اجاره خودرو در کرج (همراه با لیست قیمت) | سعادت رنت

 اجاره خودرو در کرج  اگر شما ساکن کرج بوده و قصد اجاره خودرو دارید می توانید با ما همراه باشید. خدمات ارائه شده شرکت در...

 اجاره خودرو در کرج 

اگر شما ساکن کرج بوده و قصد اجاره خودرو دارید می توانید با ما همراه باشید. خدمات ارائه شده شرکت در طیف وسیعی نظیر: اجاره خودرو با راننده، اجاره خودرو بدون راننده ، اجاره ون و اجاره ماشیبن عروس می باشد که با توجه به نیاز مشتری اجاره خودرو در کرج را نیز در لیست خدمات مهم خود قرار داده است.

جهت رزرو و اجاره خودرو
 
در کرج، تماس بگیرید

اجاره خودرو در کرج بدون راننده 

اجاره خودرو بدون راننده در کرج با شرایط بسیار آسان و قیمت مقرونه به صرفه که با توجه به درخواست مشتری در محل خواسته شده تحویل داده می شود.
ماشین های اجاره ای بدون راننده شامل انواع خودروها نظیر پژو206،سمند، سانتافه و ..... می باشد. 

اجاره سمند در کرج

سمند LX
 

3 تا 6 روز180,000 تومان (روزانه)
7 تا 20 روز : 170,000 تومان (روزانه)
21 تا 30 روز : 160,000 تومان (روزانه)

رزرو خودرو

اجاره سانتافه در کرج

سانتافه نیو
 

3 تا 6 روز750,000 تومان (روزانه)
7 تا 20 روز : 700,000 تومان (روزانه)
21 تا 30 روز : 650,000 تومان (روزانه)

رزرو خودرو

اجاره پژو 206 در کرج

پژو 206
 

3 تا 6 روز210,000 تومان (روزانه)
7 تا 20 روز : 200,000 تومان (روزانه)
21 تا 30 روز : 190,000 تومان (روزانه)

رزرو خودرو

 

لیست قیمت اجاره خودرو بدون راننده

کرایه خودرو امروزه در اغلب شهرهای کشورمان رایج شده و موسسات زیادی در زمینه کرایه خودرو بدون راننده و با راننده فعالیت می کنند. اجاره خودرو بدون راننده در کرج یکی از پرکاربردترین نوع در زمینه اجاره خودرو می باشد. مشتریان اجاره خودرو بدون راننده در بیشتر مواقع افرادی هستند که خودرو شخصی نداشته و یا ماشین آنها دچار مشکل شده است.

در کرایه اتومبیل بدون راننده در کرج اولین سوالی که شرکت از مشتریان می پرسد تعداد روزهایی که می خواهید خودرو اجاره کنید. قیمت اجاره خودرو بدون راننده بر اساس شرایط گوناگون متغییر می باشد. البته ما شرایط بسیار آسانی را برای اجاره ماشین برای شما فراهم آورده ایم. یکی دیگر از نکته های مهم در اجاره خودرو بدون راننده محدودیت کیلومتر است. محدودیت کیلومتری برای خودروهای بدون راننده، روزانه 200 کیلومتر می باشد.

 

اجاره خودرو با راننده در کرج

اجاره خودرو با راننده در کرج بدون چک و سند برای تمام همشهریان کرجی فراهم شده است تا به راحتی خودرو مورد نیاز خود را کرایه کنند.

اجاره سوناتا lf در کرج

سوناتا LF
 

قیمت ساعتی درون شهری : 90,000 تومان
قیمت کیلومتری برون شهری :2.500 تومان

رزرو خودرو

اجاره ولوو در کرج

Volvo XC90
 

قیمت ساعتی درون شهری : 200,000 تومان
قیمت کیلومتری برون شهری :3.500 تومان

رزرو خودرو

اجاره بنزs500 در کرج

بنز s500
 

قیمت ساعتی درون شهری : 180,000 تومان
قیمت کیلومتری برون شهری :5.000 تومان

رزرو خودرو

 

لیست قیمت اجاره خودرو با راننده

 

قیمت های اجاره خودرو با راننده به صورت ساعتی و کیلومتری محاسبه می شود که با توجه به نوع خودرو متفاوت می باشد. قیمت های درج شده در بالا برای اجاره خودرو بدون راننده در کرج می باشد که می توانید با کلیک به روی دکمه لیست خودروهای با راننده را مشاهده کنید.

