خدمات ترانسفر فرودگاهی و تشریفاتی چیست ؟

خدمات ترانسفر فرودگاهی امام خمینی و فرودگاه مهرآباد 
 

با توجه به معنای لغوی ترانسفر، به کلیه کارهایی که برای جا به جایی و یا انتقال مسافر از فرودگاه به مقصد مورد نظر و بلعکس، توسط اجاره خودرو به همراه راننده انجام می شود را ترانسفر فرودگاهی می گویند. به طور کلی اگر می خواهید سفری راحت و بی دردسری داشته باشید بهتر است از ترانسفر فرودگاهی استفاده کنید. با توجه به این که این خدمات بر روی بلیط هواپیما غیر قابل خرید است، پس می توانید همراه تور و یا به صورت جداگانه از شرکت های اجاره خودرو در فرودگاه امام استفاده کنید.

تراسنفر فرودگاهی به انجام روال رفت و برگشت مسافرین و مهمانان از مبدا به فرودگاه یا از فرودگاه به مقصد را شامل می شود. تشریفات ترانسفر فرودگاهی یکی از خدمات نوین و دارای ارزش افزوده ای است که  به صورت خاص به مسافران و مشتریان پرتال اجاره خودرو وی آی پی ارائه می شود. این خدمات شامل ارائه خدمات کرایه اتومبیل های تشریفاتی به همراه راننده مجرب جهت انتقال مشتریان از فرودگاه به شهرهای تهران و کرج و بلعکس است.

ترانسفر فرودگاهی

انواع خودرو برای ترانسفر فرودگاهی

انتخاب خودرو برای رفت و آمد از فرودگاه به محل اقامت و از محل اقامت به فرودگاه تنها به سلیقه شما و تعداد افراد بستگی دارد. اگر خانواده ای 4 نفره هستید و یا برای جلسه ای کاری به همراه یکی از همکارهایتان هستید به شما پیشنهاد می کنیم از اجاره خودرو با راننده استفاده کنید. اگر به همراه تیم کاریتان هستید و یا برای تفریح به همراه تور گردشگری سفر کرده اید که بیش از 5 نفر هستید به شما اجاره ون یا اتوبوس را پیشنهاد می کنیم.

ترانسفر فرودگاهی

ترانسفر فرودگاه امام

اگر مهمان های خارجی دارید و یا شخصی از خانواده تان برای کار یا تفریح به کشوری دیگر سفر کرده و حالا برای بازگشت به فرودگاه امام آمده است، بهترین انتخاب شما برای سهولت در رفت و آمد درون شهری اجاره خودرو می باشد. حال اگر مهمانی ویژه مانند سران دیگر کشورها و یا مدیر شرکتی معتبر مهمان شما هستند پیشنهاد ما به شما ترانسفر تشریفاتی فرودگاه می باشد که در ادامه بیشتر توضیح خواهیم داد.

ترانسفر فرودگاهی

ترانسفر تشریفاتی فرودگاه

استفاده از ترانسفر تشریفاتی را که هزینه بیشتری نسبت به دیگر خودروها دارد را به مهمان های مهم و افراد سر شناسی که برای کار و بیزینس آمده اند پیشنهاد می کنیم. از این رو می توانید از خدمات (CIP) نیز استفاده کنید. CIP مخفف Commercial Important Person می ‌باشد و به افرادی گفته می شود که از نظر تجاری و بیزینسی نامی برجسته و مهم (مانند مدیران شرکت‌های بزرگ و یا سران دیگر کشورها) هستند.

ترانسفر فرودگاهی

در واقع خدمات CIP به جایگاه تشریفاتی گفته می شود که خدمات ویژه و رفاهی را برای آرامش واستراحت مسافران در اختیارشان قرار می ‌دهد. این خدمات از بدو ورود مسافران به داخل فرودگاه امام است و کارمندان با تحویل گرفتن چمدان‌ها و همراهی شما به سالن‌های مخصوص CIP خدمات ویژه ای را ارائه می‌کنند.

ترانسفر فرودگاه مهرآباد

با توجه به نزدیک بودن فرودگاه مهرآباد به تهران و این که تنها سفرهای داخلی در آن انجام می گیرد هزینه اجاره خودرو برای ترانسفر فرودگاهی مناسب تر از فرودگاه امام می باشد.

برای اجاره خودرو، اتوبوس، ون و ماشین های تشریفاتی برای ترانسفر فرودگاهی تنها کافیست اتومبیل مورد نظرتان را در در وب سایت سعادت رزرو کنید و یا با شماره ها تماس بگیرید.

ترانسفر فرودگاهی

نکات مهم

بهتر است بدانید انتخاب ترانسفر فرودگاهی برای راحتی در سفر، انتخابی درست و هوشمندانه برای شما به شمار می رود.

اگر به دنبال اجاره خودرو ارزان برای ترانسفر فرودگاهی هستید بهتر است ابتدا به دنبال انتخاب یک موسسه کرایه اتومبیل معتبر و حرفه ای باشید.

اگر مهمانی مهم دارید و می خواهید در امنیت کامل او را همراهی کنید بهترین گزینه انتخاب ترانسفر فرودگاهی و اجاره ماشین می باشد.

با اجاره ون یا اتوبوس به همراه راننده ای مجرب در مسیریابی، به راحتی از محلی به محل دیگر سفر می کنید.

 

مطالب مرتبط :

تفاوت خدمات تشریفاتی VIP و CIP فرودگاه امام خمینی 

اهمیت اجاره ماشین تشریفاتی برای اجلاس