اجاره خودرو در امارات
متصدی فارسی زبان
خودروهای صفر کیلومتر
رزرو کاملا آنلاین
بیمه بین المللی CDW
ارائه فاکتور رسمی
امکان پرداخت ریالی

اجاره خودرو در امارات با گارانتی قیمت

اجاره خودرو امارات سعادت رنت مهمترین دستاورد خود را کسب رتبه یک رضایتمندی مشتری از  TRIPADVISORوGOOGLEREVIEWدر سالیان متوالی می داند.
شرکت بین المللی اجاره خودرو در دبی سعادت رنت به شماره ثبت 510966 در ایران و 999723 در امارات دارای بزرگترین و متنوع ترین ناوگان اجاره ماشین های اقتصادی و لوکس در امارات است که تنها رنتکار ایرانی دارای شعب دائمی در چندین شهر ایران، جزیره کیش، دبی و استانبول می باشد.  کرایه ماشین سعادت رنت هدف خود را ارائه خدماتی فراتر از انتظار با گارانتی ارزان ترین قیمت در مقابل رقبای بین المللی خود می داند.

نمایندگی سعادت رنت در شهرشما

خودروهای پر طرفدار

شروع قیمت
۹۹ AED
مبلغ AED ۱,۲۰۰ بابت ضمانت
امارات

A/C
A
4
5
2
شروع قیمت
۹۵ AED
مبلغ AED ۱,۲۰۰ بابت ضمانت
امارات

A/C
A
4
5
3
شروع قیمت
۲۵۰ AED
مبلغ AED ۱,۵۰۰ بابت ضمانت
امارات

A/C
A
4
7
5
شروع قیمت
۱۷۵ AED
مبلغ AED ۱,۵۰۰ بابت ضمانت
امارات

A/C
A
4
5
3
شروع قیمت
۱۸۵ AED
مبلغ AED ۱,۵۰۰ بابت ضمانت
امارات

A/C
A
4
5
4
۱۰% تخفیف
شروع قیمت
۲۳۵ AED
مبلغ AED ۱,۵۰۰ بابت ضمانت
امارات

A/C
A
4
5
5
شروع قیمت
۹۴۰,۰۰۰ تومان
مبلغ تومان ۵,۰۰۰,۰۰۰ بابت ضمانت
امارات

A/C
A
4
5
3
شروع قیمت
۶۲۰ AED
مبلغ AED ۱,۵۰۰ بابت ضمانت
امارات

A/C
A
4
7
5

سوالات متداول

رزرو خودروهای بدون راننده فقط از طریق رزرو آنلاین در سایت ممکن می باشد و برای سرویس اجاره خودرو با راننده می توانید از طریق شماره تماس های واتس اپ موجود در صفحه تماس با ما ، اقدام نمایید.

افراد مقیم ایران : کپی گواهینامه بین المللی+ کپی پاسپورت + کپی ویزا توریستی + دیپوزیت (ودیعه نقدی ضمانت) افراد مقیم امارات: گواهینامه رانندگی امارات (گواهینامه بین المللی مورد تایید نیست) + کپی از کارت اقامت + دیپوزیت (ودیعه نقدی ضمانت)

بسته به نوع خودرو درخواستی شما مبلغی را به صورت نقدی یا ارزی در ضمانت شرکت قرار می دهید. این مبالغ در زمان رزرو آنلاین خودرو مشخص شده است. دیپوزیت (ودیعه نقدی ضمانت) بعد از 25 روز کاری پس از پایان به شما برگردانده می شود.

شما می توانید مبلغ کرایه و دیپوزیت خود را به صورت ریالی یا ارزی در ایران و یا در امارات پرداخت نمایید. در صورت پرداخت دیپوزیت به صورت ارزی در امارات هزینه حواله ارز برای برگشت ودیعه بر عهده مشتری می باشد.

سعادت رنت سه نوع بیمه دارد (بیمه پایه | بیمه متوسط | بیمه CDW بین المللی) که در صورت به وجود آمدن خسارتی که شما مقصر باشید بسته به نوع بیمه انتخابی قسمتی از مبلغ خسارت بر عهده شماست و مابقی بر عهده شرکت می باشد. هر چه بیمه انتخابی از نوع بالاتری باشد تعهد شما در جبران خسارت کمتر می باشد. در امارات بر خلاف ایران هیچ گونه هزینه ای بابت افت قیمت دریافت نمی گردد.

محل تحویل و عودت خودرو به انتخاب شما می باشد و بسته به محل مدنظر شما هزینه ترانسفر دریافت می شود. فقط تحویل خودرو در شعب دائمی سعادت رنت در ساعت اداری رایگان می باشد. همچنین شما می توانید خودرو را در یک شهر یا لوکیشن تحویل گرفته و در شهر دیگر عودت دهید.

