اجاره ماشین با شرایط آسان بدون چک و سند(با راننده و بدون راننده)

اجاره خودرو با شرایط آسان سعادت رنت با ارائه شرایط آسان برای اجاره خودرو بدون راننده با راننده در خدمت شما عزیزان است....

اجاره خودرو با شرایط آسان

سعادت رنت با ارائه شرایط آسان برای اجاره خودرو بدون راننده با راننده در خدمت شما عزیزان است. مجموعه  سعادت رنت خودرو موردنیاز شما را باشرایط آسان و قیمت مناسب تامین خواهد کرد. اجاره خودرو با شرایط آسان نظیر بدون سفته و بدون چک، جهت خدمات رسانی به مشتریان عزیز در نظر گرفته شده است. البته اجاره خودرو های با راننده این مجموعه نیاز به تحویل هیچ نوع مدرکی نداشته و بدون ارائه هیچ نوع مدرکی برای ضمانت می توانید به راحتی خودرو اجاره کنید.

جهت رزرو و اجاره خودرو
 
بدون مدرک، تماس بگیرید
 

قبل از رزرو اجاره خودرو، حتماً شرایط  اجاره خودرو بدون راننده، اجاره خودرو با راننده و اجاره ماشین عروس را مطالعه کنید.

بیشتر شرکت ها دارای شرایط اجاره خودرو بسیار سخت بوده و برای اجاره ماشین از مشتری خود چک، سند، ودیعه بالا ، مدرک شغلی دریافت می کند. بی شک تهیه سند و پرداخت ودیعه بالا برای بیشتر افراد کاری سخت می باشد. هر شرکت اجاره خودرو برای ارائه خدمات خود شرایط خاصی را دارد. اما شرایط کلی برای اجاره خودرو در بین تمام شرکت ها وجود دارد که در زیر نام برده شده است.

شرایط  کلی اجاره خودرو برای بیشتر شرکت ها 

1- دریافت چک بانکی 
2- دریافت سند ملکی و یا سند خودرو 
3-مدرک شغلی معتبر 
4-ودیعه بالا برای اجاره 

اما ما کار را برایتان آسان کرده ایم. فراهم آوردن شرایط برای متقاضیان اجاره خودرو بدون دریافت ودیعه، چک و سند بخشی از خدمات ارزنده ما در راستای جلب رضایت مشتری می باشد.

شرایط آسان اجاره خودرو سعادت رنت

اگر برای اجاره ماشین خواستار شرایط و مدارک آسان، قیمت ارزان و تحویل فوری هستید جای درست آمده اید. سعادت رنت شرایطی را ایجاد نموده که بتوانید به راحتی خودرو مورد نیاز خودرو را جهت تشریفات ، اجاره خودرو بدون راننده و اجاره ماشین عروس با قیمت ارزان در کمترین زمان و با شرایط آسان اجاره کنید.

شرایط اجاره خودرو بدون راننده

اجاره سانتافه

اجاره سانتافه

اجاره خودرو بدون چک

سعادت رنت خودروهای خود را بدون چک نیز اجاره می دهد. شما می توانید به جای چک با تحویل سفته به راحتی ماشین رو اجاره کنید. شرایط ماشین اجاره ای بدون چک به این گونه است که سفته ای به  مبلغ ارزش خودرو از شما دریافت می شود که پس از تحویل به شما عودت خواهد شد.

اجاره خودرو بدون سند

 ما این شرایط را برای افرادی قرار داده ایم که قادر به تأمین سند نبوده و درخواست اجاره ماشین بدون سند دارندسعادت رنت برای اجاره خودرو نیاز به ارائه هیچ نوع سند ملکی و یا خودرو شما ندارد.

اجاره خودرو بدون ودیعه 

 شما با پرداخت 2-3 میلیون تومان ودیعه می تونید ماشین مدنظر خودتون رو اجاره کنید. یکی از تفاوت های مهم سعادت رنت دریافت ودیعه پایین می باشد. چراکه بیشتر شرکت های اجاره خودرو برای ضمانت از مشتریان خود ودیعه های بالا دریافت می کنند. در صورت داشتن چک صیاد نیاز به پرداخت ودیعه نقدی (دیپوریت) نیست.

