فرمون، راحت ترین روش گرفتن خلافی خودرو

فرمون، راحت ترین روش گرفتن خلافی خودرو

استعلام خلافی خودرو با اپلیکیشن فرمون 


با اپلیکیشن فرمون می توانید بدون مراجعه به مراکز پلیس +10 به راحتی خلافی خودرو خودتان را استعلام و پرداخت کنید. این نرم افزار کارآمد علاوه بر خلافی استعلام نمره منفی گواهینامه تمام هشدارهای طرح ترافیک و طرح زوج و فرد و از همه مهمتر ارزش گذاری خودرو را نیز دارد. برای استعلام خلافی راههای مختلفی نظیر مراجعه به پلیس +10، سایت راهور 120، اپلیکیشن و بات‌های تلگرامی وجود دارد اما برنامه فرمون ویژگی‌هایی دارد که آن را از سایر روش‌ها دیگر برتر و متمایز کرده است. خیلی از افراد به دلیل بی اطلاعی از این نرم افزار برای استعمال و پرداخت خلافی خود به مراکز پلیس مراجعه می کنند و علاوه بر زمانی که هدر می دهند باید برای این خدمات نیز هزینه پرداخت کنند.
یا بعضی از افراد پرداخت خود را با شناسه قبض و طبق دستگاه های خود پرداز انجام می دهند که این کار به دلیل نیاز به شناسه قبض و شناسه پرداخت داستانی خاص خود را دارد. غافل از اینکه با برنامه اپلیکیشن فرمون می‌توان به راحتی لیست جریمه‌ها را دید و از بین جریمه‌ها موارد دلخواه را برای پرداخت انتخاب کرد. در این برنامه برای پرداخت خلافی خود کافی است که کد هشت رقمی کارت ماشین خود را وارد کرده تا لیست جرایم با اطلاعات کامل از زمان، مکان و مورد تخلف و کد تخلف را برای شما به نمایش بگذارد. این روزها تمام کسانی که از خودرو شخصی خود استفاده می کنند همیشه درگیر خلافی جریمه راهنمایی و رانندگی خود هستند. این مورد به خصوص برای کسانی که ساکن کلان شهرهایی مانند تهران هستند دو چندان است زیرا مواردی نظیر طرح زوج و فرد و طرح ترافیک نیز یکی از دلایل بالا بودن جریمه و خلافی خودرو این افراد می باشد.
برای خیلی از شما ممکن است که چند مورد تخلف مشابه در فهرست جرایم خود دارند مثلا هربار که از اتوبان نیایش عبور می‌کنید، بدون توجه به دوربین های کنترل به سرعت گاز داده و هر بار هنگام عبور از نمایش جریمه می شوند.

خلافی خودرو لیستی از همه‌ی جریمه‌های پرداخت نشده‌‌ی خودرو می‌باشد. مجموعه‌ای از خلاف‌هایِ رانندگانی که توسط پلیس توقیف و جریمه می‌شوند، و این جریمه‌ها داخل پرونده‌ی آن خودرویی که راننده با آن جریمه شده‌است، ثبت می‌گردد. به اصطلاح به لیستِ جرائمِ این پرونده، خلافی ماشین گویند، که با مراجعه به پلیس+10 می‌توان خلافی خودرو را بدست آورد. حتما می دانید که برای پرداخت جریمه خود  60 روز فرصت دارید و بعد از گذشت این مدت اگر جریمه خود را پرداخت نکنید خلافی شما دو برابر خواهد شد. به احتمال زیاد این را نیز می دانید که خودروهای با خلافی بالای 1 میلیون تومان توقیف می‌شوند پس تا دیر نشده خلافی خودرو خود را با استفاده از برنامه فرمون استعلام و پرداخت کنید و جریمه‌های بالای 1 میلیون خود را به کمتر از 1 میلیون تومان برسانید تا خودرو شما توقیف نشود.

