رنت خودرو در دبی از رویا تا واقعیت

رنت خودرو در دبی

رنت خودرو در دبی 

رویای سواری با انواع ماشین‌های لوکس و به روز دنیا را با رنت خودرو در دبی به واقیعت می توانید برسانید. کافیست از طریق شرکت سعادت رنت اقدام به اجاره انواع خودرو کنید. در ادامه به شرایط و نحوه اجاره خودرو در دبی می‌پردازیم.
دبی یکی از شهرهای بزرگ و مدرن دنیا در کشور امارات است که با توجه به تغییر و تحولات بالایی که طی چندین سال اخیر داشته توانسته به عروس خلیج فارس تبدیل شود. شما می توانید انواع خودروی لاکچری و خاص دنیا را در خیابان‌های این شهر به وفور مشاهده کنید. با توجه به موارد گفته شده این شهر از استقبال بالای گردشگران در طول سال رو به رو می باشد. با توجه به بالا بودن قیمت‌های تاکسی، معمولا افراد به دنبال رنت خودرو در دبی هستند. شما با کرایه خودرو به راحتی می توانید در مکان های گردشگری و زیبای این شهر رفته و لذت سواری خودروهای بروز دنیا را در خیابان های استاندارد دبی تجربه کنید.
شما برای کرایه ماشین در دبی می توانید از طریق دو روش زیر اقدام کنید: 

 1. اجاره خودرو با راننده در دبی
 2. اجاره خودرو بدون راننده در دبی

در زیر شرایط اجاره خودرو در دبی از شرکت سعادت رنت را به صورت کامل و جامع توضیح خواهیم داد. 

اجاره خودرو در دبی با راننده 

در اجاره خودرو با راننده در دبی شما به راحتی می توانید بدون نگرانی با داشتن راننده‌‌ای در اختیار از مکان‌های زیبا و جذاب شهر لذت ببرید. 
راننده‌ای که در اختیار شما قرار می‌گیرد دارای ویژگی‌های زیر می‌باشد: 

 1. آشنا به زبان‌های انگلیسی و عربی
 2. مجرب، مسئولیت پذیر و مودب 
 3. آشنا به اصول تشریفات 
 4. آشنا به تمامی خیابان‌ها و بزرگراه‌های این شهر 
 5. آشنا به قوانین و مقررات راهنمایی و رانندگی دبی

مدارک و شرایط اجاره خودرو در دبی با راننده

در روش رنت خودرو در دبی با راننده شما از طریق واتساپ می‌توانید با همکاران مجموعه ارتباط گرفته و بدون نیازی به ارائه مدارکی، خودرو را رزرو نمایید.  توجه به موارد زیر الزامی می‌باشد. 

 • انتخاب خودروی مورد نظر
 • مشخص نمودن تاریخ، ساعت و مکان تحویل و عودت 
 • اطلاعات مسافران 
 • مشخص نمودن مسیرهایی که قصد رفتن را دارید 

 حداقل مدت زمان اجاره خودرو با راننده در دبی 10 ساعت است هزینه‌هایی که در سایت شرکت سعادت رنت تعیین شده تماما بر اساس این زمان می‌باشد. در صورتی که به زمان کمتری برای کرایه ماشین با راننده دارید، می بایست هزینه 10 ساعت را پرداخت کنید. همچنین اگر احتیاج به زمان بیشتری برای رنت اتومبیل با راننده دارید می‌توانید با همکاران پشتیبان مجموعه هماهنگ کنید و با پرداخت هزینه مضاعف خودرو را با راننده در اختیار داشته باشید. 

در چه موقعیت‌هایی می‌توانید از خدمات رنت ماشین با راننده در دبی استفاده کنید؟ 

شما در هر شرایطی می‌توانید از این خدمات استفاده کنید ولی مهمترین موارد در زیر آورده شده است: 

 • زمانی که گواهی نامه ندارید.
 • زمانی که گواهی نامه بین المللی ندارید. 
 • آشنایی با خیابان ها و قوانین راهنمایی و رانندگی دبی را ندارید.
 • برای ترانسفر مهمان به هتل نیاز به خودروی لوکس دارید. 
 • خسته هستید و در نظر دارید از مسیر لذت ببرید. 

اجاره خودرو در دبی بدون راننده 

اجاره خودرو در دبی بدون راننده یکی از تجربه‌های لذت بخش می باشد. زیرا شما ماشین مورد علاقه خود را به راحتی کرایه کرده و به مکان های مورد نظر خود می توانید بروید.  و از رانندگی با خودروی مورد علاقه خود لذت ببرید. برای اجاره مراحل زیر را طی نمایید. 

شرایط و مدارک رنت ماشین بدون راننده در دبی

برای اجاره در این روش کافیست وارد سایت سعادت رنت شوید و با انتخاب خودرو از طریق رزرو آنلاین اقدام به کرایه ماشین نمایید. 

 1. مشخص نمودن تاریخ، ساعت، مکان تحویل و عودت خودرو 
 2. انتخاب بیمه (پایه، متوسط و CDW)
 3. انتخاب تجهیزات اضافه (صندلی کودک، دوچرخه و ...)

