ترانسفر فرودگاهی، همه چیز درباره ترانسفر

ترانسفر فرودگاهی، همه چیز درباره ترانسفر

اگر اهل سفر باشید به احتمال زیاد عبارت ترانسفر فرودگاهی را بارها از آژانس‌های مسافرتی شنیده‌اید. ترانسفر فرودگاهی شامل سرویس انتقال مسافر یا مسافران از فرودگاه به هتل، منزل و محل کار یا برعکس انجام می‌شود که در بسیاری مواقع مسافران سرویس اجاره ون را انتخاب می‌کنند. خوب است بدانید که سعادت رنت آماده ارائه خدمات اجاره خودرو در فرودگاه با انواع ماشین لوکس و لاکچری می‌باشد. سرویس ترانسفر فرودگاه به دو صورت اجاره ماشین با راننده‌ی تشریفاتی و اجاره‌ی ماشین بدون راننده به علاقمندان ارائه می‌شود. این خدمات در تمامی فرودگاه‌های ایران، ترکیه و امارات فراهم است.. در این بخش از وب‌سایت سعادت رنت بیشتر با ترانسفر آشنا می‌شویم و بررسی می‌کنیم که چطور ترانسفر فرودگاهی می‌تواند لذت سفرهای شما را دوچندان کند.

ترانسفر یا ترنسفر چیست؟

ترانسفر به معنی جا به جا کردن، منتقل کردن، بردن (وسیله یا شخص) است که گاها در تلفظ ترنسفر گفته می‌شود؛ اما کلمه‌ی درست ترانسفر می‌باشد. همانطور که گفته شد ترانسفر فرودگاهی به خدماتی گفته می‌شود که مسافر را از فرودگاه به مقصد مورد نظر رسانده یا از مبدا به فرودگاه می‌برد 

توجه داشته باشید که در سفرهای هوایی ترانسفر فرودگاهی جزو بلیط نیست ؛ اما معمولا در پکیج تورها وجود دارد. منظور از پکیج تور بلیط هواپیما، اقامتگاه، ترانسفر فرودگاهی و گاها گشت شهری است.

البته مسافر می‌تواند از شرکت اجاره خودرو خدمات اجاره خودرو فرودگاهی را درخواست کرده و ترانسفر فرودگاهی داشته باشد تا دیگر جای هیچ‌گونه نگرانی در رابطه با رفت و آمد به فرودگاه وجود نداشته باشد. ترانسفر بنا بر درخواست مسافر می‌تواند به‌صورت گروهی با مینی ون، و اتوبوس انجام شده و در صورت تعداد کمتر مسافران با خودروهای کوچکتر انجام شود.

ترانسفر فرودگاهی در سفرهای داخلی و خارجی

سامانه‌ی ترانسفر فرودگاهی در سعادت رنت هم در داخل و هم خارج قابل اجرا بوده و خودرویی که در اختیار شما قرار می‌گیرد تمیز و بدون نقص فنی است. خدمات ترانسفر فرودگاهی این مجموعه‌ از درب خانه‌ی شما تا فرودگاه و از فرودگاه تا مقصد قابل ارائه است و حتی مقصد شما می‌تواند شهر دیگر باشد. توجه کنید که ترانسفر فرودگاهی نسبت به کرایه تاکسی هزینه‌ی کمتری خواهد داشت. زمانی که شما به فرودگاه مقصد رسیده باشید و درخواست ترانسفر فرودگاهی دارید، نمایندگان شرکت قبل از حضور شما در فرودگاه هستند که از طریق تماس تلفنی و پلاکاردی که مشخصات شما یادداشت شده است، منتظر شما هستند. در نتیجه به سادگی می‌توانید نمایندگان را پیدا کنید و خدمات اجاره ماشین در فرودگاه را استفاده کنید. 

