اجاره خودرو سعادت رنت
برگشت در محل تحویل

BMW 630

عکس خودرو

اجاره ماشین عروس بی ام و 630

اجاره ماشین عروس bmw 630 جزو خودروهای کروک این مجموعه است. شما می توانید 24 ساعت قبل از مراسم این خودرو را رزرو کنید. اگر می خواهید یک شبه به یاد ماندنی را برای خود رقم بزنید حتما  به سراغ اجاره ماشین عروس bmw 630  بروید. سعادت رنت تضمین کمترین قیمت را به شما می دهد و شما می توانید قیمت اجاره بی ام و 630 را به  روز  در وب سایت مشاهده نمایید. شما می توانید علاوه بر اجاره خودرو از خدمات گل آرایی مجموعه سعادت رنت بهره مند شوید. برای اطلاع از شرایط و قیمت های گل آرایی با کارشناسان ما در تماس باشید.

اجاره ماشین عروس BMW 630 مدل سال 2015

خودروی موجود مدل سال 2015 است که در بالاترین کیفیت فنی قراردارد.اجاره ماشین عروس  بی ام و 630 به صورت بدون راننده و با راننده در اختیار مشتریان قرار می گیرد. خودروهای باراننده نیاز به ارائه مدرک نداشته اما اجاره خودرو بدون راننده نیاز به ارائه مدرک دارد که در زیر به آن اشاره شده است.

مدارک لازم برای اجاره ماشین عروس بی ام دبلیو 630  بدون راننده 

1- چک یا سفته به ارزش یک سوم مبلغ خودرو برای ضمانت، که هنگام عودت خودرو به مشتریان عزیز عودت داده می شود.
2- اجاره ماشین عروس از ساعت 9 صبح الی 12  شب (15 ساعت در روز) می باشد.
3- نرخ هرساعت مازاد ارائه شده در اجاره ماشین عروس متغیر می باشد.
4- درصورت خارج شدن از محدوده شهری تهران با توجه به مدل ماشین انتخاب شده، مبلغی به عنوان خروجی از تهران محاسبه می گردد.
5- نماینده مجموعه تا پایان مراسم در یک خودروی دیگر همراه کرایه کننده اتومبیل خواهد بود و ناظر می باشد.

شرایط اجاره ماشین عروس BMW 630

نرخ اجاره ماشین عروس bmw 630  برای 15 ساعت از ساعت 9 صبح تا 12 شب در طول روز میباشد ؛ که به ازای هر ساعت مازاد قبل از ساعت 9 صبح و بعد از ساعت 12شب ، 100 الی 300 هزار تومان هرساعت محاسبه خواهد شد.

اجاره ماشین عروس بی ام و 630 به صورت بدون راننده و با راننده موجود است. برای کرایه ماشین عروس بدون راننده بی ام و 630، بابت ضمانت یک فقره چک به ارزش خودرو دریافت می گردد. نماینده مجموعه پس از تحویل خودرو bmw 630 تا پایان مراسم در خودرو دیگری همراه شما خواهد بود و پس از پایان  مراسم همزمان با تحویل خودرو، چک ضمانت را به شما باز خواهد گرداند.

 

این خودرو از قدرت فنی بالایی برخوردار است. آسایش و راحتی سرنشینان، قدرت موتور و قطعات باکیفیت از جمله مواردی هستند که خودروی بی ام و 630 را جزو بهترین ها قرار داده است. به همین دلیل افرادی که کیفیت و راحتی برایشان مهم است  اجاره خودرو بی ام و 630 برای شب عروسی خود انتخاب می کنند. زیبایی ظاهری یکی دیگر مواردی است که انتخاب را برای عروس و دامادها آسان کرده است. این خودرو کروک در رنگ سفید و مشکی موجود می باشد.