ویژگی های برنامه فرمون 

برنامه استعمال خلافی
برنامه فرمون علاوه بر مواردی نظیر : استعلام خلافی خودرو و استعلام نمره‌ی منفی گواهینامه و استعلام تصادفات، 11 ابزار کاربردی دیگر هم دارد:

قیمت‌گذاری خودرو: نمایش قیمت روز خودرو (صفر، کارکرده، تصادفی و...)
پلاک‌یاب: نمایش شهر و استان محل پلاک خودرو
مشاهده‌ی پرتخلف‌ترین فرد: از بین افرادی که پروفایل کاربری ساخته‌اند
جدول تخلفات رانندگی: جدول تخلفات رانندگی همراه‌با کد تخلف و نوع تخلف
مشاهده‌ی بیشترین مکان تخلفات: نام مکان به‌علاوه تعداد تخلفات در ماه
استعلام بیمه‌ی شخص ثالث: نمایش اعتبار بیمه‌نامه‌ی شخص ثالث
سرعت‌سنج: همراه‌با هشدار عبور از سرعت مجاز
دوربین کنترل ترافیک: هشدار محدوده‌ی طرح زوج و فرد و طرح ترافیک
جدول نمره‌ی منفی: جدول نمرات منفی گواهینامه و تخلفات مرتبط‌با هر نمره‌ی منفی
ایجاد پروفایل کاربری: ذخیره‌ی سوابق خلافی و پرداخت‌ها
مشاهده‌ی پرتکرارترین موارد خلافی: نوع خلافی پرتکرار به‌همراه تعداد آن در ماه

یکی دیگر از مزایای این برنامه نمایش شهر و استان محل پلاک خودرو می باشد. حتما تاکنون تلاش‌ کرده‌اید که بفهمید شماره پلاک یک خودرو به کجا تعلق دارد. با وارد کردن دو رقم اول سمت راست هر پلاک (ایران …) فهرستی نمایش داده می‌شود که در آن حروف متعلق به هر شهر را نمایش می‌دهد.

هرآنچه که باید درباره اپلیکیشن فرمون بدانید


هر چند استفاده از این برنامه ساده به نظر می رسد اما نصب این اپلیکیشن برای مواردی که در بالا از آن نام برده شد برای صاحبان وسایل نقلیه بسیار ضروری است. استفاده از رنگ های زنده و هماهنگ، آیکن های یکدست و زیبا، فونت مناسب و همچنین چیدمان مرتب اجزای صفحه، باعث شده تا محیط کاربرپسندی را در فرمون ببینیم. این در حالی است که جابجایی بین بخش های مختلف برنامه فوق نیز با سرعت بالا و بدون پیچیدگی انجام میگیرد و استفاده از امکانات وجود در آن، راحت میباشد. اما ما پیشنهاد می کنیم که نصب اپلیکیشن فرمون با امکانات مفیدی که کار شما را آسان خواهد کرد را نصب کرده و با دانلود رایگان این برنامه اندرویدی به بیش از 300 هزار کاربر آن بپیوندید.


هر تخلف رانندگی چقدر جریمه و نمره منفی دارد؟


حتما برای شما پیش آمده است که هنگام تخلف رانندگی بخواهید بدانید که مقدار جریمه این تخلف چه میزان است. شما کافی است که با مراجعه به برنامه فرمون  به جدول تخلفات رانندگی مراجعه کنید  و شرح کامل آن را مشاهده کنید.علاوه بر این، جدول نمره منفی گواهینامه بر حسب تخلفات رانندگی مختلف نیز در منوی کناری برنامه به چشم میخورد.

 

قابلیت ها و نقاط قوت برنامه

اپلیکیشن فرمون

• رابط کاربری زیبا و روان
• عملکرد صحیح و بدون خطا در همه بخش ها
• امکانات جانبی مفید
• مجموعه ابزارهای کاربردی برای صاحبان وسایل نقلیه
 

اپلیکیشن اجاره خودرو یکی دیگر از برنامه های مهمی است که به زودی می توانید در این سایت از آن استفاده کنید. این برنامه یکی از بروز ترین نرم افزارهای موجود برای دریافت خودرو اجاره ای می باشد. فقط کافی است زمان و مکان و خودرو مورد نیاز خود را در این اپلیکیشن جست و جو کنید و خودرو خود را رزرو کنید.اجاره ماشیندر سال های اخیر به دلیل افزایش قیمت خودرو روند روبه رشدی را داشته و علاقه مندان زیادی را به خود جلب کرده است.

برای اطلاع بیشتر درباره اجاره ون با کارشناسان ما در تماس باشید.

مطالب بیشتر :

6 اپلیکیشن ضروری برای کسانی که به ایران سفر می کنند

نکات مهم برای اجاره ماشین در تهران و سایر شهرستان ها