کارشناسان ما در درجه اول نیازهای شما عزیزان را برطرف کرده تا  بدون هیچ مشکلی به هدف خود برسید.  ما قصد داریم بدون هیچ گونه مشکلی در زمان و روز مشخص شده خودرو را تحویل داده. برنامه های ما نیز مطابق درخواست و تقاضای خاص شما شکل می گیرد. در این راستا، مشتریان ما تمام اطلاعات و جزئیات مدل خودرو مورد نیاز خود را تعیین می کنند و ما خدمات را در اختیارشان قرار می دهیم. اجاره با راننده در کرج جزو یکی از این خدمات است که می توان گفت سعادت رنت در سال های گذشته توانسته به جایگاه خوبی در این زمینه دست یابد. 

اما قبل از اجاره خودرو شاید سوالاتی نظیر قیمت خودروها، شرایط ماشین اجاره ای در کرج، مدارک مورد نیاز برای اجاره در ذهنتان نقش بسته باشد. ما در این اینجا به تعداد زیادی از سوال هایی که مشتریان از ما می پرسند پاسخ داده ایم. اگر قصد اجاره خودرو دارید پس با ما همراه باشید. 

چگونه در کرج خودرو اجاره کنیم ؟

در شرایط کنونی این روزها، اجاره خودرو به یکی از نیاز مهم تبدیل شده است. اجاره خودرو در کرج بعد از اجاره ماشین در تهران در رتبه بالایی قرار گرفته است. شما می توانید با شرایط بسیار آسان و قیمتی مقرون به صرفه در شهر کرج اتومبیل کرایه نمایید. تنها کافی است برای اجاره خودرو با ما در تماس باشید تا بهترین خودرو و خدمات را در اختیارتان بگذاریم.

شرکت سعادت رنت با حضور گسترده در شهرهای مختلف ایران به صورت پیوسته در حال خدمات رسانی به مشتریان خود است. اجاره خودرو در کرج، یکی از این خدمات می باشد که شرکت برای رفاه حال همشهریان کرجی در نظر گرفته است. سعادت رنت مفتخر می باشد که در بیشتر شهرهای ایران دارای نمایندگانی است تا خودرو مورد نیاز شما را به موقع در اختیارتان قرار دهد.

شرکت سعادت رنت

 برای اجاره ماشین در کرج تنها کافی است سری به لیست خودروهای ما زده و پس از انتخاب خودرو مورد نظر خود و قیمت آن، از طریق تماس تلفنی ،واتساپ ، ایمیل و همچنین به صورت رزرو آنلاین خودرو خود را بدون پرداخت هیچ گونه وجهی رزرو نمایید.

مشتری در هنگام رزرو مبلغی به عنوان ودیعه پرداخت می کند که در زمان عودت خودرو ، به آن بازگردانده می شود. در زمان تحویل خودرو نیز شرکت به شما قرارداد رسمی ارائه می دهد که کلیه شرایط اجاره در آن ذکر شده است.

سعادت رنت با دارا بودن کادری مجرب از ابتدا تا زمان تحویل خودرو با شما همراه بوده و همواره کوشیده تا رضایت مشتریان خود را جلب کند.

انواع خودروهای اجاره ای در کرج

شرکت خودروهای خود را در انواع مختلف به همشهریان کرجی اجاره می دهد که در زیر به آنها اشاره شده است.

 • اجاره خودرو بدون راننده در کرج 
 • اجاره خودرو با راننده در کرج 
 • اجاره ماشین عروس کرج 
 • اجاره ون در کرج 

اجاره ون

اجاره ون در کرج 

اجاره ون در کرج به صورت دربستی می باشد که می توانید بدون مدرک و چک به راحتی برای تعدادروزهای موردنیازتان کرایه کنید.