آیا به دنبال بهترین خدمات اجاره خودرو با قیمت مناسب در امارات هستید؟ سعادت رنت، یکی از شرکت های اجاره خودرو در امارات با شعبه های فعال در سایر شهرهای امارات متحده عربی مانند عجمان، شارجه و ابوظبی است. سعادت رنت این امکان را به شما می دهد که بتوانید با انتخاب متنوعی از خودرو ارزان قیمت و لوکس به مقاصد کاری و تفریحی امارات سفر کنید.

اجاره ماشین در امارات با دلار آمریکا

خودروهای اجاره ای در امارت شامل انواع وسایل نقلیه اقتصادی و لوکس است که می توانید به صورت روزانه، هفتگی، ماهانه یا بلند مدت اجاره کنید. ما به عنوان یک شرکت‌ بین المللی اجاره خودرو امارات، تلاش می‌کنیم تا با ارائه بهترین خدمات، بالاترین سطح رضایت مشتریان را کسب کنیم. شما می توایند خودروهای اجاره ای امارات را به صورت ارزی و یا ریالی رنت کنید. برای رنت خودرو ارزی در امارات، راهنمایی های لازم را از کارشناسان ما دریافت کنید. 

 

 

در امارات، شرکت های زیادی در زمینه اجاره خودرو وجود دارند که روزانه خدمات بسیار زیادی را به مردم ارائه می دهند. در این میان، سعادت رنت کمترین هزینه و همچنین شرایط و ضوابط آسان همراه با خدمات 24/7 را به تمامی مشتریان خود ارائه می دهد. همچنین تمامی اجاره کنندگان می توانند از دفتر امارات، یک قرارداد معتبر دریافت کنند.  

رانندگی با خودرو لوکس در کشوری مدرن مانند امارات، می تواند آرزوی هر شخصی باشد. شما می توانید از شرکت سعادت رنت، خودرو لوکس مدنظر خود را در شهرهایی مانند دبی، شارجه، ابوظبی و عجمان کرایه کرده و سفری به یاد ماندنی را در تمامی این شهرها، تجربه کنید و به تمامی کارهای اداری و شخصی خود بدون هیچ نگرانی رسیدگی کنید. برای کرایه خودرو به صورت بدون راننده، می توانید از طریق سایت، خودرو خود را به صورت آنلاین کرایه کنید. در صورت اجاره ماشین به صورت با راننده، با کارشناسان بخش فروش شرکت، در واتس اپ، در ارتباط باشید.

یکی دیگر از امکانات اجاره خودرو در امارات، کرایه ماشین به صورت ماهانه است. شما می توانید به راحتی از اجاره اتومبیل به صورت ماهانه استفاده کرده و در تمامی هزینه های خود، صرفه جویی کنید. این اقدام می تواند یکی از به صرفه ترین کارها در حین سفر شما به این کشور دیدنی باشد.

اجاره ماشین در فرودگاه های شهرهای مختلف امارات، یکی دیگر از آپشن های شرکت سعادت رنت است. شما می توانید به راحتی از کرایه خودرو در فرودگاه های شهرهای مختلف امارات استفاده کنید و به راحتی از مبدا، به مقصد مورد نظرتان بروید. با کرایه خودرو در فرودگاه های شهرهای مختلف امارات، می توانید امنیت و راحتی را در کنار یکدیگر تجربه کنید. برای رزرو خودرو مورد نیاز به صورت با راننده می توانید از طریق واتس اپ، با کارشناسان بخش فروش شرکت در ارتباط بوده و در زمان و محل موردنیاز، ماشین مدنظر خود را تحویل بگیرید. 

از سوی دیگر، برای کرایه خودرو به صورت بدون راننده، می توانید رزرو خود را به صورت آنلاین نهایی کنید.

هزینه اجاره خودرو در دبی با توجه به نوع خودرو، متفاوت است. برای اطلاع از قیمت خودروها می توانید به سایت مراجعه کرده و با توجه به بودجه و تعداد روزهای موردنیاز، ماشین مدنظر خود را کرایه کنید و سفری به یادماندنی را در کنار عزیزان خود تجربه کنید. پس از بررسی قیمت خودروها می توانید، ماشین موردنیاز خود را به صورت با راننده و بدون راننده کرایه کنید. 

برای اجاره خودرو به صورت با راننده، می توانید با کارشناسان بخش فروش شرکت در واتس اپ در ارتباط باشید. از سوی دیگر، برای رنت ماشین به صورت بدون راننده، ماشین مدنظر خود را به صورت آنلاین رزرو کنید و در مکان و زمان موردنظر خود، آن را تحویل بگیرید.