اجاره خودرو در فرودگاه مهرآباد

سعادت رنت یکی از مهم‌ترین شرکت‌های اجاره ماشین در تهران و اجاره خودرو در فرودگاه تهران می‌باشد که خدمات گستره‌ای در راستای اجاره ماشین در فرودگاه مهرآباد به مسافرین ارائه می‌دهد. خدمات ارائه‌شده درزمینهٔ اجاره خودرو در فرودگاه در طیف وسیعی نظیر

 • اجاره خودرو بدون راننده در فرودگاه مهرآباد
 • اجاره خودرو با راننده در فرودگاه مهرآباد
 • ترانسفر فرودگاه مهرآباد
 • اجاره ون در فرودگاه
 • خدمات cip  فرودگاه مهرآباد
 • تاکسی فرودگاه

 

اجاره خودرو بدون راننده در فرودگاه مهر آباد 

اجاره کیا سراتو در فرودگاه

کیا سراتو
 
3 تا 6 روز : 490,000 تومان (روزانه)

رزرو خودرو

اجاره 206 در فرودگاه

پژو 206
 
3 تا 6 روز : 210,000 تومان (روزانه)

رزرو خودرو

اجاره سمند برای فرودگاه مهرآباد

سمند LX
 
3 تا 6 روز : 180,000 تومان (روزانه)

رزرو خودرو

 

لیست قیمت اجاره خودرو بدون راننده


اجاره خودرو بدون راننده در فرودگاه مهرآباد با توجه به درخواست مشتری به‌صورت آنلاین قابل انجام و ارائه خواهد بود. تماس بگیرید و خودرو را در هنگام فرود هواپیما و بدون معطلی از ما تحویل بگیرید. اجاره خودرو بدون راننده نیاز به مدارکی برای ضمانت دارد که شامل اسناد شناسایی، گواهینامه رانندگی، چک و ودیعه می‌باشد. برای اطلاع دقیق از مدارک  اجاره خودرو به صفحه مدارک مراجعه کنید. شرایط اجاره خودرو بدون راننده بسیار آسان بوده و پرداخت کل مبلغ کرایه در زمان تحویل خودرو از طریق پرداخت نقدی و یا کارت‌های اعتباری می‌باشد.

⇓برای مشاهده مدارک اجاره خودرو در فرودگاه کلیک کنید⇓

مدارک اجاره خودرو

اجاره خودرو بدون راننده شامل خودروهایی نظیر سمند، پژو، رنو ال 90، کیا سراتو و... می‌باشد. این خودروها برای هر تعداد روزی که شما بخواهید در اختیارتان قرار می‌گیرد. راننده ما در هنگام فرود هواپیمای شما، در سالن خروج منتظرتان خواهد بود. امضای قرارداد و پرداخت هزینه و دریافت مدرک در زمان تحویل خودرو انجام خواهد شد. اگر می‌خواهید خیالتان از بابت خودرو راحت باشد باید چند روز قبل پرواز خود ماشینی که موردنیازتان است را برای تاریخ و تعداد روزهای مشخص‌شده رزرو کنیدبرای بازگرداندن خودرو در صورت درخواست می‌توانید ماشین کرایه را در فرودگاه خارج از ساعات کار بازگردانید.


اجاره خودرو بدون مدرک در فرودگاه مهر آباد (اجاره خودرو با راننده )

اجاره ولوو در فرودگاه

کیا سراتو
 
قیمت ساعتی درون شهری :  200,000 تومان

رزرو خودرو

اجاره تویوتا پرادو

تویوتا پرادو
 

قیمت ساعتی درون شهری :  70,000 تومان

رزرو خودرو

اجاره هیوندای سوناتا YF

هیوندا سوناتا YF
 
قیمت ساعتی درون شهری :  55,000 تومان

رزرو خودرو

 

لیست قیمت اجاره خودرو با راننده


اگر برای مدارک اجاره خودرو با مشکل روبه‌رو شده‌اید نگران نباشید. با اجاره خودرو با راننده این مشکل قابل‌حل است. در اجاره خودرو با راننده نیازی به هیچ مدرکی نداشته و خود راننده ضمانتی است برای شرکت. درواقع در اجاره ماشین بدون راننده تمام هزینه‌ها نظیر خسارت تصادف، سرقت خودرو و افت خودرو بر عهده خود راننده شرکت بوده و هیچ هزینه‌ای از شما دریافت نخواهد شد. خودرو همراه با راننده در فرودگاه منتظر شما خواهد بود تا شمارا هرکجا که بخواهید جابه‌جا کند.

