اجاره ماشین برای بهترین مقاصد در سفر های نوروزی

اجاره ماشین برای سفر 

اجاره ماشین برای تعطیلات نوروزی بسیار پرطرفدار می باشد. تعطیلات نوروزی همواره بهترین زمان برای مسافرت های خانوادگی و دوستانه است. در این زمان شرکت های اجاره ماشین هم سعی می کنند تا به مشتریان خود بهترین خدمات را در زمینه اجاره ماشین، اجاره ماشین در اختیار برای آن دسته از مشتریانی که می خواهند به اجاره ماشین با راننده، به سفر در ایران بپردازند، اجاره ون برای آن دسته از خانواده هایی همیشه به صورت دسته جمعی سفر می کنند و اجاره اتوبوس برای برگزاری تور های نوروزی ارائه دهند.

 

صرفه جویی در هزینه با اجاره ماشین

شما با اجاره ماشین برای سفر های نوروزی خود می توانید با خیال راحت و هزینه ای مناسب به گردش و سفر در ایران بپردازید. البته یکی از مسائلی که حتی اجاره ماشین هم برای آن راه حل حساب نمی شود، شلوغی شهر های توریستی و بزرگ ایران از جمله اصفهان، شیراز و مشهد است. شما حتی با اجاره خودرو در اختیار هم شاید از رانندگی در این شلوغی ها در امان بمانید اما باز هم ممکن است با وجود جمعیت زیاد مسافران نتوانید از سفر خود لذت ببرید. به همین دلیل همانطور که حدس می زدید ما در این مقاله از بین مقالات وبلاگ اجاره ماشین، می خواهیم بهترین مقاصد سفر نوروزی که کمتر از شهر های معروف ایران شلوغ می شوند و می تواند با خیالی راحت از آن ها بازدید کنید و لذت ببرید را به شما معرفی کنیم تا با اجاره ماشین به این شهر ها سفر کنید. پس با ما همراه باشید.

 

بهترین مقاصد خلوت در ایران برای سفر های نوروزی

خوزستان

شاید باورتان نشود اما این خورستان است که در اصل مهد تمدن و فرهنگ ایران است و قدیمی ترین و با شکوه ترین آثار تاریخی ایران در این شهر قرار دارند که می توانید با اجاره ماشین به این شهر زیبا با مردمانی خونگرم سفر کرده و در هوای مطبوع بهاری از آن جا دیدن کنید.

 

جزایر خلیج فارس

شاید هفته های اول فروردین آخرین فرصت شما برای اجاره ماشین و سفر به جزیره های دیدنی و بکر خلیج فارس باشد. زیرا با وارد شدن به اردیبهشت و گرم شدن هوا نمی توان گردش در این جزایر کمی آزار دهنده خواهد شد و ممکن است مشکلاتی از جمله گرما زدگی و افتاب سوختگی برایتان پیش بیاید. پس نوروز را غنیمت شمارید و با اجاره ماشین به این جزایر ناب سفر کنید. قبلا در مقاله هایی در وبلاگ اجاره ماشین، درباره سفر به این جزایر نوشته ایم که می توانید آن ها را مطالعه کنید: سفر به جزایر ایران

 

لرستان

یکی از زیبا ترین شهر های ایران است که پر از جاذبه های طبیعی و تاریخی است که در سفر نوروز خاطرات شیرینی را برای شما می سازد و همچنین مثصد بسیار زیبا و مناسب برای سفرهای خانوادگی می باشد. 

 

کاشان

کاشان از جمله شهر های تاریخی ایران است که با وجود معروفیت زیاد در بین شهر های ایران که مقصد بسیاری از مشتریان خدمات اجاره ماشین برای سفر نیز هست، در ایام نوروز آن طور شلوغ نمی شود و می توانید سفر بی نظیری را در آن جا تجربه کنید.

 

مطالب مرتبط:

اجاره خودرو و تحویل آن در فرودگاه

اجاره خودرو و تحویل و عودت ماشین

اجاره خودرو و نقص فنی ماشین