اجاره خودرو در زنجان با شرایط پرداخت آسان و بیمه کامل

اجاره ماشین در زنجان

اجاره ی خودرو در زنجان بدون چک و سفته با مناسب ترین قیمت و تحویل درب محل زندگی شما پیشنهاد ویژه سعادت رنت به همشهریان عزیز زنجان می باشد. شرکت اجاره خودرو سعادت رنت با دارا بودن مجموعه ای از کامل ترین خودرو های موجود این امکان را فراهم آورده تا خدمات خود را نظیر اجاره خودرو با راننده، اجاره خودرو بدون راننده، اجاره و اجاره ماشین عروس با خدمات ویژه در اختیار همشهریان زنجانی قرار دهد. اجاره خودرو در زنجان شامل شرایط بسیار آسان می باشد که به صورت روزانه و دراز مدت اجاره داده می شود. 
 برای اجاره ماشین در زنجان  کافی است سری به لیست خودروهای ما زده و پس از انتخاب خودرو مورد نظر خود و قیمت های ماشین ها ، از طریق تماس تلفنی ، واتساپ ، ایمیل و همچنین به صورت رزرو آنلاین خودرو مدنظر خودتان را بدون پرداخت هیچ گونه وجهی رزرو نمایید.

شرایط اجاره خودرو بدون راننده در زنجان 


سعادت رنت با در اختیار داشتن کادری مجرب از ابتدا تا زمان تحویل خودرو با شما همراه بوده و همواره کوشیده تا رضایت مشتریان خود را جلب کند. شرکت برای اجاره خودرو بدون راننده در زنجان شرایط و مدارکی را برای ضمانت از مشتری دریافت می کند که این مدارک شامل گواهینامه رانندگی، اسناد شناسایی، شرایط پرداخت ودیعه و کرایه می باشد.

 

اجاره سمند در زنجان

سمند LX
 

3 تا 6 روز180,000 تومان (روزانه)
7 تا 20 روز : 170,000 تومان (روزانه)
21 تا 30 روز : 160,000 تومان (روزانه)

رزرو خودرو

اجاره سانتافه در زنجان

سانتافه نیو
 

3 تا 6 روز750,000 تومان (روزانه)
7 تا 20 روز : 700,000 تومان (روزانه)
21 تا 30 روز : 650,000 تومان (روزانه)

رزرو خودرو

اجاره پژو 206 در زنجان

پژو 206
 

3 تا 6 روز210,000 تومان (روزانه)
7 تا 20 روز : 200,000 تومان (روزانه)
21 تا 30 روز : 190,000 تومان (روزانه)

رزرو خودرو

 

لیست قیمت اجاره خودرو بدون راننده

شرایط اجاره خودرو با راننده در زنجان(بدون چک و سفته)

اجاره سوناتا lf در زنجان

سوناتا LF
 

قیمت ساعتی درون شهری : 90,000 تومان
قیمت کیلومتری برون شهری :2.500 تومان

رزرو خودرو

اجاره ولوو در زنجان

Volvo XC90
 

قیمت ساعتی درون شهری : 200,000 تومان
قیمت کیلومتری برون شهری :3.500 تومان

رزرو خودرو

اجاره بنزs500 در زنجان

بنز s500
 

قیمت ساعتی درون شهری : 180,000 تومان
قیمت کیلومتری برون شهری :5.000 تومان

رزرو خودرو

لیست قیمت اجاره خودرو با راننده

در سعادت رنت علاوه براینکه میتوانید ماشین بدون راننده اجاره  کنید این امکان رو فراهم آورده ایم که اجاره خودرو با راننده در زنجان را نیز تجربه کنید. اجاره ماشین با راننده در زنجان بیشتر برای افرادی است که مدارک مورد نیاز برای اجاره خودرو را نداشته و یا برای سفر کاری و یا استقبال از مهمان نیاز به خودرو تشریفاتی دارند مناسب است.
در اجاره خودرو با راننده در زنجان به دلیل اینکه راننده همراه مشتری است نیازی به ارائه هیچ مدرکی نبوده  و می توان بدون چک و سفته خودرو کرایه کرد. 
قیمت ها برای اجاره خودرو زنجان به صورت روزانه و دراز مدت بوده که در زمان اجاره ماشین در زنجان قیمت ها از سوی شرکت اعلام شده و در قرارداد ذکر می شود. طبیعتا این هزینه ها با توجه به خودروها و برنامه سفر شما و تعداد روزها متفاوت می باشد. اگر شما قصد اجاره خودرو با راننده دارید، می توانید پس از انتخاب خودرو و اعلام برنامه سفر خود با شرکت در تماس بوده و قیمت تمام شده و پیش فاکتور را دریافت نمایید.

 

اجاره ون در زنجان 


 خدمات اجاره ون در زنجان با مناسب ترین قیمت به صورت با راننده و بدون راننده در اختیار عزیزان قرار گرفته که  می توانند به راحتی با یک تماس برای هر زمان که می خواهند خودرو را رزرو کنند. ون های اجاره ای سعادت رنت معمولا دارای ظرفیت جابه جایی 4 تا 16 نفر مسافر می باشد..

 خدمات اجاره ون در زنجان

  • اجاره ون دربستی کرج
  • کرایه ون تا فرودگاه امام
  • اجاره ون برای مسافرت 
  • کرایه ون دربستی درون شهری ون تشریفاتی


اجاره ماشین عروس در زنجان 


خدمات مراسم عروسی خود نظیر اجاره ماشین عروس ، دست گل عروس و گل آرایی ماشین عروس را از سعادت رنت بخواهید.  برای اجاره ماشین عروس در زنجان دو راه پیش رو دارید. اجاره ماشین عروس با راننده و یا اجاره ماشین عروس بدون راننده. برای اجاره ماشین عروس بدون راننده تنها به یک فقره چک به ارزش خودرو بابت ضمانت نیاز دارید. قیمت اجاره ماشین عروس زنجان برای 15 ساعت در طول روز میباشد که به دلیل خروج ماشین از شهر تهران بر اساس نرخ مصوب هر خودرو باید هزینه خروجی از تهران را پرداخت کند.