با مشخص نمودن گزینه های بالا درخواست شما بدست کارشناسان مجموعه خواهد رسید. در صورتی که اتومبیل مورد نظر شما در زمان مشخص شده توسط فردی رزرو نشده باشید با شما تماس گرفته و درخواست ارسال مدارک خواهند داشت. 

مدارک مورد نیاز برای اجاره اتومبیل بدون راننده 

 1. حداقل سن 20 سال
 2. دارا بودن گواهی نامه بین المللی 
 3. پاسپورت 
 4. ویزا 
 5. پرداخت دیپوزیت 

با ارسال موارد فوق به راحتی شما می‌توانید ماشین را در محل و زمان مشخص شده از همکاران مجموعه تحویل گرفته و به رانندگی در این شهر بپردازید. 

اجاره خودرو لوکس در دبی

دیپوزیت کرایه خودرو در دبی چیست؟ 

شما در زمان رزرو خودرو مبلغی را به عنوان ضمانت به شرکت پرداخت می‌کنید که پس از 25 روز کاری با بررسی عدم خلافی به حساب شما بازگردانده خواهد شد. این مبلغ بر اساس نوع و مدل خودرو متفاوت است. 

نحوه تحویل ماشین در دبی به چه صورت است؟

خودرو در زمان و مکانی که شما در ابتدا مشخص کرده‌اید به شما تحویل و عودت داده خواهد شد. همزمان با تحویل ماشین شما می‌بایست قراردادی که در دو نسخه برای رفع ابهام شما تهیه شده است را امضا نمایید. در قرارداد اجاره خودرو در دبی زمان و محل تحویل و عودت خودرو، نوع بیمه، اطلاعات راننده، تجهیزات اضافه، مبلغ دیپوزیت، مبلغ اجاره تماما لحاظ شده است. شما موظف به امضا دو نسخه هستید و یک نسخه را می‌بایست تا انتهای مدت اجاره نزد خود نگه‌داری کنید. 

نحوه دریافت گواهینامه بین المللی 

در صورتی که شما دارای هر یک از گواهی‌نامه‌ کشورهای آمریکا، انگلستان، کانادا و اتحادیه اروپا باشید نیازی به ارائه گواهی نامه بین المللی نیستید. 

مدارک مورد نیاز برای دریافت گواهینامه بین المللی:

1-    دو قطعه عکس 
2-    اطلاعات فردی 
3-    پرداخت هزینه مجوز 
ارسال تمامی موارد به صورت آنلاین است که ظرف دو ساعت درخواست شما تایید خواهد شد و گواهی نامه به صورت فیزیکی برای شما ارسال خواهد شد. مدت اعتبار بین یک سال تا سه سال می‌باشد.  

اجاره خودرو در دبی

قوانین رانندگی در دبی

قبل از رانندگی در دبی می بایست تمامی قوانین رانندگی را به صورت کامل آشنا باشید. در زیر به تعدادی از موارد اشاره می‌کنیم: 

 • عدم تغییر ناگهانی مسیر 
 • عدم رعایت سرعت مجاز
 • عدم توجه به چراغ راهنمایی و رانندگی
 • عدم عبور از خط اتوبوس و تاکسی
 • عدم توجه به محل عبور عابرین

تصادف در دبی 

در صورتی که با خودروی اجاره‌ای تصادف کردید، حتما با پشتیبان سعادت رنت تماس گرفته و منتظر حضور پلیس بمانید هر چند خسارت ناچیزی به وجود آمده باشد.  

چه ماشین‌هایی را می‌توان در دبی اجاره کنید؟

شما می‌توانید اجاره خودرو در دبی و لاکچری را هم با راننده و هم بدون راننده اجاره کنید در زیر به تعدادی از خودروهای پر طرفدار سعادت رنت اشاره می کنیم: 

خودروهای بدون راننده سعادت رنت 

 • فورد موسانگ 
 • بنز C200 W206
 • رنجروور 
 • تویوتا کرولا
 • شورلت کاپتیوا 5ST

خودروهای با راننده سعادت رنت 

 • تویوتا کرولا 
 • شورلت کاپتیوا 5ST
 • شورلت کاپتیوا 7ST
 • تویوتا رایز
 • نیسان پاترول 

سخن پایانی
شرکت معتبر و سرشناس سعادت رنت چندین شعبه در کشور امارات تاسیس کرده است که توانسته با توجه به خدماتی که در زمینه رنت خودرو در دبی برای شما عزیزان ارائه می دهد جز بهترین‌ها به شمار آید. این مجموعه برای راحتی شما مشتریان فردی فارسی زبان را به عنوان پشتیبان را در نظر گرفته است تا در صورت بروز هر مشکل یا موردی بتوانید به راحتی با وی ارتباط بگیرید. کارشناسان سعادت رنت به صورت 24 ساعته در خدمت شما هستند تا بتوانید بهترین سفر را در دبی تجربه کنید. 
 

نظرات

نظر خود را بنویسید