اجاره ون هیوندای H350 در کرج

ون هیوندای H350 
 
قیمت ساعتی درون شهری : 60,000 تومان
قیمت کیلومتری برون شهری : 2.200 تومان
 

رزرو خودرو

اجاره ون تویوتا هایس در کرج

ون تویوتا هایس
 
قیمت ساعتی درون شهری : 50,000 تومان
قیمت کیلومتری برون شهری : 2.000 تومان
 

رزرو خودرو

اجاره ون دلیکا در کرج

ون دلیکا
 
قیمت ساعتی درون شهری : 40,000 تومان
قیمت کیلومتری برون شهری : 1.500 تومان
 

رزرو خودرو

 

لیست قیمت اجاره ون

 

سعادت رنت بهترین مجموع اجاره خودرو در ایران برای شهروندان کرجی بهترین خدمات را در زمینه کرایه ون در کرج رابا  رانندگانی مجرب فراهم آورده است. برای بهره مندی از خدمات اجاره ماشین ون در کرج  نظیر: 

 

 • اجاره ون دربستی کرج
 • کرایه ون تا فرودگاه امام
 • اجاره ون برای مسافرت 
 • کرایه ون دربستی درون شهری 10 ساعته
 • ون تشریفاتی 

می توانید با ما تماس بگیرید و خودرو مورد نظرتان را رزرو نمایید.

 خدمات اجاره ون کرج با بهترین های موجود در بازار خودرو ایران به شما عزیزان ارائه می شود که می توان به : اجاره ون هایس کرج، اجاره ون هیوندای و اجاره ون مکسوس اشاره کرد.

اجاره خودرو سانتافه

اجاره ماشین عروس در کرج 

 اجاره ماشین عروس در کرج با شرایط بسیار آسان و قیمت مقرون به صرفه به صورت اجاره ماشین عروس با راننده و ماشین عروس بدون راننده در سعادت رنت موجود می باشد.

اجاره پورشه پانامرا در کرج

پورشه پانامرا
 
قیمت با راننده : 2,100,000 تومان

رزرو خودرو

اجاره بی ام و z4 در کرج

بی ام و z4
 
قیمت بدون راننده : 1,200,000 تومان

رزرو خودرو

اجاره بنز CLS 550 در کرج

بنز CLS550
 
قیمت با راننده : 1,300,000 تومان

رزرو خودرو

 

لیست قیمت اجاره ماشین عروس

 

خدمات مراسم عروسی خود را نظیر دست گل عروس و گل آرایی ماشین عروس خود را از سعادت رنت بخواهید. 

_  تنها مدرک مورد نیاز برای کرایه ماشین عروس بدون راننده، یک فقره چک به ارزش خودرو بابت ضمانت می باشد. قیمت اجاره ماشین عروس کرج برای 15 ساعت در طول روز میباشد که به دلیل خروج ماشین از شهر تهران بر اساس نرخ مصوب هر خودرو باید هزینه خروجی از تهران را پرداخت کند. 

خدمات ارائه شده در زمینه اجاره ماشین عروس در کرج به دو صورت اجاره خودرو عروس با راننده و بدون راننده می باشد. اگر شما ماشین عروس خود را بدون راننده کرایه کنید نیازی به ارائه چک ضمانت نمی باشد و کلیه مسئولیت ماشین عروس به عهده راننده شرکت می باشد.
_یکی از مزیت های مجموعه سعادت رنت همراهی ما تا پایان مراسم شما برای برگزاری شبی به یاد ماندنی است. راننده ما  پس از تحویل خودرو عروس تا پایان مراسم در خودرو دیگری همراه شما خواهد بود و پس از اتمام مراسم همزمان با تحویل اتومبیل، چک ضمانت اجاره ماشین عروس را به شما بازخواهد گرداند.

نمونه ماشین های عروس گل آرایی شده سعادت رنت 

ماشین عروس

شرایط اجاره ماشین در کرج

اجاره خودرو در تهران و کرج دارای شرایط یکسانی می‌باشد. بنابر این توصیه می‌شود برای دریافت کلیه اطلاعات در مورد اجاره ماشین کرج با شماره تلفن‌های درج شده در وب سایت تماس حاصل کنید و شرایط کرایه خودرو در کرج  را از همکاران ما جویا شوید.

شرایط تحویل اجاره خودرو در کرج

شرکت برای رفاه حال مشتریان کرجی، خودروهای خود را به چند صورت تحویل می دهد. شرایط تحویل خودرو به این صورت می باشد که شما میتوانید ماشین را از نماینده شرکت در کرج تحویل گرفته و یا اینکه خودرو درب منزل و یا محل کار به شما تحویل داده می شود.