مدرک شغلی

ما برای دریافت مدرک شغلی به مشتریان خود سخت نمی گیریم. اگر متقاضی اجاره خودرو هستنید و مغازه دار می باشید، می توانید با کپی جواز خود خودرو موردنیازتان را برای هر مدت زمانی که می خواهید اجاره کنید. اما برای آن دسته از عزیزانی که جواز نداشته نیز راه حلی آسان قرار داده ایم. برای راه جایگزین فقط کافی است به ما ثابت کرده که شغل داشته و در یک زمینه شغلی مشغول به فعالیت می باشید. به همین راحتی می توانید با مدرک شغلی معتبر خودرو اجاره کنید. 

برای اطلاع بیشتر از اجاره خودرو بدون چک، ودیعه و سند کلیک کنید

 سعادت رنت با فراهم آوردن شرایط آسان برای اجاره خودرو با درخواست های مختلف، نظیر اجاره ماشین بدون سند، اجاره خودرو بدون چک به راحتی مشتریان خود می اندیشد. ما برای رفاه حال مشتریان خود اجاره خودرو با شرایط آسان را در نظر گرفته ایم. شرایط و مدارک اجاره خودرو شرکت سعادت رنت برای خودروهای بدون راننده و با راننده متفاوت می باشد. شرکت سعادت رنت تمامی خودروهای اجاره ای با راننده موجود خود را بدون دریافت هیچ مدرکی اجاره می دهد اگر نمی توانید اسناد و مدارک برای اجاره خودرو را تهیه کنید و یا برای ضمانت مدرک شغلی نداشته، اجاره خودرو با راننده سعادت رنت را تجربه کنید. 

یکی از مهمترین مزیت و شرایط آسان اجاره خودرو در سعادت رنت رزرو رایگان خودرو و لغو آن می باشد. بیشتر شرکتهای کرایه اتومبیل برای لغو رزرو اجاره شما هزینه ای به عنوان هزینه کنسلی دریافت می کنند اما سعادت رنت به شما این امکان را می دهد حداقل 48 ساعت قبل از شروع اجاره خودرو رزرو خود را به صورت رایگان لغو کنید. 

شرایط اجاره خودرو در مجموعه سعادت رنت

داشتن شرایط آسان و انعطاف‌پذیر برای اجاره خودرو، یکی از مزیت‌های مهم سعادت رنت می باشد. شما می توانید در هنگام تماس با ما، شرایط خود را اعلام کنید تا با توجه به شرایط شما مدارک لازم برای اجاره خودرو را از شما دریافت کنیم.

شرایط اجاره خودرو با راننده

خودروهای با راننده دارای شرایط اجاره خودرو آسان بوده و نیاز به ارائه هیچ مدارکی نداشته و تنها مدرک مورد نیاز کارت شناسایی اجاره کننده می باشد. در واقع اجاره خودرو با راننده جزو دسته اجاره ماشین با شرایط آسان بوده که طرفداران بسیاری دارد.

برای مشاهده مدارک مورد نیاز برای اجاره خودرو بدون راننده می توانید به روی لینک زیر کلیک کرده و وارد صفحه مورد نظر شوید.

مدارک اجاره خودرو

سوالات متداول اجاره ماشین با شرایط آسان

 

دیدگاه شما

  • آرتین آرتین

    سلام ودیعه ما 3روزه برگشت داده شد و متوجه شدیم که تمام مشتریان سعادت رنت به موقع ودیعه هاشون رودریافت میکنند و اصلا پول کسی رو حتی یک هفته هم نگه نمیدارن واقعا تبریک میگم به شرکت خوبتون


  • صالح صالح

    ما امروز ماشینمون رو تحویل گرفتیم و همه چیز واقعا حرفه ای بود خیلی خوبه که تو این شرایط کرونا همه موارد بهداشتی رو رعایت کردین و برای هرمشتری مواد ضد عفونی کننده میارید


  • alireza alireza

    مهمترین چیزتو این شرکت این بود که با اعتماد بهش مدارکم رو دادم و دلهره از بابت سو استفاده نداشتم


نتیجه فرمول: 35 - 8