چطور ترانسفر فرودگاهی تهیه کنیم؟

برای دریافت ترانسفر فرودگاهی می‌بایست به دنبال شرکت‌های فعال در صنعت اجاره خودرو باشید. یکی از نامدارترین و بیشترین رضایتمندی مشتری را دارد شرکت سعادت رنت است که کافی‌ست درخواست خدمات اجاره خودرو فرودگاهی را به همکاران مجموعه دهید. به طور مثال شما اگر قصد سفر به شهر دبی را دارید، برای اجاره خودرو در دبی، ابتدا از طریق وب‌سایت نوع خدمات را از بین اجاره خودرو با راننده و اجاره ماشین بدون راننده انتخاب کنید سپس ماشین‌های موجود را از نظر علاقه، امکانات و بودجه مورد بررسی قرار دهید. در صورتی که قصد اجاره خودرو با راننده در دبی دارید از طریق راه‌های ارتباطی که در سایت درج شده است می‌توانید درخواست خود را ثبت کنید. برای استفاده از خدمات اجاره خودرو بدون راننده در دبی از طریق رزرو آنلاین وب‌سایت اقدام کنید و اطلاعات مورد نظر را در اختیار ما قرار بدهید. پس از انجام مراحل رزرو، یک ساعت قبل از حضور شما در دبی، نماینده‌ی فارسی زبان سعادت رنت در فرودگاه منتظر شما خواهد بود تا خودروی را به شما تحویل دهد.

ترانسفر تشریفاتی 

خدمات ترانسفر تشریفاتی به دو صورت VIP و CIP انجام می‌شود که هر دوی آنها را به صورت کامل توضیح خواهیم داد.

خدمات تشریفاتی VIP

خدمات VIP برای افراد معروف از لحاظ سیاسی مانند رئیس جمهور، وزیران، سفیران و ... انجام می‌شود. در این نوع خدمات علاه‌بر انتقال فرد به مکان مورد نظر باید امنیت وی نیز برقرار شود. در خدمات تشریفاتی وی آی پی امنیت حرف اول را می‌زند. امنیت از طریق انواع دوربین‌های حفاظتی، محافظان شخصی و ... تحت کنترل قرار می‌گیرد. ارگان‌های مربوطه هزینه‌ی خدمات VIP را پرداخت می‌کنند.

خدمات تشریفاتی CIP

برای سوار شدن به هواپیما باید مراحل طولانی و خسته کننده‌ای را طی کنید که برای کسانی که با هواپیما زیاد سفر می‌کنند، شاید غیرقابل تحمل به نظر برسد، اینجاست که می‌توانید از خدمات CIP استفاده کنید. در این خدمات دیگر نگران جا ماندن از پرواز و دیر رسیدن نخواهید بود؛ زیرا خودرو از درب منزل تا فرودگاه شما را همراهی می‌کند. پس از حضور در فرودگاه کارکنان خدمات CIP بار و چمدان شما را تحویل می‌گیرند و شما را برای استراحت به سوئیت‌هایی مخصوص تشریفات CIP هدایت می‌کنند.

کارکنان بخش CIP موظف هستند تمامی امور اداری سفر هوایی همچون انجام امور گمرکی و دریافت کارت پرواز شما را به درستی انجام دهند تا بدون اتلاف وقت با خودروهای اختصاصی تا پای پلکان هواپیما راهی شوید.

خدمات CIP خریدنی هستند و معمولا تجار، رئیس شرکت‌های سرشناس و سرمایه‌داران از آن استفاده می‌کنند.

خدمات CIP شامل چه مواردی می‌شود؟

همانطور که گفته شد خدمات CIP از زمان ورود مسافر به سالن تا ورود به هواپیما برعهده کارکنان خواهد بود و امکانات زیر نیز در این خدمات وجود دارد:

  • سوییت
  • کافی نت
  • ارائه خدمات بانکی
  • سالن کنفرانس
  • مرکز تجاری
  • کافی شاپ

جمع بندی

سعادت رنت آماده‌ی ارائه‌ی خدمات اجاره خودرو فرودگاهی برای ترانسفر مسافران و میهمانان شما با بهترین شرایط و قیمت است و پشتیبانی 24 ساعته در تمامی روزهای هفته دارد. برای دریافت اطلاعات کافیست شهر و کشور مورد نظر را در وب‌سایت پیدا کنید و با همکاران مجموعه ارتباط بگیرید. در صورتی که از خدمات اجاره ماشین با راننده برای ترانسفر فرودگاهی استفاده کنید دیگر نیاز به ارائه هیچ مدرکی نیستی. رانندگان سعادت رنت به طور کامل آموزش تشریفاتی را دیده‌اند و به مسیر کاملا آشنا هستند؛ در نتیجه دیگر نگران ترافیک و نا آشنا بودن به مسیر نباشید.

سوالات متداول

منظور از ترانسفر تور مسافرتی چیست؟

ترانسفر تور به معنی جا به جایی مسافران از فرودگاه به اقامتگاه و یا برعکس می‌باشد که توسط لیدر آژانس‌ها انجام می‌شود. این خدمات در بلیط پرواز شما لحاظ نمی‌شود اما می‌توانید در زمان تهیه تور این خدمات را دریافت کنید.