تاکسی فرودگاه مهرآباد 

نرخ کرایه تاکسی فرودگاه مهر آباد

مدل تاکسی نرخ کرایه (ریال)
انواع سواری 1,000,000
ون 1,100,000

خیالتان آسوده تاکسی‌های فرودگاهی سعادت رنت نیز آماده خدمت‌رسانی به شما عزیزان و یا مهمانان شما می‌باشد. تاکسی‌های فرودگاه مهر آباد در مدل‌های مختلف و باکیفیت فنی عالی برای حمل مسافران از فرودگاه مهرآباد   تا محل سکونت و یا محل کار و بلعکس از محل کار و یا سکونت شما آماده خدمت‌رسانی می‌باشد. شما دیگر نیازی نیست برای رزرو تاکسی فرودگاه مهرآباد به شرکت‌های رنت خودرو مراجعه کنید. بلکه با یک تماس و یا به‌صورت آنلاین از طریق واتساپ می‌توانید درخواست خود را اعلام کرده و در زمان درخواستی ماشین در اختیارتان باشد

قیمت اجاره ماشین در فرودگاه مهر آباد 


قیمت‌های درج‌شده برای اجاره خودرو در فرودگاه مهرآباد شامل کرایه خودرو و بیمه کامل خودرو نیز می‌باشد. درواقع شما زمان کرایه نیازی به پرداخت هزینه اضافی نیستید. قیمت‌های درج‌شده در سایت برای اجاره خودرو بدون راننده و باراننده و ترانسفر فرودگاهی می‌باشد. البته برای دریافت دقیق‌تر قیمت‌ها باید با شماره‌های شرکت تماس حاصل فرمایید. نرخ کرایه با توجه به خودرو و مسافت و تعداد روز اجاره محاسبه می‌شود.

تحویل خودرو در فرودگاه 

تحویل خودرو در فرودگاه در کمتر از یک ساعت بوده که می‌توانید دریکی از سالن‌های خروجی فرودگاه به خواسته خود تحویل بگیرید. شرکت انتخاب گسترده‌ای را از  خودروهای روز  تا ون‌های  کرایه‌ای را در اختیار مشتریان خود قرار داده است. به ناوگان اجاره اتومبیل ما در فرودگاه نگاهی بیندازید و ماشین کرایه‌ای مناسبی را از سعادت رنت انتخاب کنید.

چرا اجاره ماشین فرودگاه مهرآباد از شرکت سعادت رنت؟

 • لغو رزرو رایگان تا 24 ساعت قبل از تحویل خودرو  
 • انتخاب تجهیزات از قبیل صندلی کودک و wi-fi
 • هزینه‌های شفاف 
 • تحویل خودرو در هر نقطه از فرودگاه با توجه به درخواست مشتری
 • امکان ارائه خودرو جایگزین در صورت بروز خرابی
 • در سعادت رنت  شما بهترین خدمات مشتری را باقیمت‌های عالی دریافت می‌کنید.
 • انتخاب خودروهای اجاره‌ای برای اجاره کوتاه‌مدت یا بلندمدت
 • لغو رایگان رزرو 

نکته:  برای اجاره خودرو در فرودگاه مهرآباد باید چند روز قبل از سفر خود خودرو را رزرو کرده و ماشین رزرو شده را در زمان مشخص‌شده در فرودگاه تحویل بگیرد.

ترانسفر فرودگاه مهرآباد

ترانسفر فرودگاهی به معنای جابه‌جایی مسافر از فرودگاه به محل اقامت یا هتل با وسیله نقلیه است. ترانسفر خدماتی است که برای رفع دغدغه مسیریابی مسافر، سردرگمی و پیشگیری از اتلاف زمان عرضه می‌شود. ترانسفر فرودگاهی از فرودگاه به هتل و از هتل به فرودگاه به مسافران و گردشگران خدمات می‌دهد.  

اجاره ون فرودگاهی 

اجاره ون هیوندای H350

ون هیوندای H350 
 
قیمت ساعتی درون شهری : 60,000 تومان

رزرو خودرو

اجاره ون تویوتا هایس در فرودگاه

ون تویوتا هایس
 
قیمت ساعتی درون شهری : 50,000 تومان

رزرو خودرو

اجاره ون دلیکا برای فرودگاه

ون دلیکا
 
قیمت ساعتی درون شهری : 40,000 تومان

رزرو خودرو

 

لیست قیمت اجاره ون


چگونه ما را پیدا کنید؟

سعادت رنت را در گوگل جست‌وجو کنید و در بخش خودروها آنچه موردنیازتان است را انتخاب کرده و با شماره‌های تماس مشخص‌شده مربوط به هر صفحه تماس برقرار کنید