برای تحویل مدارک و خودرو نیز، اگر در دفتر مرکزی تهران تحویل بدهید و یا برگردانید هزینه ای اضافی لازم نیست به شرکت پرداخت کنید. اما اگر در مکانی غیر از شعبه مرکزی سعادت رنت تصمیم به تحویل و عودت خودرو نمایید، بنا به مسافت، باید هزینه ای مازاد کرایه خودرو پرداخت کنید.

هزینه اجاره خودرو در کرج

قیمت ها برای اجاره خودرو کرج که به صورت روزانه و دراز مدت است، از سوی شرکت اعلام شده و در قرارداد ذکر می شود. طبیعتا این هزینه ها با توجه به خودروها و برنامه سفر شما و تعداد روزها متفاوت می باشد. اگر شما قصد اجاره خودرو با راننده دارید، می توانید پس از انتخاب خودرو و اعلام برنامه سفر خود به شرکت مراجعه کرده و قیمت تمام شده و پیش فاکتور را دریافت نمایید.

اجاره پژو 206

 اما اگر اجاره خودرو بدون راننده مد نظرتان است با اعلام تعداد روزهای درخواستی، شرکت برای شما با توجه به تعداد روزها پیش فاکتور تهیه کرده و  پس از پرداخت ودیعه خودرو را در اختیارتان قرار می دهد.

برای اجاره خودرو های بدون راننده در کرج داشتن مدارک زیر الزامی می باشد:

مدارک اجاره خودرو در کرج 

مدارک اجاره خودرو در کرج برای خودروهای بدون راننده گواهینامه، کارت شناسایی معتبر، پرداخت ودیعه و چکی به مبلغ خودرو می باشد.

شرایط سنی مورد نیاز

 • داشتن حداقل سن 20 سال 

گواهینامه رانندگی

 •  گواهینامه رانندگی معتبر با حداقل اعتبار زمانی 6 ماه

اسناد شناسایی مورد نیاز

 • نیاز به مدرکی برای احراز محل شغلی و یا محل سکونت شخص اجاره کننده 
 • کارت شناسایی معتبر

شرایط پرداخت کرایه و ودیعه نقدی 

 • پرداخت کل مبلغ کرایه در زمان تحویل خودرو از طریق پرداخت نقدی و یا کارت های اعتباری
 • پرداخت مبلغی به عنوان ودیعه نقدی (دیپوزیت) که با توجه به نوع خودرو های درخواستی متفاوت می باشد.
 • مبلغ ودیعه نقدی (دیپوزیت) در زمان عودت خودرو به مشتری بازگردانده می شود.

چه خودرویی مناسب برای اجاره خودرو در کرج است ؟

کرج یکی از شهرهای پرجمعیت کشور است که روزانه تعداد زیادی را برای کار راهی تهران می کند. تردد روزانه شهروندان کرجی برای کار به سوی شهر تهران مشکلات زیادی را به همراه داشته است. یکی از این موارد مشکلات فنی است که برای خودروها پیش می آید .این افزایش حمل و نقل منجر به افزایش تقاضا برای اجاره ماشین طولانی مدت و کوتاه مدت شده است.

اجاره خودرو تیبا

در بیشتر موارد ما به رانندگان در کرج توصیه می کنیم اگر به دنبال خودرویی ارزان می گردند که کارشان را راه بی اندازد اجاره خودرو پراید در کرج، اجاره تیبا و اجاره 206 بهترین انتخاب است. هر دو خودرو هم از نظر امکانات و مشخصات فنی در سطح بالایی قرار گرفته اند و از لحاط قیمتی بسیار مقرون به صرفه اند.تنها کافی است با تماس با شرکت سعادت رنت ارزان ترین خودرو اجاره ای در کرج  را از ما در خواست کنید.

در صورت داشتن سؤالات بیشتر در خصوص کرایه ماشین در کرج با قیمت مناسب می توانید با ما تماس گرفته و سوالات خود را در مورد جزئیات مدارک مورد نیاز برای کرایه ماشین، قیمت اجاره ماشین در کرج و شرایط اجاره خودرو  از ما بپرسید.
 

 

دیدگاه شما